Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

27 minut temu, NiskieAmH napisał:

Przy trzeciej stymulacji dobry wynik 🙂 w danej sytuacji wstępnie punkcją 11 dc. (27-28 cykle). A ty kiedy miałaś ? 
endometrium 8,8 nie za małe ?

Przy stymulacji nie ma znaczenia twój naturalny cykl bo stymulacja to wywala do gory nogami i to jest tak na prawdę sztuczny cykl. I nikt nie patrzy na twój cykl naturalny wtedy. Znaczenie dla lekarza ma tylko wielkość pęcherzyków  i wartość estradiol. Nie chce sklamac, Ale ja punkcie miałam w pierwszej stymulacji w 16dc, w drugiej w 11dc A w trzeciej 12 lub 13. 

Co do endometrium to na pewno nie za mało  przecież ono jeszcze urośnie do ewentualnego transferu. Ma sporo czasu. Ja bym się zastanawiała czy nie za duże już tak szybko co najwyżej. Ale ja nie wiem jakie miałam wartości endometrium przy stymulacji. Wiem tylko że progesteron miałam zawsze poniżej 1. I to podobno dobrze, tak ma być.

Tak swoją drogą, miałam Ci to napisać już przy poprzednim poście Ale mi umknęło. Że jak na twoje amh to to jest rewelacyjny wynik. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, NiskieAmH napisał:

Cześć wszystkim 🙂 jaki mialyscie estradiol i ile pęcherzyków w 5 dniu cyklu ? 
Byłam dzisiaj na kontroli i pecherzyki od 6 do 13. 
Estradiol 1199 pmol/l

amh 0,79 
 

goralka bardzo mi przykro 😢 jaki plan dalszy widzi na Ciebie lekarz ?

Jutro rano mam wizytę i będziemy rozmawiać co dalej. Narazie mam odstawić leki 

Co do estradiolu to ładny masz 🙂 i pecherzykow też sporo bo jeszcze mogą dorosnąć powodzenia kochana! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dreamscometrue napisał:

To jak z pamiętnika mężczyzny choć nie o tamponach. Wraca mój z pracy dzisiaj :"Kupiłem Ci coś"....

Idę patrzę ...

Dostałam maszynkę do mięsa 😅

 

To sie nazywa romantyzm. 

Mój mąż po punkcji miał kupić wkładki to kupil z 3 paczki różnej firmy i z irytacja stwierdzil ze nie bedziewiecej kupował bo tyle tych kropeczek jest że glupi jest 😄

Można ksiazke w 3 tomach o tych naszych mezach napisac 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłam właśnie wasze wpisy 🙂

Tak się zastanawiam co teraz najlepiej zrobić: mam ostatniego mroziaczka i nie wiem czy podchodzić do transferu w następnym cyklu czy lepiej odczekać jeszcze i spróbować trochę schudnąć (niestety mam co najmniej 15kg do pozbycia się)?  Mrozilismy w marcu zeszłego roku więc jak minie rok to będziemy musieli zapłacić za kolejny rok przechowywania... Nawet jak będzie to tylko miesiąc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Aja napisał:

Przy stymulacji nie ma znaczenia twój naturalny cykl bo stymulacja to wywala do gory nogami i to jest tak na prawdę sztuczny cykl. I nikt nie patrzy na twój cykl naturalny wtedy. Znaczenie dla lekarza ma tylko wielkość pęcherzyków  i wartość estradiol. Nie chce sklamac, Ale ja punkcie miałam w pierwszej stymulacji w 16dc, w drugiej w 11dc A w trzeciej 12 lub 13. 

Co do endometrium to na pewno nie za mało  przecież ono jeszcze urośnie do ewentualnego transferu. Ma sporo czasu. Ja bym się zastanawiała czy nie za duże już tak szybko co najwyżej. Ale ja nie wiem jakie miałam wartości endometrium przy stymulacji. Wiem tylko że progesteron miałam zawsze poniżej 1. I to podobno dobrze, tak ma być.

Tak swoją drogą, miałam Ci to napisać już przy poprzednim poście Ale mi umknęło. Że jak na twoje amh to to jest rewelacyjny wynik. 

 

Myślałam ze te cykle jakoś maja się zgrywać tymi fazami 🙂 dziękuje za informacje 🙂

mam nadzieje ze chociaż 2-3 komórki będą dojrzałe.

Wlasnie moje amh to się wacha bo w marcu 0,9, sierpniu 0,35 a teraz 0,79.

dzisiaj miałam monitoring u innego lekarza i powiedział ze najwazniejsze jest to co na usg a nie to co w papierach 😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Goralka napisał:

Jutro rano mam wizytę i będziemy rozmawiać co dalej. Narazie mam odstawić leki 

Co do estradiolu to ładny masz 🙂 i pecherzykow też sporo bo jeszcze mogą dorosnąć powodzenia kochana! 

a chcecie podchodzić jeszcze raz ? Jak się czujesz ??

nie dziękuje, ale tym razem mam nadzieje ze się uda🙂

moze głupie pytanie zadam, ale może ich ubyć lub mogą inne się pojawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, NiskieAmH napisał:

Przy trzeciej stymulacji dobry wynik 🙂 w danej sytuacji wstępnie punkcją 11 dc. (27-28 cykle). A ty kiedy miałaś ? 
endometrium 8,8 nie za małe ?

Ja miałam punkcje 19dc. 

Trzymamy kciuki za duże i dojrzałe pęcherzyki 🤗

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Nadzieja1993 napisał:

To sie nazywa romantyzm. 

Mój mąż po punkcji miał kupić wkładki to kupil z 3 paczki różnej firmy i z irytacja stwierdzil ze nie bedziewiecej kupował bo tyle tych kropeczek jest że glupi jest 😄

Można ksiazke w 3 tomach o tych naszych mezach napisac 😜

3 tomy to mało by było 🙂 Ten prezent "dla mnie" ma drugie dno...tzn. on chce placki ziemniaczane a ja nienawidzę trzeć ziemniaków na tarce więc mam teraz do wyboru różne opcje tarcia w maszynce 😅

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„Maria malinowska kalkulator porodu” (nie moglam wkleić linka) dziewczyny wpadłam dzis przekopując internet na fajny kalkulator rownież uwzględniono in vitro  super opcja kiedy w jakich tygodniach zrobic badania 

Edytowano przez Milach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„Marian malinowski kalkulator porodu” (nie moglam wkleić linka) dziewczyny wpadłam dzis przekopując internet na fajny kalkulator rownież uwzględniono in vitro  super opcja kiedy w jakich tygodniach zrobic badania 

Edytowano przez Milach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Milach napisał:

„Marian malinowski kalkulator porodu” (nie moglam wkleić linka) dziewczyny wpadłam dzis przekopując internet na fajny kalkulator rownież uwzględniono in vitro  super opcja kiedy w jakich tygodniach zrobic badania 

Świetny 🥰 dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, NiskieAmH napisał:

Cześć wszystkim 🙂 jaki mialyscie estradiol i ile pęcherzyków w 5 dniu cyklu ? 
Byłam dzisiaj na kontroli i pecherzyki od 6 do 13. 
Estradiol 1199 pmol/l

amh 0,79 
 

goralka bardzo mi przykro 😢 jaki plan dalszy widzi na Ciebie lekarz ?

Część trzyma za Ciebie kciuki, jaki masz protokół, jakie leki bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Madziallena31 napisał:

Ja też jestem w grupie 0 i u mnie były szczepienia wczoraj i dziś. Nie zaszczepilam się.

Po szczepionce na COVID nie można planować Ciąży przez min 2 miesiące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wróciłam niedawno z wizyty u lekarza, widziałam jak bije serduszko 😍😍😍

Zarodeczek już też większy, nie musiał mi lekarz nic pokazywać sama wszystko widziałam!! Ogólnie wszystko jest dobrze, lekarz wyliczył mi że to 6t 6d, poród planowany na 25 sierpnia 🙂 kolejna wizyta 26 stycznia, oby dalej wszystko pięknie się rozwijało 🙂 

 

  • Like 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, m_art_a napisał:

Dziewczyny wróciłam niedawno z wizyty u lekarza, widziałam jak bije serduszko 😍😍😍

Zarodeczek już też większy, nie musiał mi lekarz nic pokazywać sama wszystko widziałam!! Ogólnie wszystko jest dobrze, lekarz wyliczył mi że to 6t 6d, poród planowany na 25 sierpnia 🙂 kolejna wizyta 26 stycznia, oby dalej wszystko pięknie się rozwijało 🙂 

Super miło zobaczyć tego swojego ktosia 😄  GRATULACJE ❤️ 

1 godzinę temu, Goralka napisał:

Jutro rano mam wizytę i będziemy rozmawiać co dalej. Narazie mam odstawić leki 

Co do estradiolu to ładny masz 🙂 i pecherzykow też sporo bo jeszcze mogą dorosnąć powodzenia kochana! 

Bardzo mi przykro kochana 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, NiskieAmH napisał:

a chcecie podchodzić jeszcze raz ? Jak się czujesz ??

nie dziękuje, ale tym razem mam nadzieje ze się uda🙂

moze głupie pytanie zadam, ale może ich ubyć lub mogą inne się pojawić ?

Pęcherzyków może zarówno ubyć jak i przybyć.w sensie nawet jak będziesz ich miała dużo to niektóre mogą być puste albo niezdolne do zapłodnienia .co do przybywania to mi przy ostatniej stymulacji między 5 DC a punkcja przybyło chyba 6 i trzymam kciuki żeby Tobie też przybyło tych dobrych.

My mamy jeszcze 1 mrozaczka więc podejmiemy jeszcze jedna próbę ale nie wiem jeszcze kiedy.najpierw muszę się trochę pozbierac, przegadać z lekarzem co jeszcze można zrobić jeśli coś można.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, m_art_a napisał:

Dziewczyny wróciłam niedawno z wizyty u lekarza, widziałam jak bije serduszko 😍😍😍

Zarodeczek już też większy, nie musiał mi lekarz nic pokazywać sama wszystko widziałam!! Ogólnie wszystko jest dobrze, lekarz wyliczył mi że to 6t 6d, poród planowany na 25 sierpnia 🙂 kolejna wizyta 26 stycznia, oby dalej wszystko pięknie się rozwijało 🙂 

 

Super, bardzo się cieszę że wszystko ok😊 To kolejne wizyty mamy tego samego dnia. Idziemy "łeb w łeb" od 7 grudnia 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, m_art_a napisał:

Dziewczyny wróciłam niedawno z wizyty u lekarza, widziałam jak bije serduszko 😍😍😍

Zarodeczek już też większy, nie musiał mi lekarz nic pokazywać sama wszystko widziałam!! Ogólnie wszystko jest dobrze, lekarz wyliczył mi że to 6t 6d, poród planowany na 25 sierpnia 🙂 kolejna wizyta 26 stycznia, oby dalej wszystko pięknie się rozwijało 🙂 

 

Piekna wiadomosc 😍🥰 gratuluje! ja mam w piątek wizytę to będzie 6tc2d wedlug USG a wedlug transferu 25dpt mam nadzieje ze serduszko będzie bo przez te perypetie z plamieniami caly czas sie zastanawiam czy serduszko w ogóle zabije choc lekarz mowil ze moze go jeszcze w piatek nie byc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, m_art_a napisał:

Dziewczyny wróciłam niedawno z wizyty u lekarza, widziałam jak bije serduszko 😍😍😍

Zarodeczek już też większy, nie musiał mi lekarz nic pokazywać sama wszystko widziałam!! Ogólnie wszystko jest dobrze, lekarz wyliczył mi że to 6t 6d, poród planowany na 25 sierpnia 🙂 kolejna wizyta 26 stycznia, oby dalej wszystko pięknie się rozwijało 🙂 

 

Gratulacje !!! 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Zuzanna. napisał:

Część trzyma za Ciebie kciuki, jaki masz protokół, jakie leki bierzesz?

Krótki 🙂

menopur 75 +gonal 225

 

dziekuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Goralka napisał:

Pęcherzyków może zarówno ubyć jak i przybyć.w sensie nawet jak będziesz ich miała dużo to niektóre mogą być puste albo niezdolne do zapłodnienia .co do przybywania to mi przy ostatniej stymulacji między 5 DC a punkcja przybyło chyba 6 i trzymam kciuki żeby Tobie też przybyło tych dobrych.

My mamy jeszcze 1 mrozaczka więc podejmiemy jeszcze jedna próbę ale nie wiem jeszcze kiedy.najpierw muszę się trochę pozbierac, przegadać z lekarzem co jeszcze można zrobić jeśli coś można.

Dziękuje za odpowiedz 🙂 

to trzymam kciuki żeby się udalo🙂 a myśleliście o immunologu ,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Róża32 napisał:

Nadrobiłam właśnie wasze wpisy 🙂

Tak się zastanawiam co teraz najlepiej zrobić: mam ostatniego mroziaczka i nie wiem czy podchodzić do transferu w następnym cyklu czy lepiej odczekać jeszcze i spróbować trochę schudnąć (niestety mam co najmniej 15kg do pozbycia się)?  Mrozilismy w marcu zeszłego roku więc jak minie rok to będziemy musieli zapłacić za kolejny rok przechowywania... Nawet jak będzie to tylko miesiąc. 

To może faktycznie spróbuj choćby do połowy lutego podziałać ze zdrową dietą- ale nie rygorystyczną, by nie obciążyć organizmu. I tak ustawić to z lekarzem, by się przed końcem roku (od zamrożenia) udało zrobić transfer. Podobno BMI ma duże znaczenie (co prawda 15kg to nie jest aż tak dużo więcej - ale czemu by nie spróbować)

Mamy tak ciężko, że chyba już jesteśmy zdolne spróbować wszystkiego 🙂 

Edytowano przez emkw35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny z endometriozą- a czy któraś z Was miała krótki protokół? Czy przyniósł więcej jajeczek od długiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny pisalyscie podanie w pracy o zapomogę na leczenie ? Chce napisać a nie wiem za bardzi w jakiej postaci to zeobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, emkw35 napisał:

Dziewczyny z endometriozą- a czy któraś z Was miała krótki protokół? Czy przyniósł więcej jajeczek od długiego?

Hej, ja miałam 2 razy krótki protokół, a po   pierwszym stwierdzono endometriozę. Z obu mała  ilość komórek, z 1 jedna prawidłowa, z 2 trzy, lekarz wspomniał ze  przy długim protokole to już totalnie nic by ze mnie nie „wycisnął” 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, NiskieAmH napisał:

dziewczyny pisalyscie podanie w pracy o zapomogę na leczenie ? Chce napisać a nie wiem za bardzi w jakiej postaci to zeobic.

Ja myślałam o tym ale potem stwierdziłam, że lepiej nie. Mi i tak by nie przyznali bo za duży dochód mam a poza tym nie chce żeby ktoś wiedzial. To jest zbyt prywatna sprawa według mnie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, emkw35 napisał:

Dziewczyny z endometriozą- a czy któraś z Was miała krótki protokół? Czy przyniósł więcej jajeczek od długiego?

Ja przy endometrioze miałam dwa razy krótki protokół. Przy pierwszej pobrane zostało 6 komórek z czego 2 się zapłodniły i 3 dobie były podane. Przy drugim protokole udało się pobrać aż 9 komórek z czego 8 się zaplodnilo,ale tylko 5 przetrwało do 5 doby jako blastocysty,więc uważam że przy tej chorobie to naprawdę dużo.

Edytowano przez Aga5992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Marza napisał:

Ja myślałam o tym ale potem stwierdziłam, że lepiej nie. Mi i tak by nie przyznali bo za duży dochód mam a poza tym nie chce żeby ktoś wiedzial. To jest zbyt prywatna sprawa według mnie

No właśnie gdyby to nie był tak trudny temat. Ja też się właśnie boję, że zaraz by to wszystko wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Aga36 napisał:

Super, bardzo się cieszę że wszystko ok😊 To kolejne wizyty mamy tego samego dnia. Idziemy "łeb w łeb" od 7 grudnia 😉

Jak tak dalej będzie to może razem na porodówce wylądujemy 🙂

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, ToJaJustyna napisał:

Po szczepionce na COVID nie można planować Ciąży przez min 2 miesiące. 

Tyle to wiem, ale to zbyt mało informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×