Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość przewrazliwiona
dziesc dziewczyny ;)...niedawno pisalam o swojej wpdace..i o za zyciu prostinoru..strasznie sie balam...zreszta jak widac w moich wypowiedziach..ja po prostinore do okresu mialm jeszcze 2tyg...wiec dlugi okres zniecierpliwienia...ale to co najwaniejsze...POMOGL..:):)..jesli cos moge wiecje powiedziec..to wzielam go w 15 godzinie po wpadce..ogoolnie zadnych objawow niemialam..po za malym bole glowy..ogolnie wszystko ok...mysle ze jesli lekarz tak jak w mom przypadku powie ze "niejest źle "..to mozna zaufac i prostinorowi i lekarzowi ;)...i naprzyszlosc...dziewczyny uwazajcie ;)...ja juz mialm niezla nauczke..i niechce aby to sie powturzylo..powodzenia ;) pzdr :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewrazliwiona
no i zapomnialm jeszcze wspomniec ze okres dostalam dwa dni przed planowana data...ale lekarz uprzedzal mnie ze moze mi sie spoznic ;)...pozdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona3
dziewczyny prosze doradzcie.....wzielam prostinor-duo mialam po tygodniu obfite krwawienie...a teraz spoznia mi sie normalna miesiaczka juz ponad tydzien czy to normalne????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalona,po Postinorze wszystko sie może zdarzyć :D (poza ciążą) Mnie się okres totalnie rozregulował :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidia84
Ja kiedyś brałam postinor duo, miałam niezły stres, że zapomnę o tej drugiej tabletce i teraz po dwóch latach od tamtej akcji widzę, że na rynku jest jedno tabletkowa opcja czyli escapelle, chyba lepsza sprawa, bo człowiek nie siedzi jak na szpilkach w oczekiwaniu na zażycie drugiej dawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorzkie Łzy
Czytam Wasze wypowiedzi na forum od kilku dni.Cały czas zastanawiałam się czy w końcu napisać.Sama jestem w podobnej sytuacji i rozumiem,że różne rzeczy(wpadki)w życiu się zdarzyć mogą.Nie rozumiem ludzi,którzy wchodzą tutaj tylko po to żeby się na kimś wyżyć,wyśmiać kogoś i etc.Uważam,że forum jest potrzebne i bardzo się cieszę,że je znalazłam bo czasem tylko w takich miejscach dziewczyny i kobiety w takiej sytuacji jak ja mogą znależć pocieszenie i kilka słów otuchy.Powiem szczerze,że Wasza obecność trzymała mnie przez kilka pierwszych dni przy życiu.Może nie dosłownie bo co się stało to się już nie odstanie i jestem gotowa ponieść konsekwencje swojej głupoty,ale dzięki Wam było mi łatwiej przetrwać kilka tych pierwszych dni za co bardzo Wam dziękuję;) Uważam,że Postinor Duo to nie jest dobre rozwiązanie (chociaż sama go zażyłam),ale czasami jedyne.Jak już pisałam różne sytuacje nas w życiu spotykają więc błagam zastanówcie się dwa razy zanim przyjdzie Wam kogoś potępić.Nam potrzebne jest wsparcie a nie gnojenie przez kogoś kto podejrzewam nie ma zielonego pojęcia co czujemy.Znalezienie się w takiej sytuacji zmienia nasze poglądy o 180 stopni(tak było w moim przypadku)więc nikomu tego nie życzę. Dziękuję Wam za to,że jesteście i trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkmo
Może i nie ejst dobre, ale czulam sie po nim normalnie, bez zmian. Okresy szybko się unormowały. Natomaist w porównaniu z niby tabsami nowej generacji yasminelle, to po postinorze czulam się super, a po yasminelle fatalnie, odstawic musiałam po 4 tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrobcia
Hejka mam pytanie... Zjadłam pierwszą tabletkę około 31 h po stosunku a drugą nie po 12 h tylko około 13 bo to było w nocy i nie obudziałam sie gdy budzik dzwonił... I co teraz? Czy postinor zadziałał? Bałagam odpowiedzcie mi szybko !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam schize i nie wiem,czy moge byc spokojna....Postinor wzielam ok.24 godziny po pechowym bzykanku,potem po 12 godz.kolejna tabletke.Po 6 dniach krwawienie(5 dni przed planowanym okresem 12.08)ktore trwalo 6 dni,na poczatku normalne potem jakies brazowe(fuj:) ) Dzien po planowanym okresie tj.13.08 zrobilam test ciazowy.Wynik negatywny,ale dalej mam nerwy,bo nie wiem,czy juz rzeczywiscie\"najgorsze za mna\".Jak czytam rozne fora internetowe to poprostu oszalec idzie:)Mial ktos podobnie?Podtrzyma mnie na duchu,albo chociaz ochrzani,ze przesadzam,bo wszystko jest ok?:)Pozdrawiam Was dziewczyny i czekam na jakiekolwiek odpowiedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasmina
hej..ja wzięłam postinor po 31 godz. Lekarz przepisał mi escalle cos tam ale w aptece powiedzieli ze nie maja i dadzą mi PD i mam wziąść dwie tabletki na raz..tak tez zrobiłam..ogolnie czułam sie po nim dobrze..po 2 dniach wystapiło minimalne plamienie,troche boli mnie brzuch ale naprawde ledwo odczuwalnie..obiektywnie rzecz biorąc szanse na dzidzia mam małe ale jednak mam takiego stresa..chciałabym zapytać czy w przypadku dostania okresu moge byc prawie pewna ze wszystko jest ok.? pozdrawiam wszystkie zestresowane i trzymam kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka99
ja wziełam prostinor wczoraj jakies 12h po stosunku a po 12h nastepna tabletke....jak narazie czuje sie dobrze troche mnie tylko brzuch pobolewał...ale nastraszyłyście mnie dziewczyny...okres mam miec 7.09 czy myslicie ze bedzie ok..ja mam 16 lat wiec nie wiem jak to bedzie po tak silnym leku to w koncu bardzo duza dafka hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1706
ja wziełam ten lek po 5 godz od feralnego zdarzenia potem po 12 godzinach wziełam znowu tabletke i teraz boli mnie troche i czasem brzuch.. a co najgorsze nie pamietam kiedy miałam okres w zeszłym miesiacu cos koło 17, 18 wrzesien.. co mam robic?? strasznie sie denrrwuje bo mam 16lat dopiero.. pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
okres moze ci sie spoźnic duzo. mojej dziewczynie az prawie 2 miesiące. ale szybko wzielas tabletki i nie amsz sie o co martwqic. moze to boli cie od przyjscia okresu albo od tabletek. okres moze rpzyjsc predzej ale moze przyjsc poźniej wiec kąp sie w cieplej wodzie idz na solrium to przyspieszy przyjscie okresu i bedziesz miala mniej stresu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1706
denerwuje sie troche ta cała sytuacja.. chyba rozumiesz.. mam nadzieje ze bedzieszx jak mowisz i ze w koncu go dostane bo troche za wczesnie zebym mama została.. mam nadzieje ze dostane go wczesniej niz twoja dziewczyna bo chyba do tej pory umarła bym ze starchu.. dziekuje.. pozdrawian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
kąp sie w cipelej wodzie bardzo cieplej chodz na solarium to powinno przyspieszyc troche chyba, wiem ze cieplo przyspiesza . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1706
kąpac sie kąpe i to naprawde w ciepłej a na solarium nie pojde.. wiesz w sumie szybko zareagowałam wiec moze bedzie dobrze.. co?? a serio twoja dziewczyna dostała po dwóch miesiącach?? a robiła test ciazowy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
tak to bylo jakeis 1,5 miesiące. nie robila zdanego testu. potem dostala i ylo wszystko ok do dzis ejst. a ta akcja byla w wakacje wiec bardzo dawno. ale nie denerwuj sie najczesciej jest to 3 tygodnie albo wcaale. jak za drugim razem brala tabletki to normalnie dostala okres. roznie to bywa. zalezy od organizmu wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1706
no w sumie i to racja ale wiesz no denerwuje sie troche:/ moze to sie jakos ułozy i bedzie wszytko ok jak byłam u ginokolaga to mi powiedział ze widział tylko ablo az jedna ciaze po tym leku wiec no.. obym juz dostała bo normalnie mam stresa tym bardziej ze brzuch mnie boli` i to mi nie pomaga.. mam nadzieje ze bedzie jak mowisz i ze wszystko sie ułozy pomyslnie.. a ile twoja dziewczyna ma lat jesli moge wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
teraz ma lat 18. nie martw sie podbrzusze boli zawsze przwewaznie ja, jest okres. bo te komorki ci sie przesuwają a jajniki je łapią i tez sie przesuwają tam i to wtedy boli. a po drugie p[ierwsze jakeis efekty jak by było ciąza mozna zauwazyc po jsakis 5 6 tygodniach o ile dobrze pamietam jak nie dluzej. i to troche inne efekty. bol piersi albo podbrzusza to tak mniej. pozdrawiam i mysl pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda i stasio
mamy ten sam problem jak wy....mieliśmy wypadek..po 18 godz wzięłam tabletke a po 12 drugą..przez cały dzień było mi słabo a staś panikował..po wzięciu drugiej było mi juz niedobrze i bolały mnie piersi.. miałam tak przez 3 dni..a teraz cały czas jest mi niedobrze a od wzięcia tabl. minął tydzień w ulotce pisało że objawy minął po 3-4 dniach..poradżcie co zrobić bo my już oboje wariujemy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xz
mam pytanie do was dziewczyny....w tym miesiacu dostałam jzu 2 razy okres i zdążyła mi sie przykra sytuacja i musiałam zażyć tabletki 72 godz i tego samego dnia dostałam okres i ginekolog mi powiedział ze moge zażyć pierwszy raz tabletki antykoncepcyjne. i mam pytanie okres trwał tylko 3 dni a ze tabletki zażyłam pierwszego dnia cyklu a ze kochaliśmy sie bez zabezpieczenia tuz po okresie to mam dzieje ze nie będzie z tego dzidzi...:( bo miec w sobie tyle srodkow to tez chyba jakos działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
wszystko zalezy od organizmu, nie zawsz ebedzie tak jak w ulotce ejst napsiane. a co do srodkow A to nie mam pojecia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibynicajednak
pomozcie... bawilem sie z dziewczyna w sylwka o 21:00-22:30 mniej wiecej ale nie kochalismy sie, ona jest dziewica... jednak z moich palcow moglo sie cos dostac do srodka... po w drugim dniu skaplismy sie ze lepiej sie ubezpieczyc wiec zamowilismy tabletki... niestety dostalismy dopiero w 3 dnien... okolo 15:30... to jest 65 h okolo... w kazdym razie bolal ja brzuszek i glowa przez troche ale to chyba przez stres. juz jest dobrze... kiEDY MA WZIAC DRUGA TABLETKE?? PRZED UPLYWEM 72 CZY NORMALNIE KOLO 3:00 w nocy>?> POMOCY SZYBKO Pls>.. 3mam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auuuuuuuuuu
tak się bawicie sobą w sposób nieodpowiedzialny narażacie swoje zdrowie i ZYCIE nowego człowieka własnego człowieka gorzej jak zwierzęta czy wy ludzie jeszcze jeste scie ludżmi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibynicajednak
wez pomoz a nie pieprz ... jak bys nie zauwazyl wszyscy tu maja podobne problemy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do -> nibynicajednak wydaje mi sie ze raczej dzidziusia by nie było, plemnik "na wolnosci" zyje krotko, wiec jesli nie wkladales jej palów cłych mokrych w spermie zara po wytrysku to nie powinno sie nic stac :) P.S a tak w ogole to widze ze strasznie duzo ludzi "pobalowało" w sylwestra bo co chwile jakiś topic o ciazy, zagrozeniu ciążą, itd itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
odp do kolegi. 1 tabletke musi wziąc w ciągu 72 godzinach. drugą tabletke normlanie tak jak ejst napisane. i jak wdizisz co wyzej pisali to plemniki zyją okolo 3-5 minut. powiedz jej zeby sie nie martwila nie stresowala uspakajaj ją to szybciej przydjzie okres. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
dziewczyny po wpadce minely 52 godz jak wzielam pierwsza tabletke za 12 godz druga....po 1 tabl..zaczelam miec wiekszy sluz brazowy na majtkach...bylam oslabiona teraz sluz jest normalnyw sumie i dobrze sie czuje...! 18 stycznia powinnam dostac okres... mam pytanie.. czy musi wystapic krawawienie? jesli wystapi to wiem czytalam ze to nie okres i trzeba czekac na ten prawidziwy... ktory mzoe sie spozniac...jesli krwawic nie bede po prostinorze? to zle? jeden dzien jest po zazyciu ich pomocyyyyyyyyyyy !!!!!!!! boje siee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×