Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kama7

Studia online co uważacie?

Polecane posty

Mam 30 lat, pracuje umysłowo ale nie mam studiów. Generalnie ograniam wszystko w pracy nawet bez studiów ale jednak 80% osób w firmie jest po studiach. Wiem jak to zabrzmi ale czuję się lekko wybrakowana, jednak chciałabym mieć wyższe wykształcenie. Jedyna opcja dla mnie to studia online. Czyli dostaje materiał i zakres do nauki uczę się sama a potem jadę na egzamin. Nie mam czasu z różnych względów spędzac całych weekendów na uczelni. Wolałbym sama sobie zagospodarowc czas na naukę. Zastanawiam się czy pracodawca i ludzie nie patrzą na to dziwnie? Że pewnie za nic paprier dostałam. A ja na prawdę chce się czegoś nauczyć i uzupełnić wykształcenie. Jednak martwię się ze to będzie takie nic dla pracodawcy i przyszłych pracodawców? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Papier to papier... ale jeśli chcesz się czegoś nauczyć to on-line raczej odradzam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że to dobry pomysł, tym  bardziej, że czujesz się przez to że ich nie masz źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób te studia i nie chwal się formą zdalną 😉 

to że coś jest zdalne, nie znaczy że gorsze, trzeba tylko dobrze poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na jaki kierunek chcesz iść i na jakiej uczelni? Nigdzie nie bedzie pisać że to były studia on-line tylko niestacjonarne.

Sama bym chciała iść na takie studia ale nie znalazlam kierunku dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×