Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

2 minuty temu, Aja napisał:

Hej Ewa. Witaj wśród swoich. Napisz coś więcej o swojej drodze do in vitro?

Z mężem staraliśmy się o dziecko przez 4 lata. Od 2 lat leczymy się w klinice. Okazało się że mam cykle bezowulacyjne. Przez rok czasu miałam stymulowane wszystko lekami lecz niestety się nie udało i lekarz zaproponował nam in vitro. Zamrożonych mamy jeszcze tylko jeden zarodek. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Ewa456 napisał:

Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. To jest moje pierwsze podejście do in vitro. W czwartek miałam pierwszy transfer mrozaczka i za tydzień mam zrobić betę. Nerwy są ale myślę pozytywnie 🙂 miło że można poczytać i porozmawiać z kimś kto przechodzi przez to samo 🙂

Hej Ewa! Trzymam kciuki! Teraz dbaj o siebie i dużo endorfin 🥰

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysokiej bety za pare dni Ewo:) a w miedzyczasie nie daj sie zwariowac, choc to nie jest proste 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2020 o 13:41, Malutka 973 napisał:

Ja podchodzilam

Malutka, czy mogłabyś napisać czy jest coś w całej procedurze na co należy zwrocić uwagę, lub co może pomóc? Pytam, bo moja przyjaciółka zaczyna starania właśnie z komórką dawczyni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2020 o 20:50, Malutka 973 napisał:

Iryza dlaczego pytasz? 

Szukam informacji, potrzebuję wiarygodnego źródła🤣Mamy taką paczkę przyjaciół, od wielu lat. 3 pary. Wszyscy 40+. Wszyscy z wieloma latami starań o malucha. I nagle gdy przyjaciółka ma diagnozę, że tylko komórka dawczyni wchodzi w grę to mąż, że absolutnie się nie zgadza. Stracili parę lat. Teraz dorósł do decyzji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czarnamambaa ja estrofem brałam na wzrost endometrium chyba od 2 dnia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Angelin napisał:

Jasne 😉 jestem po drugiej stymulacji- ostatnio było ok 5 pęcherzyków A pobrali tylko 3 bo nie mogli się do tamtych dostać przez zrosty albo torbiel - ostatecznie 1 zarodek... teraz ok 3 pęcherzyki ale wyszło, że 1 ładna komórka i decyzja o mrożeniu. W nowym cyklu będzie kontrola i się okaże kiedy kolejna stymulacja. Także u mnie jest dużo gorsza reakcja..

 

Gorsza nie gorsza, wiesz że do ciąży potrzebny jeden dobry zarodek więc trzymam kciuki  żeby się udało! 🍀✊✊ Czyli mówisz że będą dwie stymulacje pod rząd 🙂 A jesteś w jakimś programie? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Ewa456 napisał:

Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. To jest moje pierwsze podejście do in vitro. W czwartek miałam pierwszy transfer mrozaczka i za tydzień mam zrobić betę. Nerwy są ale myślę pozytywnie 🙂 miło że można poczytać i porozmawiać z kimś kto przechodzi przez to samo 🙂

Witaj to jest nas dwie. Ja co prawda transfer w piątek ale betę robię w czwartek 6 dpt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny opierdzielcie mnie nie wiem co mnie podkusiło wiem że to głupie i śmieszne co zrobilam jestem 5 dzień po transferze i zrobiłam test i oczywiście negatywny... wiem że to za wcześnie ale nie wiem co mnie podkusiło i głowa mi mówi że raczej to nie jest wiarygodny wynik ale jakoś mi tak źle i się zdołowałam pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Iryza napisał:

Czarnamambaa ja estrofem brałam na wzrost endometrium chyba od 2 dnia cyklu

Iryzka Kochana powiedz mi proszę, Ty udany transfer na accofilu miałaś świeży zaraz po punkcji? Czy mrozony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Marzena090488 napisał:

Hej dziewczyny opierdzielcie mnie nie wiem co mnie podkusiło wiem że to głupie i śmieszne co zrobilam jestem 5 dzień po transferze i zrobiłam test i oczywiście negatywny... wiem że to za wcześnie ale nie wiem co mnie podkusiło i głowa mi mówi że raczej to nie jest wiarygodny wynik ale jakoś mi tak źle i się zdołowałam pozdrawiam 

Głuptasie.. 😄 gdzie sikańca 5 dni po..  😄 jeszcze jak byś na betę poszła to mooooze może..  😛 Siedź grzecznie w domu i nie przywiązuj uwagi do tego testu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Marzena090488 napisał:

Hej dziewczyny opierdzielcie mnie nie wiem co mnie podkusiło wiem że to głupie i śmieszne co zrobilam jestem 5 dzień po transferze i zrobiłam test i oczywiście negatywny... wiem że to za wcześnie ale nie wiem co mnie podkusiło i głowa mi mówi że raczej to nie jest wiarygodny wynik ale jakoś mi tak źle i się zdołowałam pozdrawiam 

To jak za pare dni zrobisz nastepny i bedzie pozytywny to bedziesz pewna ze to nie od ovittrelle;)) 

Marzeno wiem ze chcesz jak najszybciej wiedziec... ciezko wysiedziec, ale nie ma innej opcji:) wydaje mi sie, ze raczej masz w sobie tyle stresu, a wiedzialas ze test nie wyjdzie, ze Po prostu chcesz sie podswiadomie rozladowac jakos.
 

Zostaw sobie placz na pozniej - oby ze szczescia jak zobaczysz wyniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, P@ulina napisał:

Głuptasie.. 😄 gdzie sikańca 5 dni po..  😄 jeszcze jak byś na betę poszła to mooooze może..  😛 Siedź grzecznie w domu i nie przywiązuj uwagi do tego testu 😉

Właśnie takich słów mi było trzeba heh super ze jesteście naprawdę 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Marzena090488 napisał:

Hej dziewczyny opierdzielcie mnie nie wiem co mnie podkusiło wiem że to głupie i śmieszne co zrobilam jestem 5 dzień po transferze i zrobiłam test i oczywiście negatywny... wiem że to za wcześnie ale nie wiem co mnie podkusiło i głowa mi mówi że raczej to nie jest wiarygodny wynik ale jakoś mi tak źle i się zdołowałam pozdrawiam 

Marzena wariacie kto robi test 5dpt i jeszcze jest zdziwiony ze wyszedł negatywny nieładnie! Mi sika iec dopiero wyszedł gdzieś w 13-14 dniu po transferze. Wiem że te sikance są silniejsze od nas też przez to przechodziłam przy pierwszych 2 transferach przy trzecim zrobiłam dopiero jak betę miałam potwierdzona hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Magdaa napisał:

To jak za pare dni zrobisz nastepny i bedzie pozytywny to bedziesz pewna ze to nie od ovittrelle;)) 

Marzeno wiem ze chcesz jak najszybciej wiedziec... ciezko wysiedziec, ale nie ma innej opcji:) wydaje mi sie, ze raczej masz w sobie tyle stresu, a wiedzialas ze test nie wyjdzie, ze Po prostu chcesz sie podswiadomie rozladowac jakos.
 

Zostaw sobie placz na pozniej - oby ze szczescia jak zobaczysz wyniki!

Sama teraz siedzę i się śmieje jaka jestem głupiutka hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Iryza napisał:

Czarnamambaa ja estrofem brałam na wzrost endometrium chyba od 2 dnia cyklu

Ja tez brałam. Estrofem od 2 dnia cyklu na wzrost endometrium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Izulka87 napisał:

Marzena wariacie kto robi test 5dpt i jeszcze jest zdziwiony ze wyszedł negatywny nieładnie! Mi sika iec dopiero wyszedł gdzieś w 13-14 dniu po transferze. Wiem że te sikance są silniejsze od nas też przez to przechodziłam przy pierwszych 2 transferach przy trzecim zrobiłam dopiero jak betę miałam potwierdzona hihi

Kocham to forum naprawdę jesteście wielkie dzięki Waszym odpowiedziom siedzę i się śmieje z siebie ooo można dostać wariacji... Dziękuję kochana za tą wiadomość aż cieplej na serduszku się robi pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Marzena090488 napisał:

Hej dziewczyny opierdzielcie mnie nie wiem co mnie podkusiło wiem że to głupie i śmieszne co zrobilam jestem 5 dzień po transferze i zrobiłam test i oczywiście negatywny... wiem że to za wcześnie ale nie wiem co mnie podkusiło i głowa mi mówi że raczej to nie jest wiarygodny wynik ale jakoś mi tak źle i się zdołowałam pozdrawiam 

Ja zrobilam pierwszy test (ten najczulszy) wieczorem 6dpt i sama nie wiedzialam czy widze jakis cien czy nie, dopiero 7dpt rano zobaczylam juz dobrze widoczne 2 krechy a dodam ze mialam podaną blastocyste, ktora wychodzila juz z otoczki, 5dpt na bank nic bym nie zobaczyla 🙈

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Marzena090488 napisał:

Hej dziewczyny opierdzielcie mnie nie wiem co mnie podkusiło wiem że to głupie i śmieszne co zrobilam jestem 5 dzień po transferze i zrobiłam test i oczywiście negatywny... wiem że to za wcześnie ale nie wiem co mnie podkusiło i głowa mi mówi że raczej to nie jest wiarygodny wynik ale jakoś mi tak źle i się zdołowałam pozdrawiam 

Marzenka, ja miałam betę 456, w 13 dpt (transfer 2 dniowego swieżaczka) i wyszła na sikańcu 1 kreska 😂 poczekaj spokojnie na betę i się nie stresuj kochana 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowa. Wszystkim starajacym się życzę powiedzenia a którym się udało gratulacje 🥰

Nasze starania trwają już od połowy 2017: w piątek jadę na transfer do Czech. Jestem na cyklu sztucznym.. Mam nadzieję że w końcu się uda. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki 😉 tak, 2+1, lekarz zaproponował kolejna stymulacje żeby właśnie nie zmarnować 2giego podejścia gdyby np ta 1 się jednak nie zapłodniła. Ciekawe kiedy będziemy mogli zacząć kolejna stymulacje..  póki co czekam na okres...Ale nawet nie wiem kiedy się go spodziewać 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia! Trzymamy kciuki ✊✊✊ dlaczego akurat Czechy? Pytam z ciekawości 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Angelin napisał:

Dzięki 😉 tak, 2+1, lekarz zaproponował kolejna stymulacje żeby właśnie nie zmarnować 2giego podejścia gdyby np ta 1 się jednak nie zapłodniła. Ciekawe kiedy będziemy mogli zacząć kolejna stymulacje..  póki co czekam na okres...Ale nawet nie wiem kiedy się go spodziewać 🙄

O prosze czyli ta stymulacja druga wejdzie nadal w pierwszą procedurę?? Jeśli tak to Wow! Który lekarz Cię prowadzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, słoneczko1988 napisał:

Witaj to jest nas dwie. Ja co prawda transfer w piątek ale betę robię w czwartek 6 dpt 

W takim razie powodzenia 🙂 ja poczekam do wtorku za tydzień, może nie zwariuje do tego czasu 🙈 powiedzcie mi skierowanie nie jest potrzebne do tego nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Ewa456 napisał:

W takim razie powodzenia 🙂 ja poczekam do wtorku za tydzień, może nie zwariuje do tego czasu 🙈 powiedzcie mi skierowanie nie jest potrzebne do tego nie? 

W Polsce betę zbadasz prywatnie bez skierowania 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, P@ulina napisał:

O prosze czyli ta stymulacja druga wejdzie nadal w pierwszą procedurę?? Jeśli tak to Wow! Który lekarz Cię prowadzi? 

Wygląda to tak, że przy tej stymulacji płaci się za punkcje (1000zl +mrożenieok 500zl) druga opcja jest taka że teraz się nie płaci (bo wlicza to w program), ale przy tej drugiej stymulacji już będzie trzeba zapłacić za punkcje,czyli przysługuje jedna A jak będzie więcej to się dopłaca. Niestety w tym wszystkim muszę pamiętać,że refundacja do leków jest tylko do 3 stymulacji..  więc teraz będzie ostatnia 😪 ale wizyty wliczając w program więc zawsze coś do przodu 😉 prowadzi mnie Dr Mercik i to była jego sugestia, ale nie wiem czy przy kolejnej stymulacji zostanę u niego bo słaby efekt A on nie chce dac wyższej dawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w jakich programach bierzecie udział? My niestety płacimy za wszystko 100% 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Gyncentrum jest program 2+1, płacisz 13.900 czy jakoś tak i w tym są 3 procedury z wizytami i podstawowymi badaniami krwi przy stymulacji. Jak uda się przy pierwszym podejściu to oddają 3900 chyba. Szczegóły bez problemu znajdziesz na stronie 😊

A refundacja leków jak wszędzie do 3 stymulacji na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, P@ulina napisał:

Iryzka Kochana powiedz mi proszę, Ty udany transfer na accofilu miałaś świeży zaraz po punkcji? Czy mrozony?

Świeży. Poprzednie 2 nieudane  transfery bez Acofilu i zarodki mrożone. W poniedziałek punkcja, w sobotę transfer Twixów 🌱🌱🥑 🥑 

Edytowano przez Iryza
Literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Iryza napisał:

Czarnamambaa ja estrofem brałam na wzrost endometrium chyba od 2 dnia cyklu

Na wzrost endometrium to każda z nas brała na cyklu sztucznym, ale czarna mamba ma to brać przed stymulacją a nie do transferu, stąd ta konsternacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×