Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

7O7

W których sklepach online polecacie kompletować wyprawkę?

Polecane posty

Szukam najmniejszych ubranek i innych drobiazgów dla córeczki.

Na razie znalazłam: - sklepy z ubrankami bardzo drogimi,

- sklepy z ubrankami tak brzydkimi, że tylko dla desperatów albo niewidomych,

- sklepy z brakami towarowymi ("mielibyśmy ale nie mamy", jednak zaglądaj).

Jest coś innego jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Szukam najmniejszych ubranek i innych drobiazgów dla córeczki.

Na razie znalazłam: - sklepy z ubrankami bardzo drogimi,

- sklepy z ubrankami tak brzydkimi, że tylko dla desperatów albo niewidomych,

- sklepy z brakami towarowymi ("mielibyśmy ale nie mamy", jednak zaglądaj).

Jest coś innego jeszcze?

Polecam aukcje z używanymi ciuszkami. Te najmniejsze i tak max do 2 miesięcy będziesz użytkowała, więc nie ma co się spinać. Ewentualnie trochę "na sępa" poluj na aukcje z likwidacji kolekcji / sklepów, wyprzedaże posezonowe.

Pamiętaj też, że na początku tych ubranek nie musi być zbyt wiele. Co najwyżej większa ilość bodziaków, w razie gdyby dziecko ulewało, albo pieluszka nie wytrzymywała ciśnienia i powagi sytuacji 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem. Właśnie kupiłam dzisiaj pojedyncze rzeczy od prywatnych osób. Dużo też na pewno nie kupię. To moja druga ciąża, więc wiem że masz rację 😄. Jest tak jak piszesz, naprawdę niewiele potrzeba tych pierwszych ciuszków. Niemniej i tak chcę pieluchy na lato zamiast kocyków, body, kaftaniki, śpioszki, tak po dwie/trzy sztuki czy pary...

Okazuje się, że teraz częste są problemy z zaopatrzeniem sklepów online. Drażni mnie też to, że większość asortymentu to rzeczy z aplikacjami, pstrokate, w nieciekawych kolorach. 

Najlepiej więc liczyć na podpowiedzi. 😄

Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

H&M

Zara

Reserved

Tape a loeil

Smyk

5 10 15 

Cocodrillo

Eevi 

Pinokio

Ja osobiście lubię H&M ☺️ ubranka są w porządku po jednym praniu nic się z nimi nie dzieje ☺️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

H&M

Zara

Reserved

Tape a loeil

Smyk

5 10 15 

Cocodrillo

Eevi 

Pinokio

Ja osobiście lubię H&M ☺️ ubranka są w porządku po jednym praniu nic się z nimi nie dzieje ☺️ 

Przy h&m trzeba tylko pamietac, ze ubranka wypadaja duze. Tak mniej wiecej rozmiar wieksze niz na metce. 

Pinokio polecam. I Ewaklucze- teraz jakos sie przemianowali, ale i tak idzie znalezc. Bardzo ladne i mysle, ze cena przystepna. Od nich mialam najladniejsze ubranka dla synka. 5 10 15. Tu roznie bywa z jakoscia ale tez mozna sie oblupic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Niemniej i tak chcę pieluchy na lato zamiast kocyków, body, kaftaniki, śpioszki, tak po dwie/trzy sztuki czy pary...

Flanelowe pieluchy świetnie zastępują kocyki latem 🙂 Kaftaniki latem się nie przydały, za to bodziaki z krótkim i rampersy. Rampersy to był hit moim zdaniem i kila pr skarpetek, nawet w upał syn potrafił mieć stopy sine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam licytacje na allegro. Zwłaszcza te ciuszki dla noworodków i niemowląt - niekiedy nowe, bo dziecko szybko rośnie. Jak dobrze wylicytujesz to potrafi wyjść kilka złotych za sztukę. Córka ma 7mcy i kupuję jej ubranka na allegro. A tak to smyk, h&m, reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×