Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mega szok

Dramatyczny wzrost cen na przestrzeni 5 lat rzadów pisu a nie kupuję frykasów

Polecane posty

Gość Gość
 

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Apollo, Apollon, Elwir, Elwira, Hiacynt, Jacek, Jacenty, Michał, Scholastyka, Sotera, Trojan, Wilhelm

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guunbbh
 

Ja tam.nie odczuwam tych podwyżek.  Masło 82 % 3.99 zł  ,mleko 2% 1.99 zł,  szynka polędwica 22.99 zł  ,jajko na targowisku 60 gr ,kg ziemniaków 2.50 ,jogurt naturalny 150 gr 0.99 gr. 

jak dla mnie to są normalne ceny.  

Gdzie kupić prawdziwe masło za 4 zł? U mnie kosztuje ponad 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Gdzie kupić prawdziwe masło za 4 zł? U mnie kosztuje ponad 6

Ja mleka, a nie białej wody, też nie widziałam po 1,99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A gros tej autostrady powstało za jakich rządów? 😄

Co do autostrad to jest materiał na kilka tematów, korupcja i dymanie podwykonawców na masową skale. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja dzięki rządom PiSu dostałam w końcu normalną umowę o pracę, a nie zawsze zlecenie i zlecenie. I mnie się żyje o wiele, wieeeele lepiej. Mówię serio. Po nowym roku dostałam również dodatkową podwyżkę. Na święta BN dostałam 700zl ekstra. Teraz na Wielkanoc dostanę w postaci bonów 300zl dla mnie to dużo. 500+ odkładam. Mam jednego syna ma 13 lat może mu się to przyda za kilka lat na coś. Możecie mnie hejtowac i pisać jaka jestem zacofana i głupia, ale ja przez 8 lat rządów PO niczego się nie doczekałam, nic nie potrafili zrobić choćby w kwestii umów zlecenie. Takich ludzi z dołów społecznych mięli kompletnie w tyłku. Mój pracodawca oczywiście psioczy na PiS jak porąbany, ale chyba źle nie ma skoro jeździ nowym audi Quatro i kupił żonie z okazji rocznicy ślubu kawalerkę w Portugalii, bo zawsze o tym marzyła. Nie powiem, wiele rzeczy mi się w pisie nie podoba, np TVP, albo te zbyt konserwatywne poglądy na takie sprawy jak aborcja czy tabletka "po", ale naprawdę od kilku lat zauzauważyłam, że żyję mi się lepiej. 

laska, 

jak szef zacznie Cię zabierać do tej swojej kawalerki w Portugalii to będzie Ci się żyło jeszcze lepiej, ale czy to jest godne życie?

"psioczy na pis jak porąbany" XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniam PiS ani PO i innych tylko liczę, jestem po ekonomii księgowy z wykształcenia.

Jeśli ktoś zarabiał 1230zł a teraz zarabia 1800 to znaczy że wypłata mu wzrosła o prawie 600zł .Wniosek 1230 wzrost o 600 daje to procentowy wzrost 49% a nie 32 %.

Wszystkie wymienione artykuły to produkty od rolnika z sądu i pola. A zauważyliście że każda telewizja mówi o suszy podczas której rolnicy zbierają mniej owoców i warzyw a w konsekwencji niedoboru towaru ceny rosną. Może kiedyś popada będzie większy urodzaj ceny spadną i to będzie zasługa innego ugrupowania politycznego???? .

Zostawiam pod rozwagę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha a pamiętacie zeszłoroczną cenę pietruszki coś 25 do 30 zł a w tym roku pewnie poniżej 3 zł patrzcie jaką deflacja. To jak to nazwać sukces PiS  chyba nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×