Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ImTheOne

Facet gadula to jakaś masakra

Polecane posty

 

Mam takich kolegów i nie mogę ich słuchać 

Nie każdy posiada umiejętność ciekawego opowiadania. Mam kumpla kibola, który snuje takie opowieści, że choć mam w nosie futbol, to jego słucham ze stuprocentową uwagą i często pękam ze śmiechu. Wszystkim potrafi mnie zainteresować, nawet historiami o nudnej robotcie w urzędzie miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie każdy posiada umiejętność ciekawego opowiadania. Mam kumpla kibola, który snuje takie opowieści, że choć mam w nosie futbol, to jego słucham ze stuprocentową uwagą i często pękam ze śmiechu. Wszystkim potrafi mnie zainteresować, nawet historiami o nudnej robotcie w urzędzie miasta.

Komu kibicuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Komu kibicuje? 

🤔Kiedyś to Pogoni. A teraz chyba Legii. Sądzisz że dla mnie ma to znaczenie?😁 To chodzi o sluchanie opowieści o obyczajach jakiś dziwnych męskich plemion😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie facet-gaduła to masakra podobnie jak i facet-milczek 🙂  Ten pierwszy mówi wszystko, co mu ślina na język przyniesie i przez to niejednokrotnie strzela gafy. Oczywiście zależy to jeszcze od osobniczego poziomu inteligencji, ale taki mężczyzna z reguły bywa... zbyt szczery i dosadny. Zazwyczaj nie ma w sobie wyczucia i taktu a mnie tacy prostolinijni ludzie odpychają. Z kolei ten milczący też wcale nie rozsiewa wokół siebie aury tajemniczości - rozumiem, że nie każdy jest wylewny i przebojowy, ale jest duża różnica między sympatycznym, spokojnym introwertykiem a dziwakiem-outsiderem. Ten drugi typ mężczyzny zdecydowanie do mnie nie przemawia i nie wzbudza mojego zaufania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

🤔Kiedyś to Pogoni. A teraz chyba Legii. Sądzisz że dla mnie ma to znaczenie?😁 To chodzi o sluchanie opowieści o obyczajach jakiś dziwnych męskich plemion😏

On jest łysy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

On jest łysy? 

Oczywiście, przecież kibol nie może mieć włosów, bo by go jeszcze na ustawce kto za nie chwycił😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest istny dramat. Kiedy jakiś gość np. na studiach, w pracy zaczyna opowiadać swoje pierdoły.

Najwięksi plotkarze jakich znam to faceci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oczywiście, przecież kibol nie może mieć włosów, bo by go jeszcze na ustawce kto za nie chwycił😉

A ma imię na P? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Napisz pls 😋

Nie mogę, bo jeśli znasz, to sama się zdekonspiruje😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie mogę, bo jeśli znasz, to sama się zdekonspiruje😎

Na pewno nie P? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×