Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paolo

Jest tu ktoś?

Polecane posty

Dobry wieczór. To mój pierwszy post tutaj, chyba z tego powodu, że ciężko mi samemu pozbierać myśli.. Proszę o rady, albo abyście mną potrząsnęli. Otóż, poznałem pewna ukrainke, rozmowa kleiła się od początku, po pewnym czasie spotkaliśmy się spontanicznie na chwilę a zmieniło się to w kilka godzin. Było super, po miesiącu powiedziała, że zakochała się we mnie. A ja w niej. Myślałem że oszaleje z radości. Mówiła że tęskni, że jest moja, że kocha. Nic nie wskazywało że coś się zmieni ale zmieniło.. Jednego dnia rozmawialiśmy do rana a następnego było jej mniej i mniej i mniej az stwierdziła, że jej przestało zależeć. To była krótka znajomość, a ja wciąż nie mogę się ogarnac. Powiedzcie, czy to była tylko zabawa z jej strony? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Każdy pisze ze to jego pierwszy post. No 

Mam nadzieję, że Twój ostatni 😉

 

PS. sądzę, że chciała się zabawić albo za dużo dałeś siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam nadzieję, że Twój ostatni 😉

 

PS. sądzę, że chciała się zabawić albo za dużo dałeś siebie.

Prawdziwe samcze rady. Wrrr bracia samiec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może nie byłeś jedyna osobą z którą pisała... a po prostu przestało jej zależeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem dopada nas krótkotrwała obsesja chemiczna na czyimś punkcie. Ale ta chemia szybko się wypala i zainteresowanie tą osobą się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czasem dopada nas krótkotrwała obsesja chemiczna na czyimś punkcie. Ale ta chemia szybko się wypala i zainteresowanie tą osobą się kończy.

No może, albo po prostu jedzie się po bandzie bez zahamowania ot tak sobie dla sprawdzenia siebie w geście i słowie,  raczej chyba słowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Dobry wieczór. To mój pierwszy post tutaj, chyba z tego powodu, że ciężko mi samemu pozbierać myśli.. Proszę o rady, albo abyście mną potrząsnęli. Otóż, poznałem pewna ukrainke, rozmowa kleiła się od początku, po pewnym czasie spotkaliśmy się spontanicznie na chwilę a zmieniło się to w kilka godzin. Było super, po miesiącu powiedziała, że zakochała się we mnie. A ja w niej. Myślałem że oszaleje z radości. Mówiła że tęskni, że jest moja, że kocha. Nic nie wskazywało że coś się zmieni ale zmieniło.. Jednego dnia rozmawialiśmy do rana a następnego było jej mniej i mniej i mniej az stwierdziła, że jej przestało zależeć. To była krótka znajomość, a ja wciąż nie mogę się ogarnac. Powiedzcie, czy to była tylko zabawa z jej strony? 

Kochała? Niektóre plotą trzy po trzy🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dobry wieczór. To mój pierwszy post tutaj, chyba z tego powodu, że ciężko mi samemu pozbierać myśli.. Proszę o rady, albo abyście mną potrząsnęli. Otóż, poznałem pewna ukrainke, rozmowa kleiła się od początku, po pewnym czasie spotkaliśmy się spontanicznie na chwilę a zmieniło się to w kilka godzin. Było super, po miesiącu powiedziała, że zakochała się we mnie. A ja w niej. Myślałem że oszaleje z radości. Mówiła że tęskni, że jest moja, że kocha. Nic nie wskazywało że coś się zmieni ale zmieniło.. Jednego dnia rozmawialiśmy do rana a następnego było jej mniej i mniej i mniej az stwierdziła, że jej przestało zależeć. To była krótka znajomość, a ja wciąż nie mogę się ogarnac. Powiedzcie, czy to była tylko zabawa z jej strony? 

Dwie sprawy:

Ukrainka pisze się z dużej litery, tak jak Polka

Dlaczego się zmieniła. Może w trakcie długiej rozmowy (aż do rana) zdała sobie sprawę, że nie spełnisz jej oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kochała? Niektóre plotą trzy po trzy🙂

Trzeba kochać tak,  aby sobie nie zaszkodzić..rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Trzeba kochać tak,  aby sobie nie zaszkodzić..rozumiesz?

Rozwiń myśl🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×