Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pauli78

Problem by kogoś poznać

Polecane posty

 

Poza tymi ktorzy nas nazywaja "babami", "piczkami" i "lachonkami", a personalnie "zdzi/rami" - przyklady z ostatniego weekendu 🙂

I koorwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Poza tymi ktorzy nas nazywaja "babami", "piczkami" i "lachonkami", a personalnie "zdzi/rami" - przyklady z ostatniego weekendu 🙂

To co podajesz to przykłady skutków pewnego sposobu wychowania lub demoralizacji wręcz. Inna sprawa gdy "nazywamy rzeczy po imieniu" czyli osobę przyłapaną na kradzieży nazwiemy złodziejem. Bez krytykowania uczynków niemoralnych ciężko istnieć tym dobrym. Warto też zwrócić uwagę kto wypowiada te słowa. Jeśli rozmawiasz z kimś z nizin intelektualnych to nie oczekuj wysokiej kultury ale możesz tą wysoką kulturę wprowadzić w Jego/Jej życie. Niektórzy wychowywali się w rodzinie niewydolnej wychowawczo kiedyś określanej jako patologicznej i takie słownictwo i wartości zostały mu przekazane czy wpojone. Jedyne co mogę poradzić to okazywać swoją wysoką kulturę, konsekwentnie wymagać odpowiedniego zachowania się wobec Ciebie tj. Używanie słowa kobieta zamiast baba. Sam na to zwracam uwagę w wydaje mi się kulturalny sposób i mimo czasem sporych różnic w poglądach z niektórymi użytkowniczkami z czasem i one przestały używać określenia facet a zaczęły mężczyzna. Jest takie powiedzenie "człowiek uczy się całe życie" a wychowanie to specyficzny rodzaj nauczania. Być może zmieniając towarzystwo znajdziesz mężczyznę, z którym będziesz chciała przegadać cały ten weekend i zakończysz go uśmiechem oraz wspomnieniem "fajny z niego mężczyzna" pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Szczerze mówiąc, skoro ty tego nie wiesz to my tym bardziej 🤷‍♀️ Nie ma tak żeby nie jedna osoba, a spora większość  tak bez powodu gadać nie chciała. Do zwyklej paplaniny wyglad nie jest potrzebny. Kij wie o co tu chodzi. Beznadziejny przypadek - trafne, gdyż zazwyczaj ludziom udaje się pogadać chociaż na chwilę o czymkolwiek.

Ale gdy koresponduję przez internet z kimś, kogo nigdy na oczy nie widziałem, to wychodzi mi to znacznie lepiej (i tu akurat z kobietami mi się łatwiej rozmawia niż z mężczyznami; nie piszę oczywiście o kafe, bo tu wiadomo, jak to wygląda). Oczywiście czasami też zdarzają się sytuacje, że ktoś nie odpowiada albo odpowiada tylko zdawkowo, a ja muszę ciągnąć rozmowę i wymyślać tematy, no ale wtedy kontakt z taką osobą się urywa, bo i tak najprawdopodobniej nie mielibyśmy o czym rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy 99 %"mężczyzn"  nazywają się facetami i chcą by do nich tak mówić.

1% :

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytalem tylko 1 strone - do Taki obraz wasz, - ogolnie powiem Ci jestes fajny chlopak, wiesz gdzie jest problem za bardzo maruszisz, czytam tylko czasami ale wiesz to odpycha, ludzie lubia tych ktorzy potrafia stawic czola przeciwnoscia, ale sie nie martw ja chyba tez tak mialem kiedys bylem na kursie uwodzenia u goscia ktory ma kanal NaturalLifeStyle na YT ale jest po angielksku nie wiem jakie sa polskie kursy uwodzenia ale te zagraniczne daja mega rezulaty, od razu po kursie znalalazlem dziewczyne, ogolnie bylem w sumie w 6 zwiazkach, wszystkie rozpadly sie przez to ze po prostu ....za duzo zagadywalem kobiety i flirtowalem. uwodzenie to skill i mzoesz sie tego nauczyc idz na taki kurs sam mam zamiar wybrac sie jeszcze raz, ale jak mowie nie wiem jakcy sie polscy trenerzy kiedys ogladalem jednego na yt i ocenialem jako bzdury, jak znasz ang to ogladaj rozne kanaly na yt i sam zaczepiaj kobiety za pomoca tych rad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

czytalem tylko 1 strone - do Taki obraz wasz, - ogolnie powiem Ci jestes fajny chlopak, wiesz gdzie jest problem za bardzo maruszisz, czytam tylko czasami ale wiesz to odpycha, ludzie lubia tych ktorzy potrafia stawic czola przeciwnoscia, ale sie nie martw ja chyba tez tak mialem kiedys bylem na kursie uwodzenia u goscia ktory ma kanal NaturalLifeStyle na YT ale jest po angielksku nie wiem jakie sa polskie kursy uwodzenia ale te zagraniczne daja mega rezulaty, od razu po kursie znalalazlem dziewczyne, ogolnie bylem w sumie w 6 zwiazkach, wszystkie rozpadly sie przez to ze po prostu ....za duzo zagadywalem kobiety i flirtowalem. uwodzenie to skill i mzoesz sie tego nauczyc idz na taki kurs sam mam zamiar wybrac sie jeszcze raz, ale jak mowie nie wiem jakcy sie polscy trenerzy kiedys ogladalem jednego na yt i ocenialem jako bzdury, jak znasz ang to ogladaj rozne kanaly na yt i sam zaczepiaj kobiety za pomoca tych rad

Ale w rzeczywistości nie marudzę, bo nie mam nawet do tego okazji, więc nie o to chodzi...

A w kursy uwodzenia nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 
 

Chciałam zauważyć że w nic nie wierzysz. Negujesz: portale internetowe żeby kogoś poznać, terapię, poradniki, teraz kursy uwodzenia. Cokolwiek ktokolwiek Ci zaproponuje to Ty odrzucasz. Dlatego też uważam że przypadek jest beznadziejny. Jak Ci dziewczyna nie spadnie z nieba to nie będziesz w żadnym związku. Albo Cię po prostu jara użalanie się nad sobą i pół Kafe snujących domysły jak Ci pomóc 😉

 

Pewnie to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chciałam zauważyć że w nic nie wierzysz.

Jakby w twoim przypadku nic nie przynosiło rezultatu, to też byś nie wierzyła 🙂

 

portale internetowe żeby kogoś poznać

Nie neguję.

 

terapię

Nie potrzebuję terapii, tylko kochającej kobiety. U psychologów byłem wiele razy i nie byli w stanie mi pomóc.

 

poradniki

Nikt mi tego nie proponował. Znasz jakiś konkretny?

 

teraz kursy uwodzenia

No sory, ale kursy uwodzenia były wielokrotnie krytykowane nawet przez same kobiety, które pisały, że potrafią łatwo poznać, kto stosuje wyuczone teksty z tego typu kursów i odrzucają takich mężczyzn.

 

Jak Ci dziewczyna nie spadnie z nieba to nie będziesz w żadnym związku.

Nie czekam aż mi dziewczyna spadnie z nieba, ale niestety czego bym nie robił, to i tak nic się nie zmienia, więc pewnie masz rację.

 

Albo Cię po prostu jara użalanie się nad sobą i pół Kafe snujących domysły jak Ci pomóc 😉

Nic mnie nie jara. W rzeczywistości nie użalam się nad sobą. Ja naprawdę chciałbym po prostu wiedzieć, co jest przyczyną moich niepowodzeń i co mogę zrobić, by to zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Niedawno proponowałam Ci czytanie poradników to powiedziałeś że tam są same bzdury, nie chce mi się ani nie mam czasu tego szukać.

Nie przypominam sobie, ale dobrze, może faktycznie masz rację. Nie wiem, o jakie poradniki ci konkretnie chodziło, ale pewnie są takie, które mogłyby mi pomóc.

 

No i wyślij tę fotkę do Agatki albo jak chcesz to możesz do mnie, ja tu nikogo nie znam bliżej to nawet nie mam komu przesłać dalej.

Nie wysyłam swoich zdjęć, nie chcę, by potem to krążyło gdzieś po internecie. Nawet Onkosferze nie udało się mnie przekonać do wysłania zdjęcia, więc i wam nie wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale w rzeczywistości nie marudzę, bo nie mam nawet do tego okazji, więc nie o to chodzi...

A w kursy uwodzenia nie wierzę.

Wiem o co Ci chodzi.

Ja jak bylem to byl chlopak ktory mial dostlownie 155cm !!! Nigdy nie mial dziewczyny, chlopaki z NLS pokazali mu co i jak co zle robi, oni sa genialni i zgadnij? Pokazal im jak podchodzi do kobiet, dostal NIE, oni go skorygowali i nagle dostal 2 numery, w ciagu 30 min. Na tym szkoleniu mial 1 w zyciu seks ale oni sa swietni. jedyni sensowni. Ja wczesniej podchodzilem sam tak z filmikow ktore ogladalem i mialem gdzies skutecznosc 1/20 podejsc, po szkoleniu mam rezultat 5/10.

Tylko ze nie wiem jak to w polsce jest, czy sa dobrzy goscie czy nie. Zobacz sobie kanal na YT jak znasz ang biegle

szkolenie wtedy kosztowalo 4tys USD plus dodatkowe koszta hotel itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiem o co Ci chodzi.

Ja jak bylem to byl chlopak ktory mial dostlownie 155cm !!! Nigdy nie mial dziewczyny, chlopaki z NLS pokazali mu co i jak co zle robi, oni sa genialni i zgadnij? Pokazal im jak podchodzi do kobiet, dostal NIE, oni go skorygowali i nagle dostal 2 numery, w ciagu 30 min. Na tym szkoleniu mial 1 w zyciu seks ale oni sa swietni. jedyni sensowni. Ja wczesniej podchodzilem sam tak z filmikow ktore ogladalem i mialem gdzies skutecznosc 1/20 podejsc, po szkoleniu mam rezultat 5/10.

Tylko ze nie wiem jak to w polsce jest, czy sa dobrzy goscie czy nie. Zobacz sobie kanal na YT jak znasz ang biegle

szkolenie wtedy kosztowalo 4tys USD plus dodatkowe koszta hotel itd

Jak wpisałem w youtube ten NaturalLifeStyle, o którym pisałeś, to mi się jakiś hinduski kanał pokazał 😄 więc to raczej nie to. Nawet w google nic nie ma. Język to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak wpisałem w youtube ten NaturalLifeStyle, o którym pisałeś, to mi się jakiś hinduski kanał pokazał 😄 więc to raczej nie to. Nawet w google nic nie ma. Język to nie problem.

dodaj to tego dating albo picking up

facet wysoki czasem ma brode czasem nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

dodaj to tego dating albo picking up

facet wysoki czasem ma brode czasem nie

A, The Natural Lifestyles, ok 🙂

Ciekawe, czemu ci wszyscy mistrzowie podrywu są przystojni ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Edytowano przez taki obraz wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zobacz sobie downie jaka ja jestem brzydka obrzydliwa a ze mna ludzie gadaja 

Ty nie jesteś brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A, The Natural Lifestyles, ok 🙂

Ciekawe, czemu ci wszyscy mistrzowie podrywu są przystojni ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

O matko 😕

Ale maja naprawde nieprzystojnych kursantow ktorzy powtarzaja ich rezulataty.

Twoje podejscie jest przyczyna Twoich problemow nie wyglad !!!

Na szkoleniu byli goscie naprawde z wygladu 3/10 i np podrywali kobiety i mieli seks, to myslenie i technologia podrywu daja rezulataty, wyglad to wyglad, chlopak 155cm, z tego co wiem zaczal zyc podrozowac mial w tygodniu kilka kobiet z ktorymi uprawial seks, mialem z nim kontakt chyba z rok potem jakos to urwalo sie.

Wiem ze oni mieli tez goscia 130cm  i Marshall opowiadal ze nauczyli go podrywac kobiety o duzo wyzsze od niego. To kwestia zmainy przekonan i calej dynamiki osobowosci,  sprobuj a sam zobaczysz - oczywiscie szkolenie to poczatek proces trwa naprawde cale zycie.

Tych gosci szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

O matko 😕

Ale maja naprawde nieprzystojnych kursantow ktorzy powtarzaja ich rezulataty.

Twoje podejscie jest przyczyna Twoich problemow nie wyglad !!!

Na szkoleniu byli goscie naprawde z wygladu 3/10 i np podrywali kobiety i mieli seks, to myslenie i technologia podrywu daja rezulataty, wyglad to wyglad, chlopak 155cm, z tego co wiem zaczal zyc podrozowac mial w tygodniu kilka kobiet z ktorymi uprawial seks, mialem z nim kontakt chyba z rok potem jakos to urwalo sie.

Wiem ze oni mieli tez goscia 130cm  i Marshall opowiadal ze nauczyli go podrywac kobiety o duzo wyzsze od niego. To kwestia zmainy przekonan i calej dynamiki osobowosci,  sprobuj a sam zobaczysz - oczywiscie szkolenie to poczatek proces trwa naprawde cale zycie.

Tych gosci szczerze polecam

Żartuję przecież 😄 emotki nie widać? 😉

Podejście nie jest problemem, bo jestem odrzucany już na samym początku.

Edytowano przez taki obraz wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Żartuję przecież 😄 emotki nie widać? 😉

Podejście nie jest problemem, bo jestem odrzucany już na samym początku.

z tego co piszesz moge powiedziec ze TWOJE PODEJSCE DO GLOWNY PROBLEM !!!

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

z tego co piszesz moge powiedziec ze TWOJE PODEJSCE DO GLOWNY PROBLEM !!!

W jaki sposób, skoro nie mam żadnego problemu, by zagadać i nie nastawiam się od razu, że na pewno mi nie wyjdzie?

 

Bo sobie to wmówiłeś, zakodowałeś, teraz się musisz odkodować.

Wmówiłem sobie, że za każdym razem jestem z góry odrzucany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Wmówiłem sobie, że za każdym razem jestem z góry odrzucany?

Dokladnie tak 🙂

Ze wzgledu na zly sposob prowadzenia rozmowy dostales kosze, te kosze stowrzyly przekonanie ze cos jest nie tak - wmowiles sobie ze jestes brzydki i to jest problem. Ale jak zmienisz sposob konwersacji, samego tego w jaki sposob kontrolujesz cialo przy kobiecie to efekty ida w 2 strone.

Zreszta sa tam fragmenty szkolen to zobacz sobie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dokladnie tak 🙂

Ze wzgledu na zly sposob prowadzenia rozmowy dostales kosze, te kosze stowrzyly przekonanie ze cos jest nie tak - wmowiles sobie ze jestes brzydki i to jest problem. Ale jak zmienisz sposob konwersacji, samego tego w jaki sposob kontrolujesz cialo przy kobiecie to efekty ida w 2 strone.

Zreszta sa tam fragmenty szkolen to zobacz sobie

No właśnie nie. Kosze dostawałem przed rozmową, nawet koleżeńską znajomością nie były zainteresowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No właśnie nie. Kosze dostawałem przed rozmową, nawet koleżeńską znajomością nie były zainteresowane.

bo jest cos odpychajacego w Tobie. Ogladaj te filmy to ci na 100%pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

bo jest cos odpychajacego w Tobie. Ogladaj te filmy to ci na 100%pomoze

Ale jeśli jest coś odpychającego, to żaden film mi nie pomoże. Filmy opierają się na sposobie mówienia, a to nie on jest problemem, bo jestem odrzucany, zanim zdążę cokolwiek powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale jeśli jest coś odpychającego, to żaden film mi nie pomoże. Filmy opierają się na sposobie mówienia, a to nie on jest problemem, bo jestem odrzucany, zanim zdążę cokolwiek powiedzieć.

 

 

Ale jeśli jest coś odpychającego, to żaden film mi nie pomoże. Filmy opierają się na sposobie mówienia, a to nie on jest problemem, bo jestem odrzucany, zanim zdążę cokolwiek powiedzieć.

Widocznie odpychajace jest ot jak sie poruszasz, it tam wszystko jest omowione 100% moge polecic oni naprawe ratuaj luziom zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale jeśli jest coś odpychającego, to żaden film mi nie pomoże. Filmy opierają się na sposobie mówienia, a to nie on jest problemem, bo jestem odrzucany, zanim zdążę cokolwiek powiedzieć.

Jeśli wszystkie opcje zawodzą i jesteś odrzucany na starcie, to widocznie chodzi Ci o Twój wygląd zewnętrzny i tutaj masz problem ze sobą.Nie trzeba być super przystojnym facetem, by kogoś poznać i jesli o to Ci chodzi, to musisz zaakceptować siebie i nie bać się wyzwań, bo kobiety wyczuwają takie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli wszystkie opcje zawodzą i jesteś odrzucany na starcie, to widocznie chodzi Ci o Twój wygląd zewnętrzny

No i cały czas mówię, że to wygląd jest problemem, a mimo to wszyscy próbują mi wmówić, że nie.

 

musisz zaakceptować siebie i nie bać się wyzwań

Akceptuję siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No i cały czas mówię, że to wygląd jest problemem, a mimo to wszyscy próbują mi wmówić, że nie.

Akceptuję siebie.

Gdybyś siebie akceptował w 100% to nie pisałbyś, że wygląd jest problemem.Nie wszyscy rodzą się super przystojni, ale nie jest to żadną przeszkodą by poznać kobiete swoich marzeń.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie wszyscy rodzą się super przystojni, ale nie jest to żadną przeszkodą by poznać kobiete swoich marzeń.

No właśnie jest, przynajmniej w moim przypadku.

 

Gdybyś siebie akceptował w 100% to nie pisałbyś, że wygląd jest problemem.

No nie, pewnie, mam się uważać za najprzystojniejszego na świecie, bo inaczej nie akceptuję siebie 😄

Akceptuję siebie, ale jestem świadomy, jakie są moje wady, a jakie zalety. Kiedy w ogóle nie myślałem o tym, jak wyglądam, to też byłem odrzucany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mowie Ci ze goscie 1,50 w kapeluszu potrafili porywac kobiety po tym szkoleniu i tez sazili ze cale zycie dostawali kosza za wzrost a tu problem byl glebszy. Wiec... zle podchodzisz do kwesti rozwiazania sprawy bo robisz wszystko aby jej nie rozwiazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mowie Ci ze goscie 1,50 w kapeluszu potrafili porywac kobiety po tym szkoleniu i tez sazili ze cale zycie dostawali kosza za wzrost a tu problem byl glebszy. Wiec... zle podchodzisz do kwesti rozwiazania sprawy bo robisz wszystko aby jej nie rozwiazac

No nie do końca. Wzrost raczej nie jest problemem, bo nie jestem aż tak niski. Nie twierdzę, że potrafię flirtować i podrywać, ale nawet jakbym umiał, to nie miałbym szans tego zaprezentować, bo jestem odrzucany już na samym początku.

Chcę rozwiązać sprawę, ale nie wiem, w czym tkwi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

No nie, pewnie, mam się uważać za najprzystojniejszego na świecie, bo inaczej nie akceptuję siebie 😄

Nie o to chodzi, a o to by być pewnym siebie i uderzać śmiało, a jak nie wyjdzie z jedną to może wyjdzie z następną osobą.Jesli będziesz non stop klepał ten sam temat i płakał, że Ci nie wychodzi, to nigdy nie wyjdzie.Kobiety nie lubią podlotów, ale konkrentych facetów z niekoniecznie do końca grzecznym językiem 😛

Edytowano przez Pawel93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×