Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Madelineee

Kobieto, czy mogłabyś być z facetem z nadwagą, ktory was nie pociaga seksualnie ale ma super charakter?

Polecane posty

Jak nie pociąga to nie ma bata ani z grubym ani z chudym ani z takim w sam raz

• Like 3

W wieku 75 lat to można być z kimś dla charakteru. A tak to ważny jest seks i trzeba z przyjemnością się kochać i pieścić 

Mogłaby w drodze wyjątku jeśli........ byłby dziany i miał kasę.

Znam taką jedną. Zalecał się do niej pewien grubasek, ona kręciła nosem, że to tylko kolega, że jest brzydki, że nie, ze nic z tego. Grubasek okazał się z bogatego domu, dwa domy, trzy samochody, przywożenie, podwozenie, spontaniczne wycieczki nad morze, żarcie po knajpach, wysoki standard.

I wiecie co ?

Nagle zaczęli sympatyzować 😉 okazał się "misiem", z którym.... zaczęła byś w związku! 🙂 prosze, co za zmiana frontu 😉 teraz już sa małzeństwem 😉 Ta daaaam

Jak facet daje wygodne zycie, to kobieta przymyka oko na fałdy na brzuchu, po prostu podczas seksu wyobraza sobie ze bzyka sie z wysportowanym facetem z pracy. 🙂

Jak ma świetny charakter, to będzie pociągał pomimo tuszy. Tak to działa u kobiet. Oczywiście u kobiet dojrzałych emocjonalnie.
To nie jest przesada, jeśli ktoś mówi, że dla kobiety najbardziej seksowną częścią ciała jest umysł. To czysta prawda.

Jak facet ma charyzmę, wiedzę, intelekt, jest szarmancki, ma poczucie humoru i robi fajne rzeczy - to idę z nim do łóżka w ciemno. ❤️

• Haha 1

Napisano (edytowany)

To złożony temat. Gdyby miał super charakter i to "coś" to z dużym prawdopodobieństwem pociąg seksualny pojawiłby się sam. Natomiast wierząc w przyjaźń damsko-męską wiem, że można kogoś uwielbiać, twierdzić ze jest atrakcyjny ale bez tego czegoś nie widzieć go jako partnera. Mój przyjaciel jest niesamowicie przystojny, ma świetny charakter, ale w życiu nie chciałabym mieć go za partnera. 

Edytowano przez elektryzująca

Jak takiego spotkam to wtedy się zastanowię .)

Dodam, że idę z nim do łóżka w ciemno, bo wiem, ze przy jego charakterze - będzie też doskonałym kochankiem, który nie będzie w łóżku egoistą, a jego inteligencja każe mu wcześniej sprawdzić, jak można sprawić przyjemność kobiecie. Będzie uważny, delikatny i śmiały jednocześnie - po prostu czad!

Ach, spotkać takiego faceta... Nie przeszkadzałaby mi ani jego nadwaga, ani brak włosów, mógłby być rudy.

Przed chwilą, Lododendron napisał:

Dodam, że idę z nim do łóżka w ciemno, bo wiem, ze przy jego charakterze - będzie też doskonałym kochankiem, który nie będzie w łóżku egoistą, a jego inteligencja każe mu wcześniej sprawdzić, jak można sprawić przyjemność kobiecie. Będzie uważny, delikatny i śmiały jednocześnie - po prostu czad!

Ach, spotkać takiego faceta... Nie przeszkadzałaby mi ani jego nadwaga, ani brak włosów, mógłby być rudy.

Niestetyt faceci w wiekszosci przypadkow licza tylko na wlasna przyjemnosc. 

• Haha 1

1 minutę temu, Madelineee napisał:

Niestetyt faceci w wiekszosci przypadkow licza tylko na wlasna przyjemnosc. 

Niestety. Wtedy nawet uroda Jareda Leto nie pomoże.

Przed chwilą, arto8999 napisał:

Milion razy to słyszałem w życiu, ja bym nie mogła, to nie w moim guście, ja jestem inna, męczy mnie juz to gdakanie.

Ale nie wnikam. Wiele kobiet by mogło - ba! wiele tak robi. Kobiety mają biologicznie w sobie sporo z prostytutki.

Zmień otoczenie, kolego. Zdecydowanie obracasz się wśród patologii. Cmok!

1 minutę temu, arto8999 napisał:

Milion razy to słyszałem w życiu, ja bym nie mogła, to nie w moim guście, ja jestem inna, męczy mnie juz to gdakanie.

Ale nie wnikam. Wiele kobiet by mogło - ba! wiele tak robi. Kobiety mają biologicznie w sobie sporo z prostytutki.

a czy Ty bys mogl byc z kobieta ktora Cie clakowicie nie pociaga seksualnie, ale gdyby byla bogata, to bys mogl?

nadwaga i dobry charakter wyklucza się wzajemnie.

Przed chwilą, RZECZOM napisał:

Dlaczego ? ;o

Przed chwilą, RZECZOM napisał:

P i e r d o l i s z. 🙂

• Haha 1

2 minuty temu, arto8999 napisał:

nie przeginasz trochè bajkopisarzu?

Przed chwilą, Madelineee napisał:

a czy Ty bys mogl byc z kobieta ktora Cie clakowicie nie pociaga seksualnie, ale gdyby byla bogata, to bys mogl?

Nie. I tym się różni facet od kobiety - że facet jak nie ma podniecenia to nie śpi z kobietą (chociazby dlatego ze nie będzie mu stał).

A kobieta jak to kobieta - może być grubas, byleby woził dupę do pracy ładną terenówką i żyło się przy nim wygodnie. Kobiety są strasznie pragmatycznie i tak też traktują seks często - po prostu raz na kilka dni zamknąć oczy i odbębnic obowiązek żony

1 minutę temu, Madelineee napisał:

Dlaczego ? ;o

bo człowiek który ma dobry charakter nie dopuści do tego aby mieć nadwagę.

1 minutę temu, *кєяi* napisał:

nie przeginasz trochè bajkopisarzu?

Nie przeginam, bajkopisarko. Prawda boli, co ?

Napisano (edytowany)

Nie przeginam, bajkopisarko. Prawda boli, co ?

Prawda w twoim mniemaniu. To jaką bajkę masz zamiar zaraz wymyśleć tym razem?

Edytowano przez *кєяi*

Ja co prawda przyjaznilem sie kiedys z facetem ktorego na 1 rzut oka uznawalem za bardzo niatrakcyjnego (byl bardzo niski najnizszy na roku) ale mial mega powodzenie. Co prawda gruby nie byl bo szczuply wysportowany i mial to cos, potrafil uwiesc kazdego swoim wdziekiem, newat facetow (zart - tzn w sensie wzbudzal sympatie) a co dopiero kobiety 🙂 Ale laski wypowiadaly sie o nim ze ogolnie jest ladny tzn z twarzy i ze bardzo przebojowy. I mysle ze taki ktos ma powodzenie bez wzgledu na wyglad, bo nagle kobiety zmieniaja zdanie jakie robi 1 wrazenie.

2 minuty temu, RZECZOM napisał:

bo człowiek który ma dobry charakter nie dopuści do tego aby mieć nadwagę.

Z jakiego pseudoporadnika dla kobiet ten bełkot ? xD  "Jak być szczęsliwą wyzwoloną kobietą XXI wieku " ? 😄

Z jakiego pseudoporadnika dla kobiet ten bełkot ? xD  "Jak być szczęsliwą wyzwoloną kobietą XXI wieku " ? 😄

nie, z własnego doświadczenia. 10 kilo w 2 miesiące synu.

1 minutę temu, arto8999 napisał:

A ja szczam na twoją opinię bo jest warto tyle co papier toaletowy który spłynął w moim sedesie przed sekundą.

Typowy babsztyl, gdacze, rzuca się jak ratlerek a kontrargumentów zero.

chamstwo zawsze tak po chamsku i nie ma co liczyć na porządne odpowiedzi? Gdziekolwiek?

2 minuty temu, RZECZOM napisał:

nie, z własnego doświadczenia. 10 kilo w 2 miesiące synu.

Gratuluję, dziewczynko.

Nijak to nie potwierdza tego bełkotu, który padł wcześniej

Gratuluję, dziewczynko.

Nijak to nie potwierdza tego bełkotu, który padł wcześniej

dziewczynki to piszczą jak mnie widzą.

ja bym z takim nie byla bo chce troche przyjemnosci w zyciu tez hmmm chyba ze bedac grubawym bedzie dla mnie tez atrakcyjny seksualnie (czasem sa tacy, nie full grubasy ale troche krepi, z lekkim brzuszkiem)

1 minutę temu, oink napisał:

ja bym z takim nie byla bo chce troche przyjemnosci w zyciu tez hmmm chyba ze bedac grubawym bedzie dla mnie tez atrakcyjny seksualnie (czasem sa tacy, nie full grubasy ale troche krepi, z lekkim brzuszkiem)

Z ciekawości: facet z nadwagą (np 185 cm 105 kg) moze byc atrakcyjny seksualnie dla ciebie ?

Z ciekawości: facet z nadwagą (np 185 cm 105 kg) moze byc atrakcyjny seksualnie dla ciebie ?

hmmmm wg bmi to idealna waga dla faceta przy tym wzroscie to 85-86 kg, jak dla mnie to 10 kg nadwagi dopuszczalne ze tak powiem xD haha no i zalezy jak to sie uklada, niektorzy maja wiecej miesni i to im daje wage, tak na liczbach to mi ciezko stwierdzic jak kogos nie widze

Z nadwagą różnie bywa. U jednego będzie bardzo widoczna, a innego niezauważalna.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować