Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Barcelona85

Dziwne zachowanie męża

Polecane posty

Hej, mam taki problem, od paru dni mój mąż usypiając wieczorem dziecko zasypia z nim, a rano wstaje przed 6.30 choć do pracy ma na 8 i siedzi na laptopie w tym czasie. Wcześniej było tak, że usypialismy synka na zmianę i później razem spędzaliśmy wieczór, a teraz mam wrażenie, że specjalnie idzie usypiać za mnie żeby się położyć i wstać wcześniej ... a ja sama siedzę wieczorami...a kiedyś potrzeba było kilku/kilkunastu alarmów żeby zwlókł się z łóżka rano...o co może mu chodzić? Dodam, że nie wykonuje żadnej pracy na laptopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej, mam taki problem, od paru dni mój mąż usypiając wieczorem dziecko zasypia z nim, a rano wstaje przed 6.30 choć do pracy ma na 8 i siedzi na laptopie w tym czasie. Wcześniej było tak, że usypialismy synka na zmianę i później razem spędzaliśmy wieczór, a teraz mam wrażenie, że specjalnie idzie usypiać za mnie żeby się położyć i wstać wcześniej ... a ja sama siedzę wieczorami...a kiedyś potrzeba było kilku/kilkunastu alarmów żeby zwlókł się z łóżka rano...o co może mu chodzić? Dodam, że nie wykonuje żadnej pracy na laptopie.

Może z kimś pisze? I ewidentnie nie chce, żebys o tym wiedziała? Tylko to przychodzi mi do głowy 🙂 Ewentualnie ogląda jakieś filmiki... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Filmiki" oglądamy razem więc nie musi tego przede mną ukrywać...też wydaje mi się, że z kimś pisze; ale tak wcześnie rano? Nie mam FB, Messengera i innych tego typu więc się nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wyszedł z laptopem do pokoju kiedy karmiłam w kuchni dziecko, a zwykle laptop leży na stole w kuchni...kiepsko to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

"Filmiki" oglądamy razem więc nie musi tego przede mną ukrywać...też wydaje mi się, że z kimś pisze; ale tak wcześnie rano? Nie mam FB, Messengera i innych tego typu więc się nie znam...

Wcześnie rano, bo wtedy może ma spokój. Ty pewnie zajmujesz sie dzieckiem także myśli że nie zwracasz na niego szczególnie uwagi. Zresztą południami pewnie siedzicie razem więc kiedy ma pisać - zostaje wcześnie rano lub późno wieczorem. Może najpierw zapytaj dlaczego rano włącza laptopa i co w nim robi masz prawo się interesować w końcu to Twój mąż - głowa do góry 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rano odsypiamy bo ostatnio dziecko bardzo źle sypia w nocy, a ja do niego wstaję (przez epidemię nie chodzę do pracy). Mąż rano jest więc sam na sam z komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może go po prostu zapytasz, zamiast psuć sobie głowę wymysłami kafeterianek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i napisz co ci odpowiedział

najprościej zapytać

ja tez bym zadbała żeby faktycznie usypianie dziecka było na zmianę - cofnij go jak będzie chciał znowu to zrobić, nie pozwól mu tam zasnąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

"Filmiki" oglądamy razem więc nie musi tego przede mną ukrywać...też wydaje mi się, że z kimś pisze; ale tak wcześnie rano? Nie mam FB, Messengera i innych tego typu więc się nie znam...

Kiedy „filmiki” oglądacie razem ? 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo wróci z pracy to zapytam, chociaż nawet jak z kimś pisze to szczerze wątpię, że się przyzna. Laptopa ma na hasło więc ta opcja odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz sobie o dp na pytanie:

Jesli faktycznie z kims pisze itp to co zrobisz z ta informacja? Bo jesli nic, to nie zajmuj sobie glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co nie można sobie z kimś pisać? same to robicie chociażby na tym forum.

Chociaż tak rano to obstawiam że bawi się albo w gry (możliwe że obstawianie meczów) albo czyta newsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

"Filmiki" oglądamy razem więc nie musi tego przede mną ukrywać...

A może on już nie chce z tobą oglądać "filmików" a woli oglądać sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się wyjaśniło, parę dni temu mąż dowiedział się, że w związku z sytuacją jaką mamy na świecie nie przedłużą mu umowy, od kwietnia więc zostanie bezrobotny; wstawał wcześniej żeby wysyłać CV, mówi, że nie chciał mnie martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem będziesz mądrzejsza i zapytasz męża dlaczego coś robi zamiast pytać obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to hasło w laptopie to przed kim? Bo rozumiem że nie macie dzieci w wieku szkolnym które mogłyby coś usunąć w laptopie? 

Jakby mój mąż ustawił hasło w laptopie to zapaliłaby mi się czerwona lampka... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może martwi się ta cała sytuacja, boi się że zachoruje i dlatego stara się na cieszyć synem? Rano chce w spokoju poczytać wiadomości? Najlepiej pogadaj na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×