Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nnnnl

Dziewczyny nie chce się spotkać. Powodem obawa przed koronawirusem. Czy to pretekst czy na poważnie? Jak myślicie?

Polecane posty

 

Ej naprawde uprawiacie z dziewczyną seks przez spodnie? możesz napisać jak to wygląda? bo nie mogę sobie tego wyobrazić....

Wszytko jest tak jak normalnie tylko, że w spodniach i bez penetracji. Najpierw się całujemu czasami bardzo długo. Później rozbieramy. Saidam na niej albo Ona na mnie co jest bardziej podniecające i rytmicznie dociska co raz mocniej swoją cipką mojego członka tak jakbyśmy robili to nago i tak po kilku minutach podskakiwania dochodzi do orgazmu aż nią całą telepie. Raz zrobiliśmy to bez spodni w samej bieliźnie to doznania były jeszcze lepsze. Sam musiałem przerwać z obawy, żeby nie dojść. W sumie to fajnie czujesz się upodlony jako wibrator i mega podniecony a później zimny prysznic bo na tym koniec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nago tylko do pasa. Zawsze mówi, że nie wie czemu nie chce seksu i że jej się podoba tak jak jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Co o tym myślicie? 

Zaproponuj jej herbatkę z lukrecji. Wirus się wtedy nie przykleja😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wszytko jest tak jak normalnie tylko, że w spodniach i bez penetracji. Najpierw się całujemu czasami bardzo długo. Później rozbieramy. Saidam na niej albo Ona na mnie co jest bardziej podniecające i rytmicznie dociska co raz mocniej swoją cipką mojego członka tak jakbyśmy robili to nago i tak po kilku minutach podskakiwania dochodzi do orgazmu aż nią całą telepie. Raz zrobiliśmy to bez spodni w samej bieliźnie to doznania były jeszcze lepsze. Sam musiałem przerwać z obawy, żeby nie dojść. W sumie to fajnie czujesz się upodlony jako wibrator i mega podniecony a później zimny prysznic bo na tym koniec. 

jprdl rasowy psychol i jego niedorobiona ukochana xD na bank jakiś 50 letni zyeb pisze te historie bijac konia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jprdl rasowy psychol i jego niedorobiona ukochana xD na bank jakiś 50 letni zyeb pisze te historie bijac konia. 

😃😃 Jak to prawda jest mam 32 lata. 

Moim życiem juz Netflix się interesuje podobno 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie zabawy są bardzo podniecające. 

I w czasach epidemi bardzo rozsądne podejście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Takie zabawy są bardzo podniecające. 

I w czasach epidemi bardzo rozsądne podejście. 

To czemu codziennie jęczysz jak ci źle zamiast się bawić. Maski gazowe załóżcie z trąbą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To czemu codziennie jęczysz jak ci źle zamiast się bawić. Maski gazowe załóżcie z trąbą.

Bo fajnie byłoby od czasu do czasu takie zabawy, albo zakończyć to np lodzikiem a tak cały czas to samo to można zapalenia jąder się nabawić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo fajnie byłoby od czasu do czasu takie zabawy, albo zakończyć to np lodzikiem a tak cały czas to samo to można zapalenia jąder się nabawić. 

O i to mnie ciekawi. Czy facet może się rozchorować , tamte miejsca ? Gdy np kobieta trochę się wyżywa / nie da / tam dotyka.  Brak masturbacji / zero totalnie seksu.  Czy to na wpływa mocno na zdrowie ? Muszę google uruchomić przy okazji.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo fajnie byłoby od czasu do czasu takie zabawy, albo zakończyć to np lodzikiem a tak cały czas to samo to można zapalenia jąder się nabawić. 

No coś za coś. Nie roochasz ale chociaż masz babe zeby porozmawiac o dupie maryni. Taki już los psychicznych ze musza wybierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona nie chce? To dla ciebie super okazja, nie zmarnuj, szukaj dziewczyny gotowej na spotkania obecnie, przy tamtej to strata czasu dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×