Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Konrad17

Pytanie o test ciążowy.

Polecane posty

Witam mam taką sprawe,moja dziewczyna podczas okresu zrobiła test ciążowy i wyszedł pozytywny to wina okresu czy nie? 

zabezpieczaliśmy się s

tresuje sie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miesiączka nie ma wpływu na wynik testu ciążowego, który jest związany z poziomem hormonu bHCG.. Testy wykonywane w domowych warunkach wykrywają poziom bHCG ( poziom hormonu wykrywanym w ciąży " pozytywny test oznacza ciążę. Jednak dla pewności powtórzyła bym test po skończonej miesiączce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo uprawialiśmy seks i jakoś się chyba wystraszyła i spóźniał jej się 2dni a to był jej pierwszy raz  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczaliście się w jaki sposób? 

Kobieta jak dostaje okres nie myśli o tym, że może być w ciąży. Dziwne. Krwawi normalnie? Czy to raczej plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak od początku stosunku stosowaliście prezerwatywy i nie pękła, ani nic innego to raczej możecie być spokojni. Po pierwszym razie czasem cykl może się przesunąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech powtórzy test , bądź przy tym. Jeżeli wyjdzie kolejny pozytywny to niech umówi się do lekarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtórzcie test dla pewności po miesiączce. Wtedy będziecie mieli 100% pewności, jednak testy bardziej mylą się nie wykazując ciąży niż odwrotnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Powtórzcie test dla pewności po miesiączce. Wtedy będziecie mieli 100% pewności, jednak testy bardziej mylą się nie wykazując ciąży niż odwrotnie. 

Weź już nie mądrkuj się bo nie jedna kobieta już miała pozytywny. Zdarzają się wadliwe testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Weź już nie mądrkuj się bo nie jedna kobieta już miała pozytywny. Zdarzają się wadliwe testy.

czasami sie zdarzają...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Weź już nie mądrkuj się bo nie jedna kobieta już miała pozytywny. Zdarzają się wadliwe testy.

Widzę, że Pani pozjadała wszystkie rozumy i jest najmądrzejsza że wszystkich? Dla Pani wiadomości właśnie test owszem może i się mylą ale w większości przypadków pozytywny oznacza ciążę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

mam 17 lat...

i nie wiem co robic

Powtórzyć test po skończonej miesiączce. A później zacząć się martwić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się też tak, że na początku zamiast normalnej miesiączki występuje krwawienie i kobiety są później zaskoczone, że jednak jest ciąża. Przez to dowiadują się o niej później, bo przecież krwawiły... Nie raz o tym czytałam, ale nie pamiętam dokładnie, jaki jest powód tych krwawień. Bo to nie musi być nic złego. Może to to implantacyjne czy jakieś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Widzę, że Pani pozjadała wszystkie rozumy i jest najmądrzejsza że wszystkich? Dla Pani wiadomości właśnie test owszem może i się mylą ale w większości przypadków pozytywny oznacza ciążę. 

No słuchaj to ty się madrzysz w każdym temacie 😄 idź lepiej grzybka zbadaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No słuchaj to ty się madrzysz w każdym temacie 😄 idź lepiej grzybka zbadaj 

Obie zachowujecie się jak rozwydrzone dzieci. Jedna szuka diagnozy w internecie, druga już zdiagnozowała i teraz będziecie się tłukły jak łopatkami w piaskownicy. 

I tutaj w sumie Kinia ma rację, należy powtórzyć test i tak, przeważnie pozytywny oznacza ciążę, ewentualnie jeśli nie jest to ciąża to test pozytywny może oznaczać nowotwór. Dlatego test trzeba powtórzyć, a najlepiej zrobić hcg z krwi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Obie zachowujecie się jak rozwydrzone dzieci. Jedna szuka diagnozy w internecie, druga już zdiagnozowała i teraz będziecie się tłukły jak łopatkami w piaskownicy. 

I tutaj w sumie Kinia ma rację, należy powtórzyć test i tak, przeważnie pozytywny oznacza ciążę, ewentualnie jeśli nie jest to ciąża to test pozytywny może oznaczać nowotwór. Dlatego test trzeba powtórzyć, a najlepiej zrobić hcg z krwi 

Też napisałam o zrobieniu znowu testu 😛 a test pozytywny a nowotwor to tylko u mężczyzn dla Twojej informacji. U kobiet tak to nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Też napisałam o zrobieniu znowu testu 😛 a test pozytywny a nowotwor to tylko u mężczyzn dla Twojej informacji. U kobiet tak to nie działa.

Madrujesz się, a nie masz wiedzy. Otóż hcg rośnie również w przypadku nowotworu piersi i nowotworu kosmowki który pochodzi z trofoblastu i wydziela hormon hcg np jajnika u kobiet. 

Naprawdę chcesz się spierać z osobą, która kilka lat pracowała z pacjentami onkologicznymi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×