Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sówka1313

Ale jaja wygrałam bransoletkę

Polecane posty

Serio? Jaka? Super! Ja nie mam szczęścia w grach i ani w totka  , ani w zdrapki, ani w konkursach nigdy nic nie wygrałam. Nawet kiedys zarejestrowałam sie do testowania produktów, to nie dostałam nic poza spamem i telefonami od różnych typow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Serio? Jaka? Super! Ja nie mam szczęścia w grach i ani w totka  , ani w zdrapki, ani w konkursach nigdy nic nie wygrałam. Nawet kiedys zarejestrowałam sie do testowania produktów, to nie dostałam nic poza spamem i telefonami od różnych typow

Można zobaczyc na stronie danone fantazja. Ja własnie mam szczescie w takich kreatywnych konkursach, w tamtym miesiącu wygrałam tez zestaw piwa captain jack i głośniczek w konkursie chrupek cheetos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Po co ci jakaś tania tandetna bransoletka.

Nie masz faceta żeby ci kupił?

Wiesz, kupic to ja sobie sama moge i to droższą bo zarabiam. Chodzi raczej o fakt że z tysięcy prac wybrali moją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Można zobaczyc na stronie danone fantazja. Ja własnie mam szczescie w takich kreatywnych konkursach, w tamtym miesiącu wygrałam tez zestaw piwa captain jack i głośniczek w konkursie chrupek cheetos:)

Uuu, farciara 😗 spoko, dalszej dobrej passy życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Atrakcyjna kobieta nie musi pracować bo od tego jest facet 🙂

Pewnie do tego jeszcze fizycznie tyrasz na to piwo? 😁 

Mam nadzieję, że Ty żartujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiesz, kupic to ja sobie sama moge i to droższą bo zarabiam. Chodzi raczej o fakt że z tysięcy prac wybrali moją:)

Super👍Gratuluję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale niezdara...

Nawet gdybym wyglądała jak Claudia Schiffer to nie siedziałabym  w domu na doopie. Jeśli jedyną twoją ambicją w życiu jest leżeć i pachnieć czekając, aż książę wróci z roboty, to gratuluję życiowych ambicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nawet gdybym wyglądała jak Claudia Schiffer to nie siedziałabym  w domu na doopie. Jeśli jedyną twoją ambicją w życiu jest leżeć i pachnieć czekając, aż książę wróci z roboty, to gratuluję życiowych ambicji.

To musi być troll, albo głupia ...ka. Mądra, szanująca się kobieta w życiu nie pójdzie na taki układ. Wystarczy popatrzeć na modelki, pracują mega ciężko każdego dnia, a ich urody nie trzeba chyba nikomu udowadniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, że będę gratulować szczęścia i stwierdzę, że to takie fajne że się cieszysz, a tu widzę, że trzeba gratulować talentu, pomysłu, zaangażowania czyli pracy a nie losu, no i satysfakcji z siebie. To tym bardziej gratuluję!

I życzę więcej zdobytych nagród, i innym też. No dobra, i sobie też. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×