Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
NieLubieTatuazy

Fajnych mezczyzn jest zdecydowanie wiecej niz fajnych kobiet

Polecane posty

to fakt

Stosunek wynosi gdzies 70 : 30

Pozatym faceci sa znacznie uczciwsi niz kobiety, ciezko znalezc porzadna kobiete na zwiazek dlatego lepiej wchodzic w krotkie relacje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cooo ha ha chyba zupełnie odwrotnie 😂😂😂 normalnych uczciwych facetów to jest może 5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

to fakt

Stosunek wynosi gdzies 70 : 30

Pozatym faceci sa znacznie uczciwsi niz kobiety, ciezko znalezc porzadna kobiete na zwiazek dlatego lepiej wchodzic w krotkie relacje 🙂

To nie ma problemu. Zwiąż się z którymś z nich, a nigdy nie zaznasz cierpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To nie ma problemu. Zwiąż się z którymś z nich, a nigdy nie zaznasz cierpienia.

Jesli ktos lubi facetow to moze sie zwiazac 😉

Ja lubie kobiety 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cooo ha ha chyba zupełnie odwrotnie 😂😂😂 normalnych uczciwych facetów to jest może 5%

Nie, dobrze napisał. Znaleźć normalną, uczciwą kobietę graniczy z cudem.

Edytowano przez taki obraz wasz
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znam cudownych mężczyzn i cudowne kobiety różnie bywa ale do najgorszych mężczyzn świata należy merkaba na kafeterii ma tu konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię te tanie, chińskie, z kosza. Noga w nich się pięknie kisi i odparza, a do tego wonieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jesli ktos lubi facetow to moze sie zwiazac 😉

Ja lubie kobiety 🙂

Sorki, pomylilam się. Mialam Ci odpowiedzieć. Proszę o linki do źródeł. Zapewne jakieś badania😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jakoś nie chce mi się wierzyć 

I słusznie. Spostrzegawczyś. Lepiej jednak gadać o śmierdzących sandalach, niż wałkować kolejną goownodyspute mężczyźni vs kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Sorki, pomylilam się. Mialam Ci odpowiedzieć. Proszę o linki do źródeł. Zapewne jakieś badania😏

Potrzebne ci jakies zrodlo do tego zeby potwierdzic ze wole kobiety 😄 ???

😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Potrzebne ci jakies zrodlo do tego zeby potwierdzic ze wole kobiety 😄 ???

😄😄😄

Nieeee😂

Że fajnych mężczyzn jest więcej niż fajnych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No rozejrzyj sie do okola

Niestety ale nie jest to dobra propozycja na poparcie Twojej tezy. Większość moich znajomych to kobiety. Kumpluję się z nimi, więc chyba nie sądzisz, że powiem, iż nie są fajne. Przecież z jakiegoś powodu je wybierałam.

Poza tym nie chodzi o moje babskie emocjonalne gdybania z autopsji. Proszę o solidne i obiektywne poparcie tej męskiej i zdecydowanej tezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako kumple to pewnie nawet więcej niż 70% się sprawdzi... jakbym była facetem pewnie miałabym podobne zdanie .)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Faceci nie są tak gadatliwi i są bardziej opanowani

Tak się utarło, że to kobieta ma gadać : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 

   Jak na razie po części się zgadzam z początkową tezą (w moim przypadku nie ujmowalbym tego w procentach gdyż to trochę spłyca wypowiedź), lecz to może i min z powodu tego, że niewiele kobiet chce zaufać i dać mi się choćby się zaprezentować (niezależnie w jakim celu piszę/rozmawiam, aby tylko porozmawiać, zdobyć ewentualną przyjaciółkę/partnerkę itd) w zdecydowanej większości przypadków muszę wszystko udowadniać min brak złych zamiarów (zranienia, wykorzystania itd) i szczerość. 

Drogie panie i panowie proszę się nie kłucić, gdyż podobno "złość piękności szkodzi", a każde z nas chce być w jakimś stopniu atrakcyjne dla kogoś. 

Życzę wszystkim miłego dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jako kumple to pewnie nawet więcej niż 70% się sprawdzi... jakbym była facetem pewnie miałabym podobne zdanie .)

😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie, dobrze napisał. Znaleźć normalną, uczciwą kobietę graniczy z cudem.

Znaleźć takiego faceta to graniczy z cudem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie się chłopaki spiknijcie w parkę. Przykro się czyta takie ciągłe marudzenie na kobiety.

Edytowano przez Onkosfera
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wolałbym jednak z tobą niż z nim 🙂

Thx, jednak napomykalam Ci chyba, że jestem jednak dla Ciebie kapkę za stara😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Thx, jednak napomykalam Ci chyba, że jestem jednak dla Ciebie kapkę za stara😏

🙂

No dobrze, w takim razie z młodszą wersją ciebie 🙂

Edytowano przez taki obraz wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że fajnych kobiet i mężczyzn jest dużo w Polsce tylko ciężko im się spotkać w połowie drogi przez utrudniające spotkanie antyrodzinny feminizm i powiązane z nim działania marksistów kulturowych.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a o co chodzi ze marksizm kulturowy i dlaczemu

Zmianę ról płciowych przymusowo wg konkretnego schematu np. w szwecji chłopcy są wychowywani na dobrą dziewczynkę zamiast na dobrego chłopca. Mężczyźni zatracają męskość przez co stają się nieatrakcyjni dla kobiet a kobiety mężnieją co sprawia, że one są nieakrakcyjne dla mężczyn. Marksiści kulturowi chcą zniszczyć rodzinę w układzie tata i mama (mężczyzna i matka,). Np. Odpowiedzialność za rodzinę, odwaga, pewność siebie, rycerskość są traktowane u mężczyzn za toksyczne i są emilinowane. A to niezwykle atrakcyjne cechy dla kobiet. Kobietom wmawia się, że rozwiązłość to wspaniała rzecz nie uświadamiając jakie to niesie konsekwencje. To dość duży temat i sporo by jeszcze pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jeny jakie skomplikowane rzeczy tak probowalam poczytac ze ten marksizm kulturowy ale myslenie nie jest moja mocna strona ja nie moge

Spokojnie. 🙂Może napiszę prościej. Mężczyźni i kobiety poprzez różne działania są do siebie zniechęcani.  

Edytowano przez BezImienny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

to fakt

Stosunek wynosi gdzies 70 : 30

Pozatym faceci sa znacznie uczciwsi niz kobiety, ciezko znalezc porzadna kobiete na zwiazek dlatego lepiej wchodzic w krotkie relacje 🙂

Fajnych mężczyzn na tym świecie to jest tylko 2 %. To jak szukanie igly w stogu siana. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no to kuman ale nie kumam ze marksizm i kulturowy  że motorem zmian historycznych jest walka klas, prowadząca do utworzenia społeczeństwa komunistycznego to jak to sie stało ze z komunizmu to przeszlo do takich spraw damsko meskich i w ogole no ja lubie takie filozofie ale ich nie kumam bym musiala poczytac zeby skumać.

Wojnę klas zamieniono na walkę płci. Istnieje wiele nierówności natomiast większość z nich nie wynika z płci a np. zainteresowań i a wolny rynek określa jakie zawody są lepiej opłacane a jakie mniej. Np. piłkarz zarabia więcej od nauczyciela czy strażaka. Wystarczy wmówić ludziom, którzy nie mają wiedzy na ten temat, że to wszystko kwestia płci i sami zaczną walkę. A kobiety są niestety dużo podatniejsze na takie manipulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Fajnych mężczyzn na tym świecie to jest tylko 2 %.

Nie, jest znacznie więcej.

Może w gronie mężczyzn atrakcyjnych ten wskaźnik faktycznie wynosi 2%, ale biorąc pod uwagę wszystkich mężczyzn - fajnych jest na pewno więcej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa

a ty autorze jesteś najuczciwszy i najporzadniejszy z nich wszystkich, tylko niechcący się zdradziles tym, ze wykorzystujesz kobiety w krótkich relacjach. wiec trafia kosa na kamien i trafiasz na takie kobiety podobne do siebie, czyli uczciwe i porządne inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×