Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

 

Nie mam pojęcia.. szczerze mówiąc zaufalam klinice i lekarzowi prowadzącemu i nie dociekam co tam mi robią. 

Jutro transfer 😶😱😱

Super. Trzymam kciuki. Nie ma co się dygać. Transfer to akurat bez bolesna, szybka i prosta procedura. I do tego  dość optymistycznie nastawiajacą. No i mi się  czasem udawało zobaczyć jak zarodek wpada do macicy. Fajny widok. To twój pierwszywszy transfer? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie mam pojęcia.. szczerze mówiąc zaufalam klinice i lekarzowi prowadzącemu i nie dociekam co tam mi robią. 

Jutro transfer 😶😱😱

Super. Trzymam kciuki. Nie ma co się dygać. Transfer to akurat bez bolesna, szybka i prosta procedura. I do tego  dość optymistycznie nastawiajacą. No i mi się  czasem udawało zobaczyć jak zarodek wpada do macicy. Fajny widok. To twój pierwszywszy transfer? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie mam pojęcia.. szczerze mówiąc zaufalam klinice i lekarzowi prowadzącemu i nie dociekam co tam mi robią. 

Jutro transfer 😶😱😱

Trzymam mocno kciuki! Daj znać po 😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie mam pojęcia.. szczerze mówiąc zaufalam klinice i lekarzowi prowadzącemu i nie dociekam co tam mi robią. 

Jutro transfer 😶😱😱

Bedzie dobrze, potwierdzam transfer to nic strasznego;)

 

tylko potem to czekanie... az korci wczesniej robic jakis test ale dobrze wiem, ze to nie ma sensu. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kasiu spokojnego rozwiązania życzę 😘❤ będziesz rodzic naturalnie czy cc?

Dziękuję bardzo 😘

Liczę, że sn. Jesteśmy nastawieni na poród rodzinny, mąż chce przeciąć pępowinę. No ale wiadomo, nikt nie przewidzi jak wyjdzie. Póki co nie ma wskazań do cc, więc może będzie tak, jak chcemy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie mam pojęcia.. szczerze mówiąc zaufalam klinice i lekarzowi prowadzącemu i nie dociekam co tam mi robią. 

Jutro transfer 😶😱😱

Trzymam kciuki ✊✊Powodzenia 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziękuję za informację. Super, że zadzwonili. Mam nadzieję, że masz już termin wizyty. No i bardzo dziękuję że o mnie pamiętasz. Dzięki takim osobom zaczynam się czuć na tym forum jak w śród prawdziwych przyjaciół. 😁

Nie ma za co kochana ;* jesteśmy tu po to zeby sobie pomagac 🙂 Nigdzie nie znajdziesz takiego wsparcia jak tu 🤗😊 Ja nie skorzystalam z dzisiejszej propozycji bo tak jak wcześniej pisalam mnie udalo się złapać termin na 17 lutego (dzięki grupie na fb) i byłam już u doktora a teraz czekam na wyniki badan i drugą wizyte 19 marca 🙂

Halucyna trzymam kciuki za transfer, oby był szczęśliwy ✊✊🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Super. Trzymam kciuki. Nie ma co się dygać. Transfer to akurat bez bolesna, szybka i prosta procedura. I do tego  dość optymistycznie nastawiajacą. No i mi się  czasem udawało zobaczyć jak zarodek wpada do macicy. Fajny widok. To twój pierwszywszy transfer? 

Pierwszy 🙂

U nas temat z in vitro poszedl bardzo szybko.

Zaczęliśmy sie leczyc w marcu ubieglego roku. Stymulacja lekami bo brak owulacji (pco). Ale nic nie dało. Potem histeroskopia i znowu nic. Jedna próba inseminacji-nieudana. I po niej od razu przygotowanie do in vitro. 

Myslalam, ze in vitro to pewniak i po 3 transferach większość zachodzi w ciaze, ale jak czytam komentarze .. ale nie chce sie nakrecac.. 

Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki 🙂 na kazdej z nas odbija się to mniej lub bardziej. Nie dajmy się zwariować 😊😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie mam pojęcia.. szczerze mówiąc zaufalam klinice i lekarzowi prowadzącemu i nie dociekam co tam mi robią. 

Jutro transfer 😶😱😱

Trzymam kciuki✊✊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pierwszy 🙂

U nas temat z in vitro poszedl bardzo szybko.

Zaczęliśmy sie leczyc w marcu ubieglego roku. Stymulacja lekami bo brak owulacji (pco). Ale nic nie dało. Potem histeroskopia i znowu nic. Jedna próba inseminacji-nieudana. I po niej od razu przygotowanie do in vitro. 

Myslalam, ze in vitro to pewniak i po 3 transferach większość zachodzi w ciaze, ale jak czytam komentarze .. ale nie chce sie nakrecac.. 

Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki 🙂 na kazdej z nas odbija się to mniej lub bardziej. Nie dajmy się zwariować 😊😘

O, to widzę że mamy bardzo podobnie. Ja też robię in vitro, bo mam pco (prawdopodobnie) i cykle bez owulacji. Ja zaczęłam się leczyć tak pełną parą od początku zeszłego roku. Ale u mnie nawet lekami nie udało sie wywołać owulacji, więc przeszliśmy od razu do in vitro. I pierwszą punkcję miałam już pod koniec marca. 

Trzymam za ciebie mocno kciuki. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

O, to widzę że mamy bardzo podobnie. Ja też robię in vitro, bo mam pco (prawdopodobnie) i cykle bez owulacji. Ja zaczęłam się leczyć tak pełną parą od początku zeszłego roku. Ale u mnie nawet lekami nie udało sie wywołać owulacji, więc przeszliśmy od razu do in vitro. I pierwszą punkcję miałam już pod koniec marca. 

Trzymam za ciebie mocno kciuki. 

U mnie po lekach do owulacji dochodziło,  pecherze pekaly, z nasieniem jest ok. Bylam pewna, ze po inseminacji na pewno zaskoczy, wtedy dominujacy pecherz mialam w obu jajnikach i oba pekly. Myślę,  ze problem moze jest w zagniezdzeniu.. sama juz nie wiem. Wiek tez nie powinien grac istotnej roli w niepowodzeniach, mam 28 lat. Małgosi Rozenek czy Dzoanie udało się  więc nam tez powinno 🤣😉 Zobaczymy za kilkanascie dni 😶😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cześć Weronika 😊

Ja niedawno dołączyła,  gratulacje z maluszka 😊

Jakiego miałaś krwiaka? Co się stało? 

Krwiak kosmowkowy zrobił się w macicy przez co było krwawienie .... Do dzisiaj krwiak jest ale na szczęście bez krwawień. Ja innym wątku na którym jestem oprócz mnie 6 dziewczyn ma krwiaki. Dopóki go nie miałam do wiedziałam że takie coś w ogóle można mieć jak krwiak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Weronika, pamiętamy! Super, że krwiak się powoli zmniejsza a dzidzia niech zdrowo rośnie i do przodu ✊

Teraz kolejne USG w pt 6.03 a badania prenatalne 10.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie mam pojęcia.. szczerze mówiąc zaufalam klinice i lekarzowi prowadzącemu i nie dociekam co tam mi robią. 

Jutro transfer 😶😱😱

No to ci zazdraszczam. Bierzesz kropka do domu. Powodzenia

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Teraz kolejne USG w pt 6.03 a badania prenatalne 10.03

Na kiedy masz termin porodu ?:) Chyba podobnie nam wyjdzie 🙂 bo ja prenatalne mam 4 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny  na badanie homocysteiny na czczo  ale mam odstwic witamine b12 i kwas foliowy? 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Trzymam mocno kciuki! Daj znać po 😘

Juz po 🙂 widzialam kropka na usg 😊

10.03 ide na bete.

Dziewczyny jakie mialyscie zalecenia oprocz leków po transferze? Myslicie, ze moge cwiczyc? Zyje w ruchu i jesli nie musze nie chce ograniczac się tylko do spacerów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na karcie enigmatyczne "oszczedzajacy tryb zycia".

wiesz chyba zalezy jak cwiczysz, ale ja bym poczekala - sama odstawilam stepper bo by mnie maz udusil bo mowil ze mam sie oszczedzac, ale tydzien, dwa az sie dowiesz mozna sie powstrzymac. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Juz po 🙂 widzialam kropka na usg 😊

10.03 ide na bete.

Dziewczyny jakie mialyscie zalecenia oprocz leków po transferze? Myslicie, ze moge cwiczyc? Zyje w ruchu i jesli nie musze nie chce ograniczac się tylko do spacerów 

To musiał być piękny widok! Będę trzymać kciuki żeby ten czas do bety Ci się nie dłużył ;) dawaj znać jak się będziesz czuła w trakcie! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Krwiak kosmowkowy zrobił się w macicy przez co było krwawienie .... Do dzisiaj krwiak jest ale na szczęście bez krwawień. Ja innym wątku na którym jestem oprócz mnie 6 dziewczyn ma krwiaki. Dopóki go nie miałam do wiedziałam że takie coś w ogóle można mieć jak krwiak 

Trzymam za Ciebie mocno kciuki ✊ na pewno wszystko będzie dobrze ❤ dużo zdrówka dla Ciebie i dzidzi 😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Juz po 🙂 widzialam kropka na usg 😊

10.03 ide na bete.

Dziewczyny jakie mialyscie zalecenia oprocz leków po transferze? Myslicie, ze moge cwiczyc? Zyje w ruchu i jesli nie musze nie chce ograniczac się tylko do spacerów 

Mój lekarz zawsze mówi po transferze, żeby żyć dalej normalnie (tak jakby wogole z in vitro dało się żyć całkiem normalnie 😎) Nic nie zmieniać. Poinformowałam go nawet kiedyś, że ja jestem instruktorem tańca, więc moja praca to nie siedzenie za biurkiem. To stwierdził, że to tym bardziej mogę dalej pracować. Tylko z głową. Że gdybym wcześniej tylko siedziała i nic nie robiła, to teraz nie byłby dobry czas zacząć. Ale jak wcześniej to był mój tryb życia to tak zostawić. Wiem też że odradzał radykalne i mocno wysiłkowe sporty, np. cross fit. Ale też zachęcał do nie rezygnowania z aktywności fizycznej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Na kiedy masz termin porodu ?:) Chyba podobnie nam wyjdzie 🙂 bo ja prenatalne mam 4 marca.

Na 19.09 a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

hej dziewczyny  na badanie homocysteiny na czczo  ale mam odstwic witamine b12 i kwas foliowy? 😊

Odstaw witaminy na 72 godziny 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny jutro mam transfer spać już nie mogę.

Spokojnie... Ja jestem w sumie 4 dni po (czwartek 7 rano) i też nie mogę spac😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja testuje w srode;) maz juz ostatnio sie mnie pytal czy nie zrobic mi herbaty na sen wiec mam tak samo... musimy jakos wyluzowac bo osiwiec idzie 😛

 

a i Madzialena nic sie nie boj:) ostatnia prosta... potem juz tylko to czekanie ktore swietego by wytracilo z rownowagi

Edytowano przez Magdaa
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A ja testuje w srode;) maz juz ostatnio sie mnie pytal czy nie zrobic mi herbaty na sen wiec mam tak samo... musimy jakos wyluzowac bo osiwiec idzie 😛

 

a i Madzialena nic sie nie boj:) ostatnia prosta... potem juz tylko to czekanie ktore swietego by wytracilo z rownowagi

Dziewczyny super że macie dzieciaczki ze sobą. Teraz odpoczywajcie i cieszcie się tą chwilą.  Powidzenia czekam na dobre wieści z niecierpliwością 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny jutro mam transfer spać już nie mogę.

Nie stresuj się!!! W koncu kiedyś musi nam wszystkim zaswiecic słoneczko 😉 jesteśmy z Tobą ❤ powodzenia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Spokojnie... Ja jestem w sumie 4 dni po (czwartek 7 rano) i też nie mogę spac😂

Mam to samo od transferu...  dziś już 9dpt.

Pójdę jednak jutro na betę, ale przeraża mnie sama myśl o tym... 🙈

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×