Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Fioletowa wata

Ej, wy FACECI na serio nie macie prądów przeszywających cialo?

Polecane posty

Pewnie, że mają takie stany, bardziej niż kobiety. Ale faceci nigdy się do tego nie przyznają, że tak bardzo kochają kobietę. Tak bardzo i szalenie, że nogi mają mięciutkie i paraliż ciała z podniecenia na jej widok. Wolą się przyznać, że są stuknięci. 

Ja sądzę, że niektórzy to określają mianem motyli w brzuchu. Ale widocznie nie każdy to rzeczywiście czuje na poziomie fizycznym. To jest tak potężny strzał, że się już o tym nigdy nie zapominai chce się więcej. 

Też tak miewałam,ale to nie miało nic wspólnego z zakochaniem,raczej właśnie ktoś nowo poznany tak działał podczas pierwszej rozmowy,spojrzenia czy przypadkowego dotyku.

Obecnie w małżeństwie też to się zdarza,ale to ma trochę inne źródło np.w intymnej sytuacji kiedy ktoś nas może zobaczyć,taki właśnie dreszczyk emocji.

Jak się pytam, to żaden z was nawet nie wie o co chodzi. 

Niby jacyś tam faceci moi to czuli, ale sądzę, że ściemniali. 

Chodzi mi o prąd zaczynający się od gardła, który leci nizej, przeszywa klatkę piersiową, biegnie poprzez brzuch w dół podczas robienia wdechu. Wystarczy pomyslec o sytuacji jintymnej z fajnym kolesiem i bęc - prąd. (Dreszcz, ciarki, czy jak kto woli) . 

Każda moja koleżanka to ma. 

Nie wiecie nawet co was omija 😄😄😄 dla mnie to 100x lepsze niż orgazm. 

Ja mam takie jak zobaczę cokolwiek fajnego, np miałem gdy zobaczyłem zapowiedź xboxa series x

• Thanks 1

Znowu mam 😱 aż mi włosy stanęły dęba 😵 dobry ten Xbox sx 😍

Nie wiecie nawet co was omija 😄😄😄 dla mnie to 100x lepsze niż orgazm. 

Wychodzi na to, że to Ty nie wiesz, co omija Ciebie. 😉 

Faktycznie lepsze chyba niż się zlać 😌👌 bo to tylko w ogonku telepie 😏

Wychodzi na to, że to Ty nie wiesz, co omija Ciebie. 😉 

Ale mnie orgazmy nie omijają. Pomijam już fakt, że kobieta ma wiele lepsze niż facet, więc o czym my tu gadamy koleś. 

Ale mnie orgazmy nie omijają. Pomijam już fakt, że kobieta ma wiele lepsze niż facet, więc o czym my tu gadamy koleś. 

Podobno świnia ma najlepszy, koleś.

Za mało macie prądu w sobie, 😏

Podobno świnia ma najlepszy, koleś.

Pobieram nasienie od knurów, ejakulują 30 minut... 

Pobieram nasienie od knurów, ejakulują 30 minut... 

Normalnie podobno około 20, ale może jesteś wyjątkowa w ich guście. 

Normalnie podobno około 20, ale może jesteś wyjątkowa w ich guście. 

Dokładnie. Jestem w guscie każdego. Do tego stopnia, że nawet gatunek nie stanowi tu barier. 

Dokładnie. Jestem w guscie każdego. Do tego stopnia, że nawet gatunek nie stanowi tu barier. 

Miałam już zapytać, czy od wszystkich pobierasz nasienie, czy wyjątkowo upodobałaś sobie knury, ale ja jestem raczej z gatunku tych grzecznych, więc zaniecham. 

Miałam już zapytać, czy od wszystkich pobierasz nasienie, czy wyjątkowo upodobałaś sobie knury, ale ja jestem raczej z gatunku tych grzecznych, więc zaniecham. 

Aha. To dobrze, że nie zapytałaś. 

Miałam taki prąd jak dotknęłam konstrukcji pod napięciem. Przeszedł z kogoś na mnie. A tak poza tym wszyscy zdrowi u was?

Miałam taki prąd jak dotknęłam konstrukcji pod napięciem. Przeszedł z kogoś na mnie. A tak poza tym wszyscy zdrowi u was?

Mimo wszystko tak 😄 

Też poraził Cię tak mocno, że postanowiłaś puścić w niepamięć wszystkie orgazmy?

Też poraził Cię tak mocno, że postanowiłaś puścić w niepamięć wszystkie orgazmy?

A co to ma do rzeczy? Nudni jesteście.

Nudni jesteście.

Tylko nie mów, że czujesz zawód. Zawsze tacy byliśmy. To chyba dobrze, bo możesz błyszczeć. 

Zdaża się, że przyciśnie gdzieś tak w żołądku 😉

• Thanks 1

Tylko nie mów, że czujesz zawód. Zawsze tacy byliśmy. To chyba dobrze, bo możesz błyszczeć. 

Mów za siebie. 

Mów za siebie. 

To zwracaj się do mnie w liczbie pojedynczej. 

Napisano (edytowany)

Pewnie, że mają takie stany, bardziej niż kobiety. Ale faceci nigdy się do tego nie przyznają, że tak bardzo kochają kobietę. Tak bardzo i szalenie, że nogi mają mięciutkie i paraliż ciała z podniecenia na jej widok. Wolą się przyznać, że są stuknięci. 

To jest prawda, że my też mamy różne objawy, które mówią nam o tym, że kobieta nam się nie tylko podoba, ale ją pożądamy, pragniemy, albo już się w niej zakochaliśmy.
Ja nie odczuwam tego jako prąd, a raczej jako uścisk w okolicach serca (od gardła, do brzucha),  czasem jest to takie jakby ukłucie. Czasem również nogi i ręce drżą. Na twarzy też jakiś dziwny paraliż.

Mi się wydaje, że jest to objaw pożądania, nie tylko miłości. Kiedyś odbierałem to jako objaw nieśmiałości w stosunku do kobiet, bo już na samą myśl, żeby zagadać piękną nieznajomą, ściskało w gardle, piersi, brzuchu... Później okazało się, że nawet jak już się znamy, to myślenie o takiej osobie również powoduje taki objaw, więc raczej nie nieśmiałość, a jednak objaw pożądania.
Miło jest to czuć.

Edytowano przez Jack445
  • Like 1
  • Thanks 1

To jest prawda, że my też mamy różne objawy, które mówią nam o tym, że kobieta nam się nie tylko podoba, ale ją pożądamy, pragniemy, albo już się w niej zakochaliśmy.
Ja nie odczuwam tego jako prąd, a raczej jako uścisk w okolicach serca (od gardła, do brzucha),  czasem jest to takie jakby ukłucie. Czasem również nogi i ręce drżą. Na twarzy też jakiś dziwny paraliż.

Mi się wydaje, że jest to objaw pożądania, nie tylko miłości. Kiedyś odbierałem to jako objaw nieśmiałości w stosunku do kobiet, bo już na samą myśl, żeby zagadać piękną nieznajomą, ściskało w gardle, piersi, brzuchu... Później okazało się, że nawet jak już się znamy, to myślenie o takiej osobie również powoduje taki objaw, więc raczej nie nieśmiałość, a jednak objaw pożądania.
Miło jest to czuć.

Super! Dzięki ❤️

Te prądy są lepsze niż orgazm faktycznie 👌😙

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować