Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witajcie dziewczyny. Przeczytałam cały wątek, tylko czytałam  ale się nie udzielałam. Napisze coś o sobie mamy z mężem 6 letniego synka w ciaze zaszlam naturalnie, staramy się o drugiego dzidziusia od 4 lat przyczyny niepowodzen nie stwierdzono.

W 2019 roku miała 4 nieudane inseminacje... po nieudanych próbach odpuscilismy na rok, we wrześniu 2020 zdecydowaliśmy się podejść do in vitro... wszystko poszło szybko w październiku punkcja pobrali mi 21 columbusow z czego było 6 dojrzałych komórek i to 6 komórek się zaplodnilo, ale do stadium blastocysty dotrwaly 4 , są szescio dniowe (5BB). 

Od drugiego dnia cyklu brałam estrofem, 6 dni przed transferem 3x1 luteina dopochwowo. Po transferze 2x1 metypred, 1x1 zastrzyk flexiparyna, no i estrofem i luteina tak jak przed transferem. 

3 listopada miała pierwszy transfer, 8 dpt zrobiłam sikanca o czułości 10 i wyszły 2 kreski. 10 dpt zrobiłam bete wynik 45,7. Skontaktowalam się z lekarzem i tydzień później byłam już na usg. Na usg piękny pęcherzyk ciazowy był to 4tc 6d.

I to już koniec dobrych wieści, wczoraj kolejne usg aby zobaczyć bijące serduszko 6tc 4d i lekarz nie mógł już znaleźć pęcherzyka, ciąża przestała się rozwijać... kazał odstawić wszystkie leki i czekam aż dostanę okres 😢

 

  • Sad 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, emkw35 napisał:

Stresuje sie Zjadlam te 2 tabl Summamedu i mi trochę niedobrze Nie moge skupić się na pracy

Czekam na tel położnej bo ma dzwonic i mi powiedzieć co jutro zabrać itd  i o której byc Ale punkcja bedzie rano

 

A Ty masz juz wieści?😊

Hejka, rozumiem że się stresujesz ale zobaczysz że jutro powiesz że punkcja to nic strasznego 😉 daj znać po jak poszlo a ja trzymam cały czas kciuki za Ciebie i Twoje jajeczka.

Ja dziś dostalam drugie info. W dniu 3 mamy 5 zarodków (4 dobre i 1 sredni)trzymajcie kciuki żeby wszystkie zostały zdrowe do końca! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh a ja zrobiłam betę 9dpt blastki,

Niestety.. I wszystko od nowa... 😢

Edytowano przez Angelin
  • Sad 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Luna_ napisał:

Część dziewczyny 🙂 nadrobiłam z 10 stron i coś mało dobrych wiadomości! Ale skoro było trochę punkcji i stymulacje trwają tzn. że niedługo posypią się piękne bety! 🤪

Ja nadal w szpitalu jestem i aktualnie staram się nie zwariować 🙂 co wychodzi mi ze średnim skutkiem. Dziś mija 2 tygodnie!!! I to jest naprawdę koszmar. Nie krwawie już jakiś czas ale nie chcą mnie wypuścić bo krwiak jest ogromny i wcale się nie poprawia i stanowi realne zagrożenie... Przed każdym badaniem odchodzę od zmysłów bo wiem, że mogę usłyszeć, że niestety zarodek się odkleił lub obumarł... Do tego dochodzi tragiczne samopoczucie z uwagi na brak odwiedzin itp. A od leżenia mam mega problemy z kręgosłupem i badają mi nerki bo szukają powodu masakrycznego bólu pleców. Do tego jako wisienka na torcie z krwi wyszedł mi jakoś stan zapalny i od wczoraj  podają mi antybiotyk... Podobno praktykuje się podawanie go kobietom w ciąży ale czuję jakoś wewnętrznie, że osłabia to tego mojego okruszka, który i tak nie ma lekko w tej mojej macicy 😕

tak czy inaczej 8 tydz 3 dz, 2 tygodnie w szpitalu i jeżeli zarodek nadal będzie żył (🙏) nie wiadomo kiedy będę go mogła opuścić 😏

Trzymaj się tam Luna!dasz radę! Cały czas przesyłam ciepłe wibracje w Twoją i wszystkich dziewczyn borykających się z invitro stronę. 😘😘😘😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AsiaWin napisał:

Ponawiam pytanie, bo bardzo mnie to stresuje, że mam pobranie krwi dopiero za 2 miesiące!!! + czekanie na wyniki...Czy znacie miejsce gdzie można zrobić to badanie szybciej? Trochę czuję się bezradna 😕 ewentualnie okolice Krakowa... Może któraś z Was robiła to niedawno i ma jakieś informacje?

Asiu a sprobuj panią zapytać czy ma badanie "ocena obecności p/ciał blokujących " bo tak się inaczej nazywa. Może tak ma to zapisane. Podobno można je też zrobić w Krakowie w BetaMed na ul cystersów 16 ale nie wiem jak to wygląda bo mi się udalo w szpitalu uniwersyteckim. Gdańska nie znam zupełnie więc nie pomogę niestety.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, NowaOna napisał:

Witajcie dziewczyny. Przeczytałam cały wątek, tylko czytałam  ale się nie udzielałam. Napisze coś o sobie mamy z mężem 6 letniego synka w ciaze zaszlam naturalnie, staramy się o drugiego dzidziusia od 4 lat przyczyny niepowodzen nie stwierdzono.

W 2019 roku miała 4 nieudane inseminacje... po nieudanych próbach odpuscilismy na rok, we wrześniu 2020 zdecydowaliśmy się podejść do in vitro... wszystko poszło szybko w październiku punkcja pobrali mi 21 columbusow z czego było 6 dojrzałych komórek i to 6 komórek się zaplodnilo, ale do stadium blastocysty dotrwaly 4 , są szescio dniowe (5BB). 

Od drugiego dnia cyklu brałam estrofem, 6 dni przed transferem 3x1 luteina dopochwowo. Po transferze 2x1 metypred, 1x1 zastrzyk flexiparyna, no i estrofem i luteina tak jak przed transferem. 

3 listopada miała pierwszy transfer, 8 dpt zrobiłam sikanca o czułości 10 i wyszły 2 kreski. 10 dpt zrobiłam bete wynik 45,7. Skontaktowalam się z lekarzem i tydzień później byłam już na usg. Na usg piękny pęcherzyk ciazowy był to 4tc 6d.

I to już koniec dobrych wieści, wczoraj kolejne usg aby zobaczyć bijące serduszko 6tc 4d i lekarz nie mógł już znaleźć pęcherzyka, ciąża przestała się rozwijać... kazał odstawić wszystkie leki i czekam aż dostanę okres 😢

 

Strasznie mi przykro kochana! Trzymaj się jakoś. Dobrze że masz jeszcze mrozaczki i Oby ten następny był tym szczęśliwym. Kurcze tak strasznie na to czekamy przechodzimy te wszystkie etapy każdy chyba coraz gorszy psychicznie (stresowo) i na każdym kroku może coś się walnąc. Niesprawiedliwe to jest strasznie . Ściskam mocno kciuki za Twoj powrót do pełni sił i  powodzenie następnego transferu i ciąży całej 9 miesięcznej... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Angelin napisał:

Eh a ja zrobiłam betę 9dpt blastki,

Niestety.. I wszystko od nowa... 😢

Ojjj kurcze i nastepne zle wieści...przykro mi Angelin.niech te niepowodzenia się już wreszcie skończą....trzymasz się jakoś kochana? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Angelin napisał:

Eh a ja zrobiłam betę 9dpt blastki,

Niestety.. I wszystko od nowa... 😢

Angelin bardzo mi przykro kochana!

Przytulam Cię mocno ❤❤❤

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Patrycjaa napisał:

U nas wszystko ok, czas leci jak szalony, mały już coraz bardziej kontaktowy, duzo sie smieje i gaworzy, jesteśmy juz nawet po pierwszej marchewce 😀 

Wiecie mniej więcej jak dlugo bedziecie musieli czekac? Będę tu do tej pory aż pochwalisz się wysoką betą 😘✊✊✊✊✊

To fajnie że wszystko ok 🙂 . Na początku roku. Mam nadzieję że uda się szybko uzbierać kasę. Nie mamy już refundacji na leki 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Angelin napisał:

Martuska jak u Ciebie?? 

U mnie sytuacja taka:

7dpt

Beta: 35mlU/ml

Progesteron: 3,68ng/ml

Krwawie od wczoraj. Czerwona krew jak na okres. Ból jak przy okresie. 

Czekam na wiadomość od lekarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Angelin napisał:

Eh a ja zrobiłam betę 9dpt blastki,

Niestety.. I wszystko od nowa... 😢

jeju coś ostatnio dużo złych wiadomości

strasznie mi przykro Angelin 😞

 masz jeszcze jakieś mrozaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny czy przygotowywałyście się jakoś specjalnie przed samym trasferem?

Przed punkcją dostałam wytyczne co i jak, baaa nawet dużymi literami napisane by nie mieć pomalowanych paznokci a teraz nic nie dostałam i w sumie mało co wiem po za tym, ze nie jest pod narkozą 🙂 Czy do transferu są też jakieś szczególne wytyczne? Wiem ze to jakieś 15 minut i do domu i zastanawiam się może to głupie czy mogę iść normalnie umalowana/ubrana itd

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Beti320 napisał:

Hej czy wasi partnerzy wykonywali badanie fragmentacji DNA plemnika ? Jeżeli tak to po ilu nieudanych transferach i czy przy złym wyniku jest szansa z ivf ?🤔

Mój mąż robił od razu przed pierwszą wizytą w klinice. Wynik 41procent, nie dostaliśmy gwarancji na zwrot pieniędzy w przypadku nie uzyskania zarodka ale zaryzykowaliśmy. Mieliśmy sześć komórek od dawczyni, zaplodnily i doszły do blastosyt wysokiej klasy wszystkie, pierwszy transfer z 5.1.1. ciąża biochemiczna. Drugi transfer beta zero, trzeci dwóch zarodków, z jednego jestem teraz w 18tc. Więc wszystko możliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, m_art_a napisał:

Dziewczyny czy przygotowywałyście się jakoś specjalnie przed samym trasferem?

Przed punkcją dostałam wytyczne co i jak, baaa nawet dużymi literami napisane by nie mieć pomalowanych paznokci a teraz nic nie dostałam i w sumie mało co wiem po za tym, ze nie jest pod narkozą 🙂 Czy do transferu są też jakieś szczególne wytyczne? Wiem ze to jakieś 15 minut i do domu i zastanawiam się może to głupie czy mogę iść normalnie umalowana/ubrana itd

 

Ja miałam wziąć koszulę i kapcie.

Lekko wypełniony pęcherz. 

Edytowano przez Martuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, m_art_a napisał:

jeju coś ostatnio dużo złych wiadomości

strasznie mi przykro Angelin 😞

 masz jeszcze jakieś mrozaczki?

Nic.. Z 4 stymulacji 8 komórek i tylko jednak blastocysta😪

Odstawiać już leki czy czekać do soboty i kolejnego wyniku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, m_art_a napisał:

Dziewczyny czy przygotowywałyście się jakoś specjalnie przed samym trasferem?

Przed punkcją dostałam wytyczne co i jak, baaa nawet dużymi literami napisane by nie mieć pomalowanych paznokci a teraz nic nie dostałam i w sumie mało co wiem po za tym, ze nie jest pod narkozą 🙂 Czy do transferu są też jakieś szczególne wytyczne? Wiem ze to jakieś 15 minut i do domu i zastanawiam się może to głupie czy mogę iść normalnie umalowana/ubrana itd

 

Transfer przynajmniej u mnie w klinice wygląda jak badanie ginekologiczne np pobieranie cytologii 😉 tylko przychodzisz z pełnym pęcherzem więc pamiętaj żeby wziac ze sobą coś do picia. To jest ważne bo inaczej każą ci czekać aż napelnisz pęcherz. Zalegasz na fotelu pielęgniarka trzyma USG na brzuchu ( uciska ten twój pełny pęcherz co nie jest zbyt przyjemne 😜) a lekarz zakłada wziernik i najpierw robi próbę a później już przenosi zarodeczek do środka.  Wiem że w niektórych klinikach cewnikuja ale ja nie wiem jak to się odbywa bo w Parens tego nie praktykują. Umalowana możesz być i ubrana też jak chcesz 😉 na chwilę tylko rozbierzesz dół. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Angelin napisał:

Eh a ja zrobiłam betę 9dpt blastki,

Niestety.. I wszystko od nowa... 😢

Tak mi przykro 😔 Ja idę na betę jutro. Sikaniec wczoraj wyszedł ,ale to jeszcze nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Angelin napisał:

Nic.. Z 4 stymulacji 8 komórek i tylko jednak blastocysta😪

Odstawiać już leki czy czekać do soboty i kolejnego wyniku? 

Pewnie, że czekać. ❤

Sprawdź w sobotę ❤

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Angelin napisał:

Nic.. Z 4 stymulacji 8 komórek i tylko jednak blastocysta😪

Odstawiać już leki czy czekać do soboty i kolejnego wyniku? 

A beta nie drgnęła? Poczekaj na odpowiedź lekarza i odstaw leki dopiero jak on kaze..bo może coś jeszcze się ruszy ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dreamscometrue napisał:

Tak mi przykro 😔 Ja idę na betę jutro. Sikaniec wczoraj wyszedł ,ale to jeszcze nic nie znaczy.

Będzie dobrze! 3 mam kciuki ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Angelin napisał:

Nic.. Z 4 stymulacji 8 komórek i tylko jednak blastocysta😪

Odstawiać już leki czy czekać do soboty i kolejnego wyniku? 

Nic sama nie odstawiaj, zaczekaj co lekarz powie 😞

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Martuska napisał:

U mnie sytuacja taka:

7dpt

Beta: 35mlU/ml

Progesteron: 3,68ng/ml

Krwawie od wczoraj. Czerwona krew jak na okres. Ból jak przy okresie. 

Czekam na wiadomość od lekarza. 

Martuska trzymam kciuki za jednak happy end. Beta wygląda ok wiec szanse są. Odpoczywaj tam i trzymaj się.sciskam.mocno

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, m_art_a napisał:

Dziewczyny czy przygotowywałyście się jakoś specjalnie przed samym trasferem?

Przed punkcją dostałam wytyczne co i jak, baaa nawet dużymi literami napisane by nie mieć pomalowanych paznokci a teraz nic nie dostałam i w sumie mało co wiem po za tym, ze nie jest pod narkozą 🙂 Czy do transferu są też jakieś szczególne wytyczne? Wiem ze to jakieś 15 minut i do domu i zastanawiam się może to głupie czy mogę iść normalnie umalowana/ubrana itd

 

Możesz iść normalnie ubrana i uczesana. To wygląda jak zwykle badanie ginekologiczne, tylko na Starynkiewicza robią to w pokoju tym samym ci punkcja.w części klinik każą mieć pełny pęcherz. Mi nie kazali na Starynkiewicza. Pytałam. Mówili że mogę, ale nie jest to konieczne. 

Musisz miec dowód przy sobie. To ważne. 

Nie wiem jak jesteś umówiona z lekarzami. Ja przy pierwszym transferze poszłam na górę i czekałam. A lekarz biegał i mnie szukał bo myślał że będę siedziała już pod tym pokojem do punkcji. Potem przy następnych transferach wzięłam się na sposób, szłam na górę do pielęgniarek. Mówiłam że jestem i pytałam gdzie mam czekać. 😉

Na Starynkiewicza nie cewnikuja. Przynajmniej mnie nie cewnikowali.

Edytowano przez Aja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Aja napisał:

Możesz iść normalnie ubrana i uczesana. To wygląda jak zwykle badanie ginekologiczne, tylko na Starynkiewicza robią to w pokoju tym samym ci punkcja.w części klinik każą mieć pełny pęcherz. Mi nie kazali na Starynkiewicza. Pytałam. Mówili że mogę, ale nie jest to konieczne. 

Musisz miec dowód przy sobie. To ważne. 

Nie wiem jak jesteś umówiona z lekarzami. Ja przy pierwszym transferze poszłam na górę i czekałam. A lekarz biegał i mnie szukał bo myślał że będę siedziała już pod tym pokojem do punkcji. Potem przy następnych transferach wzięłam się na sposób, szłam na górę do pielęgniarek. Mówiłam że jestem i pytałam gdzie mam czekać. 😉

Na Starynkiewicza nie cewnikuja. Przynajmniej mnie nie cewnikowali.

A widzisz to jednak po latach coś na Starynkiewicza się zmieniło bo mi dr. W kazał przyjść z pęcherzem pełnym 🙂  jest to w sumie jedyna informacja jaką dostałam, no nic pozostaje mi już tylko czekać 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Martuska napisał:

U mnie sytuacja taka:

7dpt

Beta: 35mlU/ml

Progesteron: 3,68ng/ml

Krwawie od wczoraj. Czerwona krew jak na okres. Ból jak przy okresie. 

Czekam na wiadomość od lekarza. 

Beta super. Za to progesteron bardzo niski i to może być przyczyną plamienia. Czekaj co powie lekarz. Chyba że masz opcje zadzwonić. To ja bym dzwoniła. Bo ciąża jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Goralka napisał:

A beta nie drgnęła? Poczekaj na odpowiedź lekarza i odstaw leki dopiero jak on kaze..bo może coś jeszcze się ruszy ? 

Drugi raz <0.5

Ok wezmę leki jeszcze do soboty, ale takich cudów jeszcze tu nie było co? 

1 godzinę temu, Martuska napisał:

U mnie sytuacja taka:

7dpt

Beta: 35mlU/ml

Progesteron: 3,68ng/ml

Krwawie od wczoraj. Czerwona krew jak na okres. Ból jak przy okresie. 

Czekam na wiadomość od lekarza. 

Będzie dobrze! Musisz walczyć 😘

23 minuty temu, Dreamscometrue napisał:

Tak mi przykro 😔 Ja idę na betę jutro. Sikaniec wczoraj wyszedł ,ale to jeszcze nic nie znaczy.

Znaczy! W tą stronę sikane się nie mylą 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, m_art_a napisał:

A widzisz to jednak po latach coś na Starynkiewicza się zmieniło bo mi dr. W kazał przyjść z pęcherzem pełnym 🙂  jest to w sumie jedyna informacja jaką dostałam, no nic pozostaje mi już tylko czekać 🙂 

No ja mam nadzieję że się zmienia bo to ośrodek naukowy, to powinni się rozwijać. Embrioglue też do niedawna nie było. A co do pęcherza to mogło mieć wpływ to, że ja mam tyłozgięcie macicy i wtedy jest trochę inaczej. Życzę ci udanego transferu. 👊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Dreamscometrue napisał:

Tak mi przykro 😔 Ja idę na betę jutro. Sikaniec wczoraj wyszedł ,ale to jeszcze nic nie znaczy.

Oczywiście że znaczy. Sikanie może być fałszywie negatywny. Ale nie może być fałszywie dodatni. Jak są dwie kreski to jest ciąża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Aja napisał:

Beta super. Za to progesteron bardzo niski i to może być przyczyną plamienia. Czekaj co powie lekarz. Chyba że masz opcje zadzwonić. To ja bym dzwoniła. Bo ciąża jest. 

Dzwoniłam, nie odbiera. Czekam może oddzwoni.

Nie potrafie się cieszyć jak widze tą krew.... Nie wiem dlaczego taki niski biorę 2X duphaston 4x lutinus i 2xestrofem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×