Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

 

Dziewczyny, ale wczoraj.mialam migrene z nerwów.  Czekałam na wyniki od godz 15. Pojawiły się przed chwilą. 

9dpt- beta 22,6

11dpt- beta 49,9

Myślicie, że jest ok ?

Madziallena, trzymam kciuki 🙂 ważne, że rośnie! 
 

Ja jestem po pierwszym monitoringu, póki co mam 10 pęcherzyków. Pani doktor powiedziała, że jak nic się nie wydarzy to środa/czwartek punkcja 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dobrze że choć tyle. Wszystkie mamy wstrzymane dalsze działania i to jest straszne. Mi też czas przecieka przez palce. Ale cóż poradzić.... 

Dlaczego u was też kilka miesięcy może zrobić tak drastyczną różnicę?

Bo mamy bardzo słabe nasienie i oboje jesteśmy po 40tce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo mamy bardzo słabe nasienie i oboje jesteśmy po 40tce 

Witaj Bets my jesteśmy w takiej samej sytuacji i z uwagi na covid odwołaliśmy transfer ostatniego mrozaczka. Trzymaj się😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Aja moje szczęście w tym nieszczęściu, że brałam gonapeptyl tylko i następne leki miałam wprowadzić od poniedziałku więc jest to bezpieczne dla mnie. Mieliśmy burze mózgów aby jechać dziś samochodem i zostać 2 tygodnie, mrozić jajeczka albo nasienie ale to wszystko już zaczynalo przypominać wariactwo. Widać nie jest nam dane... 😥 Trzeba przeczekać te kilka miesięcy 😥 mam tylko nadzieję, że wtedy nie będzie już za późno 😥😥😥

Za Was dziewczyny trzymam kciuki z całych sił i zostanę tutaj z Wami jeśli pozwolicie 

Kochana musisz zostać z nami, jestes jedną z nas 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny, ale wczoraj.mialam migrene z nerwów.  Czekałam na wyniki od godz 15. Pojawiły się przed chwilą. 

9dpt- beta 22,6

11dpt- beta 49,9

Myślicie, że jest ok ?

Wydaje mi się że jest ok ale najlepiej do lekarza napisać. Wazne ze jest ciąża i oby ladnie beta teraz rosła trzymamy kciuki i ślepy dobre mysli 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wydaje mi się że jest ok ale najlepiej do lekarza napisać. Wazne ze jest ciąża i oby ladnie beta teraz rosła trzymamy kciuki i ślepy dobre mysli 😘

Ja mam się kontaktować z embriologiem nie lekarzem. Powiedział mi, że zazwyczaj w tym dniu po transferze beta jest wyższa, ale, że przyrost dobry.

Iryza gdzieś chyba Twoje posty mi się kiedyś rzuciły w oczy, ale nie pamiętam.  Pamiętasz swoje przyrosty od początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja mam się kontaktować z embriologiem nie lekarzem. Powiedział mi, że zazwyczaj w tym dniu po transferze beta jest wyższa, ale, że przyrost dobry.

Iryza gdzieś chyba Twoje posty mi się kiedyś rzuciły w oczy, ale nie pamiętam.  Pamiętasz swoje przyrosty od początku?

Moim zdaniem wynik ok. Bo wazne ilu dniowy zarodek, jeden szybciej drugi wolniej rosnie. Zazwyczaj 11 lub 14 dnia każą robic wynik a tu 9 dnia 22.6 potem 11 przyrost ladny to będzie dobrze nie denerwuj się kochana na zaś. Wiem ze latwo sie pisze. Ja za tydzien sprawdzam betę czy się udalo czy znowu  nie nie mam objawów, czuję się dobrze. To moj drugi transfer. I drugi raz bez mrozakow:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Moim zdaniem wynik ok. Bo wazne ilu dniowy zarodek, jeden szybciej drugi wolniej rosnie. Zazwyczaj 11 lub 14 dnia każą robic wynik a tu 9 dnia 22.6 potem 11 przyrost ladny to będzie dobrze nie denerwuj się kochana na zaś. Wiem ze latwo sie pisze. Ja za tydzien sprawdzam betę czy się udalo czy znowu  nie nie mam objawów, czuję się dobrze. To moj drugi transfer. I drugi raz bez mrozakow:-(

Teraz się tak nakrecilam. Powinnam pobrac w poniedziałek, ale pobiore jeszcze zaraz dziś. Zobaczę po 24h ile przyrosnie

Ja miałam 5 dniowa blastocyste

Edytowano przez Madziallena31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo mamy bardzo słabe nasienie i oboje jesteśmy po 40tce 

Miejmy nadzieję że to nie potrwa długo i niedlugo ruszysz z kopyta. I ten miesiąc czy dwa w te lub we wtedy nie zrobi zadmej różnicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Miejmy nadzieję że to nie potrwa długo i niedlugo ruszysz z kopyta. I ten miesiąc czy dwa w te lub we wtedy nie zrobi zadmej różnicy. 

Mój lekarz mówi o okresie pół roku... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mój lekarz mówi o okresie pół roku... 

W sensie że tyle będzie wszystko wstrzymane, czy że ty będziesz musiała zrobić taką przerwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W sensie że tyle będzie wszystko wstrzymane, czy że ty będziesz musiała zrobić taką przerwę?

Że tyle ta sytuacja będzie trwała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Że tyle ta sytuacja będzie trwała 

Oby był złym prorokiem... W Chinach opanowali po 3 miesiącach. My mamy już więcej informacji. I pierwsze próby leków. Procedury. Może się uda. A jak nie to co począć.... Będzie trzeba przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Teraz się tak nakrecilam. Powinnam pobrac w poniedziałek, ale pobiore jeszcze zaraz dziś. Zobaczę po 24h ile przyrosnie

Ja miałam 5 dniowa blastocyste

Zrob kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny wyć mi się chce 😥 przerywam procedurę w związku z sytuacja i zamknięciem granic 😭

Beta a jakbyś dzisiaj przyjechała do PL? Podobno ta kwarantanna dla tych co wjadą od jutra, ale trzebaby jeszcze potwierdzić. Bardzo mi przykro 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zadzwonili w końcu, powiedziała ze jeszcze w poniedziałek wizyty beda sie odbywac normalnie a co pozniej to juz mam nadzieję ze sie dowiem na miejscu

Patrycja jak lekarz kazał  test po 11 dniach zrobić a klinika nie pracuje w sobote to w pt tez chyba 10 dnia gdyby sie udalo to powinno wykazac co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zadzwonili w końcu, powiedziała ze jeszcze w poniedziałek wizyty beda sie odbywac normalnie a co pozniej to juz mam nadzieję ze sie dowiem na miejscu

Doradzam sie bo moja blastocysta była mała. Ale momo to juz powinno byc powyzej 5 jak ciąża by była 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Doradzam sie bo moja blastocysta była mała. Ale momo to juz powinno byc powyzej 5 jak ciąża by była 

Mnie nic nie mówili czy mała czy nie, ale łudzę się, że późno się zagniezdzila i stąd niższe wyjściowe wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Beta a jakbyś dzisiaj przyjechała do PL? Podobno ta kwarantanna dla tych co wjadą od jutra, ale trzebaby jeszcze potwierdzić. Bardzo mi przykro 😞

Mieliśmy burze mózgów ale zbyt ryzykowne były wszystkie rozwiązania stąd decyzja o przerwaniu 😔 trzeba czekać na lepsze czasy 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cześć dziewczyny, jestem nowa na forum. Niedawno sie dowiedzialam ze jeśli chce mieć szansę na dziecko to tylko in vitro. Powodem jest niskie AMH. Mam 34 lata. Nie mam dzieci. Staraliśmy się 8 lat bez skutku. Lekarz powiedział że powinniśmy się zdecydować na in vitro w ciągu pół roku.  Nie dłużej. I wtedy wedlug niego jest 20-30 % szansy... dlatego chciala bym sie od was dowiedziec jak to wszystko wygląda. Pobranie jajeczka ( jak ze znieczuleniem) czy  trzeba codziennie jezdzic na usg na monitoring przed pobraniem? Wiem że może to są głupie pytania... Ale co jeśli np pracuje i nie dostanę urlopu zeby spokojnie zająć się przygotowaniami przed invitro? Jak to właściwe wygląda? 

Idz na in vitro jak najszybciej! Kolezanka ma 33lata i rowniez niskie amh, zadnych szans na naturalne poczęcie.  Za drugim transfrem zaszla w ciaze i 14lutego urodzila zdrowa córeczkę.

Ja również balam sie ze in vitro wiaze sie z ciaglymi badaniami i wyjazdami do lekarza, ale nie bylo tak zle. Nie potrzebujesz urlopu. Na wizyty umawialam sie po poludniu. Wiadomo trzeba kontrolować wzrost pecherzy, czasem jezdzilam do Lekarza czesciej, ale jest to do Ogarniecia. 

Ja mam PCO, staralismy się niecaly rok. Próbowałam wszystkiego, najpierw leki i zastrzyki na wzrost pecherzy, histeroskopia, inseminacja.. za kazdym razem dochodziło do owulacji, pęcherz płakał a nasienie bylo ok. Tak bym sie leczyc mogla w nieskończoność, a też kosztowalo to nie male pieniadze! Zdecydowaliśmy się na in vitro i po pierwszym transferze zaszlam w ciąże. Teraz się tylko modlić, żeby wszystko szlo w dobrym kierunku. 

Także nie zwlekaj tylko umów się jak najszybciej do kliniki 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja na cała stymulacji, punkcje, po punkcji, bo miałam zakaz pracy że względu na wielkie jajniki I teraz po transferze jestem na l4. Prawie 2mc już.

Ja też mialam l4 po Punkcji bo.mialam duze jajniki i bolal mnie trochę brzuch i po transferze również wzielam l4, na ktorym siedze caly czas. Moim.zdaniem jak nie.ma się pracy biurowej to l4 od razu nie po to tyle sie staramy, Zeby sie narazac niepotrzebnie. A jeszcze dość się w zyciu napracujemy. 🙂

jasne ze w domu się nudzi, ale staram sie codziennie czyms zajac. Dom blyszczy jak na święta 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mieliśmy burze mózgów ale zbyt ryzykowne były wszystkie rozwiązania stąd decyzja o przerwaniu 😔 trzeba czekać na lepsze czasy 😔

Myslalam o tobie jak zobaczylam, ze loty odwolane i granice zamkniete. Tak mi przykro, ze bedziesz musiala przechodzic ten stres ze stymulacja jeszcze raz 😥😥

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mieliśmy burze mózgów ale zbyt ryzykowne były wszystkie rozwiązania stąd decyzja o przerwaniu 😔 trzeba czekać na lepsze czasy 😔

W takim razie, pozostaje mieć nadzieję, że jeszcze jakoś w kwietniu sytuacja  zacznie się normować. Trzymaj się, ściskam mocno 💚

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za dobre słowa i za wsparcie 💕💕💕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzialena zapowiada sie swietnie:)

 

a u mnie jak bylo 55 to spadlo w dwa dni do 53... niewykluczaja pozamacicznej. Jesli bede musiala wyladowac przy obecnej sytuacji i zakazach odwiedzin w szpitalu to zwariuje chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny mam dzisiejsze wyniki

9dpt- beta 22,6

11dpt beta 49,9

12dpt beta 72,9

Czyli jest dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Madzialena zapowiada sie swietnie:)

 

a u mnie jak bylo 55 to spadlo w dwa dni do 53... niewykluczaja pozamacicznej. Jesli bede musiala wyladowac przy obecnej sytuacji i zakazach odwiedzin w szpitalu to zwariuje chyba...

Oby bylo wszystko w porządku. Ile to człowiek musi się nastresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oby bylo wszystko w porządku. Ile to człowiek musi się nastresowac

Oj tak przecież to idzie i zwariować i osiwieć.  Nikt kto nie przechodzi tego co my , nie wie ile my zdrowia przy tym.wszystkim tracimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×