Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość Dyte
ja na okres czekam i czekam..... ciazy na pewno nie ma bo zrobilam dwa testy i wyszly 1 kreska... gin mowil ze jak wyjdzie jedna to jest wiarygodny i czekam na okres podobno moze sie opozniac... kasia czy to na pewno okres a nie krwawienie po tabletkach? 2 tyg po wpadne juz mozna robic test a nie po 4 tyg jak piszesz ...on... gdyz s ateraz testy bardzo czule ktore kosztuja 15zl i wykazuja test nawet po tygodniu wiec tu sie mylisz a u mnie nie minely 4 tyg... 1 stycznia mialam wpadne czyli w nowy rok...a nawet gin mowil zrobic test on powie prawde testy sa teraz czulsze niz kiedys ale tez o takie trzeba poprosic i zaznaczyc pani w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
Dyte to na okres to czekaj czekaj. bo ona teraz moze roznie przyjsc. moja dziewczyna dosatala go po 1,5 miesiąca, ale juz bez nerwow. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0306
dyte wiec twoim zdaniem to nie jest okres tylko to krwawienie po tabletkach no ale jesli je mam tzn ze chyba nie jestem w ciazy co ?? bo juz sama nie iwem jak mi sie skonczy to krwawienie to odarzu zrobie test ale jak robilam go kilka dni po wzieciu tabletek to wyszla mi jedna kreska czyli ze nie ma ciazy prosze odpisz mi jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
to krwawienie to najprawdopodobniej ten zarodnik ktory mial isc i dalej a to sprawilo ze go nie masz inie bedziesz w ciązy, prawdopodobnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuję pomocy.
Mam pewien problem.... I troszkę się boję... W sylwestra o godz. 23 doszło do pewnej sytuacji.. otóż leżeliśmy z moim partnerem na łóżku... chcieliśmy, aby włożył mi członka w pupę.. lecz leżąc tak na boku... nie było to proste. Mój partner był w ten czas podniecony i na członku znajdował się 'płyn' , który zawsze wydziela mężczyzna podczas podniecenia.. tak więc, gdy próbował włożyć tego penisa kilka razy mu się ześlizgnął i wszedł w pochwę.. miałam wtedy ostatni dzień okresu.. Jednak później zrezygnowaliśmy z tej 'zabawy'. Gdy zmieniłam podpaskę zobaczyłam, że jeszcze troszkę krwawię ... boję się, że plemniki, które znajdowały się w tym 'płynie' mogły się przedostać do pochwy.. 29 h później wzięłam postinor duo.. po ok. 5 dniach dostałam plamienia, które trwało też 5 dni. 28.01 czyli 2 dni wcześniej miałam dostać okres... i nie wiem czy mam się bać. Wiem, że na ulotce jest napisane, że okres może mi się spóźniać, ale Wy dziewczyny wiecie jakie to jest przerażenie............ Proszę doradźcie mi!! :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam takie pytanie. wspolzylam z chlopakiem i na drugi dzien wzielam postinor duo i nie dostalam krwawienia tylko normalnie okres tylko ze jeden dzien wczesniej i nastepna tez mialam o jeden dzien wczesniej , ale obawiam sie ze jetem w ciąży moze to urjenia ale czuje ze mm zgage i ze brzuch mi powiekszyl sie a od tej sutuacji minelo 10 tygodni. Co o tym myslicie?? Bede wdzieczna za wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam takie pytanie. wspolzylam z chlopakiem i na drugi dzien wzielam postinor duo i nie dostalam krwawienia tylko normalnie okres tylko ze jeden dzien wczesniej i nastepna tez mialam o jeden dzien wczesniej , ale obawiam sie ze jetem w ciąży moze to urjenia ale czuje ze mm zgage i ze brzuch mi powiekszyl sie a od tej sutuacji minelo 10 tygodni. Co o tym myslicie?? Bede wdzieczna za wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
najpierw do pani co kochała sie w pupę. czlonek nawet nier wszedl do pochwy a okres mialas to troszke trudniej, wytrysku nie bylo, a na dodatek wzielas te tabletki. nie masz sie o co martwic. tabletki moga przesunąc okres nawet do miesiąca, wiec czekaj i nie martw sie blupop - jak moze sie brzuch powiekszyc to chyba pod jedzenia. pierwsze objawy widac najp[redzej po 3 tyogdniach a tak normalnie to okolo miesiąca. i nie ejst to napewno powiekszony brzuch czy cos takiego. zeby brzuch chccoiasz troszlke sie powiekszyl to chyba 3, 4 miesiące. druga uwaga ale nie ejstem jej do konca pewien. chodzi o zgage. to moim zdaniem nie objaw ciazy. jezeli weizals postinor to raczej powinno byc dobrze. zrob sobie test ciązowy 3,4 tygodnie po odbytym stosunku. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam juz test i wyszedl negatywny od tej sytuacji minelo juz 10 tygodni i zauwazylam ze troszke mam wiekszy brzuch pod pepkiem po lewej stronie nie wiem co o tym myslec.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
zrob jeszcze raz test i idz do lekarza. tam dowiesz sie na 100% teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
Kasia wydaje mi sie ze krwawienie twoje to nie okres tylko skutek przyjecia tabletki..krwawisz jest dobrze tabletki podzialaly chociaz nie trzeba krwawic zeby zadzialaly .... ja krwawilam po nich przez nie cale 10 dni.... 3 dni przed spodziewanym okresem skonczylo sie krwawienie...wiec okres na pewno bede miec duzoooo opozniony i czekam na niego z niecierpliwoscią ! Test zrobilam juz dwa razy wyszla jedna kreska...ale test ktory ja robilam to od felernego dnia minely 3 3,5 tyg wiec nie caly mies Kasia test zrobilas za wczesnie !! Ale sie nie martw tabletki dzialaja i sa na prawde dobre...zrob test po 3 3,5 tyg nie wiem ile teraz u ciebie minelo dni napisz....glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
blupop wydaje mi sie ze masz urojenia dzisiejsze testy sa na prawde wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
nie zawsze. jezeli sa zrobione zbyt szybko to nie są wiarygodne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0306
do Dyte zrobilam go dwa dni po stosunku i wlasnie dzisiaj mi sie konczy krwawienie wiec zrobie test jutro albo pojutrze boje sie ale te krwawienie to tak jak by byla moja miesiaczka powinnam miec 28 stycznie a dostalam 26 i trwa tyle co moj okres wiec moze to jest jednak okres a nie to krwawienie 15 lutego minie misiac po tym jak to sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0306
do dyte a jak myslisz jestem w ciazy czy nie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
on masz racje ze nie zawsze skoro sa zrobione wczesnie min 2 tyg musi byc :-) ja robilam test gdzie minelo 3 tyg i 3,5 tyg 1 kreska a te czekanie na okres jest wkur....ce :/ Kasia na pewno nie jestes !!! Zrob test i napisz ale jedną kreske masz gwarantowana te tablety sa dobre przy wpadkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
Ps. Kasia ja tez myslalam ze mam okres bo krwawic zaczelam 3 dni wczesniej przed spodziewanym okresem moze te krwawienie bylo polaczane z okresem nie wiem moze twoje tez...zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0306
zrobie ale tak szczerze to boje sie ze wyjda dwie kreski fakt uspokoilam sie jak zobaczylam te krwawienie ale jeszcze nie dokonca jak zrobie to napisze dzieki za pomoc najgorsze jest w tym wszystkim to czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wzielam postinor 2 tyg
temu. nie mam zadnych objawow. normalnie tak jakbym go nie brala. okres mam miec za pare dni i chyba dostane bo strasznie powiekszyly mi sie piersi. jak zawsze zreszta. ale od paru dni strasznie boli mnie w prawym boku. chyba to jajnik. czy to normalne? nigdy tak nie bolalo mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxblogy
wziełąm postinor jakis miesiac temu dostałam okresu normalnie 2 tyg temu ale był strasznie skapy i trwał krócej niz zawsze:/ teraz mam dziwnie objawy jakby ciązy czy mozliwe ze postinor nie podziałał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
Kasia ja tez sie balam i szczerze dalej sie boje ..chociaz test wyszedl dwa razy jedna kreska... te czekanie na okres mnie meczy psychicznie..zrob test nie boj sie jestem z toba kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
do ja wzielam..... to normalne mnie do dzis jajniki bolą :/ efekty uboczne niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
xxblogy watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sagala
bralam postinor 11 grudnia po 18 h od wpadki (2 tabletki naraz bo tak gin kazal) po 6 dniach,czyli 17 grudnia dostalam takie krwawienie (moze to byl wszesniejszy okres o tydzien-nie wiem) ale do tej pory nie dostalam okresu i strasznie sie boje!!! :-( czekam i czekam bo podobno moze sie opoznic nawet o 2 miesiace... wybieram sie dzis do ginka. a moze warto przed wizyta zrobic test? tylko jaki najlepszy? totoalnie sie na tym nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
Sagala ja tez czekam na okres i tez krwawienie bylo :/ test dwa razy wyszedl 2 kreski mam dosc czekania test hmm powiesz ze chcesz bardzo czuly one sa najlepsze kosztuja ok 15zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
kurcze test wyszedl 1 kreska dwa razy hehe pomylilo mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesia86
witam.. mam taki problem.. wiem, że pełno tego tutaj ale czuje, ze jak sie sama nie zapytam to zwariuje..! otoz kochaliśmy sie z chłopakiem w ostatnia niedziele (3 lutego) i niestety pękła nam gumka..(ze srodkiem plemnikobójczym ale to pewnie i tak bujda i chwyt reklamowy) po 22-23 h zarzylam naraz 2 tabletki prostinoru wg zalecenia lekarza...byłam w ten czas po owulacji (23 dzien cyklu) niby dni niepłodne ale i tak nic nie wiadomo... w weekend powinnam dostać normalny okres.. dzisiaj mija 4 dzien od zarzycia tebletek miałam na poczatku zawroty głowy, bolały mnie piersi i podbrzusze..codziennie mam 37 stopni, krwawienia nie mam.. i szczerze mówiąc strasznie sie boje bo naczytalam sie na necie o tych tabletkach i jakis wpadkach pomimo zarzycia leku... w przyszlym tygodniu zrobie test ciazowy.. ale chcialam sie dowiedziec i troche uspokoic w miare mozliwosci.. jakie jest prawdopodobienstwo ze zajde w ciaze?? czy kroras brala 2 tabletki naraz? jest w tego bardziej efektywne dzialanie?? prsze niech mnie ktos uspokoji...bo idzie sciany gryzc z nerwow.. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liczę na Was
Mam pytanie. Jeżeli dostałam okres, ale nie ten co mógł wystąpić po zażyciu tabletek postinor duo(bo już go dostałam) tylko ten całkiem normalny to jest już wszystko ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
no raczej tak!! zrob ejszcze test!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×