Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

Czy jak kobiecie podoba się facet jest w nim zauroczona to możliwe by spodobał jej się ktoś inny

Polecane posty

Jak to u was jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, to naturalne. Może jej ktoś inny bardziej będzie odpowiadał względem charakteru albo wyglądu zależy na co ona jest nastawiona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet który się podoba kobiecie, a facet którym ona jest zauroczana to są dwa różne uczucia 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jeszcze jest chcica 🤣

Ojjj zapomniałam o najważniejszym uczuciu 😊😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak nie mam. Moze i podobaja mi się inni mezczyzni ale jeśli ten jeden zwróci moja uwage i zawroci mi w głowie. To nie interesuja mnie inni. Mysle tylko o nim. Szkoda ze faceci tak nie mają!!! Tylko zauraczaja sie w każdej spotkanej na ulicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

mało która ma szczere uczucie 

Rzadko spotyka cecha, ale jak się do niej przyznasz w damskim towarzystwie to wychodzisz na puszczalską 😲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja tak nie mam. Moze i podobaja mi się inni mezczyzni ale jeśli ten jeden zwróci moja uwage i zawroci mi w głowie. To nie interesuja mnie inni. Mysle tylko o nim. Szkoda ze faceci tak nie mają!!! Tylko zauraczaja sie w każdej spotkanej na ulicy. 

Mamy tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To zależy co robisz, jak nic nie robisz, do kogo pretensje do garbatego? 

Czemu od razu jedziesz po bandzie. Poprostu tak macie czy sie mylę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja tak nie mam. Moze i podobaja mi się inni mezczyzni ale jeśli ten jeden zwróci moja uwage i zawroci mi w głowie. To nie interesuja mnie inni. Mysle tylko o nim. Szkoda ze faceci tak nie mają!!! Tylko zauraczaja sie w każdej spotkanej na ulicy. 

No wlasnie, może nie w każdej ale im się może podobać co chwile inna i kilka lasek na raz a mi się może jeden facet na pol roku spodoba 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak to u was jest 

Tego konkretnego ,który mi się podoba w którym jestem zauroczona , nie jest w stanie zastąpić nikt inny .To nie możliwe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakty są takie jeśli lasce w związku podoba się inny facet to pewnie naturalne i dopóki nic z tym nie robi w sensie, że nie liczy na jakiś podryw i sama nie prowokuje takich sytuacji w których mogłoby się coś wydarzyć to wszystko jest ok. Jeśli jednak jest w związku i zaczyna flirtować nie kończąc poprzedniej znajomości to zwykła ... jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tego konkretnego ,który mi się podoba w którym jestem zauroczona , nie jest w stanie zastąpić nikt inny .To nie możliwe !

A długo jesteś zauroczona? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A długo jesteś zauroczona? 

W tym miesiącu , minął rok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze może tak być, że pierwszy przestaje jej się podobać a zaczyna drugi:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak to u was jest 

Zależy czy pytasz o takie spodobanie się jak obraz, czy sookie...enka? czy o kolejne zauroczenie będąc już kimś zauroczona ? jeśli to pierwsze to możliwe , podobnie może podobać się coś innego co wywołuje doznania czysto estetycznej przyjemności. jeśli to drugie , to nie- jeśli jest mocno zakochana to wątpię żeby zakochała się w innym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że może 🙂 Sama zawsze na kimś oko zawieszę, po prostu ten w którym jestem zauroczona/zakochana podoba mi się najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×