Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anna507

Jak poznać, że mu się podobam?

Polecane posty

Niby proste, ale dla mnie nie do końca. Szczególnie chodzi mi o przypadki na samym początku znajomości, pierwsze kilka chwil od poznania. Macie jakieś doświadczeni z tym związane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w jakim jestes wieku? przepraszam ze pytam, ale widzisz pierwsze wrazenie jest bezcenne, ale czasem mocno mylace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

dążenie do kontaktu fizycznego, w drugiej kolejności do rozmowy, a jeśli te dwa odpadają to chociaż do kontaktu wzrokowego.

Dopóki nie podejdzie i ci tego nie powie, nie bedziesz wiedziała. Większość facetow patrzy, zaczepia i często na tym się kończy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się wyczuwa i wie. Tyle. Jeśli musisz pytać, to znaczy, że się nie podobasz. Chyba, że to jakiś patologiczny thebill z kafeterii na przyklad jak taki obraz wasz albo inny przemysław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To się wyczuwa i wie. Tyle. Jeśli musisz pytać, to znaczy, że się nie podobasz. Chyba, że to jakiś patologiczny thebill z kafeterii na przyklad jak taki obraz wasz albo inny przemysław.

Zgadzam się , to się czuje i wie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dopóki nie podejdzie i ci tego nie powie, nie bedziesz wiedziała. Większość facetow patrzy, zaczepia i często na tym się kończy. 

Dziwne że mi w życiu nikt nie musiał oznajmić że mnie lubi i coś do mnie czuję.  Bądź chce moje życie bliżej poznać i w nim uczestniczyć.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a w jakim jestes wieku? przepraszam ze pytam, ale widzisz pierwsze wrazenie jest bezcenne, ale czasem mocno mylace

20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mama nigdy ci nie mówiła, że cie kocha?

Mama to do dzisiaj SMS do mnie wysyła że mnie bardzo bardzo bardzo mocno kocha 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no to wyedytuj teraz post bo może zaglada na forum

Hehe dobrze że rodzice nie uczestniczą w świecie internetu.  Ale też ja Pozdrawiam i buziaczka daje 😘 🌺 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać po mowie ciała - polecam się zagłębić w ten dział wiedzy to łatwiej będzie Ci interpretować ludzkie zachowania. Większość kobiet generalnie wyczuwa takie rzeczy intuicyjnie. Zazwyczaj męski wzrok świadczący o pożądaniu danej kobiety jest tak jawny, że nie sposób tego nie zauważyć. Mnie osobiście takie ostentacyjne "ślinienie się" zdecydowanie odpycha, bardzo źle się wtedy czuję. Ale są panie, które to lubią 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Widać po mowie ciała - polecam się zagłębić w ten dział wiedzy to łatwiej będzie Ci interpretować ludzkie zachowania. Większość kobiet generalnie wyczuwa takie rzeczy intuicyjnie. Zazwyczaj męski wzrok świadczący o pożądaniu danej kobiety jest tak jawny, że nie sposób tego nie zauważyć. Mnie osobiście takie ostentacyjne "ślinienie się" zdecydowanie odpycha, bardzo źle się wtedy czuję. Ale są panie, które to lubią 🙂

Jak znasz się na mowie ciała, to zapraszam do mojego tematu 😄 Według mnie mowa ciała niestety bywa myląca, zwłaszcza jeśli ktoś nam się podoba, to podświadomie będziemy szukać oznak wzajemności. Ja do niedawna byłam pewna, że podobam się jednemu facetowi, jego mowa ciała wydawała się być niepodważalna. A jednak nie zadziałał w moim kierunku, mimo że jest wolny i mimo że starałam się mu to zainteresowanie okazać/odwzajemnić. Także można się pomylić w kwestii mimiki twarzy, mowy ciała, patrzenia i tego słynnego błysku w oku/maślanego spojrzenia. Niestety to nie jest takie proste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

20

fascynacja wygladem zewnetrznym przyspiesza wzajemne poznanie, ale z czasem bardziej istotne sa cechy charakteru partnerki, bo uroda przemija, wiec to ma znaczenie na dzien dobry, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak znasz się na mowie ciała, to zapraszam do mojego tematu 😄 Według mnie mowa ciała niestety bywa myląca, zwłaszcza jeśli ktoś nam się podoba, to podświadomie będziemy szukać oznak wzajemności. Ja do niedawna byłam pewna, że podobam się jednemu facetowi, jego mowa ciała wydawała się być niepodważalna. A jednak nie zadziałał w moim kierunku, mimo że jest wolny i mimo że starałam się mu to zainteresowanie okazać/odwzajemnić. Także można się pomylić w kwestii mimiki twarzy, mowy ciała, patrzenia i tego słynnego błysku w oku/maślanego spojrzenia. Niestety to nie jest takie proste. 

Dokladnie tak jest i zgadzam się w 100%. Czasem faceci patrzą bo im się dziewczyna podoba ale nic wiecej nie chcą albo zwyczajnie chca tylko pogadać, bo wokół mało jest dziewczyn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziwne że mi w życiu nikt nie musiał oznajmić że mnie lubi i coś do mnie czuję.  Bądź chce moje życie bliżej poznać i w nim uczestniczyć.  

Gratuluję, że trafiałas na takich. Wierz mi, że każdy facet jest  inny i inaczej może okazywać zainteresowanie, sa też tacy, ktorzy to ukrywają i motaja. Ja kiedyś po roku czasu dowiedziałam się od kolegi, że komuś się podobalam, a w życiu, by mnie przypuszczala ani sie nie domyslila, bo nie robił nic by zwrócić moją uwagę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak znasz się na mowie ciała, to zapraszam do mojego tematu 😄 Według mnie mowa ciała niestety bywa myląca, zwłaszcza jeśli ktoś nam się podoba, to podświadomie będziemy szukać oznak wzajemności. Ja do niedawna byłam pewna, że podobam się jednemu facetowi, jego mowa ciała wydawała się być niepodważalna. A jednak nie zadziałał w moim kierunku, mimo że jest wolny i mimo że starałam się mu to zainteresowanie okazać/odwzajemnić. Także można się pomylić w kwestii mimiki twarzy, mowy ciała, patrzenia i tego słynnego błysku w oku/maślanego spojrzenia. Niestety to nie jest takie proste. 

To, że nie zadziałał nie znaczy, że się myliłaś co do swoich odczuć 🙂 Nie każdy jest na tyle śmiały, żeby się przełamać i przejąć inicjatywę. Ale Twoja wersja jest równie prawdopodobna. Zgadzam się z tym, że mowa ciała nie daje nam 100% gwarancji, ale ja osobiście chyba się jeszcze nie pomyliłam w ocenie interpretując jedynie takie sygnały, więc dla mnie to dość wiarygodne źródło - na pewno bardziej niż puste słowa 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak znasz się na mowie ciała, to zapraszam do mojego tematu 😄 Według mnie mowa ciała niestety bywa myląca, zwłaszcza jeśli ktoś nam się podoba, to podświadomie będziemy szukać oznak wzajemności. Ja do niedawna byłam pewna, że podobam się jednemu facetowi, jego mowa ciała wydawała się być niepodważalna. A jednak nie zadziałał w moim kierunku, mimo że jest wolny i mimo że starałam się mu to zainteresowanie okazać/odwzajemnić. Także można się pomylić w kwestii mimiki twarzy, mowy ciała, patrzenia i tego słynnego błysku w oku/maślanego spojrzenia. Niestety to nie jest takie proste. 

A jaki to jest wzrok maślany? Czy ma coś wspólnego z zaćmą? Facet ma mieć generalnie coś że wzrokiem, a jak zdrowy tam to niedobrze. Bo ja mam główne oczy i nienawidzę czy facet na mnie w ogóle patrzy chyba że musi być na odległość 1 metra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A jaki to jest wzrok maślany? Czy ma coś wspólnego z zaćmą? Facet ma mieć generalnie coś że wzrokiem, a jak zdrowy tam to niedobrze. Bo ja mam główne oczy i nienawidzę czy facet na mnie w ogóle patrzy chyba że musi być na odległość 1 metra 

Wydaje mi się, że tutaj może chodzić brzydko mówiąc o tzw. " .....i w oczach" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet jak patrzy na mnie z q...iem w oczach to nie najlepiej chyba świadczy o mnie, bo może cos ode mnie chce. No nie wiem. Paragon. Albo chce pożyczyć dętkę do roweru w kole czy opinie różne może mieć myśli a facet niemowlęcy tylko błyszczący to zagrożenie dla nieatrakcyjne kobiety w średnim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Facet jak patrzy na mnie z q...iem w oczach to nie najlepiej chyba świadczy o mnie, bo może cos ode mnie chce. No nie wiem. Paragon. Albo chce pożyczyć dętkę do roweru w kole czy opinie różne może mieć myśli a facet niemowlęcy tylko błyszczący to zagrożenie dla nieatrakcyjne kobiety w średnim wieku.

Raczej nie najlepiej świadczy o tym facecie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wydaje mi się, że tutaj może chodzić brzydko mówiąc o tzw. " .....i w oczach" 

Nie, maślane oczy to coś zupełnie innego. To takie patrzenie z zachwytem i jest takie bardziej "niewinne" i romantyczne.

...iki to spojrzenie wulgarne, które odnosi się tylko do seksu i czystego pożądania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mężczyzna zakochany, swój wzrok skupia na oczach, twarzy i ustach a na inne części zerka. Facet który myśli o kobiecie tylko seksualnie nie bawi się w ceremoiniały i patrzy niemal tylko na ciało a w oczy od czasu do czasu pusto zerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mężczyzna zakochany, swój wzrok skupia na oczach, twarzy i ustach a na inne części zerka. Facet który myśli o kobiecie tylko seksualnie nie bawi się w ceremoiniały i patrzy niemal tylko na ciało a w oczy od czasu do czasu pusto zerka.

To jeden pan powinien być we mnie bardzo zakochany, bo swych oczu od moich nie odrywa i od mojej twarzy też, mimo że siedzi za kółkiem i mu to utrudnia jazdę 😁

Niestety życie nie jest takie proste. Niektórzy patrzą dla samego patrzenia lub po prostu ktoś im się trochę podoba, ale nic poza tym. Łatwo o nadinterpretację w tej kwestii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×