Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

3 minuty temu, emkw35 napisał:

Ja już po punkcji

5 jajek pobrali. Czuje się średnio, brzuch jakby wzdety i ckliwy i slaba jestem. Wstepnie w poniedzialek o 9 transfer. Oczywiście chyba, ze do tego czasu nie bedzie zarodka.

Zszokowała mnie ilosc lekow ktore musze od dziś brac...

Gratulacje! Nie bylo tak źle prawda ? 😊

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Angelin napisał:

Jak szybko dostałyście okres po nieudanym transferze? Zapisałam się na histeroskopie jeszcze na grudzień... 

Po nieudanym tranferze dostałam wiadomość od lekarza, aby odstawić leki i do 7 dni pojawi się krwawienie. U mnie pojawił się w 3 dzień. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Angelin napisał:

Jak szybko dostałyście okres po nieudanym transferze? Zapisałam się na histeroskopie jeszcze na grudzień... 

Ja odstawiłam w środę tabletki A dzisiaj zaczynam plamic i strasznie boli mnie brzuch. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Angelin napisał:

Jak szybko dostałyście okres po nieudanym transferze? Zapisałam się na histeroskopie jeszcze na grudzień... 

Ja po odstawieniu progesteronu na cyklu sztucznym już drugi raz z rzędu po 3 dniach dostałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, emkw35 napisał:

Ja już po punkcji

5 jajek pobrali. Czuje się średnio, brzuch jakby wzdety i ckliwy i slaba jestem. Wstepnie w poniedzialek o 9 transfer. Oczywiście chyba, ze do tego czasu nie bedzie zarodka.

Zszokowała mnie ilosc lekow ktore musze od dziś brac...

No uczucie po nie jest super ale minie 🙂 teraz trzymamy kciuki na dobre wieści ✊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, emkw35 napisał:

Ja już po punkcji

5 jajek pobrali. Czuje się średnio, brzuch jakby wzdety i ckliwy i slaba jestem. Wstepnie w poniedzialek o 9 transfer. Oczywiście chyba, ze do tego czasu nie bedzie zarodka.

Zszokowała mnie ilosc lekow ktore musze od dziś brac...

Leż i odpoczywaj do poniedziałku, zregeneruj się pierwsze dwa dni po punkcji mogą być takie gorsze, ja dzień punkcji cały przespałam 🙂 Trasferujemy razem w poniedziałek więc trzymam kciuki 🙂

 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Angelin napisał:

Jak szybko dostałyście okres po nieudanym transferze? Zapisałam się na histeroskopie jeszcze na grudzień... 

3-4 dni po odstawieniu leków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, m_art_a napisał:

Leż i odpoczywaj do poniedziałku, zregeneruj się pierwsze dwa dni po punkcji mogą być takie gorsze, ja dzień punkcji cały przespałam 🙂 Trasferujemy razem w poniedziałek więc trzymam kciuki 🙂

 

To od poniedziałku trzymamy podwójne kciuki za Was 😊✊🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Angelin napisał:

Jak szybko dostałyście okres po nieudanym transferze? Zapisałam się na histeroskopie jeszcze na grudzień... 

Ja dostalam na drugi dzień po odstawieniu progesteronu u mnie nie upłynęła nawet doba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tu nowa, czytam was od kilku dni . 

Punkcja 9-tego. Stres jest nie do opisania ale tak bardzo chce mieć w koncu dziecko że nic mnie nie powstrzyma 😉

Trzymam kciuki za wszystkie kobietki, bo wiem co czujecie! 😘😘

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Nadzieja1993 napisał:

Witam wszystkich jestem tu nowa, czytam was od kilku dni . 

Punkcja 9-tego. Stres jest nie do opisania ale tak bardzo chce mieć w koncu dziecko że nic mnie nie powstrzyma 😉

Trzymam kciuki za wszystkie kobietki, bo wiem co czujecie! 😘😘

Witamy ❤

Będziemy trzymać kciuki 😊

To pierwsza procedura ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Angelin napisał:

Jak szybko dostałyście okres po nieudanym transferze? Zapisałam się na histeroskopie jeszcze na grudzień... 

Cześć, ja akurat trzeciego dnia, a przed tym okropnie bolał mnie brzuch, jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny,  mam długi protokół, dzisiaj podczas kontroli lekarz mówi: endometrium pogrubione, ciałko żółte trzydzieści pare milimetrów (kurde teraz czytam i musiałam go źle zrozumieć, bo to już byłby chyba 8 tydzień), zrobić hcg. Pytam, czy to ciąża, a on że może tak być. Ale mam już wynik i jest jak po transferze, czyli 0. Co to znaczy, czy lekarz mógł się pomylić, czy to ciałko bez zarodka? Byłam w szoku, potem się ucieszyłam, a teraz nie wiem, co myśleć. Czy któraś z Was tak miała?

Edytowano przez Oliwia_wawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Oliwia_wawa napisał:

Dziewczyny,  mam długi protokół, dzisiaj podczas kontroli lekarz mówi: endometrium pogrubione, ciałko żółte trzydzieści pare milimetrów, zrobić hcg. Pytam, czy to ciąża, a on że może tak być. Ale mam już wynik i jest jak po transferze, czyli 0. Co to znaczy, czy lekarz mógł się pomylić, czy to ciałko bez zarodka? Byłam w szoku, potem się ucieszyłam, a teraz nie wiem, co myśleć. Czy któraś z Was tak miała?

Ciałko żółte tworzy się na jajniku po pęknięciu pęcherzyka grafa. Czyli po owulacji. I funkcjonuje kilka dni produkując progesteron. W tym czesie  uwolniona komórka jajową podąża jajowodami do macicy. Jeśli się zaplodni i zagnieździ w macicy to bhcg uwalniane z endometrium pod wpływem zagnieżdżenia zarodka będzie podtrzymywać dalsze funkcjonowanie ciałka żółtego aż do momentu przejęcia jego funkcji przez łożysko. Jeśli komórka jajową się nie zaplodni, albo nie zagnieździ, albo w pękniętym pecherzyku nie było oocytu wcale lub był niedojrzały, to ciałko żółte po tych kilku-kilkunastu dniach zanika, bo nie dostaje bhcg. Więc wygląda jakbyś miała owulację po prostu. Pytanie kiedy miałaś ta owulację skoro nie zanikło jeszcze ciałko żółte. 

Nie rozumiem co masz na myśli pytając czy to ciałko bez zarodka. Być może pomyliłaś termin ciałko żółte ( to co opisałam powyzej) z pęcherzyk zoltkowy - struktura w pęcherzyku ciazowym, a więc w macicy, chyba że jest ciaza poza maciczna, która odrzywia zarodek w pierwszych tygodniach jego życia. Ale ta stroktura nigdy nie rośnie do 30 milimetrów, więc raczej obstawiam że lekarz mówił o ciałku żółtym. Więc to że wystąpiło to nie łączy się bezpośrednio z pojawieniem zarodka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, emkw35 napisał:

Ja już po punkcji

5 jajek pobrali. Czuje się średnio, brzuch jakby wzdety i ckliwy i slaba jestem. Wstepnie w poniedzialek o 9 transfer. Oczywiście chyba, ze do tego czasu nie bedzie zarodka.

Zszokowała mnie ilosc lekow ktore musze od dziś brac...

Super!  Brzuch wróci do normy raz dwa i jutro już będzie lepiej 😉zarodeczki będą piękne i trzymam kciuki żeby było ich 5 pięknych dorodnych najwyższej klasy. Transfer masz w takim razie zaplanowany na 3 dzień czyli nie będą czekać do blastek. Trzymam kciuki i odpoczywaj tam i napij się jakiegoś alkoholu bo od poniedziałku już nie będziesz mogła 😉 buziaki kochana

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nadzieja1993 napisał:

Witam wszystkich jestem tu nowa, czytam was od kilku dni . 

Punkcja 9-tego. Stres jest nie do opisania ale tak bardzo chce mieć w koncu dziecko że nic mnie nie powstrzyma 😉

Trzymam kciuki za wszystkie kobietki, bo wiem co czujecie! 😘😘

Witaj Nadzieja! Nie stresuj się punkcja będzie super 😉 A ile masz pęcherzyków na teraz? Też trzymam kciuki za Ciebie ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Goralka napisał:

Super!  Brzuch wróci do normy raz dwa i jutro już będzie lepiej 😉zarodeczki będą piękne i trzymam kciuki żeby było ich 5 pięknych dorodnych najwyższej klasy. Transfer masz w takim razie zaplanowany na 3 dzień czyli nie będą czekać do blastek. Trzymam kciuki i odpoczywaj tam i napij się jakiegoś alkoholu bo od poniedziałku już nie będziesz mogła 😉 buziaki kochana

Dzięki 🙂 no wlasnie nie wiem czy to dobrze, ze nie będą czekac do blastki?

Poki co boli mnie żołądek Czuje jakbym miała zapowietrzony Ciezko to opisać Moze po zjedzeniu kolacji będzie lepiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mroowka Zet napisał:

U mnie beta 0 😢 3 transfer, 3 procedura. Załamka.

Bardzo mi przykro kochana ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mroowka Zet napisał:

U mnie beta 0 😢 3 transfer, 3 procedura. Załamka.

Przykro mi 😞 az nie chce mi się wierzyć że się nie udało 😞  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, emkw35 napisał:

Dzięki 🙂 no wlasnie nie wiem czy to dobrze, ze nie będą czekac do blastki?

Poki co boli mnie żołądek Czuje jakbym miała zapowietrzony Ciezko to opisać Moze po zjedzeniu kolacji będzie lepiej 

Byłaś dzielna ! Teraz odpoczywaj 😘

Lekarze wiedzą co robią 💚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, emkw35 napisał:

Dzięki 🙂 no wlasnie nie wiem czy to dobrze, ze nie będą czekac do blastki?

Poki co boli mnie żołądek Czuje jakbym miała zapowietrzony Ciezko to opisać Moze po zjedzeniu kolacji będzie lepiej 

Miałam tak samo, nie wiadomo czy to wzdęcia czy jakieś żołądkowe problemy czy parcie na pęcherz 😉. Ale jutro już będzie lepiej zobaczysz. Dziś odpoczywaj dużo i leż.co do transferowania blastek albo młodszych zarodków to lekarz wie co robi. On dopasowuje najlepszy czas dla Ciebie więc spokojnie.zreszta są tu dziewczyny które miały 2 dniowy zarodek transferowany i ciąża jest więc głowa do góry bo będzie dobrze! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Mroowka Zet napisał:

U mnie beta 0 😢 3 transfer, 3 procedura. Załamka.

Strasznie mi przykro Mroowka ❤️to takie niesprawiedliwe 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Aja napisał:

Ciałko żółte tworzy się na jajniku po pęknięciu pęcherzyka grafa. Czyli po owulacji. I funkcjonuje kilka dni produkując progesteron. W tym czesie  uwolniona komórka jajową podąża jajowodami do macicy. Jeśli się zaplodni i zagnieździ w macicy to bhcg uwalniane z endometrium pod wpływem zagnieżdżenia zarodka będzie podtrzymywać dalsze funkcjonowanie ciałka żółtego aż do momentu przejęcia jego funkcji przez łożysko. Jeśli komórka jajową się nie zaplodni, albo nie zagnieździ, albo w pękniętym pecherzyku nie było oocytu wcale lub był niedojrzały, to ciałko żółte po tych kilku-kilkunastu dniach zanika, bo nie dostaje bhcg. Więc wygląda jakbyś miała owulację po prostu. Pytanie kiedy miałaś ta owulację skoro nie zanikło jeszcze ciałko żółte. 

Nie rozumiem co masz na myśli pytając czy to ciałko bez zarodka. Być może pomyliłaś termin ciałko żółte ( to co opisałam powyzej) z pęcherzyk zoltkowy - struktura w pęcherzyku ciazowym, a więc w macicy, chyba że jest ciaza poza maciczna, która odrzywia zarodek w pierwszych tygodniach jego życia. Ale ta stroktura nigdy nie rośnie do 30 milimetrów, więc raczej obstawiam że lekarz mówił o ciałku żółtym. Więc to że wystąpiło to nie łączy się bezpośrednio z pojawieniem zarodka. 

Muszę się podszkolić z biologii 🙂 Owulację miałam jakieś 2 tygodnie temu, lekarz podczas poprzedniej wizyty potwierdził, że była. Niestety w tym cyklu nie oznaczyłam jej dokładnie testami, ale zwykle mam koło 13-14 d.c., a teraz jestem w 28 d.c.

Zastanawiam się, czy mógł pomylić ciążę z jakąś torbielą, bo to dziwne, że beta wyszła 0, a w usg coś widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Mroowka Zet napisał:

U mnie beta 0 😢 3 transfer, 3 procedura. Załamka.

Przykro mi. Trzymaj się mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Oliwia_wawa napisał:

Muszę się podszkolić z biologii 🙂 Owulację miałam jakieś 2 tygodnie temu, lekarz podczas poprzedniej wizyty potwierdził, że była. Niestety w tym cyklu nie oznaczyłam jej dokładnie testami, ale zwykle mam koło 13-14 d.c., a teraz jestem w 28 d.c.

Zastanawiam się, czy mógł pomylić ciążę z jakąś torbielą, bo to dziwne, że beta wyszła 0, a w usg coś widać.

Ale z tego co piszesz lekarz na USG nie widział ciąży. Tylko ciałko żółte na jajniku. I pogrubione endometrium. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mroowka Zet napisał:

U mnie beta 0 😢 3 transfer, 3 procedura. Załamka.

Nowy rok w takim razie będzie dla nas szczęśliwy. Głowa do góry. Jesteśmy bardzo silne. Masz jakieś śnieżynki ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mroowka Zet napisał:

U mnie beta 0 😢 3 transfer, 3 procedura. Załamka.

Bardzo mi przykro 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mroowka Zet napisał:

U mnie beta 0 😢 3 transfer, 3 procedura. Załamka.

Bardzo mi przykro mróweczko 😞

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×