Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 minutę temu, Martuska napisał:

Dzwoniłam, nie odbiera. Czekam może oddzwoni.

Nie potrafie się cieszyć jak widze tą krew.... Nie wiem dlaczego taki niski biorę 2X duphaston 4x lutinus i 2xestrofem

 

Estrofem to nie progesteron. Tylko estradiol. 

Duphaston i lutinus już tak, ale duphaston nie wychodzi w krwi. Więc możesz mieć minimalnie większy wynik. Ale to nadal mało. Czasem są takie dziewczyny które pakują w siebie tone różnych preparatów z progesteronem i i tak mają niski wynik. Być może do nich nalezysz. Dlatego potrzebny jest lekarz który oceni co dalej. Trzymaj się. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Goralka napisał:

Mariolka# jak się czujesz kochana? 

Fizycznie dobrze ale psychicznie słabo.... Czekam na wyniki z Katowic żebym nie musiała się zadręczać ze to moja wina chociaż lekarz wybija mi to z głowy i twierdzi że na pewno to jest genetyczne uszkodzenie ale.. Jak nie będę miała tego na papierze to na tą chwilę żałuję że wróciłam do pracy jak miałam jeszcze krwiaka.. Ale dzięki AsiaWin zaczęłam słuchać jednej Pani i powiem wam że trochę zaczynam myśleć bardziej pozytywnie... Dzięki Asiu🙂

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, AsiaWin napisał:

Ponawiam pytanie, bo bardzo mnie to stresuje, że mam pobranie krwi dopiero za 2 miesiące!!! + czekanie na wyniki...Czy znacie miejsce gdzie można zrobić to badanie szybciej? Trochę czuję się bezradna 😕 ewentualnie okolice Krakowa... Może któraś z Was robiła to niedawno i ma jakieś informacje?

Ja osobiscie robilam w Krakowie, ale kojarzę, że można to badanie zrobić np.w Gyncentrum w Katowicach.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Aja napisał:

Estrofem to nie progesteron. Tylko estradiol. 

Duphaston i lutinus już tak, ale duphaston nie wychodzi w krwi. Więc możesz mieć minimalnie większy wynik. Ale to nadal mało. Czasem są takie dziewczyny które pakują w siebie tone różnych preparatów z progesteronem i i tak mają niski wynik. Być może do nich nalezysz. Dlatego potrzebny jest lekarz który oceni co dalej. Trzymaj się. 

 

Lekarz też mi tak powiedział, że jak biorę duphaston to nie ma ryzyka. Mam wziąć tylko dodatkowy estrofem. Jutro mam dac znać jak sytuacja. Powiedział, że to ciąża i mam się nie martwić. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Martuska napisał:

Lekarz też mi tak powiedział, że jak biorę duphaston to nie ma ryzyka. Mam wziąć tylko dodatkowy estrofem. Jutro mam dac znać jak sytuacja. Powiedział, że to ciąża i mam się nie martwić. 

Widzisz ! Już się nie stresuj ❤️ Gratulacje ! Jest ciąża 😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Martuska napisał:

Lekarz też mi tak powiedział, że jak biorę duphaston to nie ma ryzyka. Mam wziąć tylko dodatkowy estrofem. Jutro mam dac znać jak sytuacja. Powiedział, że to ciąża i mam się nie martwić. 

Super to teraz już możesz trochę odpuścić nerwy 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Martuska napisał:

U mnie sytuacja taka:

7dpt

Beta: 35mlU/ml

Progesteron: 3,68ng/ml

Krwawie od wczoraj. Czerwona krew jak na okres. Ból jak przy okresie. 

Czekam na wiadomość od lekarza. 

Jesteś w ciąży, ale zwiększ progesteron skoro krwawisz... 😕 trzymam kciuki żeby skończyło się dobrze!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Angelin napisał:

Eh a ja zrobiłam betę 9dpt blastki,

Niestety.. I wszystko od nowa... 😢

Przykro mi... strasznie to niepowodzenie boli.... ale gdy ból minie zbierzesz siły na dalszą walkę. 🍀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Martuska napisał:

U mnie sytuacja taka:

7dpt

Beta: 35mlU/ml

Progesteron: 3,68ng/ml

Krwawie od wczoraj. Czerwona krew jak na okres. Ból jak przy okresie. 

Czekam na wiadomość od lekarza. 

Beta wygląda ładnie. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze ✊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Goralka napisał:

Hejka, rozumiem że się stresujesz ale zobaczysz że jutro powiesz że punkcja to nic strasznego 😉 daj znać po jak poszlo a ja trzymam cały czas kciuki za Ciebie i Twoje jajeczka.

Ja dziś dostalam drugie info. W dniu 3 mamy 5 zarodków (4 dobre i 1 sredni)trzymajcie kciuki żeby wszystkie zostały zdrowe do końca! 😘

Kciuki zaciśnięte 🙂 będą piękne zarodki 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Martuska napisał:

U mnie sytuacja taka:

7dpt

Beta: 35mlU/ml

Progesteron: 3,68ng/ml

Krwawie od wczoraj. Czerwona krew jak na okres. Ból jak przy okresie. 

Czekam na wiadomość od lekarza. 

Jejku strasznie niski progesteron i pewnie dlatego krwawienie. Pewnie lekarz będzie faszerował Cię lekami. Z tego co wiem to prolutex najszybciej podbija progesteron. Trzymam kciuki aby ciaza dalej się utrzymywała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Martuska napisał:

Dzwoniłam, nie odbiera. Czekam może oddzwoni.

Nie potrafie się cieszyć jak widze tą krew.... Nie wiem dlaczego taki niski biorę 2X duphaston 4x lutinus i 2xestrofem

 

Hej to co bierzesz to nie aż takie duże dawki więc zapewnie Ci zwiększy ja brałam 3x3 luteiny i 2x 1 prolutex i duhaston jak tylko progesteron spadał choć trochę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Keffy napisał:

Hej to co bierzesz to nie aż takie duże dawki więc zapewnie Ci zwiększy ja brałam 3x3 luteiny i 2x 1 prolutex i duhaston jak tylko progesteron spadał choć trochę. 

 

19 minut temu, Keffy napisał:

Jejku strasznie niski progesteron i pewnie dlatego krwawienie. Pewnie lekarz będzie faszerował Cię lekami. Z tego co wiem to prolutex najszybciej podbija progesteron. Trzymam kciuki aby ciaza dalej się utrzymywała. 

Lekarz twierdzi, że jak biorę duphaston to sytuacja jest opanowana.

Jutro mam zadzwonić i opisać sytuację. Jeśli będzie tak samo to pewnie zwiększy. Czekamy do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Martuska napisał:

 

Lekarz twierdzi, że jak biorę duphaston to sytuacja jest opanowana.

Jutro mam zadzwonić i opisać sytuację. Jeśli będzie tak samo to pewnie zwiększy. Czekamy do jutra.

Wszystko dobrze się skończy , zobaczysz ✊🏻 Szkoda że tyle nerwów trzeba znieść po drodze. Dawaj znać na bieżąco co i jak 😊 kiedy dokładnie miałaś transfer ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Miśka2020 napisał:

Wszystko dobrze się skończy , zobaczysz ✊🏻 Szkoda że tyle nerwów trzeba znieść po drodze. Dawaj znać na bieżąco co i jak 😊 kiedy dokładnie miałaś transfer ? 

26 listopada w czwartek.

Od niedzieli miałam brązowe plamienia a od wczoraj już leci że mnie jak na okres.

Nie mogę patrzeć na tą krew ale beta mnie uspokoiła.... 

To mój pierwszy transfer. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Angelin napisał:
11 godzin temu, Aja napisał:

Oczywiście że znaczy. Sikanie może być fałszywie negatywny. Ale nie może być fałszywie dodatni. Jak są dwie kreski to jest ciąża. 

Znaczy! W tą stronę sikane się nie mylą 😉

No tak macie rację ,ale może być np biochemiczna. Albo była i już jej nie ma. W labie mieli wolny termin tylko na 16:50 więc jeszcze czeka mnie wiele godzin czekania. Temperatura mi dzisiaj rano bardzo spadła z 37,00 na 36,74 trochę mnie to zmartwiło choć przy InVitro na cyklu sztucznym nie powinno się ponoć mierzyć w ogóle temperatury bo progesteron ją przekłamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Dreamscometrue napisał:

No tak macie rację ,ale może być np biochemiczna. Albo była i już jej nie ma. W labie mieli wolny termin tylko na 16:50 więc jeszcze czeka mnie wiele godzin czekania. Temperatura mi dzisiaj rano bardzo spadła z 37,00 na 36,74 trochę mnie to zmartwiło choć przy InVitro na cyklu sztucznym nie powinno się ponoć mierzyć w ogóle temperatury bo progesteron ją przekłamuje.

Ja tylko w niedzielę miałam podwyższoną. Od poniedziałku  36,6 . Beta wczoraj wyszła więc to nie reguła.

Nie stresuj się będzie dobrze ❤

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Martuska napisał:

Ja tylko w niedzielę miałam podwyższoną. Od poniedziałku  36,6 . Beta wczoraj wyszła więc to nie reguła.

Nie stresuj się będzie dobrze ❤

 

Dziękuję,że mnie tu jakoś trzymacie w kupie..jechałam właśnie do pracy i zaczęłam płakać w samochodzie(a leciała świąteczna piosenka).  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Dreamscometrue napisał:

Dziękuję,że mnie tu jakoś trzymacie w kupie..jechałam właśnie do pracy i zaczęłam płakać w samochodzie(a leciała świąteczna piosenka).  

Wsparcie dziewczyn nieocenione ! 

❤❤❤

Będzie dobrze. Jeszcze tylko kilka godzin i będziesz miała pewność, że to ciąża ❤❤❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dreamscometrue napisał:

No tak macie rację ,ale może być np biochemiczna. Albo była i już jej nie ma. W labie mieli wolny termin tylko na 16:50 więc jeszcze czeka mnie wiele godzin czekania. Temperatura mi dzisiaj rano bardzo spadła z 37,00 na 36,74 trochę mnie to zmartwiło choć przy InVitro na cyklu sztucznym nie powinno się ponoć mierzyć w ogóle temperatury bo progesteron ją przekłamuje.

A gdzie robisz badanie w klinice? ja zawsze jezdze do diagnostyki bo wyniki sa najszybciej do 3-4h 😁 trzeba tylko odstać w kolejce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Milach napisał:

A gdzie robisz badanie w klinice? ja zawsze jezdze do diagnostyki bo wyniki sa najszybciej do 3-4h 😁 trzeba tylko odstać w kolejce 

W Invimed we Wrocławiu oni dają to do Synevo. Nie mam nerwów na stanie w kolejkach poza tym wolę mieć wyniki z jednego labu a wszystkie robię w klinice. Więc jak w poniedziałek będę powtarzać to też w klinice , wolę nie mieszać bo ponoć jak się robi w różnych labach to są jakieś granice błędu pomiędzy wynikami.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Martuska napisał:

U mnie sytuacja taka:

7dpt

Beta: 35mlU/ml

Progesteron: 3,68ng/ml

Krwawie od wczoraj. Czerwona krew jak na okres. Ból jak przy okresie. 

Czekam na wiadomość od lekarza. 

Hej Martuska

Nic straconego głowa do góry, jak się martwisz bardzo zrób betę, za 2 dni kolejna, ja na początku też zaczęłam krwawić i byłam pewna ze poronilam, takich sytuacji miała kilka, krwawienia wracają do dziś ale już wiem dlaczego, a w tej chwili jestem w 13 tyg ciąży, więc głowa do góry, trzymam mocno kciuki😘😘😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Poziomka85 napisał:

Hej Martuska

Nic straconego głowa do góry, jak się martwisz bardzo zrób betę, za 2 dni kolejna, ja na początku też zaczęłam krwawić i byłam pewna ze poronilam, takich sytuacji miała kilka, krwawienia wracają do dziś ale już wiem dlaczego, a w tej chwili jestem w 13 tyg ciąży, więc głowa do góry, trzymam mocno kciuki😘😘😘

Właśnie dzwonił do mnie lekarz i prosił o ponowne zbadanie bety. Zwiększył mi też estrofem do 4 tabletek bo dziś dalej krwawie. A długo się u Ciebie utrzymywalo to krwawienie po transferze i jaka była przyczyna?

Gratuluję 13 tyg 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Martuska napisał:

Właśnie dzwonił do mnie lekarz i prosił o ponowne zbadanie bety. Zwiększył mi też estrofem do 4 tabletek bo dziś dalej krwawie. A długo się u Ciebie utrzymywalo to krwawienie po transferze i jaka była przyczyna?

Gratuluję 13 tyg 🥰

Martuska ale czemu estrofem na krwawe nie? Powinnaś dostać zastrzyki z prolutex, jeden albo dwa dziennie. Ty masz za mało progesteronu, to podstawa tutaj dołożyć i to ostro. Ja mam wiecznie niskie poziomy, a brałam taczkę tego

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bounty90 napisał:

Martuska ale czemu estrofem na krwawe nie? Powinnaś dostać zastrzyki z prolutex, jeden albo dwa dziennie. Ty masz za mało progesteronu, to podstawa tutaj dołożyć i to ostro. Ja mam wiecznie niskie poziomy, a brałam taczkę tego

Lekarz stwierdził, że skoro biorę duphaston to nie na ryzyka, że jest za niski. Ciągle krwawie, do tego ten ból. Dziś nie dałam rady iść do pracy. Leżę i czekam do jutra na wynik bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak szybko dostałyście okres po nieudanym transferze? Zapisałam się na histeroskopie jeszcze na grudzień... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Bounty90 napisał:

Martuska ale czemu estrofem na krwawe nie? Powinnaś dostać zastrzyki z prolutex, jeden albo dwa dziennie. Ty masz za mało progesteronu, to podstawa tutaj dołożyć i to ostro. Ja mam wiecznie niskie poziomy, a brałam taczkę tego

Też mnie trochę dziwi że lekarz zwiększa Estrofem a nie progesteron. Ale z drugiej strony to on jest lekarzem i pewnie takich procedur przeszedł już setki lub tysiące, więc trzeba go słychać. Ja nie mam wykształcenia medycznego, więc nie będę podważać jego decyzji. Może ma jakiś pomysł, którego nie rozumiemy. Może wie coś, czego mu nie wiemy. Każdy przypadek jest inny. I jeszcze często jest kilka metod leczenia tego samego. 

Oby była było wszystko dobrze. 

10 minut temu, Martuska napisał:

Lekarz stwierdził, że skoro biorę duphaston to nie na ryzyka, że jest za niski. Ciągle krwawie, do tego ten ból. Dziś nie dałam rady iść do pracy. Leżę i czekam do jutra na wynik bety.

Łez. Odpoczywaj. A najlepiej prześpij cały dzień żeby nie myśleć. I czekamy na betę. 👊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Angelin napisał:

Jak szybko dostałyście okres po nieudanym transferze? Zapisałam się na histeroskopie jeszcze na grudzień... 

Ja dostawałam 3-7 dni po odstawieniu progrsteronu

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Martuska napisał:

Właśnie dzwonił do mnie lekarz i prosił o ponowne zbadanie bety. Zwiększył mi też estrofem do 4 tabletek bo dziś dalej krwawie. A długo się u Ciebie utrzymywalo to krwawienie po transferze i jaka była przyczyna?

Gratuluję 13 tyg 

no ja też dostałam na krwawienie progesteron, no ale jak dziewczyny piszą, lekarz pewnie wie co robi

Edytowano przez Milkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już po punkcji

5 jajek pobrali. Czuje się średnio, brzuch jakby wzdety i ckliwy i slaba jestem. Wstepnie w poniedzialek o 9 transfer. Oczywiście chyba, ze do tego czasu nie bedzie zarodka.

Zszokowała mnie ilosc lekow ktore musze od dziś brac...

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×