Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

 

Co do bety i badań krwi- czy sprawdzacie też poziom progesteronu przy okazji ? Czy dopiero po pozytywnej becie?

Ja sprawdzam zawsze. Jak niski warto coś dorzucić z leków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co do bety i badań krwi- czy sprawdzacie też poziom progesteronu przy okazji ? Czy dopiero po pozytywnej becie?

Mi lekarz kazal w srode od razu za pierwsza proba zrobic: bete, progesteron i estradiol. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi,  w takim razie też tak zrobię 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie ✊✊✊ ja prawdopodobnie w sobotę będę miała punkcje, oby pęcherzyki ładnie urosły bo dziś na usg nie były za duże...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie ✊✊✊ ja prawdopodobnie w sobotę będę miała punkcje, oby pęcherzyki ładnie urosły bo dziś na usg nie były za duże...

Jeszcze mają czas 😉 na pewno będą gotowe na czas 🙂 🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeszcze mają czas 😉 na pewno będą gotowe na czas 🙂🍀

Mam taka nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rapita,  5 dni to b.dużo  czasu,  na pewno w sobotę będzie pięknie 👌

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Właśnie, niech każda napiszę w skrócie jaki etap i co w najblizszym czasie 😉

Ja jutro 3.03 betę- 10 dzień po transferze 2dniowej kruszynki❤❤❤ 

Trzymam kciuki za piękny wynik ✊🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za piękną jutrzejszą betę i te w kolejnych dniach, bo kilka nam się szykuje ✊🍀✊🍀Powodzenia dziewczyny! A całej reszcie dużo siły, nie poddajemy się 💪💪💪

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

hej dziewczyny   trzymam kciuki za wszytkie👌🍀❤ ja jeste na etapie kwalifikacji na 2ivf w klinice za granica i czekam na wszytkie nowe wyniki😊  jak narazie wyszlo mi zelazo slabe 15   wiec uzupelniam  diety  o produkty bogate w zelazo😊 witamina b12 i kwas foliowy w normie 😊 pozdrawiam wszytkie kobietki jestescie wielkie !!!

Super, ze witaminy w normie 😍👍🏻🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie ✊✊✊ ja prawdopodobnie w sobotę będę miała punkcje, oby pęcherzyki ładnie urosły bo dziś na usg nie były za duże...

Kciuki zacisniete za piekne pecherzyki ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane trzymam za wszystkie kciuki. Ja dziś będę wedziała kiedy puncja. Przedłuża się bo coś wolno u mnie rosną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kochane trzymam za wszystkie kciuki. Ja dziś będę wedziała kiedy puncja. Przedłuża się bo coś wolno u mnie rosną. 

Ja tez mialam przelozona punkcje o kilka dni, bo wolniej rosly. Udalo sie pobrac 12 dojrzalych. Na usg było widocznych ok 20

Edytowano przez Madziallena31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny czy Wy po transferach mialyscie jakieś dolegliwości, objawy?

Mnie po paru dniach od transferu bolało jakby zbliżała się miesiączka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angelin jak tam?? Krew oddana? Trzymam mocno kciuki ✊✊🍀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc chyba już czas na mnie. Bo dawno nic nie pisałam o moich "postępach".

Tak jak wcześniej wspominałam między 15 a 16.02 miałam spontaniczną owulację. Pierwsza i prawdopodobnie ostatnią w życiu. Nie udało się współżycie, bo partner byl chory. Ale mój pan doktor stwierdził, że wrzucimy zarodek, bo jest ciało bardzo ładnie przygotowane, idealne endometrium itd.

Transfer był 20.02. Blastocysta wykluwająca się. Pięciodniowa.

W piątek 28.02 - 8dpt, test sikany, czułość 25, delikatna druga kreska, bhcg - 60,3

Dziś, 12dpt, - bhcg 90. 

Tak więc do moich sukcesów macierzyńskich można dołączyć kolejny, CIĄŻA BIOCHEMICZNA lub POZAMCICZNA. To się jeszcze okaże. 

Oczywiście dla potwierdzenia muszę zrobić jeszcze bhcg w piątek. Chyba że wcześniej dostanę miesiączki. 

To był mój 5 transfer wogole, i 2 z trzeciej procedury. Był to też pierwszy mój transfer na cyklu naturalnym. Drugie poronienie. Zostały mi 3 zarodki. 2 pięcio i 1 sześciodniowa Blastocysta. 

Angelin - tobie musi się udać. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Angelin jak tam?? Krew oddana? Trzymam mocno kciuki ✊✊🍀

Dzięki ❤ 

Tak, 6.20 krew oddana, do 17 powinny być wyniki🙈😱😁

Aja,  też jestem zdania, że musi się udać!  Głęboko w to wierzę 🥰

A za Ciebie też mocno, mocno trzymam kciuki 🤞🤞🤞 może jednak stanie się cud i jednak uda się tym razem ✊✊✊ A jeśli nie to super,że masz jeszcze mrozaczki, zawsze to jakieś pocieszenie ❤ aczkolwiek pewnie jesteś już też zmęczona tym...Ale jesteś silna i dasz radę, uda się ❗❗❗

Jeśli mi się nie uda to wszystko od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, a Wy jak się czulyscie przed beta ktora wyszla pozytywnie? Tak calkiem normalnie czy czulyscie, że to to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dzięki ❤ 

Tak, 6.20 krew oddana, do 17 powinny być wyniki🙈😱😁

Aja,  też jestem zdania, że musi się udać!  Głęboko w to wierzę 🥰

A za Ciebie też mocno, mocno trzymam kciuki 🤞🤞🤞 może jednak stanie się cud i jednak uda się tym razem ✊✊✊ A jeśli nie to super,że masz jeszcze mrozaczki, zawsze to jakieś pocieszenie ❤ aczkolwiek pewnie jesteś już też zmęczona tym...Ale jesteś silna i dasz radę, uda się ❗❗❗

Jeśli mi się nie uda to wszystko od nowa...

Przyrost jest tak niski, że nie ma złudzeń, że ciąża rozwija się nieprawidłowo.  

Posiadanie zarodków jest o tyle pocieszające, że ja już 3 razy zaczynałam wszystko od początku. To moja 3 procedura. A więc ostatnia z dofinansowaniem. Nie będzie mnie stać na czwartą pełnopłatną. 

Ale realnie na rzecz patrząc dobrze nie jest. 2 poronienie, a więc zaczynam podchodzić pod poronienia nawykowe. I do tego statystycznie raczej pozostałe zarodki się nie zagnieżdżą wogole. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie to jest wszystko strasznie niesprawiedliwe...

A lekarze nie mają pomysłów co zmienić lub poprawić ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No więc chyba już czas na mnie. Bo dawno nic nie pisałam o moich "postępach".

Tak jak wcześniej wspominałam między 15 a 16.02 miałam spontaniczną owulację. Pierwsza i prawdopodobnie ostatnią w życiu. Nie udało się współżycie, bo partner byl chory. Ale mój pan doktor stwierdził, że wrzucimy zarodek, bo jest ciało bardzo ładnie przygotowane, idealne endometrium itd.

Transfer był 20.02. Blastocysta wykluwająca się. Pięciodniowa.

W piątek 28.02 - 8dpt, test sikany, czułość 25, delikatna druga kreska, bhcg - 60,3

Dziś, 12dpt, - bhcg 90. 

Tak więc do moich sukcesów macierzyńskich można dołączyć kolejny, CIĄŻA BIOCHEMICZNA lub POZAMCICZNA. To się jeszcze okaże. 

Oczywiście dla potwierdzenia muszę zrobić jeszcze bhcg w piątek. Chyba że wcześniej dostanę miesiączki. 

To był mój 5 transfer wogole, i 2 z trzeciej procedury. Był to też pierwszy mój transfer na cyklu naturalnym. Drugie poronienie. Zostały mi 3 zarodki. 2 pięcio i 1 sześciodniowa Blastocysta. 

Angelin - tobie musi się udać. 😘

Oj tak przy przykro.  Jest nadzieja w ciążę zachodzisz. Trzeba poszukać przyczyny cp się dzieję ze potem nie rozwija się prawidłowo.  Lekarz coś zaproponował ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, jestem po punkcji, w pt teoretycznie transfer. Zastanawiam się czy dobrym pomysłem jest sobie pomoc i brać acard? Czy któraś z Was brala? Jaka dawka i jak długo to brać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cześć dziewczyny, jestem po punkcji, w pt teoretycznie transfer. Zastanawiam się czy dobrym pomysłem jest sobie pomoc i brać acard? Czy któraś z Was brala? Jaka dawka i jak długo to brać? 

Ja brałam po transferze z zaleceń lekarza acard75 wieczorem aż do 12tc.

 

Dziewczyny, a Wy jak się czulyscie przed beta ktora wyszla pozytywnie? Tak calkiem normalnie czy czulyscie, że to to?

Ja raczej myślałam że sie nie uda,  cale szczęście myliłam się 😊

 

Aja tak mi przykro 😔 a badalas immunologie? Moze gdzies tam tkwi przyczyna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jakie to jest wszystko strasznie niesprawiedliwe...

A lekarze nie mają pomysłów co zmienić lub poprawić ? 

 

 

Oj tak przy przykro.  Jest nadzieja w ciążę zachodzisz. Trzeba poszukać przyczyny cp się dzieję ze potem nie rozwija się prawidłowo.  Lekarz coś zaproponował ??

W piątek będziemy gadać o tym, po ostatecznej weryfikacji. Która jest tylko formalnością, ale trzeba ją zrobić. 

W tą ciążę to też tak zachodzę raczej rzadziej niż częściej.  Po pierwszym transferze i poronieniu też słyszałam że super. Że to dobrze wróży. I potem 3 transfery i beta nawet nie drgnęła. Więc ja już w te dobre wróżby nie wierzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cześć dziewczyny, jestem po punkcji, w pt teoretycznie transfer. Zastanawiam się czy dobrym pomysłem jest sobie pomoc i brać acard? Czy któraś z Was brala? Jaka dawka i jak długo to brać? 

Z takimi pytaniami to raczej do lekarza, a nie na forum.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja brałam po transferze z zaleceń lekarza acard75 wieczorem aż do 12tc.

Ja raczej myślałam że sie nie uda,  cale szczęście myliłam się 😊

 

Aja tak mi przykro 😔 a badalas immunologie? Moze gdzies tam tkwi przyczyna 

Lexy a mialas wskazania czy tak to zlecił aby pomóc? Dopytuje bo mój lekarz stroni od dodatkowych leków, uważa ze to nic nie daje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

W piątek będziemy gadać o tym, po ostatecznej weryfikacji. Która jest tylko formalnością, ale trzeba ją zrobić. 

W tą ciążę to też tak zachodzę raczej rzadziej niż częściej.  Po pierwszym transferze i poronieniu też słyszałam że super. Że to dobrze wróży. I potem 3 transfery i beta nawet nie drgnęła. Więc ja już w te dobre wróżby nie wierzę. 

Wiesz kochana jest takie forum.  Poronienia nawykowr, zapisz się tam. Podpytaj dziewczyn. Może coś podpowiedzą 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×