Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pauli78

Problem by kogoś poznać

Polecane posty

Cześć. Mam problem. Założyłam konto na tinderze. Spotkałam się z jednym chłopakiem i mówił że fajnie się gada i podobam mu się. A na następny dzień się nie odzywa. Później z drugim się spotkałam i to samo było. Z trzecim się spotkałam bo mówił że szuka kogoś na stałe, pisaliśmy dość długo i spotkaliśmy się. A on zadeklarował że nie wie czy będzie miał czas by się spotykać. Co ze mną jest nie tak? Doradźcie mi. Proszę. Jak kogoś poznać jak po pierwszym spotkaniu już się nie chce odzywać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie mówili, że to do seksu szukają kogoś na stałe dla bezpieczeństwa higienicznego?

Czy pozostawili to w niedomówieniu?

Ja nie zamierzam Cię tu krytykować, ale pewnie nie doradzę dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedział, że myśli by kogoś poznać na poważnie. Nie było nic mówione o seksie. Nie wiem jak mam się zachować. Czy pisząc z kimś spotkać się i znowu zostać na lodzie bo coś czy jak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam to samo, to juz klasyk. Przyzwyczaj sie ze może być tak jeszcze nie aż, zahartuj się i nie przezywaj. To często bajeranci lecący na kilka frontów. Patrz na to co facet robi i jak często sie kontaktuje, a nie co mówi na randce, bo żaden nie powie wprost ze mu sie cos nie podoba w Tobie 😉. Zresztą Ty możesz zrobić super wrażenie i być fajna wartościową osoba ale nagle on może poznać taka bardziej w jego typie wizualnie i urwie kontakt. Albo taka która szybciej rozłoży mu nogi, bo jeśli szuka seksu (a wieeelu na portalach tylko tego szuka) to będzie chciał jak najlatwiejszej laski żeby szybko doprowadzić do seksu. Nie obwiniaj sie o nic, przyjmij za pewnik ze z facetami nigdy nic nic nie wiadomo, oni są zaklamani i zmienni, nieraz udają ze chcą związku a tak na prawdę zależy im tylko na seksie. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co mam zrobić by kogoś poznać?  I mieć pewność co do tego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie lećcie na czułe słówka i bajery roochaczy, tylko szukajcie takich zwyczajnych facetów.

zwyczajnych i dobrych, fajnych facetów jest mało ^^

Za to fajnych dobrych zwyczajnych kobiet jest dużo, ale że większość facetów leci na takie,na jakie leci no to 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Za to fajnych dobrych zwyczajnych kobiet jest dużo

Bzdura. Gdyby tak było, to nie miałbym najmniejszego problemu ze znalezieniem takiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

Bzdura. Gdyby tak było, to nie miałbym najmniejszego problemu ze znalezieniem takiej.

Bzdura to ty. Jak i twoje wpisy. Analogicznie to co piszesz do kobiet o kobietach można to samo do was nabazgrać.

Edytowano przez Jabłeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bzdura to ty. Jak i twoje wpisy. Analogicznie to co piszesz do kobiet o kobietach można to samo do was nabazgrać.

No to w takim razie powiedz mi, gdzie mam znaleźć normalną, fajną kobietę. Skoro patrzenie na charakter zamiast na wygląd nic nie daje, to co mam jeszcze zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

No to w takim razie powiedz mi, gdzie mam znaleźć normalną, fajną kobietę. Skoro patrzenie na charakter zamiast na wygląd nic nie daje, to co mam jeszcze zrobić?

Już pisałam w wielu tematach, ale problem nie leży w wyglądzie, tylko w twoim skrzywieniu psychicznym, co każdy już ci tu pisał. O ukrytej mizoginii do kobiet nie wspomnę, niby chcesz zwiazku, a kopiesz im doły każdym tekstem na kafeterii. Zdecyduj się. 

Edytowano przez Jabłeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Już pisałam ,w wielu tematach, ale provlem nie leży w wyglądzie, tylko w twoim skrzywieniu psychicznym, co każdy już ci tu pisał.

Ja też wielokrotnie pisałem, że problem musi leżeć w wyglądzie, bo nie mam możliwości, by ten charakter pokazać (a jak już się to uda, to te osoby mnie lubią).

 

O ukrytej mizoginii do kobiet nie wspomnę, niby chcesz zwiazku, a kopiesz im doły każdym tekstem na kafeterii.

Nie jestem mizoginem.

 

jeżeli wielu facetów jak ty będzie skrzywionych, to mało który już będzie jakąkolwiek kobietę miał.

Ci skrzywieni akurat zazwyczaj mają. Mężczyznom coraz trudniej znaleźć kobietę, zwłaszcza tym nieprzystojnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

Ja też wielokrotnie pisałem, że problem musi leżeć w wyglądzie, bo nie mam możliwości, by ten charakter pokazać (a jak już się to uda, to te osoby mnie lubią).

Nie jestem mizoginem.

Ci skrzywieni akurat zazwyczaj mają. Mężczyznom coraz trudniej znaleźć kobietę, zwłaszcza tym nieprzystojnym.

Coraz trudniej znaleźć kobietę bo coraz więcej mężczyznom odwala. Zwłaszcza tym starszym odbija już chyba palma. Myśląc że jak zarabiają o 1500 zl więcej niż 10 lat temu to są bogami. Dla niektórych już lepiej pójść z przystojnym skoro maja i tak stracić. Nie mnie oceniać, jednakże wcale się nie dziwię. A skrzywieni psychicznie nie mają. Ty nie masz, Przemek nie ma i inni podobni wam też nie mają.

W ogóle. Gdybyś mógł to byś kobietom podkopał doły na żywo. 

Wyglad nie ma znaczenia w momencie kiedy nadrabiasz osobowością. Nie masz fajnego dobrego charakteru to lecisz na twarz. O ile czasem zapala się lampka fajnej osobowości to później yebiesz ten charakter pogladami i dążeniem do sprzeczek chociaz nic nie doswiadczyłeś, nie zasmakowałeś, nie miałeś skąd usłyszeć skoro nie chca z tobą rozmawiać ani poznawać charakteru. Nie każdemu dane jest być w zwiazku. Zresztą twoi kafateryjni koledzy odradzają być z kobietami - słuchasz się ich w innych aspektach to posłuchaj i tutaj i daj święty spokój.

 

 

 

Edytowano przez Jabłeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

W tematach na kafeterii to raczej widać jawną mizoandrie do mężczyzn. Bądźmy szczerzy to Wy kobiety decydujecie o tym, którzy mężczyźni mają powodzenie tak jak my mamy wpływ na to jakie kobiety mają powodzenie. Zwracanie uwagi na ludzi niemoralnie się zachowujących nie daje dobrych rezultatów. Podejmijmy decyzje świadomie i bądźmy wystarczająco dojrzali by ponieść konsekwencje swoich decyzji i wyborów. Bez tego nadal będziemy popełniali błędy, na których konsekwencje narzekamy.

Edytowano przez BezImienny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Coraz trudniej znaleźć kobietę bo coraz więcej mężczyznom odwala.

Nie, to kobietom coraz bardziej odwala. Coraz większe wymagania, coraz więcej narzekania na mężczyzn, jacy to my beznadziejni jesteśmy itd.

 

Zwłaszcza tym starszym odbija już chyba palma. Myśląc że jak zarabiają o 1500 zl więcej niż 10 lat temu to są bogami.

Pewnie są i tacy.

 

W ogóle. Gdybyś mógł to byś kobietom podkopał doły na żywo. 

Nie.

 

A skrzywieni psychicznie nie mają.

Mają, jeśli są przystojni.

 

Wyglad nie ma znaczenia w momencie kiedy nadrabiasz osobowością.

xD

Żeby móc nadrobić osobowością, to trzeba najpierw mieć taką możliwość.

 

Zresztą twoi kafateryjni koledzy odradzają być z kobietami - słuchasz się ich w innych aspektach to posłuchaj i tutaj i daj święty spokój.

Oni mają trochę racji, ale jednak wierzę w to, że są normalne kobiety i kiedyś na taką trafię. Nie potrafię się odciąć, bo mam dość samotności. Chcę kochać i być kochanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Miałam to samo, to juz klasyk. Przyzwyczaj sie ze może być tak jeszcze nie aż, zahartuj się i nie przezywaj. To często bajeranci lecący na kilka frontów. Patrz na to co facet robi i jak często sie kontaktuje, a nie co mówi na randce, bo żaden nie powie wprost ze mu sie cos nie podoba w Tobie 😉. Zresztą Ty możesz zrobić super wrażenie i być fajna wartościową osoba ale nagle on może poznać taka bardziej w jego typie wizualnie i urwie kontakt. Albo taka która szybciej rozłoży mu nogi, bo jeśli szuka seksu (a wieeelu na portalach tylko tego szuka) to będzie chciał jak najlatwiejszej laski żeby szybko doprowadzić do seksu. Nie obwiniaj sie o nic, przyjmij za pewnik ze z facetami nigdy nic nic nie wiadomo, oni są zaklamani i zmienni, nieraz udają ze chcą związku a tak na prawdę zależy im tylko na seksie. 

Z tym bym polemizowal, ja mówię co mi nie pasi, może nie od razu, ale mówię żeby nie być gołosłownym to ostatnio pewnej sympatycznej blondynce niekulturalnie przybaknąłem że nie ma płaskiego brzucha 😛 bo na punkcie ciala i diety mam bzika. Powiedziała że zacznie ćwiczyć. Trochę ćwiczymy też w inny sposob. A jest mi ciągle mało bo testosteron mnie rozpiera. A że są zakłamani? A kobiety to świętoszki? No proszę... jestem zdania ze ranic można prosto i dotkliwie, wiec fajnie nawet ze nie udadzaja z artylerii i uwagi zatrzymują dla siebie. Powiedzieć cos niemiłego jest sztuką zrobic zręcznie. A bajera ze masz piekny usmiech czy oczy to sorry, podstawówka. W portalach typu Tinder w wiekszosci grają głównie nieokrzesane miękkie faje co liczą na łatwą grę, pojawia sie jakże niemale rozczarowanie, wszystko weryfikuje rzeczywistosc, on real life ulatnia sie pewnosc siebie i wychodza obustronne niedoskonałości. Fotka i czat nie odzwierciedlają prawdy o obojgu itp. Kobieta na krotka metę bardziej akceptuje to co jej sie nie podoba, bo jest racjonalniejsza. Przy glebszym poznaniu niedociągnięcia sa akceptowalne, narmalna normalność, ale to wymaga doswiadczenia w relacjach ona i on. Poligamia jest ok, tyle że jak sie weszlo w temat to jestem zdania ze troszkę trzeba poeksperymentować i sie dotrzeć. Tinder to głównie nieśmiałe kobiety- których przynajmniej ja dostrzegam dużo w życiu codziennym, nieraz fajne sztuki, kuriozalnie brakuje im pewnosci siebie, są tam bo nie potrafią zainicjować kontaktu live no i faceci sa ciamajdami. Jakosc nasienia w ostatnim cwiercwieczu spadla o 50%. Niestety, miekkie faje. Takie czasy. Ktos sie nie zgadza? Tinder to tak jak dać małpie brzytwę. Normalny facet poradzi sobie bez takich udziwnien. I tak tego typu portale są zbyt subtelną metodą na w większości prostą nieskomplikowaną męską konstrukcję. W mordę  jeża, ale sie zrobilem wylewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam siebie nie za jakąś ładna ani za brzydka. Więc nie rozumiem jaki jest we mnie problem by po prostu kogoś poznać. I mężczyźni nie wiedzą co chcą i kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W tematach na kafeterii to raczej widać jawną mizoandrie do mężczyzn. Bądźmy szczerzy to Wy kobiety decydujecie o tym, którzy mężczyźni mają powodzenie tak jak my mamy wpływ na to jakie kobiety mają powodzenie. Zwracanie uwagi na ludzi niemoralnie się zachowujących nie daje dobrych rezultatów. Podejmijmy decyzje świadomie i bądźmy wystarczająco dojrzali by ponieść konsekwencje swoich decyzji i wyborów. Bez tego nadal będziemy popełniali błędy, na których konsekwencje narzekamy.

Ok. Ale odpowiedz mi szczerze na jedno pytanie. Ale tak szczerze. Które tematy, ktore mają na celu krytykować i jechać po płci są najczęsciej na kafe: o kobietach czy o mężczyznach? Wiesz ile tematow się tutaj naczytałam na temat kobiet? Gdybyśmy adekwatnie tyle samo rzucały tematami i wpisami na temat mężczyzn, to by was tak samo zmiotło z planszy. A jednak jest ich stosunkowo o wiele mniej od kafeteryjnych kobiet niz  kafeteryjnych facetów. Z czego to wynika? Kto ma w takim razie większą nienawiść? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Uważam siebie nie za jakąś ładna ani za brzydka. Więc nie rozumiem jaki jest we mnie problem by po prostu kogoś poznać. I mężczyźni nie wiedzą co chcą i kobiety. 

Może problem leży w Tobie.Bez urazy, ale kobiety też czasem powinny postarać się o faceta, a nie tylko czekać na gotowca 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

zwyczajnych i dobrych, fajnych facetów jest mało ^^

Za to fajnych dobrych zwyczajnych kobiet jest dużo, ale że większość facetów leci na takie,na jakie leci no to 🤷‍♀️

Stanowczo jesteś za skromna albo masz beznadziejne doświadczenia.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko pisałam do niego. Cały czas ja zaczynam rozmowę. Dlaczego tylko ja mam to robić? Przecież też może pierwszy napisać do mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

Nie, to kobietom coraz bardziej odwala. Coraz większe wymagania, coraz więcej narzekania na mężczyzn, jacy to my beznadziejni jesteśmy 

Jakie coraz większe wymagania? Że więcej wymagają czegoś w sprawie wyglądu? Faceci to robia non stop. Nie wezmą grubszej kobiety i nie ma bata. Taka kobieta może czuć sie urazona i tak samo powiedziec że faceci są bez serca i mają wielkie wymagania. Niska  brunetka kobieta też może czuć się urazona bo połowa woli wyższe blondynki. Albo odwrotnie - wysoka może czuć się urażona, bo inni wolą niskie. A to że kobiety przestają tak juz patrzec na charakter to podziekuj innym facetom. Że najczęściej łamią i serca, zdradzają, zaglądają na inne, oczekując setki wymagań samemu prawie nic nie mając. Owszem, ty jesteś inny niż większość - jednak pojmij że ta spora większość mężczyzn rani kobiety, robi źle i uwierz że gdybym nie spotkała na swojej drodze fajnego faceta, który tez jest inny niż ci pseudomęscy kreujący się na maczo, to też bym zamykała drzwi przed nosem KAŻDEMU mężczyźnie. I tylko on sprawił, że nie zamknęłam się na was całkowicie. Jednak oboje musimy przyznać, że większość dalej nawala sprawę. I przez to ci bardziej normalniejsi(jak to brzmi) ci dobrzy są ranieni i są w dvpie i takim współczuję. Jednak są to konsekwencje a naprawa tego potrwa długo, bo ból kobiet jest mocny i teraz obecnie się odsuwają i same was ranią, odczuwacie ten sam ból co kobiety od zawsze. Nie jest to przyjemne, wiem, że to jest niesprawiedliwe, ale taka jest brutalna prawda. Większość facetów po jednym nieudanym związku wrzuca wszystkie kobiety do jednego wora jako np. su.ki kalkulujące związek, albo cwane baby chcace okraść faceta z hajsu, domu - teraźniejszy temat, na czasie z tą ustawą😏 Ale nie pomysli że ponad połowa mężczyzn skacze z kwiatka na kwiatek, rozwala nadzieje kobietom i krzywi obraz mężczyzn. Tak naprawdę to ta grupa facetów wam rzuca kłody pod nogi - nie kobiety. Kobiety reagują na te zachowania. I tak samo zaczynają już generalizować przez co obie płcie zaczynają się kłócić. I żadna z płci nie zechce ze sobą mieć nic wspólnego.

Edytowano przez Jabłeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cześć. Mam problem. Założyłam konto na tinderze. Spotkałam się z jednym chłopakiem i mówił że fajnie się gada i podobam mu się. A na następny dzień się nie odzywa. Później z drugim się spotkałam i to samo było. Z trzecim się spotkałam bo mówił że szuka kogoś na stałe, pisaliśmy dość długo i spotkaliśmy się. A on zadeklarował że nie wie czy będzie miał czas by się spotykać. Co ze mną jest nie tak? Doradźcie mi. Proszę. Jak kogoś poznać jak po pierwszym spotkaniu już się nie chce odzywać? 

Może problem leży w tym, że chcesz na siłę kogoś poznać, a to tak nie działa.  Przyjmij do wiadomości, że tamci faceci byli niezainteresowani, bo to spotkanie w realu weryfikuje czy dalej coś z tego będzie.  Musi być chemia, fajnie pogadać to można z kumplem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tylko było czuć chemię między nami. Ale też powinien napisać że nie chce się spotykać już a nie zostawia bez słowa 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

zwyczajnych i dobrych, fajnych facetów jest mało ^^

Za to fajnych dobrych zwyczajnych kobiet jest dużo, ale że większość facetów leci na takie,na jakie leci no to 🤷‍♀️

Racja, cyfry 3x więcej na poważnych studiach kobiet niż mężczyzn, jestem z tzw. gorszego sortu czyli niziołkiem z dość ekskluzywnym wykształcenim, co dawniej byłoby określone lepszym sortem, nie oceniam swojego wyglądu, charakteru i łepetyny, ale prawdopodobnie w glowie wszystko sie musi zgadzać. To co wyżej nakręca kobiety jak zegarek, nie mówię o nastolatkach tylko o kobietach 24-40 lat, wy chcecie stabilności-kobieca natura, z tej grupy mam znajomych z branży i dostrzegam bardzo, bardzo skuteczną "łapankę" takich ciasteczek, przez zdecydowane kobiety, nie pocieszę i napomknę że są też łapanki na nieśmiałych chłopakow, więc i oni w większości są zajęci. Takiego faceta nie chce sie tylko do seksu. To nie jest tak że się skończy architekturę czy medycynę to klekajcie narody, ale wierzcie mi, ze zwykle ma bardziej ułożoną mózgownicę, można  sie czuć  swobodniej w relacji i rozmowie o byle pogodzie, chmurach przy sloncu np cirrus i o podkladzie pod makijaż, o d... maryny, o normalnym zyciu i o problemach. To buduje relacje czy chwilówki czy dłuższe.

Edytowano przez Quasiniemodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinien napisać, ale jak Q wcześniej zauważyła, być może zostawił sobie otwartą furtkę. Nie spodziewaj się zbyt wiele po facetach z Tindera. Nigdy nie będziesz jedyną opcją.  Oczywiście wokół jest obecnie dużo szczęśliwych par, które poznały się przez internet, ale w większości poznasz samców do odstrzału. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Powinien napisać, ale jak Q wcześniej zauważyła, być może zostawił sobie otwartą furtkę. Nie spodziewaj się zbyt wiele po facetach z Tindera. Nigdy nie będziesz jedyną opcją.  Oczywiście wokół jest obecnie dużo szczęśliwych par, które poznały się przez internet, ale w większości poznasz samców do odstrzału. 

To wbrew 5 przykazaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ok. Ale odpowiedz mi szczerze na jedno pytanie. Ale tak szczerze. Które tematy, ktore mają na celu krytykować i jechać po płci są najczęsciej na kafe: o kobietach czy o mężczyznach? Wiesz ile tematow się tutaj naczytałam na temat kobiet? Gdybyśmy adekwatnie tyle samo rzucały tematami i wpisami na temat mężczyzn, to by was tak samo zmiotło z planszy. A jednak jest ich stosunkowo o wiele mniej od kafeteryjnych kobiet niz  kafeteryjnych facetów. Z czego to wynika? Kto ma w takim razie większą nienawiść? 

To nie wynika z nienawiści. Większość kobiet normalnie żyje, jak nie wyjdzie z jednym, to znajdują drugiego i poza paroma frustratkami nie mają powodu, by pisać tu takie rzeczy. A u nas wygląda to inaczej. No nie dziw się, że jeżeli po tylu latach nieudanych poszukiwań dalej jesteśmy sami i nie widzimy żadnych szans na zmianę tej sytuacji, to zaczynamy wyżywać się w ten sposób. Lepiej tak niż jakbyśmy mieli was na serio nienawidzić i jakąś skrzywdzić.

 

Jakie coraz większe wymagania? Że więcej wymagają czegoś w sprawie wyglądu? Faceci to robia non stop. Nie wezmą grubszej kobiety i nie ma bata.

Więcej? Dla was 80% jest całkowicie nieatrakcyjnych. Mężczyźni może nie chcą grubej, ale to nic dziwnego. Ale na wagę mamy wpływ, a na wzrost czy rysy twarzy już nie.

 

Taka kobieta może czuć sie urazona i tak samo powiedziec że faceci są bez serca i mają wielkie wymagania. Niska  brunetka kobieta też może czuć się urazona bo połowa woli wyższe blondynki.

Wymaganie, by kobieta nie była gruba, to nie wysokie wymagania. A to, że komuś podobają się bardziej wysokie blondynki, nie oznacza, że odrzuci niską brunetkę tylko ze względu na wzrost czy włosy, bądźmy poważni.

 

A to że kobiety przestają tak juz patrzec na charakter to podziekuj innym facetom. Że najczęściej łamią i serca, zdradzają, zaglądają na inne, oczekując setki wymagań samemu prawie nic nie mając.

Ja nie twierdzę, że takich facetów nie ma. Ale patrzenie na charakter znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo trafienia na takiego faceta.

 

jednak pojmij że ta spora większość mężczyzn rani kobiety, robi źle i uwierz że gdybym nie spotkała na swojej drodze fajnego faceta, który tez jest inny niż ci pseudomęscy kreujący się na maczo, to też bym zamykała drzwi przed nosem KAŻDEMU mężczyźnie.

No właśnie. Dlaczego więc tutaj jest hejt na facetów, którzy nie chcą wiązać się z kobietami właśnie ze względu na swoje doświadczenia, skoro, jak sama piszesz, jest to całkowicie zrozumiałe? 

Ja też chciałbym właśnie poznać taką dziewczynę i zmienić jej myślenie nt. mężczyzn, pokazać, że są tacy, którzy nie zdradzają i nie kreują się na maczo, ale nie dostaję takiej szansy.

 

I przez to ci bardziej normalniejsi(jak to brzmi) ci dobrzy są ranieni i są w dvpie i takim współczuję. Jednak są to konsekwencje a naprawa tego potrwa długo, bo ból kobiet jest mocny i teraz obecnie się odsuwają i same was ranią, odczuwacie ten sam ból co kobiety od zawsze. Nie jest to przyjemne, wiem, że to jest niesprawiedliwe, ale taka jest brutalna prawda.

Zgadzam się, tylko wiesz w czym tkwi problem? Że kobiety nie ranią tych facetów, którzy źle je traktują, tylko właśnie tych dobrych. Mszczą się na normalnych facetach za to, co zrobili im ci źli.

 

Większość facetów po jednym nieudanym związku wrzuca wszystkie kobiety do jednego wora jako np. su.ki kalkulujące związek, albo cwane baby chcace okraść faceta z hajsu, domu - teraźniejszy temat, na czasie z tą ustawą😏 

Patrząc po wpisach na kafe, kobiety robią dokładnie to samo 🙂 Piszą, że każdy facet jest taki sam, czyli do niczego itd.

I akurat ja, tak jak i większość mężczyzn, która tu krytykowała tę ustawę, nie pisała, że większość kobiet taka jest i chce nas wyrzucać z domów i okradać z hajsu. Pisaliśmy tylko, że jest taka możliwość i że ustawa pozostawia pole do nadużyć i dlatego powinno się ją dopracować, a nie, że każda kobieta będzie niszczyła facetowi życie.

 

Ale nie pomysli że ponad połowa mężczyzn skacze z kwiatka na kwiatek, rozwala nadzieje kobietom i krzywi obraz mężczyzn.

No tylko że ta połowa mężczyzn jest pożądana przez kobiety. Gdyby kobiety nie były nimi zainteresowane, to oni nie skakaliby z kwiatka na kwiatek 😉 A w tym samym czasie ta druga połowa zastanawia się, co robi źle, że nie może znaleźć kobiety, a jeśli już nawet znajduje, to nie na długo.

 

Kobiety reagują na te zachowania.

Jak wyżej, reagują w ten sposób, że mszczą się na facetach, którzy chcą dla nich dobrze.

 

I tak samo zaczynają już generalizować przez co obie płcie zaczynają się kłócić. I żadna z płci nie zechce ze sobą mieć nic wspólnego.

Napisałbym, że feministki to dodatkowo pogłębiają, obwiniając wszystkich mężczyzn za całe zło świata, ale nie chcę już poruszać tego tematu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

To nie wynika z nienawiści. Większość kobiet normalnie żyje, jak nie wyjdzie z jednym, to znajdują drugiego i poza paroma frustratkami nie mają powodu, by pisać tu takie rzeczy. A u nas wygląda to inaczej. No nie dziw się, że jeżeli po tylu latach nieudanych poszukiwań dalej jesteśmy sami i nie widzimy żadnych szans na zmianę tej sytuacji, to zaczynamy wyżywać się w ten sposób. Lepiej tak niż jakbyśmy mieli was na serio nienawidzić i jakąś skrzywdzić.

Więcej? Dla was 80% jest całkowicie nieatrakcyjnych. Mężczyźni może nie chcą grubej, ale to nic dziwnego. Ale na wagę mamy wpływ, a na wzrost czy rysy twarzy już nie.

Wymaganie, by kobieta nie była gruba, to nie wysokie wymagania. A to, że komuś podobają się bardziej wysokie blondynki, nie oznacza, że odrzuci niską brunetkę tylko ze względu na wzrost czy włosy, bądźmy poważni.

 

No wiesz sa osoby które nie moga za duzo wplynąć na wygląd. Tak jak na to zeby miec wysokie nogi czy duży biust, mi samej źle sie o tym pisze ale faceci odczaja takie rzeczy ze swojej listy dot. kandydatki do zwiazku - no tak jest, niestety. Chcialabym napisać że sobie śmieszkuje i żartuję, ale no niestety nie. Kobiety nie mają aż tak dużych wymagan bez przesady...zazwyczaj opisują cechami charakteru, a nie wyglądu..a charakter można samemu kształtowac. Wyglądu nie, chyba że operacjami na ktore większości kobiet nie stać.

Edytowano przez Jabłeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×