Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

Jesteście prawo czy lewo reczni

Polecane posty

Ja lewo i zastanawiam się czy to ma wpływ na moje zainteresowania. Nienawidzę historii, polityki, tego typu tematów nie lubię o tym słuchać  rozmawiać a wieku znajomych przeciwnie. Czy jest tu ktoś kto ma tak samo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

oczywiście że prawo i tematy które wymieniłeś należą do moich ulubionych.

Czytałem że to powiązane z półkula która jest bardziej aktywna. Ja wolę sport, film, książki, muzykę, czyli bardziej rozrywkowe hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to która ręką się posługujemy nie ma aż tak silnego powiązania z dominacja którejś z półkul... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestem praworęczna 

 

 

Myślę, że to która ręką się posługujemy nie ma aż tak silnego powiązania z dominacja którejś z półkul... 

Jak wyżej 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem lewo. Polityka temat bardzo męczący dla mnie, ale staram się go zgłębiać. Historia też nudna, jednak dla samej siebie chciałabym znać więcej na ten temat. 

Za to kocham sztukę, muzykę, taniec, śpiew, naturę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem leworęczna.  Uwielbiam Historię , Sztukę.  Psychologię , Technologiie , Archeologie.  Wszystko związane z kosmosem.  Zresztą dużo tego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myślę, że to która ręką się posługujemy nie ma aż tak silnego powiązania z dominacja którejś z półkul... 

Też tak uważam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale przestawiony z lewo więc obydwie półkule aktywne. Zainteresowania wszechstronne finanse, informatyka, fotografia, polityka, gry, dinozaury, kosmos, minimalizm, gadżety, technologie, wystrój wnętrz, architektura, prawo, muzyka, kino, mogę tak wymieniać 😄

Wszechstronnie jesteś uzdolniony 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myślę, że to która ręką się posługujemy nie ma aż tak silnego powiązania z dominacja którejś z półkul... 

Myślę, że ludzie nie powinni się wypowiadać, gdy nie mają o czymś pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myślę, że ludzie nie powinni się wypowiadać, gdy nie mają o czymś pojęcia

Może i tak dlatego Grażynki mają tu pełne pole do popisu... : ) Nie muszą milczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×