Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość karola199171
a ja juz 9 dni po i nadal zadnego krwawienia:( ze o miesiączce juz nie wspomne:(... kurcze:( pojutrze mam zamiar zrobic test... boje sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygnębiona
Zrób test prznajmniej będziesz miała jasność. Ja jeszcze nie mogę bo dopiero trzeci dzień mija... A co najśmieszniejsze chyba miałam najkrótsze krwawienie na świecie bo tylko wieczorem i rano zdnia na dzień i koniec teraz nawet nie plamnie:| Teraz tylko czekam na okres totalna załamka :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinuś
Dziewczyny trzymajcie się !! Przypomnie moj przypadek -- 3 miesace prawie w oczekiwaniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola199171
od rana boli mnie brzuch jak przed okresem:) domyslam sie ze jutro moge dostac:) chyba wtedy juz nie bd musiala robic testu:) wszystko bedzie jasne:) ale czy to mozliwe, ze nie mialam zadnego plamienia i od razu dostane okres?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygnębiona
nie musisz mieć zadnego plamienia :) okres może wziąść Cię z zaskoczenia (u mnie się tak często zdarza);) I nie musisz go dostać juz jutro np. za dwa dni. Ale mimo wszystko zrób sobie ten test dla świętego spokoju - przynajmniej bedziesz miała pewność;) Bo ja już swiruje - brak okresu i za mały dystans czasu by zrobić miarodajny test... Padam już w jakiś obłęd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygnębiona
Acha, jeszcze jedno KAROLA nie przejmuj się bo w ciąży to Ty na pewno nie jesteś - to graniczy z cudem (czytałam Twój przypadek). Wzięłaś postinor i trochę namieszałaś w przysadce, a do tego ten stres i nieregularne okresy. Mówię Ci nie bój się bo nie masz czego. Plemniki nie przesiakają przez majtki i nie wedrują same do pochwy - jesli nie uprawiałaś seksu dopochwowego to nie masz się czego bać w przeciwieństwie do mnie :(( Mimo wszystko, że był to stosunek przerywany, ale niestety preejakulacji nie da się wyeliminować... ehh... świruje już... A TY SIĘ NIE BÓJ BO NIE MASZ CZEGO;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola199171
mialas racje:)) zrobilam dzis test:)) negatywny:)) nawet do tej pory jest caly czas jedna kreska:DDD dziekuje Bogu:)) nie martw sie:) Tobie tez sie uda:) posrtinor naprawde dziala:) jeszcze przyjety w tak krotkim czasie po stosunku:)) uda sie i Tobie:) trzymam kciuki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
no to dobrze ;) wiedzialam ze bedzie dobrze tak jak w moim przypadku nie moglo byc inaczej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuncia1234
mam pytanie.. czy jest ktos kto mial jakis problem z wejsciem czlonka do pochwy ? jak temu zapobiec albo jak do tego nie dopuscic i robic wszystko zeby sie udalo wejsc prosze o odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygnebiona
Moim zdaniem powinnaś się maksymalnie rozluźnić, bo być może się stresujesz dlatego tak jest a mięśnie gładkie powinny być rozluźnione wtedy członek łatwo wchodzi:) Chyba, że przyrodzenie Twojego chłopaka jest gigantycznych rozmiarów:P Ale mimo wszystko błona jest na tyle elastyczna, że nie powinno być z tym takich duzych problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygnębiona
Karola obyś miała racje... Bo ja się okropnie boje, odchodze od zmysłów:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuncia1234
ale o to chodzi ze ja sie probuje na maxa rozluznic, odprawiamy dluga gre wstepna ale czuje ze miesnie mam napiete. sory ze pisze to w tym temacie, ale prosze jeszcze o jakies rady. czy mozna np jakos rozciagnac blone zeby nie bylo takich problemow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygnębiona
Na rozluźnienie nie ma jak lampka wina;) A tak na serio jest jeden sposób na rzciągnięcie błony a nawet jej naderwanie, mianowicie chodzi o gimnastyke (szpagaty i te sprawy). W ten sposób się rozciagasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuncia1234
dzieki za rady ;) zaczne sie rozciagac, bo jakos mi dziwnie po tamtej sytuacji mimo ze mam juz za soba pierwszy raz tylko ze z innym chlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablonka1984
wiec ja wzielam escapelle i nie zadzialal , wzielam go po 60 godz.Trudno bedzie chlopczyk za 2 miesiace teraz sie ciesze. Ale z gory nie polecam escapelle tylko pd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecedes
moj gin stwierdzil, iz jesli to stalo sie w 6 dniu mojej miesiączki, to pd nie jest potrzebne, alei tak go zazylam, teraz strasznie sie dziwnie po nim czuje, wogole dlugo bedemusiala czekacna okres, mam nadzieje, zenadejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola199171
Cześć dziewczyny:) dzis dostalam okres:) az tak, to ze mnie nie lecialo chyba od czasów podstawówki:D czyli mam nadzieje, ze juz wszystko wróciło do normy:) a co z wami "Ż" i "przygnębiona" ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygnębiona
Hey:) Karola ja od dwóch dni mam okres :) Leje się jak z cebra, czyliu tak jak zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygnębiona
Acha i załap[ałam się w terminie spodziewanej miesiączki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
a u mnie tez juz 'po' ale okresie ;P wyjeżdzam z chlopakiem nad morze, wiec nie zaglądne tu przez pewien czas i mam nadzieje ze nie wroce z tym samym problemem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola199171
mówiłam, że bedzie dobrze??:) postinor naprawde dziala:)) ja nie mam zamiaru w najblizszym czasie znów miec ten problem:)) Ty pewnie tez "Ż" :) wiec sie pilnuj:)) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola199171
hej wam:) nie wiem, co sie dzieje:( przez dwa dni mialam normalny okres.. z bólem brzucha itp, a w trzeci dzien tak jakby mi sie skonczyl... a teraz juz czwarty dzien mam male krwawienia:( czy to normalne??:( chyba krwawienie powinno nastąpic przed okresem;/ a ja mam po...albo raczej w trakcie:( bo nie wiem, czy to okres jeszcze trwa, czy to krwawienie:( pomóżcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola bo to nie jest
miesięczne krwawienie, więc może byc ono inne niż masz zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_1
cześć Wam, wzięłam pd wczoraj i czytając o skutkach ubocznych na tym i innych forach to zastanawiam się czy warto było...masakra, przez ulotkę przebrnęłam i nie myślałam, że mogą się dziać opisywane przez Was rzeczy, strach się bać co być może zafundowałam mojemu organizmowi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusienka
ja wzięłam pierwsza tabletkę 7sierpnia o 19...dzisiaj o 8 rano druga...i zobaczymy czy pomogło...mam nadzieje że tak....:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majuskaaaaa
hej dziewczyny, co do objawow ubocznych hmmm ja nic nie maialam, doslownie nic, okres prszyszedl 2 dni po planowanym terminie miesiaczki wiec luz, to zalezy od organizmu jaki jest i jak zniesie tabletke. a nastepny okres dostalam tydzien przed terminem i byl dluzszy od zwyklego o 2 dni. powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygnębiona
nie przejmuj się... ja np. nie miałam zadnych skutkow ubocznych i nawet w terminie dostałam okres:D Nie ma co sie martwi na zapas bo to indiwidualna sprawa kazdego organizmu. Po wszystkim mogą byc skutki uboczne, ale rownie dobrze nie musza wystapic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusienka
Rano wzięłam drugą tabletkę i czuje się dobrze :) żadnych bólów brzucha nic ;P I mam małe pytanko czy dla pewności robiłyście po tym test ciążowy? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisby
dziewczyny mam pytanko wzięłam prostinor po 8h od stosunku wszystko było wporządku... dostałam krwawienia po 6 dniach ale zaniepokoiło mnie to że nie moge od tamtego czasu normalnie zrobić siusiu bo strasznie boli, czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałpaM
Witam. Postinor zażyłam tydzień temu w sobotę w 60h po stosunku (skuteczność PostinorDuo w 3 dni wynosi już 58%). Czy możliwe jest aby skutki uboczne (tj. w moim przypadku głównie straszne skurcze brzucha, ale zawroty głowy też się zdarzały) utrzymywały się (już) tydzień??? Ostatnio nawet apetyt mi się wzmógł i co chwilę zaglądam do lodówki... nie wiem co o tym myśleć. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×