Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
G0sc

Czy kobiety częściej kierują się uczuciami, czy chucią i pragmatyzmem?

Polecane posty

Mówi się, że to facetom chodzi tylko o seks, a kobietom o miłość.

Ku mojemu zaskoczeniu, mam wrażenie, ze kobietom chodzi o seks, pieniadze, a rzadko o milosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mówi się, że to facetom chodzi tylko o seks, a kobietom o miłość.

Ku mojemu zaskoczeniu, mam wrażenie, ze kobietom chodzi o seks, pieniadze, a rzadko o milosc...

To ciekawe, że uczuciom przeciwstawiasz "chuć i pragmatyzm" w parze. Chuć to kategoria dość ulotna i emocjonalna. Pragmatyzm zakłada podejscie rozumowe, przemyślane, na zimno. Ja bym ustawila walkę "uczucia i chuć" kontra "pragmatyzm" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To ciekawe, że uczuciom przeciwstawiasz "chuć i pragmatyzm" w parze. Chuć to kategoria dość ulotna i emocjonalna. Pragmatyzm zakłada podejscie rozumowe, przemyślane, na zimno. Ja bym ustawila walkę "uczucia i chuć" kontra "pragmatyzm" 

Nie do końca. Uczucia i chuć powinny iść ze sobą w parze, niestety w praktyce rzadko się tak dzieje. Autor tematu ma rację, że kobiety kierują się albo chucią (mam swojego upragnionego przystojniaka, więc nic więcej się nie liczy), albo właśnie pragmatyzmem (no nie kocham go, ale przynajmniej nieźle zarabia, więc z nim zostanę), a najczęściej jednym i drugim, tylko na różnych etapach życia 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie do końca. Uczucia i chuć powinny iść ze sobą w parze, niestety w praktyce rzadko się tak dzieje. Autor tematu ma rację, że kobiety kierują się albo chucią (mam swojego upragnionego przystojniaka, więc nic więcej się nie liczy), albo właśnie pragmatyzmem (no nie kocham go, ale przynajmniej nieźle zarabia, więc z nim zostanę), a najczęściej jednym i drugim, tylko na różnych etapach życia 🙂 

O to ni chodziło zawsze. Widzisz, co piszesz? Dlatego pisałam, żebyś sobie odpuścił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

O to ni chodziło zawsze. Widzisz, co piszesz? Dlatego pisałam, żebyś sobie odpuścił...

?

Piszę o pewnych wzorcach zachowań, nie twierdzę, że każda kobieta taka jest 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

?

Piszę o pewnych wzorcach zachowań, nie twierdzę, że każda kobieta taka jest 🙂

Mimo wszystko twoje poglądy sa krzywdzące. Jak myślisz że możesz trafić na kobietę która wywali cie bez powodu z chaty, to możesz trafić na kobietę nie kochającą cię, nie? :) Mówiłam że masz ukryta nienawiść tylko przelewasz to w inny sposób niż inni na kafeterii. A chcesz związku. To się zawsze będzie kłócić. Lepiej tego nie rób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak myślisz że możesz trafić na kobietę która wywali cie bez powodu z chaty, to możesz trafić na kobietę nie kochającą cię, nie? 🙂

No tak 😉

 

Mówiłam że masz ukryta nienawiść tylko przelewasz to w inny sposób niż inni na kafeterii.

Nie, nie mam podstaw, by nienawidzić kobiet, przecież w każdej grupie osób zdarzają się osoby normalne i te mniej normalne 🙂 A gdybym nawet nienawidził, to chyba lepiej przelewać to tu niż pokazywać w realu, prawda? 🙂

 

A chcesz związku.

No bo chcę.

 

To się zawsze będzie kłócić. Lepiej tego nie rób.

Nie będzie. Wystarczy, by jedna kobieta okazała mi miłość i nie będę miał żadnych podstaw, by pisać tu cokolwiek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No tak 😉

Nie, nie mam podstaw, by nienawidzić kobiet, przecież w każdej grupie osób zdarzają się osoby normalne i te mniej normalne 🙂 A gdybym nawet nienawidził, to chyba lepiej przelewać to tu niż pokazywać w realu, prawda? 🙂

No bo chcę.

Nie będzie. Wystarczy, by jedna kobieta okazała mi miłość i nie będę miał żadnych podstaw, by pisać tu cokolwiek 🙂

Ta. Skąd będziesz wiedział czy okaze ci miłość? a może nie jest tak że nie kochają tych przeciętnych, tylko te kobiety na co innego zwracają uwagę,hm? Nie przyszło ci to na myśl? Możesz trafić (według twoich słów) na taką co będziesz dla niej betabankomatem, po co ci to? ;)

Nie. Jak tu tę nienawiść przelewasz to prędzej czy później znajdzie to ujście w realu. A nie da rady tworzyć z kimś związki kogo się nienawidzi. Prędzej psa sobie kup, miłość do końca i szczera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Skąd będziesz wiedział czy okaze ci miłość?

Pewnym nigdy nie można być, ale jednak ufałbym, że tak jest 🙂 Nie mogę z góry zakładać, że chce mnie wykorzystać.

 

a może nie jest tak że nie kochają tych przeciętnych, tylko te kobiety na co innego zwracają uwagę,hm?

Nie wszystkie przecież.

 

Możesz trafić (według twoich słów) na taką co będziesz dla niej betabankomatem, po co ci to? 😉

No mogę, ale mogę też trafić na taką, co mnie szczerze pokocha 🙂

 

Nie. Jak tu tę nienawiść przelewasz to prędzej czy później znajdzie to ujście w realu.

Nie jest tak. Poza tym, tak jak piszę, nie nienawidzę wszystkich kobiet.

 

A nie da rady tworzyć z kimś związki kogo się nienawidzi.

No ale dlaczego zakładasz, że bym taką kobietę nienawidził?

 

Prędzej psa sobie kup, miłość do końca i szczera.

Psa chętnie, ale to jak już będę mieszkał z dziewczyną (albo będę 35-letnim singlem bez perspektyw na związek)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pewnym nigdy nie można być, ale jednak ufałbym, że tak jest 🙂 Nie mogę z góry zakładać, że chce mnie wykorzystać.

Nie wszystkie przecież.

No mogę, ale mogę też trafić na taką, co mnie szczerze pokocha 🙂

Nie jest tak. Poza tym, tak jak piszę, nie nienawidzę wszystkich kobiet.

No ale dlaczego zakładasz, że bym taką kobietę nienawidził?

Psa chętnie, ale to jak już będę mieszkał z dziewczyną (albo będę 35-letnim singlem bez perspektyw na związek)...

Po co głosić jakies teorie (wymyślone) i się ich nie trzymać. Bez sensu takie wypisywanie w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Po co głosić jakies teorie (wymyślone) i się ich nie trzymać. Bez sensu takie wypisywanie w takim razie.

To nie, że się ich nie trzymam. To nie są wymyślone teorie, tylko własne przemyślenia. Gdybym doświadczył miłości ze strony kobiety, moje posty wyglądałyby zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie do końca. Uczucia i chuć powinny iść ze sobą w parze, niestety w praktyce rzadko się tak dzieje. Autor tematu ma rację, że kobiety kierują się albo chucią (mam swojego upragnionego przystojniaka, więc nic więcej się nie liczy), albo właśnie pragmatyzmem (no nie kocham go, ale przynajmniej nieźle zarabia, więc z nim zostanę), a najczęściej jednym i drugim, tylko na różnych etapach życia 🙂 

Najczęściej kierują się jednym i drugim symultanicznie. Związek budowany pod dyktando tylko jednej z tych prawd, raczej długo nie pożyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Związek budowany pod dyktando tylko jednej z tych prawd, raczej długo nie pożyje.

No ja się z tym zgadzam, ale spróbuj to wytłumaczyć osobom, które tego nie rozumieją 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No ja się z tym zgadzam, ale spróbuj to wytłumaczyć osobom, które tego nie rozumieją 🙂

Nie wiem kto tu czego nie rozumie, ale chyba głównie autor, że zaklada takie tematy. Ty też mu zresztą przyklasnąłeś😏

Zresztą nieważne. Ważne że znowu na posterunku😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie wiem kto tu czego nie rozumie, ale chyba głównie autor, że zaklada takie tematy.

No teraz to ja nie rozumiem.

Pisałaś, że związek budowany na samej chuci lub samym uczuciu zbyt długo nie przetrwa, tak? No i ja się z tym zgadzam, bo obie rzeczy powinny się łączyć. Na samej chuci, bez uczuć, daleko się nie zajedzie, a na samym uczuciu, bez seksu, to tylko osoby aseksualne dadzą radę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gdyby chociaż raz ktoś napisał prawdę w temacie: kim jest dla mnie drugi człowiek. Onko, strasznie ściemniasz. 

Załóż temat o tym kim jest dla Ciebie drugi człowiek. Zresztą może już to zrobiłeś, ale akurat go nie przyuważyłam... Cholera za mało się przykładam do przeglądania ważnych wątków.

Co tam "sciemniam"?? Nie sądzę. Uśrednienie oczekiwań i doznań to powszechna praktyka ludu pracującego wsi i miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No teraz to ja nie rozumiem.

Pisałaś, że związek budowany na samej chuci lub samym uczuciu zbyt długo nie przetrwa, tak? No i ja się z tym zgadzam, bo obie rzeczy powinny się łączyć. Na samej chuci, bez uczuć, daleko się nie zajedzie, a na samym uczuciu, bez seksu, to tylko osoby aseksualne dadzą radę 🙂

Jeszcze dołącz do tego pragmatyzm, to dopiero się porobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wszystko rozumiem. To taki świat medialny. Każdej mówię, że jest jedyną i najlepszą. Masz lepszy sposób na dogadywanie się? 

Ten sposób jest niewątpliwie gwarancją sukcesu. Byle by być wiarygodnym, bo gdy jakiś smród przesiąknie spod warstwy lukru i pozłoty, to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeszcze dołącz do tego pragmatyzm, to dopiero się porobi.

Na samym pragmatyzmie to akurat można daleko zajść, jeśli trafi się na naiwnego jelenia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mówi się, że to facetom chodzi tylko o seks, a kobietom o miłość.

Ku mojemu zaskoczeniu, mam wrażenie, ze kobietom chodzi o seks, pieniadze, a rzadko o milosc...

Kobiety chcą wszystkiego.

I seksu (dobrego) i miłosci (bez tego się nie da) I poczucia bezpieczeństwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To który Onko już jest? Trzeci, czwarty? Dogadujesz się? 

Coś się uwziął? O co kaman? Piłeś coś? Że tak standardowo zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cena mnie interesuje nie diler. Jest niebezpieczeństwo. 

Bez ryzyka i zabawy brak.

Ale dilera zmień, wcześniej niż później, z dobrego serca radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie na tym chcesz poprzestać, prawda? 

Na tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czyli czwarty, ale pierwszy. Nieważne, że czwarty, ważne, że ostatni. Onko? Chu/jowo to wygląda. 

Cześć kochanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czyli czwarty, ale pierwszy. Nieważne, że czwarty, ważne, że ostatni. Onko? Chu/jowo to wygląda. 

A u Ciebie jak to wygląda? Chu.jowo, czy niechu.jowo?😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×