Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dziewczyny właśnie zadzwonił do mnie embriolog ze mam tylko jedna blastocyste. Drugie się nie podzieliło. Strasznie się zestresowałam ze się nie uda. Transfer o 13:30

Edytowano przez Ej Wu
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim 😉 jestem 11dpt to był moj drugi transfer mrozaczka. Czy wy tez tak miałyście ze po  ok. 9dpt objawy wskazywały typowo na okres ? Od trzech dni ciągnie mnie w brzuchu jak na okres, dodatkowo ból piersi, wypryski na twarzy i jakby bardziej żółty śluz. Tak te objawy mnie wytraciły z równowagi ze nie chce już, a wręcz boje się robić test (w zaleceniach mam zrobienie testu dopiero 14dpt), bo z góry wiem co zobaczę. Miała któraś z was tez takie odczucia? A może objawy były typowe i nastawialyscie się ze to już koniec a jednak była niespodzianka...🤔 sama nie wiem co o tym myśleć miałam olewać wszystkie objawy a tu tak mnie dopadło. W klinice zostanie mi w tym momencie jedna szansa z jednym zamrożonym zarodkiem..😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Beti320 napisał:

Hejka wszystkim 😉 jestem 11dpt to był moj drugi transfer mrozaczka. Czy wy tez tak miałyście ze po  ok. 9dpt objawy wskazywały typowo na okres ? Od trzech dni ciągnie mnie w brzuchu jak na okres, dodatkowo ból piersi, wypryski na twarzy i jakby bardziej żółty śluz. Tak te objawy mnie wytraciły z równowagi ze nie chce już, a wręcz boje się robić test (w zaleceniach mam zrobienie testu dopiero 14dpt), bo z góry wiem co zobaczę. Miała któraś z was tez takie odczucia? A może objawy były typowe i nastawialyscie się ze to już koniec a jednak była niespodzianka...🤔 sama nie wiem co o tym myśleć miałam olewać wszystkie objawy a tu tak mnie dopadło. W klinice zostanie mi w tym momencie jedna szansa z jednym zamrożonym zarodkiem..😢

Beti spokojnie to jest normalne wszystko co piszesz objawy jak na okres i one się będą ciągnęły długo za tobą możesz zrobić już beta hcg  powinno wyjść sikańce tylko stresują lepiej z krwi. Trzymam kciuki!!! Jutro biegnij rano na krew, i będziemy czekać na dobre wieści. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Ej Wu napisał:

Dziewczyny właśnie zadzwonił do mnie embriolog ze mam tylko jedna blastocyste. Drugie się nie podzieliło. Strasznie się zestresowałam ze się nie uda. Transfer o 13:30

Spokojnie! Do pełni szczęścia wystarczy jedna blastka!! Nie denerwuj się, nastaw się dobrze, że się uda i dbaj o fasolkę. Prawidłowe, dobre nastawienie to ponoć połowa sukcesu!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, m_art_a napisał:

Spokojnie! Do pełni szczęścia wystarczy jedna blastka!! Nie denerwuj się, nastaw się dobrze, że się uda i dbaj o fasolkę. Prawidłowe, dobre nastawienie to ponoć połowa sukcesu!

Już ja sobie z ta fasolka pogadam! Musi się trzymać nie ma wyjścia. Trzymajcie proszę za mnie kciuki 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Beti320 napisał:

Hejka wszystkim 😉 jestem 11dpt to był moj drugi transfer mrozaczka. Czy wy tez tak miałyście ze po  ok. 9dpt objawy wskazywały typowo na okres ? Od trzech dni ciągnie mnie w brzuchu jak na okres, dodatkowo ból piersi, wypryski na twarzy i jakby bardziej żółty śluz. Tak te objawy mnie wytraciły z równowagi ze nie chce już, a wręcz boje się robić test (w zaleceniach mam zrobienie testu dopiero 14dpt), bo z góry wiem co zobaczę. Miała któraś z was tez takie odczucia? A może objawy były typowe i nastawialyscie się ze to już koniec a jednak była niespodzianka...🤔 sama nie wiem co o tym myśleć miałam olewać wszystkie objawy a tu tak mnie dopadło. W klinice zostanie mi w tym momencie jedna szansa z jednym zamrożonym zarodkiem..😢

Z tymi objawami jak na okres to jest bardzo złudne bo:

Objawy które zwiastują okres to ból piersi, ciągnięcie w pachwinach, zmiany w śluzie

Za to objawy wczesnej ciąży to ból piersi, ciągnięcie w pachwinach, zmiany w śluzie

Jak widać, po objawach nic nie widać. Na dwoje babka wróżyła. Dlatego często dziewczyny gdy zachodzą w ciążę przez przypadek orientują się tak późno, ok. 6 tygodnia. Bo mają objawy znane im z okresu, i myślą że to to .  . . 

Po objawach, lub ich braku nic nie wywnioskujesz niestety. Trzeba zbadać betę. Trzymaj się i niczego nie bój. Szykujesz się żeby być mamą. Musisz dzielnie znosić wszystkie wyzwania. 😉 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny 🙂 człowieka nie ma chwile a tu już tyle wpisów. Trzymam kciuki za dzisiejszy transfer i za pozostałe dziewczyny🙂
 

Czy wasz okres po nie udanym transferze jest normalny ?
Wczoraj tak mnie brzuch bolał i miałam dwa takie skrzepy ze śluzem. Obrzydliwie to wygladalo i miało 2-3 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, NiskieAmH napisał:

cześć dziewczyny 🙂 człowieka nie ma chwile a tu już tyle wpisów. Trzymam kciuki za dzisiejszy transfer i za pozostałe dziewczyny🙂
 

Czy wasz okres po nie udanym transferze jest normalny ?
Wczoraj tak mnie brzuch bolał i miałam dwa takie skrzepy ze śluzem. Obrzydliwie to wygladalo i miało 2-3 cm

Po 2 transferze gdzie beta rosła ale za mały przyrost był i w końcu spadła miałam taki ból brzucha że żadne tabletki mi nie pomagały i chodziłam po ścianach to było straszne... A kolejny okres to był jeden wielki krwotok.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mariolka# napisał:

Beti spokojnie to jest normalne wszystko co piszesz objawy jak na okres i one się będą ciągnęły długo za tobą możesz zrobić już beta hcg  powinno wyjść sikańce tylko stresują lepiej z krwi. Trzymam kciuki!!! Jutro biegnij rano na krew, i będziemy czekać na dobre wieści. 😁

Niby tak ale już za dużo tych typowych objawów okresowych mam😓 wiem to poprostu i czuje że zbliża się ta miesiączka..nie będę robić testu nie chce  tego znowu przeżywać😓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Beti320 napisał:

Niby tak ale już za dużo tych typowych objawów okresowych mam😓 wiem to poprostu i czuje że zbliża się ta miesiączka..nie będę robić testu nie chce  tego znowu przeżywać😓

Wiem co czujesz naprawdę jestem po 3 transferze tez juz myślalam ze nic z tego wyłam jak cholera i już chciałam do dietetyczki się umawiać bo ostatnio mi się przytyło ale poszłam na wyniki i okazało się że beta rośnie obecnie jestem w 7tc ale dalej nie umiem się cieszyć bo 5 tc wylądowałam w szpitalu z krwiakiem jak się okazało ale byłam pewna że już po dziecku. Teraz siedzę w domu i przeżywam każdy skurcz każde kłucie i boję się że dzidziusiowi przestało bić serduszko a wizyta dopiero w piątek. Wyląduje w psychiatryku. Także głowa do góry. Mi beta już 9dpt wyszła dobra idź jutro. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny trzymam kciuki za udane transfery i pozytywne bety 😉 

u mnie z dwóch podanych blastek przyjęła się jedna, taka natura 😉  często się tak zdarza. Hiperka już zanikła zostały jedynie cysty po jednej na jajniku ale na szczęście mogę jeść więcej niż jajka 😒 nie mogę jeść zup, zupa powoduje u mnie mega mdłości i ogólnie sama myśl o zupie 😂 dzisiaj czuje się chorobowo, śniło mi się, ze jadłam zimne lody i gardło mi teraz cały czas boli😂😂😂

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Beti320 napisał:

Niby tak ale już za dużo tych typowych objawów okresowych mam😓 wiem to poprostu i czuje że zbliża się ta miesiączka..nie będę robić testu nie chce  tego znowu przeżywać😓

Ja miałam wszystkie objawy okresowe a jednak się udało 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Martuska napisał:

Nie mam wiedzy na ten temat.  Tak podpowiada mi tylko moja podswiadomosc.  Dzis jest 5 dzien stymulacji mojej pierwszej proceduty. Liczę na dobre wieści w piątek 😉

Po co ta akupunktura? 

 

Aaa czyli pierwszą kontrolę mas w 8dniu stymulacji. 

Na aku w trakcie stymulacji chodzę żeby pobudzić jeszcze bardziej jajniki do pracy, nie wiem czy na pewno działa ale wierzę, że jednak trochę pomaga 😉 przed transferem też postaram się dostać, zależy w jaki dzień wypadnie. Przed i po transferze się robi żeby organizm przyjął zarodek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mariolka# napisał:

Po 2 transferze gdzie beta rosła ale za mały przyrost był i w końcu spadła miałam taki ból brzucha że żadne tabletki mi nie pomagały i chodziłam po ścianach to było straszne... A kolejny okres to był jeden wielki krwotok.. 

Wspolczuje Ci . Ja normalnie mam bolesne. Ale teraz po nie udanym transferze to nie dość ze bol to takie dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, NiskieAmH napisał:

Wspolczuje Ci . Ja normalnie mam bolesne. Ale teraz po nie udanym transferze to nie dość ze bol to takie dziwne...

Ja też mam zawsze bolesne śmieje się że poród nie będzie dla mnie tragedią hehe. Ale dziś już lepiej? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Angelin napisał:

Aaa czyli pierwszą kontrolę mas w 8dniu stymulacji. 

Na aku w trakcie stymulacji chodzę żeby pobudzić jeszcze bardziej jajniki do pracy, nie wiem czy na pewno działa ale wierzę, że jednak trochę pomaga 😉 przed transferem też postaram się dostać, zależy w jaki dzień wypadnie. Przed i po transferze się robi żeby organizm przyjął zarodek. 

 

Tak i teraz nie wiem czy nie za późno? 

Trzymam kciuki 😉

Daj koniecznie znać w piątek jak będziesz po kontroli! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Mariolka# napisał:

Ja też mam zawsze bolesne śmieje się że poród nie będzie dla mnie tragedią hehe. Ale dziś już lepiej? 

Tak dziękuje lepiej 🙂 porod to będzie relaks przy okresie ?🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, NiskieAmH napisał:

Tak dziękuje lepiej 🙂 porod to będzie relaks przy okresie ?🤣

Dokładnie 🤣🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Martuska napisał:

 

Tak i teraz nie wiem czy nie za późno? 

Trzymam kciuki 😉

Daj koniecznie znać w piątek jak będziesz po kontroli! 

 

Mi zawsze mówią że 6-7 dzień cyklu czyli 5-6 dzień stymulacji, ale skoro Tobie tak kazali to widocznie moze być🤷‍♀️

Jasne dam znać ☺️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, NiskieAmH napisał:

Tak dziękuje lepiej 🙂 porod to będzie relaks przy okresie ?🤣

Jednak bóle miesiączkowe są łagodniejsze niż porodowe 🤣

Pisałyście o @. Ja po nieudanym transferze miałam miesiączkę tak jak zawsze. U mnie to różnie jest. Raz są bóle mocne Raz nie. Raz pływam a nie Raz pływam i daje radę 🤣 także to jest taka nasza natura już.  

Jak pomyślę że mam rodzic naturalnie to już się trzęsę i modlę o cc 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Angelin napisał:

Mi zawsze mówią że 6-7 dzień cyklu czyli 5-6 dzień stymulacji, ale skoro Tobie tak kazali to widocznie moze być🤷‍♀️

Jasne dam znać ☺️

Ja tez miałam dopiero 8 dnia cyklu monitoring. A później to miałam 10,11,12 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane, ja już po transferze. Fasolka jest ze mną. Teraz odliczanie. 24.11 testowanie. Trzymajcie kciuki 

  • Like 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Ej Wu napisał:

Kochane, ja już po transferze. Fasolka jest ze mną. Teraz odliczanie. 24.11 testowanie. Trzymajcie kciuki 

Trzymamy mocno kciuki!!!!! 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziomko po jakim czasie zaczęłaś plamić bo ja prawie po dwóch tygodniach dziś zaczęłam delikatnie plamić na brązowo i już wyć mi się chce ale rano jutro się ogarnę i pojadę do szpitala zobaczyć czy dzidzia żyje. 😥😥😓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny

Czytam sobie Was regularnie. Trzymam za Was mocno kciuki.

Ja dzisiaj zrobiłam 9 zastrzyk Gonapeptylu. Wczoraj ostatnia pigułka anty. Dzisiaj przed chwilą nasiliło mi się plamienie, trochę krwi. Nie wiem czy liczyć to jako 1dc? Ehhh 

Jutro zadzwonię do lekarki albo kliniki. Mialam się stawić miedzy 2-4d.c. na usg i bad estradiolu i czegos tam jeszcze. 

Stresuje się. Poza tym jedno z moich 3 opakowań gonapeptylu bylo 22h poza lodówka przez aptekarza, który nie poinformował mojego męża o lodòwce. Odłożyłam je na bok. Myślicie, że się nie nada i musze dokupić nowe opakowanie? Co zrobic z tym?

 

To wszystko takie stresujące:( u nas kumulacja wszystkiego co złe, ale staram się wierzyć, że in vitro okaże się skuteczne. Będziemy mieć IMSIhb

 

Edytowano przez emkw35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Mariolka# napisał:

Dokładnie 🤣🤣

Ja mam bolesne miesiączki,  ale bólu podczas poronienia nie można było w ogóle porównać. Bolało bardzo mocno. Myślę, że poród żywego dziecka bolalby jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, emkw35 napisał:

Cześć dziewczyny

Czytam sobie Was regularnie. Trzymam za Was mocno kciuki.

Ja dzisiaj zrobiłam 9 zastrzyk Gonapeptylu. Wczoraj ostatnia pigułka anty. Dzisiaj przed chwilą nasiliło mi się plamienie, trochę krwi. Nie wiem czy liczyć to jako 1dc? Ehhh 

Jutro zadzwonię do lekarki albo kliniki. Mialam się stawić miedzy 2-4d.c. na usg i bad estradiolu i czegos tam jeszcze. 

Stresuje się. Poza tym jedno z moich 3 opakowań gonapeptylu bylo 22h poza lodówka przez aptekarza, który nie poinformował mojego męża o lodòwce. Odłożyłam je na bok. Myślicie, że się nie nada i musze dokupić nowe opakowanie? Co zrobic z tym?

 

To wszystko takie stresujące:( u nas kumulacja wszystkiego co złe, ale staram się wierzyć, że in vitro okaże się skuteczne. Będziemy mieć IMSIhb

 

Dlatego zawsze się czyta co jest napisane na opakowaniu i jak przechowywać  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałam wiadomość że jutro mam transfer już 😱

A teraz tak z ciekawości co wy o tym sądzicie. Byłam w poniedziałek. Robiłam progesteron żeby dowiedział się lekarz czy już jest owu. Wynik byl 0.050. Na drugi dzień wynik 4.90. Skok mocny. W poprzednim cyklu w pn mialam 0.928, we wt 2,40 A śr 3,0. Skoki powolne. Zastanawia mnie to czemu teraz tak progesteron szybko skoczył. I od owu mam czasami chwilowe bóle jak na @. Jutro oczywiście zapytam o to ale czy może któraś z was tak miała?

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po konsultacji, transferujemy w grudniu 🙂  Na wszelki wypadek zrobiłam rano morfologie i podstawowe badania moczu, kału wyniki miałam przed porada i cale szczescie bo chcial mi to zlecić, w wynikach ok oprocz moczu za tydzien mam powtorzyc jesli bedzie ok startujemy od 3 dc wiec na poczatku grudnia 🙂 mam nadzieje ze tym razem nic mnie nie zatrzyma ✊🏻

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Milach napisał:

Jestem po konsultacji, transferujemy w grudniu 🙂  Na wszelki wypadek zrobiłam rano morfologie i podstawowe badania moczu, kału wyniki miałam przed porada i cale szczescie bo chcial mi to zlecić, w wynikach ok oprocz moczu za tydzien mam powtorzyc jesli bedzie ok startujemy od 3 dc wiec na poczatku grudnia 🙂 mam nadzieje ze tym razem nic mnie nie zatrzyma ✊🏻

To pod choinkę będzie prezent!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×