Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Czy jak ktos ma beznadziejne zycie 😪, powinien starac sie je zmieniac etapami, krok po kroku, czy najlepiej wszystko na raz zmienic?

Polecane posty

Gość gosc

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy...Robiłam i tak i tak...Czasami radykalne zmiany też są dobre a ryzyko popłaca.Nie ma reguły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowi wyzej. No I zalezy dlaczego zycie jest beznadziejne. Samo uciekanie niczego nie zmieni, bo uciekasz zabierajac siebie, czyli przyczyne problemow😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że stopniowo małymi kroczkami. Wszystkiego i tak naraz nie zmienisz bo to jest nawet nie możliwe. Zacznij od małych rzeczy i stopniowo rób większe kroki do przodu. Powodzenia trzymam kciuki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załoz sobie, że zmieniasz wszystko. Wiesz dlaczego? Dlatego, że wszystkiego na raz zmienić się i tak nie da. Zawsze coś tam pozostanie. A najgorsze w budowaniu nowego życia jest dochodzić do sukcesu małymi krokami, gdzie nagle okazuje się, że stoisz w miejscu, albo nawet zaczynasz się cofać do punktu wyjścia. Dlatego im więcej zmienisz, tym będziesz dalej od beznadziei, a bliżej celu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ustal cele, priorytety, dealiny i środki. zacząć od tego, co najbardziej d;;u;pę zawraca. pogrupować w kategorie, co się ze sobą łączy. wyznaczyć sobie jakąś rutynę, zacząc od czegoś prostego, ale być konsekwentnym. radzić się głównie siebie. będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Całkiem niezłe!

Zawsze mnie uczono, że jak od jutra zechcesz zmienić całego siebie, to bankowsko pojutrze będziesz tam gdzie jesteś dzisiaj. 

Ty to masz te teksty... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×