Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Madelineee

Kobieto, czy mogłabyś być z facetem z nadwagą, ktory was nie pociaga seksualnie ale ma super charakter?

Polecane posty

Duży bęben , to przeważnie od piwa i słabego żarcia ( dużo pieczywa w diecie).

W ŻYCIU. Brzydzą mnie grubi ludzie. 

1 minutę temu, pari napisał:

Duży bęben , to przeważnie od piwa i słabego żarcia ( dużo pieczywa w diecie).

to prawda, usunięcie jak największej ilości węglowodanów z diety to podstawa przy chudnięciu. ale do tego potrzeba chęci i woli, a osoby o słabym charakterze takich rzeczy nie mają.

Ludzie mają różne gusta,  więc bywa że dla jednego ktoś jest atrakcyjny a dla innego nie (oczywiscie są osoby,  które dla wszystkich są atrakcyjni). Nie mogłabym być z kimś kto mnie nie pociąga seksualnie. 

31 minut temu, arto8999 napisał:

Nie. I tym się różni facet od kobiety - że facet jak nie ma podniecenia to nie śpi z kobietą (chociazby dlatego ze nie będzie mu stał).

A kobieta jak to kobieta - może być grubas, byleby woził dupę do pracy ładną terenówką i żyło się przy nim wygodnie. Kobiety są strasznie pragmatycznie i tak też traktują seks często - po prostu raz na kilka dni zamknąć oczy i odbębnic obowiązek żony

Boże ale stereotypy!! Jak ma poukładane w głowie to sobie sama zarobi na "ładną terenówkę". Wybieracie pustaki a potem narzekacie. A Ty już w ogóle przeginasz w każdym wątku, chyba zostałeś bardzo skrzywdzony przez jedną z tych pięknych&głupich

1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Boże ale stereotypy!! Jak ma poukładane w głowie to sobie sama zarobi na "ładną terenówkę". Wybieracie pustaki a potem narzekacie. A Ty już w ogóle przeginasz w każdym wątku, chyba zostałeś bardzo skrzywdzony przez jedną z tych pięknych&głupich

G. Prawda. Jak sama jest bogata, chce jeszcze bogatszego - kobiety są hipergamiczne, dlatego te z górnej półki mają problem ze znalezieniem faceta, proste jak drut. Tak czy tak sprowadza się do schematu powyżej.

• Like 1

Napisano (edytowany)
17 minut temu, zielonaagata napisał:

Z nadwagą różnie bywa. U jednego będzie bardzo widoczna, a innego niezauważalna.

dokladnie. Pisza ze Shakira wazy 65 kg przy 157 i ma niby lekka nadwage (wg bmi) hmmm no ja bym wygladala jak prosiak przy takiej wadze (jestem podobnego wzrostu) a u niej to chyba wyglada spoko, nie znam sie ale chyba sie podoba bo w koncu Shakira przeciez no xD

Edytowano przez oink

6 minut temu, RZECZOM napisał:

to prawda, usunięcie jak największej ilości węglowodanów z diety to podstawa przy chudnięciu. ale do tego potrzeba chęci i woli, a osoby o słabym charakterze takich rzeczy nie mają.

Potwierdzam, ja jestem na low carb od 3 tygodni i wróciłam do wagi sprzed kwarantanny bez głodu i wyrzeczeń. Kilka pierwszych dni jest trudnych bo organizm się przestawia na nowy tryb ale to jest najlepsza dieta jaką kiedykolwiek stosowałam. W zasadzie nie czuję że jestem na diecie

Przede wszystkim otyłość u młodych jest sygnałem alarmowym, że z organizmem jest coś nie tak (choroba).

32 minuty temu, *кєяi* napisał:

nie przeginasz trochè bajkopisarzu?

a ktoś traktuje tu jeszcze powaznie tego cvvelika? 😄 

90% jego wypowiedzi (a raczej wyrzygów) to szczekanie na płeć przeciwną 

przecież to typowa spier'dolina z braci smalców - pamiętam jak kiedyś nawet groził mizo pięścią (choć to jedna z najkulturalniejszych i najbardziej wyważonych osób tutaj) wyzywał od "ścier" tylko dlatego, że napisała coś z czymś się nie zgodził. 

szkoda nawet wdawac się w dyskusje 

PS. a swoja droga to mam niezłą beke z tego, jak guru tych najwiekszych netowych przegrywów - czyli małeczek kotoński będzie niedługo płacił solidne odszkodowanie jednemu youtuberowi. pomału kończ się samowolka tych incelskich deb.ili 😄 

• Thanks 1

1 minutę temu, arto8999 napisał:

G. Prawda. Jak sama jest bogata, chce jeszcze bogatszego - kobiety są hipergamiczne, dlatego te z górnej półki mają problem ze znalezieniem faceta, proste jak drut. Tak czy tak sprowadza się do schematu powyżej.

Sam pierd.. jak potłuczony. Ja w ogóle nie patrzę na kasę, bo mi jej nie brakuje. Dla mnie mężczyzna ma być ogarnięty, a czy zarabia 3 tys. czy 5 czy 10 to mnie wali, sama zarabiam na swoje potrzeby i zachcianki

2 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Sam pierd.. jak potłuczony. Ja w ogóle nie patrzę na kasę, bo mi jej nie brakuje. Dla mnie mężczyzna ma być ogarnięty, a czy zarabia 3 tys. czy 5 czy 10 to mnie wali, sama zarabiam na swoje potrzeby i zachcianki

Ja na razie spotykam sie z duzo bogatsza odemnie kobieta i jest jak do tej pory OKEJ, ona wie ile zarabiam i nie robi mi wyrzutow, wiec to pewnie zalezy od poszczegolnej jednostki, ale nie mowie jeszcze HOP bo nie wiadomo co bedzie dalej

Napisano (edytowany)
7 minut temu, Qwerty82 napisał:

oczekujesz porządnych wypowiedzi po bajkopisarzu (który w nich ma życie tylko mlekiem i miodem płynące) i dodatkowo piszący po chamsku?

Edytowano przez *кєяi*

4 minuty temu, GGG1988 napisał:

Ja na razie spotykam sie z duzo bogatsza odemnie kobieta i jest jak do tej pory OKEJ, ona wie ile zarabiam i nie robi mi wyrzutow, wiec to pewnie zalezy od poszczegolnej jednostki, ale nie mowie jeszcze HOP bo nie wiadomo co bedzie dalej

Czytałam już wcześniej jakiś Twój wątek, to wszystko zależy od etapu życia. Ja jestem na takim etapie że kasą naprawdę nie można mi zaimponować, natomiast szczerością, wiernością i wsparciem jak najbardziej, ale nie tym materialnym tylko emocjonalnym, czysto ludzkim. Da się jak widać nie lecieć na kasę

44 minuty temu, GGG1988 napisał:

Ja co prawda przyjaznilem sie kiedys z facetem ktorego na 1 rzut oka uznawalem za bardzo niatrakcyjnego (byl bardzo niski najnizszy na roku) ale mial mega powodzenie. Co prawda gruby nie byl bo szczuply wysportowany i mial to cos, potrafil uwiesc kazdego swoim wdziekiem, newat facetow (zart - tzn w sensie wzbudzal sympatie) a co dopiero kobiety 🙂 Ale laski wypowiadaly sie o nim ze ogolnie jest ladny tzn z twarzy i ze bardzo przebojowy. I mysle ze taki ktos ma powodzenie bez wzgledu na wyglad, bo nagle kobiety zmieniaja zdanie jakie robi 1 wrazenie.

Tak to działa. Charakter i to coś wpływa na atrakcyjność. 

• Haha 1

Napisano (edytowany)
16 minut temu, arto8999 napisał:

Gdyby twoje pier.dolenie było prawdą, to tysiące facetów zarabiających 2-3 tys. nie byłoby w związku. A jakoś większość jest 😄 Znam sporo par, gdzie kobieta zarabia tyle samo  albo trochę więcej od partnera. Widać, ze goowno widziałes. A twój "punkt obserwacji" to jedynie typowe karyny 😄  Założę się, że nigdy nie poznałeś kobiety, która skończyłaby jakichś wartościowszy kierunek studiów. 

Moja kuzynka (niemka) nawet utrzymuje swojego chłopaka od 8 lat (tamten nadal studiuje) 😄 I od razu mówię, że nie jest żadnym "bed bojem" bo zaraz zacznie się standardowe pieprzenie o tym 😄  I co jest w tym wszystkim najlepsze? Że u niej, w Niemczech, nikogo to nawet nie dziwi 😄  I nikt jej tego nie wypomina. Natomiast gdyby w Polsce przyznała sie do kilkuletniego utrzymywania faceta, to zaraz byłaby obiektem kpin. Widać jednak różnicę w mentalności. I to sporą. 

Owszem, polki nadal są mocno materialistyczne- ale dlatego, ze same wciąż mało zarabiają (polskie zarobki nadal są marne, daleko nam do  zachodu). Analogicznie, ukrainki sa jeszcze większymi materialistkami. Ale na zachodzie to trochę inaczej wygląda.Tam związki, gdzie kobiety związuje się z tak samo/mniej zarabiającymi sa coraz powszechniejsze. 

Edytowano przez gosc451

2 minuty temu, *кєяi* napisał:

oczekujesz porządnych wypowiedzi po bajkopisarzu (który w nich ma życie tylko mlekiem i miodem płynące) i dodatkowo piszący po chamsku?

Wiem, to już nie pierwsze moje ścięcie z nim, ale nie mogę się powstrzymać od komentarza jak widzę takie bzdurne stereotypy. Laska go zgasiła ostatnio bo sporo zarabia na średnim stanowisku i widać ma ścisk d.. do dzisiaj

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, elektryzująca napisał:

Tak to działa. Charakter i to coś wpływa na atrakcyjność. 

tak tez znam takiego, niski jak na faceta (170) ale ma mega powodzenie 😉 sporo lasek miał a teraz nawet faceta bo sobie uswiadomil ze jest bi hmmm xD no ok. Fajny gosciu, niby nie byl modelem ale cos w sobie miał, tez mi sie podobał xd

Edytowano przez oink

54 minuty temu, arto8999 napisał:

A ja szczam na twoją opinię bo jest warto tyle co papier toaletowy który spłynął w moim sedesie przed sekundą.

Typowy babsztyl, gdacze, rzuca się jak ratlerek a kontrargumentów zero.

Typowy arto, gdacze, rzuca się jak ratlerek a kontrargumentów zero.

52 minuty temu, arto8999 napisał:

Ubiegnę dalsze pytanie - w dyskusji z kobietami w 99% nie ma co liczyć na merytorkę i racjonalność wypowiedzi. Jesteście bombkami hormonalnymi targanymi przez emocje, dlatego chłopy was nie dopuszczają do wielkiej polityki, biznesu, wojska etc bo z waszym gdakaniem byłbym całkiem syf.

A potem obudziłeś się z ręką w nocniku.

26 minut temu, arto8999 napisał:

No co ty nie powiesz.

30 minut temu, oink napisał:

tak tez znam takiego, niski jak na faceta (170) ale ma mega powodzenie 😉 sporo lasek miał a teraz nawet faceta bo sobie uswiadomil ze jest bi hmmm xD no ok. Fajny gosciu, niby nie byl modelem ale cos w sobie miał, tez mi sie podobał xd

To ten ktorego ja znam jeszcze nizszy, zupelnie mega niski podejrzewam ze mial moze ze 160.

Teraz podobno jest bogaty ale jak dokladnie wyglada jego zycie nie wiem.

pociag fizyczny MUSI byc, jak laska gada, ze nie, to po prostu kłamie i nigdy nie miała faceta

kobieta, ktorej nie podoba sie facet- chocby nie wiadomo jak cudowny mial charakter, nigdy nie bedzie do konca szczesliwa i bedzie patrzyła na innych a finalnie i tak go zostawi badz zdradzi, taka prawda

JEDYNA ale to JEDYNA opcja jest taka, ze ten gosc byłby multi milionerem.. no to moze taka szm@tka dla kasy moglaby to juz przebolec, ale to są juz wyjątkowe sytuacje

48 minut temu, arto8999 napisał:

Dokładnie, ale widzisz jak baby manipulują wypowiedziami, nie odnoszą się do tematu, przekręcają, zakrzykują - przeciez z babą nie ma normalnej dyskusji, od zawsze faceci to wiedzą 😄

Osobą, która nie odnosi się do tematy jesteś przede wszystkim ty. Tym bardziej, autor nie ciebie prosi o zdanie.

Zauważę, że autor wątku pyta kobiety, o ich osobiste preferencje co do mężczyzn. Nie pyta inceli i innych tego typu osobników o to, co im się wydaje, że sądzą kobiety.

Także najwyższy czas zamilknąć arto i nie robić z siebie jeszcze większego palanta niż się jest.

Gdyby mi się ktoś nie podobał to byśmy mogli się kolegować.

Co do wyglądu to dla mnie szczupli faceci są aseksualni. Tak samo jak ci, ktorzy za dużo chodzą na silownię. Lubię jak facet ma mięśnie, ale bez przesady. Otyli też mnie nie pociągają. Lubię dużych, ale w normie. Takie mam osobiste preferencje. Mój chłopak ma 1,85 i wazy ok 100kg. Taki mi się podoba choc byc moze smiesznie razem wygladamy (ja waze 52kg i mam 1,60 wzrostu).

2 godziny temu, gość xyz napisał:

przecież to typowa spier'dolina z braci smalców - pamiętam jak kiedyś nawet groził mizo pięścią (choć to jedna z najkulturalniejszych i najbardziej wyważonych osób tutaj) wyzywał od "ścier" tylko dlatego, że napisała coś z czymś się nie zgodził. 

PS. a swoja droga to mam niezłą beke z tego, jak guru tych najwiekszych netowych przegrywów - czyli małeczek kotoński będzie niedługo płacił solidne odszkodowanie jednemu youtuberowi. pomału kończ się samowolka tych incelskich deb.ili 😄 

Swoją drogą, mizo jak on w '90%" atakuje płeć przeciwną. W każdym razie zdecydowanej większości atakuje mężczyzn i wybiela kobiety. W zasadzie zachowuje się niczym bohaterka z memów, facet jest zawsze tym złym, a jeśli kobieta robi coś podobnego np. zdradza, to przecież była zaniedbana i to wina mężczyzny. Swoją drogą nie jest to przykład wyjęty z sufitu, chyba widziałem jakaś, jej wypowiedź w podobnym tonie odnoście zdradzającej kobiety, oraz chyba w innym temacie, jeśli chodzi o zdradzanego faceta.

Swoją drogą wydaje mi się, że jej nick był inspirowany określeniem "mizoandria", ale to tylko ona może to potwierdzić, w każdym razie jeśli by tak było, to by dość sporo o niej mówiło.

Jednak by być uczciwym, to faktycznie wypowiada się ona w sposób kulturalny. W każdym razie głupio mi było zarzucać mu ciągłe atakowanie kobiet i jednocześnie na jednym tchu wspomnieć o @mizo w samych superlatywach. Chyba że uważasz, że obwinianie tylko jednej płci to jest "spoko", szczególnie jeśli są to mężczyźni, bo ich za coś nie lubisz, w takim razie to by wiele wyjaśniało.

Swoją drogą używanie epitetów typu "cvvelika" chyba nie przystoi do człowieka z wysoką  kulturą osobistą?

• Like 1

3 godziny temu, gość xyz napisał:

Co do twojego post scriptum, to chodzi o sprawę z youtuberem awiec? Ostatnio nagrał godzinny film, ale szkoda było mi czasu na to, gadał ze poszło jakieś pismo do sądu?

2 minuty temu, arto8999 napisał:

Jako kobieta jesteś żalosna i dalej jak mantrę powielasz wasze ośmieszające się gdakanie, "incel", wykręcanie kota ogonem etc - jesteście wręcz niereformowalne w swoich skłonnościach manipulacyjnych. 

Ja ci wyłożyłem to jak kobiety podchodzą do seksu, od ciebie nie uslyszalem zadnego ustosunkowania się więc przestan chrzanic i mi cokolowiek zarzucac, bo sama robisz non stop uniki. No ale czego sie spodziewac, norma na tym forum - obszczekac, wykręcic, nazwać "incelem" (kazdego faceta ktory mowi ci nie w smak tak nazywasz ? :d jezeli nie, to trzeba dogonic kolezanki i zacząć) etc.

Ty i twoje wykłady 🤣🤣🤣

No to wyłóż w takim razie kobieto, "czy mogłabyś być z facetem z nadwagą, ktory was nie pociaga seksualnie ale ma super charakter?" Żeby było na temat, bez gdakania niedo/...uchanego faceta i bez "wykręcania" kota ogonem.

PS. A gdzie widzisz inteligencie od siedmiu boleści żebym nazwała cię incelem? Dla mnie zaliczasz się do "innych tego typu osobników". Czyli do czegoś nawet bardziej żałosnego.

3 minuty temu, arto8999 napisał:

Juz ci wyłozylem w poprednich postach w dyskusji ale jak to baba widzisz tylko to co lezy w twoim interesiku - standardzik  😄 oczka latają tylko tam gdzie można jak najwiecej wyrwac na swoją korzyść, gdzie tam merytoryka. Poczytaj sobie nie bede sie powtarzał.

Tak, w tym poście w ktorym napisałaś o incelach i innych osobnikach - sprytnie wykręcony kotek ogonem (brawo :D), czyli zapytam tak: kazdego faceta ktory mowi ci nie w smak nazywasz "innym osobnikiem" - jeżeli nie, to najwyzsza pora zacząć - nie mozesz byc gorsza niz narracja większości wspolczesnych panienek. 😄

Aha, tak, tak, te moje wykłady... 😄 moje wykłady i wasze wieczne wykręty i manipulowanie czym się da, to tez jest wasz standard nawet nie wiesz jak bardzo rzucajacy sie w oczy.

powtarzasz się żałośnie :/ nie podniecaj się tyle pisząc te bzdury 😏 sam nie odwracaj kota ogonem tylko odpowiedz na pytanie KOBIETO ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować