Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wrażliwy chłopak

Nigdy żadna dziewczyna się za mną nie uganiała ani nie była zakochana we mnie

Polecane posty

kobiety nie patrzą fallusem

Ale patrzą pipą. To nie jest organ jakoś bardzo rozniacy się od pena

Bo go nie mają ale uwielbiają go.

przez grzeczność nie zaprzeczę,lecz dyskutujemy o postrzeganiu obu płci.

Napisano (edytowany)

Niekoniecznie musi to wszystko mieć, owszem to pomaga ale dobry wygląd wystarczy by panienki się kręciły obok i miały mokro

W sumie tak jak napisałeś wcześniej. I jedna i druga strona patrzy na wygląd. To pierwsze co się rzuca w oczy. Nikt nie ma wypisanego na czole charakteru,zanim się go pozna,widzisz jak wygląda...Poza tym żeby kogoś chcieć,ten ktoś musi mieć ,,to coś" bo nawet jeśli jest całkiem przystojny,ale coś nie gra,to nie wyjdzie,no poprostu nie i koniec,chyba że któraś boi się samotności. Są poprostu typy ludzi którzy nas pociągają,a są tacy którzy nie. Nie ma co się rozwijać dużo.

Edytowano przez Jabłeczna

mokro i na sam seks oczywiscie, ale jezeli chcemy by panienka za nami latała dozgonnie, by chciała z nami być to musi byc tez spełniony ten warunek czyli bycie kims=dobra robota, pieniadze itp

niekoniecznie,niekoniecznie. Jest to zaleta,ale nie dla każdej brana pod uwagę.

mokro i na sam seks oczywiscie, ale jezeli chcemy by panienka za nami latała dozgonnie, by chciała z nami być to musi byc tez spełniony ten warunek czyli bycie kims=dobra robota, pieniadze itp

Panience wystarczy że się w Tobie zakocha. Musisz ją pociągnąć emocjanalnie jeśli tak jest to bez ciebie nie może żyć 

• Like 1

przez grzeczność nie zaprzeczę,lecz dyskutujemy o postrzeganiu obu płci.

Obie płcie muszą spotkać w jednym punkcie. Natura i Bóg tak chce.

Ale patrzą pipą. To nie jest organ jakoś bardzo rozniacy się od pena

no cóż, natura jest różnorodna, zawsze bardzo ciekawa

no cóż, natura jest różnorodna, zawsze bardzo ciekawa

Facet ma większe libido ze względu na wyższy testosteron, nie na pena. U kobiet ten hormon też występuje 

Obie płcie muszą spotkać w jednym punkcie. Natura i Bóg tak chce.

nie mieszaj w to bogów, mistycyzm nic wspólnego z tym nie ma.

Facet ma większe libido ze względu na wyższy testosteron, nie na pena. U kobiet ten hormon też występuje 

i cała prawda;)

• Like 1

W sumie tak jak napisałeś wcześniej. I jedna i druga strona patrzy na wygląd. To 1 co się rzuca w oczy. Nikt nie ma wypisanego na czoe charakteru,zanim się go pozna,widzisz jak wygląda...Poza tym żeby kogoś chcieć,ten ktoś musi mieć ,,to coś" bo nawet jeśli jest całkiem przystojny,ale coś nie gra,to nie wyjdzie,no poprostu nie i koniec,chyba że któraś boi się samotności. Są poprostu typy ludzi którzy nas pociągają,a są tacy którzy nie. Nie ma co się rozwijać dużo.

Racją jest że każdy pierwsze na co patrzy to na wygląd i dotyczy to kobiet jak i mężczyzn bo musi nam się podobać, pociągać Nas. Ewentualnie wtedy jest czas na poznawanie się, czy jest coś co może Nas połączyć, zainteresowania, pasje no a na sam koniec zostawiamy kalkulacje i proszę nie zaprzeczać 😉

Racją jest że każdy pierwsze na co patrzy to na wygląd i dotyczy to kobiet jak i mężczyzn bo musi nam się podobać, pociągać Nas. Ewentualnie wtedy jest czas na poznawanie się, czy jest coś co może Nas połączyć, zainteresowania, pasje no a na sam koniec zostawiamy kalkulacje i proszę nie zaprzeczać 😉

No tak. Musi nas pociągać,inaczej będą marudy w stylu: ,,ona nie chce się ze mną kochać 2 miesiąc". Was musi pociągać kobieta i nas musi pociągać facet jesli ma być kochankiem,partnerem,ew mężem i żeby to długo trwało. Inaczej można się pokusić o koleżeństwo,ale po co 2 stronie sprawiać przykrości. Raz,raz tak zrobiłam że dałam szansę chłopakowi,gdzie wygląd miał...dość przeciętny...ale sb myślę,dobra jakoś to będzie. Okazał się szują,kłamcą,oszustem,ale nie o tym temat. 

Jednak trzeba brać też pod uwagę że nawet jak będzie nas pociągać fizycznie (nie mówię że musi być to model z okladki jakiś) ale poprostu bardzo zadbany,to nawet jakby pociągał a charakter...do dvpy to też nic z tego nie będzie...i tu też potwierdzam ze swoich doświadczeń...musi grać jednak ten charakter,ale pierwsze co widzimy to wygląd i żadna ze stron nie może zaprzeczać,bo tak jak mówię,nikt nie ma na czole wypisanego charakteru,jak kogoś poznajesz oceniasz wygląd,dopiero potem charakter.

No tak. Musi nas pociągać,inaczej będą marudy w stylu: ,,ona nie chce się ze mną kochać 2 miesiąc". Was musi pociągać kobieta i nas musi pociągać facet jesli ma być kochankiem,partnerem,ew mężem i żeby to długo trwało. Inaczej można się pokusić o koleżeństwo,ale po co 2 stronie sprawiać przykrości. Raz,raz tak zrobiłam że dałam szansę chłopakowi,gdzie wygląd miał...dość przeciętny...ale sb myślę,dobra jakoś to będzie. Okazał się szują,kłamcą,oszustem,ale nie o tym temat. 

Jednak trzeba brać też pod uwagę że nawet jak będzie nas pociągać fizycznie (nie mówię że musi być to model z okladki jakiś) ale poprostu bardzo zadbany,to nawet jakby pociągał a charakter...do dvpy to też nic z tego nie będzie...i tu też potwierdzam ze swoich doświadczeń...musi grać jednak ten charakter,ale pierwsze co widzimy to wygląd i żadna ze stron nie może zaprzeczać,bo tak jak mówię,nikt nie ma na czole wypisanego charakteru,jak kogoś poznajesz oceniasz wygląd,dopiero potem charakter.

Najlepsze jest powiedzenie "musi mieć to coś" wiadomo, że chodzi o ogół tego co przyciąga. Głównie ładne zadbane ciało,piękne wnętrze i to coś co przyciąga 🙂

z tym, ze roznica polega na tym, ze jak nas kobieta jakos mocno nie pociąga to z braku laku i tak się ją chetnie wyrocha, z kolei kobieta momentalnie ma wywalone na goscia i nie bedzie sie dla samego w sobie seksu oddawala.. , chyba, ze pijana i po prostu chwilowo miala taka ochotę

no właśnie...wy...cha...was ru...chanie interesuje nie związek. Dlatego wam się niektórym nie udaje...kobiety szukają do ZWIĄZKU nie na jednorazowy numerek,dlatego może i nam łatwiej jest znaleźć nowego na raz,ale nas,a przynajmniej mnie,nigdy coś takiego nie interesowało. Kobietom ponoć nie wypada nawet,nazywacie je szm.atami,nawet nie te,które tylko dla seksu biorą kogoś,ale nawet te,które miały powiedzmy 4 partnerów. Że są ,,używane" tak to określacie. A niektóre mają większe libido niż facet i co ma biedna zrobić? Lać na opinie i oddawać się dla samego seksu czy jednak wstrzymać się bo będą gadać jak się nie szanuje? Z kolei facet jak nawet wy...cha i 10 panien,to będziecie klepać po pleckach i mówić ,,dobra robota ziomuś". 

Ale tak jak mówię,żeby się dla samego seksu oddawać z kazdym po kolei to dla mnie niezbyt,ja wolę jednak z partnerem doświadczać,niż codziennie z innym. Ale jak kto woli,każdy ma swój świat,swoje kredki. Niektórzy maluja swoją kartkę na kolorowo ,inni na szaro

Napisano (edytowany)

Najlepsze jest powiedzenie "musi mieć to coś" wiadomo, że chodzi o ogół tego co przyciąga. Głównie ładne zadbane ciało,piękne wnętrze i to coś co przyciąga 🙂

dla jednej będzie tym czymś poczucie humoru,dla drugiej może i wygląd,dla trzeciej priorytetem jest jaki on jest sam w sobie,czy pije codziennie alkohol,czy ma jakieś pasje,czy jest nerwowy czy spokojny..

Nawet jak spotkacie dziesiątki seksownych pięknych panien,to wybierzecie(do związku,nie na 1 noc ;) ) tą,która ma to coś. I niekoniecznie wygląd,ale może tak być. Ale niektórzy lubią imprezować,więc szukają wyluzowanej,fajnej niuni inni wolą te,które się poświęcają rodzinie? Wiesz o co chodzi

Liczy się to kto zadziała na nasz mózg uwolni endorfiny, serotoniny i inne bzdety. To jest czynnik nr 1

Serio chciałbyś dziewczynę, która się ugania za jakimkolwiek mężczyzną? Nieważne, czy alfa, czy beta?

Dziewczyna uganiająca się za facetami jest żałosna i świadczy to o niej bardzo źle. Desperacja, pęd za kasą, strach przed samotnością?

Wszystko to dyskwalifikuje ją do bycia w związku.

Związki, w których to kobieta zdobywa faceta, są krótkotrwałe i toksyczne. Nie zmieniajmy natury. A naturą mężczyzn jest polowanie, zdobywanie. Kobieta ma faceta podziwiać. A jak można podziwiać faceta, który "daje się" poderwać babce, daje się zdobywać jak księżniczka na wieży?

Zatem wszystko jest przed Tobą.

Bądź pracowity, samodzielny, niezależny, nie mieszkaj z mamusią. Oszczędzaj. Miej zainteresowania, zaadoptuj psa i wychodź z nim na spacery. Bądź czysty i schludny (zainwestuj w dobry zapach - uwierz mi - nawet będąc w dresach z czterema paskami, jak zapachniesz YSL, to zostaniesz zauważony).  Nie odrzucaj żadnej znajomości, nawet jeśli poznana gdzieś na spacerze dziewczyna, nie przypadnie Ci do gustu z urody, to może mieć fajną koleżankę. Szanuj dziewczyny.

I zobaczysz, co się będzie działo. Będziesz miał dylematy, tylko w drugą stronę.

Niezupełnie się z Tobą zgadzam. Znam kilku gości, którzy byliby całe życie singlami gdyby nie zostali poderwani przez dziewczyny, które zostały ich żonami. Oni byli tak zakompleksieni z powodu swojego wyglądu i tak bardzo nieśmiali, że nie byli wstanie wykazać się inicjatywą w stosunku do kobiet. Nie byli zdolni do podrywu. To ich partnerki uratował ich przed wieczną samotnością. Nie można twierdzić,  że ona były żałosne dlatego, że to one poderwały  swoich facetów. 

dla jednej będzie tym czymś poczuciem humoru,dla drugiej może i wygląd,dla trzeciej priorytetem jest jaki on jest sam w sobie,czy pije codziennie alkohol,czy ma jakieś pasje,czy jest nerwowy czy spokojny..

Nawet jak spotkacie dziesiątki seksownych pięknych panien,to wybierzecie tą,która ma to coś. I niekoniecznie wygląd,ale może tak być. Ale niektórzy lubią imprezować,więc szukają wyluzowanej,fajnej niuni inni wolą te,które się poświęcają rodzinie? Wiesz o co chodzi

Każdy znajdzie coś co dla niego ważne. Rodzina to skarb o który trzeba dbać, a w tych czasach to ludzie są troche niedojrzali, nieodpowiedzialni dlatego też boją się zakładać rodziny.

Imprezy są potrzebne każdemu bez względu w jakim jesteśmy wieku ale to na pierwszym miejscu powinno być dobra osób które kochamy, szanujemy.

• Like 1

Napisano (edytowany)

słuchaj, kazdy facet tez by wolal miec super kobiete w zwiazku i z nia sie kochac, nie szukac na boku itp itd.., jednak mało ktory facet moze sobie na to pozwolic, bo te super kobity szukaja wlasnie tylko tych przystojnych, bogatych, z pozycja itp

przecietny facet musi kombinowac i czesto jest tak, ze wlasnie jest z kobieta , ktora niekoniecznie go pociąga, ale z braku laku woli byc z nia niz zyc samotnie i w celibacie, a sam seks w sobie jest bardzo wazny, kto go raz zaznał na powaznie, ten do konca zycia chce go mieć (mowie o facetach) , dlatego czesto jak sie trafi nawet srednia panienka to sie ja bzyka bo czlowiek ma ochote.. wy tego nigdy nie zrozumiecie, po prostu inna płec, inna mentalnosc,  a co do kobiet, ktore niby się boją ze wzgledu na opinie 😉 to tylko POZORNIE się obawiają opini w realu wyglada to tak, ze kobieta np 30 letnia ma na swoim koncie minimum 10 gosci, a z kolei 30 letni gosc np 3 panienki ma tylko, roznica jest ogromna, oczywiscie spowodowana tym, ze kobieta na seks moze miec faceta w 5 minut, a dla przecietnych gosci to niemalze jak wygrana w totka.., gdyby dla facetów znaleźc kobieete na seks bylo tak prosto jak dla kobiety to kazdy z facetów mialby ze 100 kobiet na koncie , ale tka niestety nie jest i nie bedzie

Może i masz rację,wiesz. Ja na powodzenie nie narzekałam i nie narzekam,chociaz już kogoś mam to i tak widuję gości którzy spoglądają,ale to nie temat o wychwalaniu się. Jednak...mam koleżanki i to 2,które...no nie oszukujmy się,wyglądają dość średnio...i jedna miała jednego,ale to był przygłup,gó.wniarz ,nie był dojrzały ,a druga nie miała go wcale...bo poprostu praktycznie żadnemu facetowi się ona nie podoba fizycznie,a przyciąga tych głupich że ,,w 2,3 dni i on już zakochany" czyli poprostu takich którzy chcą by mieć. Trochę idio.tyczne jest podejście brać średnią by ruc.hać,to prawie tak samo ponizające , jak byście płacili zawodowej :v No ale tu jest plus bo za darmo 😑 Czasem się nie dziwię że są sami,albo im się nie udaje,serio. Trafić na naprawdę dobrego,fajnego mężczyznę to prawdopodobieństwo ok 1/100. A nie każda kobieta chce mieć na koncie w wieku 30 lat 10 partnerów SEKSUALNYCH. Bo nie każda się z każdym w tak szybkim tempie. Ja żebym się z kimś kochała(chodzi o partnera ,nie na numerek jednorazowy) to musze go poznać..Conajmniej pół roku. Mi się udało znaleźć takiego co mi odpowiada,a jeśli chodzi o seks,to zarówno jedna jak i druga strona ma z tego przyjemność,nie musi mnie błagać o ten seks..jak tu niektorzy piszą..dlatego że wybrałam tego,który mi się podoba i odpowiada charakterem,a nie z braku laku. Masz rację,że kobiety i facet to 2 różne jednostki,myślące inaczej,ale można się dogadać. Tak by obie strony były usatysfakcjonowane. Jednak jak gość 5/10 marzy o lasce 9/10 to to jest sygnał że leci wyłącznie na wygląd i trzeba się trzymać od takiego z daleka,bo zaraz będzie zdesperowany. Aczkolwiek i tu Cię zdziwię bo kolejna koleżanka,śliczna,szczupła,poprostu bardzo ładna wzięła gościa o takiej skali wyglądu i oboje są szczęśliwi. Nie ma reguły,musi ,,mieć to coś" a to ,,coś" to każdy indywidualnie ustawia kryteria.

Każdy znajdzie coś co dla niego ważne. Rodzina to skarb o który trzeba dbać, a w tych czasach to ludzie są troche niedojrzali, nieodpowiedzialni dlatego też boją się zakładać rodziny.

Imprezy są potrzebne każdemu bez względu w jakim jesteśmy wieku ale to na pierwszym miejscu powinno być dobra osób które kochamy, szanujemy.

Mądrze i pięknie napisane.

Mądrze i pięknie napisane.

A dziękuję 🙂

Napisano (edytowany)

Może i masz rację,wiesz. Ja na powodzenie nie narzekałam i nie narzekam,chociaz już kogoś mam to i tak widuję gości którzy spoglądają,ale to nie temat o wychwalaniu się. Jednak...mam koleżanki i to 2,które...no nie oszukujmy się,wyglądają dość średnio...i jedna miała jednego,ale to był przygłup,gó.wniarz ,nie był dojrzały ,a druga nie miała go wcale...bo poprostu praktycznie żadnemu facetowi się ona nie podoba fizycznie,a przyciąga tych głupich że ,,w 2,3 dni i on już zakochany" czyli poprostu takich którzy chcą by mieć. Trochę idio.tyczne jest podejście brać średnią by ruc.hać,to prawie tak samo ponizające , jak byście płacili zawodowej :v No ale tu jest plus bo za darmo 😑 Czasem się nie dziwię że są sami,albo im się nie udaje,serio. Trafić na naprawdę dobrego,fajnego mężczyznę to prawdopodobieństwo ok 1/100. A nie każda kobieta chce mieć na koncie w wieku 30 lat 10 partnerów SEKSUALNYCH. Bo nie każda się z każdym w tak szybkim tempie. Ja żebym się z kimś kochała(chodzi o partnera ,nie na numerek jednorazowy) to musze go poznać..Conajmniej pół roku. Mi się udało znaleźć takiego co mi odpowiada,a jeśli chodzi o seks,to zarówno jedna jak i druga strona ma z tego przyjemność,nie musi mnie błagać o ten seks..jak tu niektorzy piszą..dlatego że wybrałam tego,który mi się podoba i odpowiada charakterem,a nie z braku laku. Masz rację,że kobiety i facet to 2 różne jednostki,myślące inaczej,ale można się dogadać. Tak by obie strony były usatysfakcjonowane. Jednak jak gość 5/10 marzy o lasce 9/10 to to jest sygnał że leci wyłącznie na wygląd i trzeba się trzymać od takiego z daleka,bo zaraz będzie zdesperowany. Aczkolwiek i tu Cię zdziwię bo kolejna koleżanka,śliczna,szczupła,poprostu bardzo ładna wzięła gościa o takiej skali wyglądu i oboje są szczęśliwi. Nie ma reguły,musi ,,mieć to coś" a to ,,coś" to każdy indywidualnie ustawia kryteria.

Ona postawiła na spokój i ew. założenie rodziny. Być może tamten gość wziął ją głównie za wygląd,ale obie strony są szczęśliwe. On ma co chciał,ona ma co chciała. W dodatku ona go nie zdradzi,to nie ten typ kobiety,chociaż bardzo ładna. Kwestia wychowania. A często też jest tak,że jak ktoś nam się podoba charakterem,to i wygląd zaczyna. Taka magia :)

słuchaj, kazdy facet tez by wolal miec super kobiete w zwiazku i z nia sie kochac, nie szukac na boku itp itd.., jednak mało ktory facet moze sobie na to pozwolic, bo te super kobity szukaja wlasnie tylko tych przystojnych, bogatych, z pozycja itp

przecietny facet musi kombinowac i czesto jest tak, ze wlasnie jest z kobieta , ktora niekoniecznie go pociąga, ale z braku laku woli byc z nia niz zyc samotnie i w celibacie, a sam seks w sobie jest bardzo wazny, kto go raz zaznał na powaznie, ten do konca zycia chce go mieć (mowie o facetach) , dlatego czesto jak sie trafi nawet srednia panienka to sie ja bzyka bo czlowiek ma ochote.. wy tego nigdy nie zrozumiecie, po prostu inna płec, inna mentalnosc,  a co do kobiet, ktore niby się boją ze wzgledu na opinie 😉 to tylko POZORNIE się obawiają opini w realu wyglada to tak, ze kobieta np 30 letnia ma na swoim koncie minimum 10 gosci, a z kolei 30 letni gosc np 3 panienki ma tylko, roznica jest ogromna, oczywiscie spowodowana tym, ze kobieta na seks moze miec faceta w 5 minut, a dla przecietnych gosci to niemalze jak wygrana w totka.., gdyby dla facetów znaleźc kobieete na seks bylo tak prosto jak dla kobiety to kazdy z facetów mialby ze 100 kobiet na koncie , ale tka niestety nie jest i nie bedzie

Już współczuję kobiecie, z którą jesteś z braku laku😂

Już współczuję kobiecie, z którą jesteś z braku laku😂

nie ma żadnej kobiety. Ot co. Ale jeżeli by był to tez bym jej współczuła..to da się jednak wyczuć.

Gowniarz 30letni wypowiada sie co bedzie wazne do konca zycia 😄 przekonasz sie jakos po 40 jakie wazne sa imprezki, seks i wyglad. Na wszystko z wiekiem ochota maleje, itd.

my faceci rzadko mamy tą opcje "wyboru", tylko mega goscie z wygladu i kasa rochaja fajne panny 10/10 i moga sobie wybierac, cala reszta jest z kobieta taka, ktora w miare mu sie podoba i przede wszystkim daje..,

a po co ci ru...chać panny 10/10? Masz coś z tego oprócz ,,chwilowej przyjemności"? Niby cierpisz na samotność,a zachowujesz się jak 5 letni gów.niarz. Gorzej. Nie pragnąłbyś miłości? Takiej która nie wybiera że ty jestes 10/10 choćmy się ru..chać? Co z tego że takie walisz? Masz z tego jakieś uczucie,inne niż te które czujesz będąc w niej? Bo wydaje mi się że jak na razie to one kopią cię w dvpę po jakimś czasie.

my faceci rzadko mamy tą opcje "wyboru", tylko mega goscie z wygladu i kasa rochaja fajne panny 10/10 i moga sobie wybierac, cala reszta jest z kobieta taka, ktora w miare mu sie podoba i przede wszystkim daje..,

a po co ci ru...chać panny 10/10? Masz coś z tego oprócz ,,chwilowej przyjemności"? Niby cierpisz na samotność,a zachowujesz się jak 5 letni gów.niarz. Gorzej. Nie pragnąłbyś miłości? Takiej która nie wybiera że ty jestes 10/10 choćmy się ru..chać? Co z tego że takie walisz? Masz z tego jakieś uczucie,inne niż te które czujesz będąc w niej? Bo wydaje mi się że jak na razie to one kopią cię w dvpę po jakimś czasie.

A poza tym,jak nie jesteś zainteresowany miłością tylko  jedynie wyglądem tejże dziewczyny to sobie odpuść. Nie znajdziesz. Bo kiedy szukasz do ru...chanka panny 10/10 ktoś inny,mądrzejszy od Ciebie je bierze do związku,albo,te sprytniejsze,wykorzystują Ciebie i po chwili zostawiają. 

Nie zamartwiaj się. Ja miałem wybór, ale byłem jak dzieciak (miałem 17 lat) i podjąłem zły wybór. Gdyby nie moja głupota to nie byłbym teraz sam. To dopiero przykre, mogłeś, ale odrzuciłeś... Z wiekiem się mądrzeje.

a może się mylisz,szuka,ale się mijacie,bo macie inne poglądy,lub jej nie zauważasz? Nikt nie każe Ci być z kobietą,która Cie nie podn.ieca,ale co rusz poruszasz temat ,,rucha...nie panienek 10/q0. Coś pisałeś o byciu piłkarzem. Bylbym milionerem ruch.albym panienki 10/10". Hmm no moim zdaniem to nie fundament zdrowej,prawdziwej miłości. Jeśli Cię podni.ecają wyłącznie 10/10 to chyba już nic nie muszę więcej pisać. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować