Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nnnnl

ktoś kto ma wielu partnerów w życiu jest nieudacznikiem i nie potrafi przytrzymać kogoś przy sobie

Polecane posty

rzeźbi się do końca i wyjaśnia i dogaduje z druga osoba az powstanie wzajemne zrozumienie 

a gadanie,że trzeba próbować wielu osób aż pozna się to własciwą dobre dla dzieciaków i tłumaczenie swoich ułomnosci, słabości i nieprozumienia będa zawsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. Kto ma wielu partnerów? Ten kto może. Bo jest z jakiegoś względu atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nieprawda. Kto ma wielu partnerów? Ten kto może. Bo jest z jakiegoś względu atrakcyjny.

Nie zasługujesz na katolickie sakramenty święte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

rzeźbi się do końca i wyjaśnia i dogaduje z druga osoba az powstanie wzajemne zrozumienie 

a gadanie,że trzeba próbować wielu osób aż pozna się to własciwą dobre dla dzieciaków i tłumaczenie swoich ułomnosci, słabości i nieprozumienia będa zawsze 

plus ten tytuł: ktoś , kto ma wielu partnerów w życiu jest nieudacznikiem...

------- ojojoj, zaraz tam nieudacznikiem, zakładam, ze masz długoletnią, monogamistyczną praktykę...Poleć rzeźbienie osobom ze związków toksycznych. Ludzie są różni i każdy " orze jak może".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie zasługujesz na katolickie sakramenty święte.

To oczywiste. Co prawda ja akurat nie zaliczam się do tych atrakcyjnych(ilością partnerów) ludzi, ale samo wypowiedzenie tak bluźnierczej opinii plasuje mnie całkowicie poza nawiasem życiodajnego błogosławieństwa kościoła katolickiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nieprawda. Kto ma wielu partnerów? Ten kto może. Bo jest z jakiegoś względu atrakcyjny.

Nawet facio spod śmietnika może mieć wiele partnerek, swojego pokroju:) także nie zgadzam się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nawet facio spod śmietnika może mieć wiele partnerek, swojego pokroju:) także nie zgadzam się z tym.

No tak. Oczywiście trzeba się trzymać swojej ligi😏

Celem zwiekszenia ilości, można wyjatkowo zniżyć się do pośledniejszych klas, ale trudno mi sobie wyobrazić kogo mógłby zaszczycic swoim towarzystwem pan ze smietnika😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No tak. Oczywiście trzeba się trzymać swojej ligi😏

Celem zwiekszenia ilości, można wyjatkowo zniżyć się do niższych klas, ale trudno mi sobie wyobrazić kogo mógłby zaszczycic swoim towarzystwem pan ze smietnika😏

Podałam klasyczny przykład że nie tylko przystojniak czy bogaty moze mieć wianuszek panienek koło siebie. Każdy facet który będzie chciał znajdzie kobiety swojego pokroju  I zmieniając je jak rękawiczki będzie się czuł wielki i atrakcyjny, hahaha, ale dla mnie tacy nie są atrakcyjni,  są prości i na wyciągnięcie każdej ręki:)  odrzuca mnie to od mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

rzeźbi się do końca i wyjaśnia i dogaduje z druga osoba az powstanie wzajemne zrozumienie 

a gadanie,że trzeba próbować wielu osób aż pozna się to własciwą dobre dla dzieciaków i tłumaczenie swoich ułomnosci, słabości i nieprozumienia będa zawsze 

To jest nieprawda.
Lepiej znaleźć kogoś kto lepiej nam pasuje, z kim lepiej się rozumiemy, niż poprzestać na pierwszym lepszym parterze, czy partnerce i męczyć się żeby jednak związek trwał.

Ja miałem to szczęście, że pierwsza taka prawdziwa dziewczyna okazała się tą, która pasowała mi w 90% i przeżyliśmy razem aż 24 lata. Z czasem było gorzej i pojawiły się kontakty z innymi kobietami i była też taka, która wydawała się ideałem, a jednak po kilku miesiącach okazało się, że tak bardzo się różniliśmy, że nie było żadnej szansy na nic.
Głównym problemem jest charakter, system wartości, który się wyznaje, temperament seksualny i lepiej poszukać kogoś kto nam pasuje niż później się rozwodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Podałam klasyczny przykład że nie tylko przystojniak czy bogaty moze mieć wianuszek panienek koło siebie. Każdy facet który będzie chciał znajdzie kobiety swojego pokroju  I zmieniając je jak rękawiczki będzie się czuł wielki i atrakcyjny, hahaha, ale dla mnie tacy nie są atrakcyjni,  są prości i na wyciągnięcie każdej ręki:)  odrzuca mnie to od mężczyzny.

Tak, oczywiście. Bierz poprawkę na to, że moje posty często są pisane z przymrużeniem oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że trzeba w tym wszystkim znaleźć umiar i rozsądek. Ani zmienianie partnerów jak rękawiczek nie jest dobre, ani tkwienie w jednej relacji za wszelką cenę, kiedy jest do du.py. Co mają powiedzieć ludzie żyjący w totalnym toksycznym bagnie typu przemoc, alkoholizm. Też im powiesz, że przecież można się porozumieć i dogadać? No niestety nie zawsze jest to możliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nawet facio spod śmietnika może mieć wiele partnerek, swojego pokroju:)

Nie zgodzę się. W dzisiejszych czasach nawet mało atrakcyjne kobiety mają bardzo wysokie wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie zgodzę się. W dzisiejszych czasach nawet mało atrakcyjne kobiety mają bardzo wysokie wymagania.

Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W gunwie nawet prawdziwy rzeźbiarz artysta nie wyrzeźbi nic ciekawego. Teoria z dupy. 

i tu się trochę mylisz, niejaki Piero Menzoni  poszedł po najmniejszej linii oporu i zapuszkował swoją ku_pę, co prawda ładnych kilkadziesiąt lat temu, ale dla niektóry na tyle cenną ,że wartą nomen omen kupę kasy...oczywiście my jesteśmy estetami i takie dzieła nas nie ciekawią...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

i tu się trochę mylisz, niejaki Piero Menzoni  poszedł po najmniejszej linii oporu i zapuszkował swoją ku_pę, co prawda ładnych kilkadziesiąt lat temu, ale dla niektóry na tyle cenną ,że wartą nomen omen kupę kasy...oczywiście my jesteśmy estetami i takie dzieła nas nie ciekawią...hehe

Te puszki podobno strasznie spuchly, ale jeszcze krążą na rynku sztuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

i tu się trochę mylisz, niejaki Piero Menzoni  poszedł po najmniejszej linii oporu i zapuszkował swoją ku_pę, co prawda ładnych kilkadziesiąt lat temu, ale dla niektóry na tyle cenną ,że wartą nomen omen kupę kasy...oczywiście my jesteśmy estetami i takie dzieła nas nie ciekawią...hehe

Po linii najmniejszego oporu. Dżizas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Po linii najmniejszego oporu. Dżizas. 

2x, dzięki, bystra choć troszkę pomarszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie obchodzi mnie to. Oglądam rolnika. 

Ty oglądasz takie programy ?🙂. No popatrz. Kto by pomyślał 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ty oglądasz takie programy ?🙂. No popatrz. Kto by pomyślał 🙂

Takie czyli jakie? TVP historia i discovery byłoby okej? Oglądam i będę oglądać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Te puszki podobno strasznie spuchly, ale jeszcze krążą na rynku sztuki...

pewien student wrocławskiej uczelni ulepszył patent i użył słoika, ale nie wiem, czy miał z tego jakieś finansowe profity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Takie czyli jakie? TVP historia i discovery byłoby okej? Oglądam i będę oglądać. 

Nie o tym mówiłem. Myślałem że takie zbójeckie , okrutne dziewczyny nie oglądają takich programów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie o tym mówiłem. Myślałem że takie zbójeckie , okrutne dziewczyny nie oglądają takich programów 🙂

Później będę zbrodnie oglądać. Albo czytać detektywa. Szukam inspiracji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Niestety szanowni - to prawda. Znam na wylot przekrój portali randkowych, z ciekawości, wymagania są kosmiczne, ale to wina facetów, że tak w tyłek wchodza.

Chłopy niby lepsze haha wystarczy rolników posłuchać. Ma być młodsza najlepiej 20 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Później będę zbrodnie oglądać. Albo czytać detektywa. Szukam inspiracji. 

To już nawet nie pytam do czego ta inspiracja Ci potrzebna 😉. Chociaż kto wie czy poza forum nie jesteś łagodna 🙂.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×