Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anastazja24

Co byście zrobiły jakby facet nie powiedział wam o swojej żonie.

Polecane posty

 

Jak wy durne baby dajecie się zaruhać bez sprawdzania ziomka czy ma żone? Łeb staje. Chyba że nie chcecie wiedzieć to inna sprawa.

Nie zakładamy kochany, że wszyscy faceci mają nie szczere intencje, że jestescie oszuści, klamcy i duzo by pisaćjeszcze na teman meskuej nayury... A romantycy z forum dziwią sie, ze kobiety ich nie podrywaj, nie zagaduja. Po co? Żeby po 2 miesiacach przekonac się ze ma żonę, dziecko, że nic z tego nie bedzie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie bym to rozegrała taktyczne. Zbieralabym na typa dowody, że zdradza żonę i że wszystko się zaczęło z jego inicjatywy i że ja zostałam oszukana. Następnie skontaktowalabym się z jego żoną za jego plecami i umówiłabym się z nim na spotkanie, na którym pojawiłybyśmy się razem i udawałybyśmy psiapsie. Oczywiście pod warunkiem, że kobieta byłaby mądra i skłonna do współpracy 🙂 Sam widok jego zdezorientowanego wyrazu twarzy byłby dla mnie wystarczającą zemstą 🙂

 

Jak wy durne baby dajecie się zaruhać bez sprawdzania ziomka czy ma żone? Łeb staje. Chyba że nie chcecie wiedzieć to inna sprawa.

No jasne... Winna kobieta, bo nie przejrzała faceta i uwierzyła w jego banialuki, ale mężczyzna podrywający inne kobiety mimo, że jest żonaty, oczywiście nie zasługuje na potępienie? Taką dziewczynę co najwyżej można uznać za naiwną i łatwowierną, ale całe zlo pochodzi od faceta, który chce się dowartosciować cudzym kosztem bo w ten sposób krzywdzi nie tylko żonę, ale również dziewczynę, którą zwodzi i perfidnie oszukuje. A to wszystko tylko dla kilku sekund przyjemności... Niżej upaść się już nie da 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie zakładamy kochany, że wszyscy faceci mają nie szczere intencje, że jestescie oszuści, klamcy i duzo by pisaćjeszcze na teman meskuej nayury... A romantycy z forum dziwią sie, ze kobiety ich nie podrywaj, nie zagaduja. Po co? Żeby po 2 miesiacach przekonac się ze ma żonę, dziecko, że nic z tego nie bedzie? 

Jacy romantycy? Chyba raczej odpadki, których żadna nie chce i ich jedyną deską ratunku jest kreowanie się na porządnego gościa. A tak naprawdę po drugiej stronie siedzą zwyrole z wypaczonym światopoglądem, których po prostu wszyscy unikają i pozostało im jedynie branie kobiet na litość - liczą na to, że może w końcu jakaś niewiasta da im tej upragnione "du...y" jak pogadają trochę o swojej smutnej egzystencji. Niedoczekanie pajace 🙂 Oni wcale nie są jacyś szlachetniejsi czy bardziej wartosciowi - myślą tak samo prosto jak reszta tych prymitywow, ktorych się wkolo widuje i tak samo postrzegają kobiety, tylko hamują ich kompleksy bo są "samcami beta" . To są wredni i toksyczni manipulanci, którzy po prostu powinni być odizolowani od społeczeństwa - z nimi się trzeba obchodzić bez sentymentów, bo tacy dziwacy stanowią o wiele większe zagrożenie niż "badboye", których oni tak bardzo nienawidzą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

kreowanie się na porządnego gościa. A tak naprawdę po drugiej stronie siedzą zwyrole z wypaczonym światopoglądem,

No tego się po Tobie nie spodziewałem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie doszłoby do tego, od razu bym wiedziała. Mam do ludzi radar lepszy od us forces.😉

Też wychodzę z takiego założenia... Ale nigdy nie mów nigdy. Ja za siebie w 100% nie zagwarantuje bo nawet wyostrzona intuicja się czasem może pomylić. Jestem tylko człowiekiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo co koleś zabujany....i dowiaduje się że jego obiekt westchnień ma męża 😉

 

 

Gdybanie teoretyczne nie ma sensu, podczas działania się sprawdzamy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czasem "zabujany koleś" wie od samego początku. 

Zapewne 😉

 

Tak samo jak zabujana kobieta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jacy romantycy? Chyba raczej odpadki, których żadna nie chce i ich jedyną deską ratunku jest kreowanie się na porządnego gościa. A tak naprawdę po drugiej stronie siedzą zwyrole z wypaczonym światopoglądem, których po prostu wszyscy unikają i pozostało im jedynie branie kobiet na litość - liczą na to, że może w końcu jakaś niewiasta da im tej upragnione "du...y" jak pogadają trochę o swojej smutnej egzystencji. Niedoczekanie pajace 🙂 Oni wcale nie są jacyś szlachetniejsi czy bardziej wartosciowi - myślą tak samo prosto jak reszta tych prymitywow, ktorych się wkolo widuje i tak samo postrzegają kobiety, tylko hamują ich kompleksy bo są "samcami beta" . To są wredni i toksyczni manipulanci, którzy po prostu powinni być odizolowani od społeczeństwa - z nimi się trzeba obchodzić bez sentymentów, bo tacy dziwacy stanowią o wiele większe zagrożenie niż "badboye", których oni tak bardzo nienawidzą 🙂

Gdybyś nie byl zajęty umowilabym sie z Toba😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Skoro macie taką taktyke, że dajecie się oszukac, to znaczy, że jestescie słabe intelektualnie.  Nie macie kobiety żadnych prirytetów społecznych poza priorytetem pisdy. Zatem każda oszukana kobieta powinna zostać zgładzona dla dobra narodu, gdyż urodzi takie same cfelowe dzieci a sama sprzeda kraj żydom poprzez swoją pisdę.

 

kawa na ławę o wykorzystanych pisdach.

 

Nie mogę sie doczekać lawiny lajków 🙂

Tak. Mamy taka taktykę, że lubimy wrecz uwielbiamy, jak nami się ktos bawi, oszukuje, manipuluje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gdybyś nie byl zajęty umowilabym sie z Toba😊

Jestem kobietą. Ale miło, że Ci się podobam 😅 Pozdrawiam 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×