Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

26 minut temu, AsiaWin napisał:

Dziewczyny! Jestem już z kropkiem  🙂 teraz tylko relaksowac się żeby było mu dobrze w brzuchu 😉 tym razem podeszłam do tego na luzie,  tak że prawie się spoznilam. Mam nadzieję że przez najbliższe dni nie zwariuje! 😉 to do 3 razy sztuka! Za 10 dni pozytywna beta!!!! 🙂

Super! Trzymam kciuki. Moja mama mi mówi że do 3 razy sztuka 🙈 mam nadzieję że mi i jak zarówno Tobie tym razem się uda i zobaczymy że beta nam rośnie! Jezu jeszcze 5 dni stresu 🙈 ale ja z ciekawości pójdę już w piątek i sobotę ostatecznie wyjdzie czy udało się czy nie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Dreamscometrue napisał:

Ja już po kontroli. I cały stres tymczasowo opadł 🙂 Endometrium śliczne 10,1mm , transfer w za tydzień w poniedziałek 🙂 

Super! Już nie długo będziesz miała kropka ze sobą 😀

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Datę pierwszego testu lekarz wyznaczył na 4.12 imieniny mojej mamy Basi 🙂 a od dawna wiem,że jak będzie córka to też będzie Basia ☺️ Mam nadzieję ,że to dobrze wróży taki zabieg okoliczności .

  • Like 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, AsiaWin napisał:

Dziewczyny! Jestem już z kropkiem  🙂 teraz tylko relaksowac się żeby było mu dobrze w brzuchu 😉 tym razem podeszłam do tego na luzie,  tak że prawie się spoznilam. Mam nadzieję że przez najbliższe dni nie zwariuje! 😉 to do 3 razy sztuka! Za 10 dni pozytywna beta!!!! 🙂

3mam kciuki 😉✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AsiaWin napisał:

Dziewczyny! Jestem już z kropkiem  🙂 teraz tylko relaksowac się żeby było mu dobrze w brzuchu 😉 tym razem podeszłam do tego na luzie,  tak że prawie się spoznilam. Mam nadzieję że przez najbliższe dni nie zwariuje! 😉 to do 3 razy sztuka! Za 10 dni pozytywna beta!!!! 🙂

Trzymam kciuki Asia💪💪💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Dreamscometrue napisał:

Datę pierwszego testu lekarz wyznaczył na 4.12 imieniny mojej mamy Basi 🙂 a od dawna wiem,że jak będzie córka to też będzie Basia ☺️ Mam nadzieję ,że to dobrze wróży taki zabieg okoliczności .

No to trzymam kciuki za Basie 😉

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AsiaWin napisał:

Dziewczyny! Jestem już z kropkiem  🙂 teraz tylko relaksowac się żeby było mu dobrze w brzuchu 😉 tym razem podeszłam do tego na luzie,  tak że prawie się spoznilam. Mam nadzieję że przez najbliższe dni nie zwariuje! 😉 to do 3 razy sztuka! Za 10 dni pozytywna beta!!!! 🙂

Super, trzymam kciuki, by kropuś się zadomowił na jakieś 9 miesięcy 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Dreamscometrue napisał:

Datę pierwszego testu lekarz wyznaczył na 4.12 imieniny mojej mamy Basi 🙂 a od dawna wiem,że jak będzie córka to też będzie Basia ☺️ Mam nadzieję ,że to dobrze wróży taki zabieg okoliczności .

no to aby Mikołaj przyniósł przed czasem prezent o imieniu Basia 🙃

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dziewczyny dotarłam do lekarza spóźniona. Lekarka mi wysłała sms, czy się pojawię, ok 13:20 - gdy siedziałam w domu sądząc zgodnie z mailem z kliniki, że wizyta o 14:10... a miała być o 13:10- pomylili się w mailu.

Strasznie się zestresowalismy. Mąż pędził autem jakbym conajmniej rodziła i jechalibyśmy na porodówkę 😅 

No ale usg ok. Pobrali krew estradiol, lh, fsh i progesteron. Wieczorem mam wysłać lekarce w sms wyniki i napisze mi od kiedy Menopur. 

Mam już "towar", cała półka w lodówce zawalona 😅

Edytowano przez emkw35
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Angelin napisał:

Ja w piątek miałam E2 chyba 119...ale chyba taki mój urok..😉 Dziś 295.

 

Już się przyzwyczaiłam, że moje wyniki są dalekie od tego co tu piszecie. Mam nadzieję, że i tym razem będą dojrzałe pomimo słabego wyniku. 

 

W czwartek punkcja 🤞🤞

Hej, gratuluję tak szybkiego terminu ❤❤❤

Będę trzymała kciuki. Na pewno wszystko będzie dobrze !!! 🥰

Ja już po kontroli.

Mam 15 dojrzałych pęcherzyków około 17 mm. Endo 17mm a e2 963,2.

W środę kolejna wizyta. Punkcja najprawdopodobniej w piątek ale tego dowiem się w środę 😉

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wyniki

FSH 2,95

LH 1,85

Estradiol <11

Progesteron 0,17

 

Nie wiem czy to dobry wynik na rozpoczęcie stymulacji? Nie powinny być niższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AsiaWin napisał:

Dziewczyny! Jestem już z kropkiem  🙂 teraz tylko relaksowac się żeby było mu dobrze w brzuchu 😉 tym razem podeszłam do tego na luzie,  tak że prawie się spoznilam. Mam nadzieję że przez najbliższe dni nie zwariuje! 😉 to do 3 razy sztuka! Za 10 dni pozytywna beta!!!! 🙂

Cudownie 😍trzymamy kciuki 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, emkw35 napisał:

Mam wyniki

FSH 2,95

LH 1,85

Estradiol <11

Progesteron 0,17

 

Nie wiem czy to dobry wynik na rozpoczęcie stymulacji? Nie powinny być niższe?

Hej, a kiedy zaczynasz stymulację i jakim protokołem idziesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AsiaWin napisał:

Dziewczyny! Jestem już z kropkiem  🙂 teraz tylko relaksowac się żeby było mu dobrze w brzuchu 😉 tym razem podeszłam do tego na luzie,  tak że prawie się spoznilam. Mam nadzieję że przez najbliższe dni nie zwariuje! 😉 to do 3 razy sztuka! Za 10 dni pozytywna beta!!!! 🙂

Asiu super dbaj o siebie. Na pewno będzie dobrze. Trzymam kciuki. Czekamy te niekończące się 10 dni hehe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, madzia:)) napisał:

Super! Trzymam kciuki. Moja mama mi mówi że do 3 razy sztuka 🙈 mam nadzieję że mi i jak zarówno Tobie tym razem się uda i zobaczymy że beta nam rośnie! Jezu jeszcze 5 dni stresu 🙈 ale ja z ciekawości pójdę już w piątek i sobotę ostatecznie wyjdzie czy udało się czy nie. 

Dziewczyny mi udało się za 3 razem. No nie mówię jeszcze hop bo to dopiero prawie 9 tc ale drgnęło 😁

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny,

Jak dzisiaj wróciłam z pracy, zaczęłam plamić / krwawić. Poleciałam jak szalona do kliniki, na szczęście mnie przyjęli i wszystko wygląda ok. Widać bicie serca, nawet je usłyszałam 🙂 

Wg USG 6tc+1 ❤️

Wizytę miałam zaplanowaną na za tydzień, stwierdziłam że tym razem nie będę biegać jak szalona po lekarzach (w poprzedniej ciąży byłam u lekarza pod koniec 5tc i serduszko biło, dwa tygodnie później już nie), ale los zdecydował inaczej.

Wzięłam tydzień zwolnienia lekarskiego i będę odpoczywać 🙂

Albo mi się wydaje, albo duża część z nas plami/krwawi na początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje dziewczyny za wsparcie i miłe słowa! Jesteście najlepsze! Ps. Chyba nie ja jedna bieglam dzisiaj do lekarza 😉 chyba dzień spoznialskich dzisiaj jest 😉 ale to na szczęście! Trzymam za Was kciuki!

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kotciołek napisał:

Hej dziewczyny,

Jak dzisiaj wróciłam z pracy, zaczęłam plamić / krwawić. Poleciałam jak szalona do kliniki, na szczęście mnie przyjęli i wszystko wygląda ok. Widać bicie serca, nawet je usłyszałam 🙂 

Wg USG 6tc+1 ❤️

Wizytę miałam zaplanowaną na za tydzień, stwierdziłam że tym razem nie będę biegać jak szalona po lekarzach (w poprzedniej ciąży byłam u lekarza pod koniec 5tc i serduszko biło, dwa tygodnie później już nie), ale los zdecydował inaczej.

Wzięłam tydzień zwolnienia lekarskiego i będę odpoczywać 🙂

Albo mi się wydaje, albo duża część z nas plami/krwawi na początku...

Dobrze że wszystko jest ok 🙂 życie jak zwykle pisze swój scenariusz 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dreamscometrue napisał:

Datę pierwszego testu lekarz wyznaczył na 4.12 imieniny mojej mamy Basi 🙂 a od dawna wiem,że jak będzie córka to też będzie Basia ☺️ Mam nadzieję ,że to dobrze wróży taki zabieg okoliczności .

Tak dlugo czekac to az 2,5 tyg 😵😵 ilu dniowy zarodek? Jeju podziwam jak wytrzymasz!!! Trzymam kciuki ✊🏻✊🏻 ok doczytałam ze transfer za tydzien 😛 sorry!

Edytowano przez Milach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Milach napisał:

Tak dlugo czekac to az 2,5 tyg 😵😵 ilu dniowy zarodek? Jeju podziwam jak wytrzymasz!!! Trzymam kciuki ✊🏻✊🏻

Transfer mam dopiero w następny poniedziałek więc spokojnie to nie 2,5 tygodnia. Po prostu już w karcie mi zapisał termin testu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Goralka napisał:

Hej, a kiedy zaczynasz stymulację i jakim protokołem idziesz? 

Długi protokół. 5dc Jestem na Gonapeptylu. (Tamten cykl na YAZ) Właśnie czekam na sms od pani doktor, ktora po obejrzeniu wyników ma zadecydować kiedy zaczynam Menopur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Kotciołek napisał:

Hej dziewczyny,

Jak dzisiaj wróciłam z pracy, zaczęłam plamić / krwawić. Poleciałam jak szalona do kliniki, na szczęście mnie przyjęli i wszystko wygląda ok. Widać bicie serca, nawet je usłyszałam 🙂 

Wg USG 6tc+1 ❤️

Wizytę miałam zaplanowaną na za tydzień, stwierdziłam że tym razem nie będę biegać jak szalona po lekarzach (w poprzedniej ciąży byłam u lekarza pod koniec 5tc i serduszko biło, dwa tygodnie później już nie), ale los zdecydował inaczej.

Wzięłam tydzień zwolnienia lekarskiego i będę odpoczywać 🙂

Albo mi się wydaje, albo duża część z nas plami/krwawi na początku...

Moja koleżanka, która zaszła ciążę przy 1wszym in vitro też plamiła. Teraz jej synuś ma już 10 miesięcy 🙂

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Dreamscometrue napisał:

Transfer mam dopiero w następny poniedziałek więc spokojnie to nie 2,5 tygodnia. Po prostu już w karcie mi zapisał termin testu 😉

Poniedzialki sa szczesliwe w transferach ja tez bede lekarza namawiac na poniedzialek 🤪 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Milach napisał:

Poniedzialki sa szczesliwe w transferach ja tez bede lekarza namawiac na poniedzialek 🤪 

Ja już się boje testować bo transfer miałam 13 w piątek! Ja w te przesady nie wierzę. Jeśli się nie uda to uwierzę! A jak się uda to będzie szczęśliwy dzień. Też się śmieje bo ślub brałam 13.10 w sobotę. Więc co gorszego może Cię jeszcze spotkać 13 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny, muszę dołączyć do tego forum niestety stoję przed wyborem kliniki do procedury in vitro, proszę doradźcie jaka wybrać czym.sie kierować?? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, littleangel napisał:

Czesc dziewczyny, muszę dołączyć do tego forum niestety stoję przed wyborem kliniki do procedury in vitro, proszę doradźcie jaka wybrać czym.sie kierować?? 😘

To zalezy ktory rejon Polski Cie interesuje 🙂 napisz cos wiecej o Waszych staraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, littleangel napisał:

Czesc dziewczyny, muszę dołączyć do tego forum niestety stoję przed wyborem kliniki do procedury in vitro, proszę doradźcie jaka wybrać czym.sie kierować?? 😘

Najlepiej najbliżej domu. Ja mam do kliniki ponad 100km. To bardzo uciążliwe na dłuższą metę. Teraz mam wizyty stymulacyjne co drugi dzień i brak urlopu 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, madzia:)) napisał:

Ja już się boje testować bo transfer miałam 13 w piątek! Ja w te przesady nie wierzę. Jeśli się nie uda to uwierzę! A jak się uda to będzie szczęśliwy dzień. Też się śmieje bo ślub brałam 13.10 w sobotę. Więc co gorszego może Cię jeszcze spotkać 13 🤣🤣🤣

Bedzie dobrze, musi być! Mój mąż sie smieje ze my wszystko robimy za drugim razem, dwukrotne zaręczyny, dwa razy mieliśmy podejście do ślubu, być może drugi transfer będzie szczęśliwy  i w tym tygodniu dostaliśmy odrzucony wniosek z pozwoleniem na budowę także może te drugie razy są nam pisane ze wszystkim 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Milach napisał:

To zalezy ktory rejon Polski Cie interesuje 🙂 napisz cos wiecej o Waszych staraniach

Niestety z mojego regionu jest w kazde miejsce daleko wiec myślę nad Warszawa ok 250 km mam ewentualnie Kraków 120 ale nie wiem nie slyszalam nic o klinikach tam :(, moje starania niestety trwają 2 lata i juz mam 3 ciążę poronione i niestety po tych stratach wyszlo ze mam translokacje i moja szansa jest albo starania tyle ile wytrzymam.. ale ile.. albo wlasnie in vitro z PGD i chce spróbować in vitro bo problemu z zajściem nie mam tyle ze ta translokacja psuje wszystko 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, littleangel napisał:

Czesc dziewczyny, muszę dołączyć do tego forum niestety stoję przed wyborem kliniki do procedury in vitro, proszę doradźcie jaka wybrać czym.sie kierować?? 😘

W miarę blisko domu. Dla mnie ważne było to żebym miała kontakt bezpośrednio z klinika a nie z infolinią. No i zależy jaki macie problem, bo nie wszystkie kliniki mają takie same procedury dodatkowe.  Jak napiszesz o sobie coś więcej to może dziewczyny z podobnym problemem i blisko Twojego miejsca zamieszkania poleca jakąś klinike/lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×