Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Magruda

Trzecie dziecko i ciąża po 30tce

Polecane posty

5 godzin temu, Lampka napisał:

Właśnie najczęściej tak jest że dzieci z bogatych domów pracują jako nastolatki. Nie wiem dlaczego,może rodzice chcą ich w ten sposób nauczyć szacunku do pieniądza że nic nie przychodzi łatwo tylko wszystko trzeba osiągnąć ciężką pracą ?Mój sąsiad wyjechał z żoną do Stanów,tam urodziła im się córka, bardzo dobrze im się powodziło, mieli dwa domy i wyobraźcie sobie że jak ta córka skończyła 16 lat to kazali jej w wakacje iść i zapracować na siebie i tak było co roku ,moim zdaniem to jest chore.

To nie jest chore, to jest nauka. Rodzice uczyli corke, ze pieniadze nie rosna na drzewach i ile wysilku trzeba wlozyc by kupic sobie cos co mloda sobie wymyslila. Bez pracy nie ma kolaczy itd. Sluszne postepowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Lampka napisał:

Właśnie najczęściej tak jest że dzieci z bogatych domów pracują jako nastolatki. Nie wiem dlaczego,może rodzice chcą ich w ten sposób nauczyć szacunku do pieniądza że nic nie przychodzi łatwo tylko wszystko trzeba osiągnąć ciężką pracą ?Mój sąsiad wyjechał z żoną do Stanów,tam urodziła im się córka, bardzo dobrze im się powodziło, mieli dwa domy i wyobraźcie sobie że jak ta córka skończyła 16 lat to kazali jej w wakacje iść i zapracować na siebie i tak było co roku ,moim zdaniem to jest chore.

Troche taka fanaberia nowobogackich z rodowodem amerykańskim. Tam normą jest praca w okresie wakacyjnym lub w wolnych godzinach od zajęć szkolnych.

Inaczej się jednakże idzie do KFC na kuchnie czy tam do innego Subwaya ze świadomością, że to etap przejściowy, doświadczenie wakacyjne, gdyż w dorosłym życiu kapitał z domu podholuje do wielokrotności wypłaty a inaczej gdy awans oznacza dla Ciebie co najwyżej kurs na kierowcę tira a niejednokrotnie w gastronomii spędzisz całe życie, gdyż nie ma przestrzeni na przekwalifikowanie bo brak jednej wypłaty = zawalona rata kredytowa, obniżony standard życia dzieci, brak na czynsz etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Milkyway38 napisał:

Szacunek dla Ciebie💛 

ja sobie dałam czas do 40- taki na ostatnia ciąże, później już bym się bała... no i by mi się pewnie nie chciało 😊

Ale tobie gratuluje i zycze zdrowego dzidziusia👍😘

Dziękuję 🙂 My co prawda nie planowaliśmy powiększania rodziny, ale tak nam się złożyło dzięki zbiegowi kilku okoliczności. Widocznie los tak chciał, więc się cieszymy, szczególnie mój partner, bo to jego pierwsze dziecko. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, gosiaczek1975 napisał:

Dziękuję 🙂 My co prawda nie planowaliśmy powiększania rodziny, ale tak nam się złożyło dzięki zbiegowi kilku okoliczności. Widocznie los tak chciał, więc się cieszymy, szczególnie mój partner, bo to jego pierwsze dziecko. 

Tym bardziej gratulacje 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, gosiaczek1975 napisał:

Dziękuję 🙂 My co prawda nie planowaliśmy powiększania rodziny, ale tak nam się złożyło dzięki zbiegowi kilku okoliczności. Widocznie los tak chciał, więc się cieszymy, szczególnie mój partner, bo to jego pierwsze dziecko. 

Może twój partner planował ?Mój kolega związał się z kobietą z dwójką dzieci w wieku 7 i 9 lat i specjalnie jej zrobił kolejne dziecko bo chciał mieć swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Dobrosułka napisał:

To fantastycznie, swietnie sie udalo i wyszlo.  Zdrowego dzidziusia i lekkeigo rozwiazania zycze

Dziękuję :) Coś mi mówi, że to będzie prawdziwa córeczka tatusia, a od trzymania dyscypliny będzie mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lampka napisał:

Może twój partner planował ?Mój kolega związał się z kobietą z dwójką dzieci w wieku 7 i 9 lat i specjalnie jej zrobił kolejne dziecko bo chciał mieć swoje.

Nie planował, to nie jest ten typ człowieka. Tak się nam przydarzyło, że zaszłam w ciążę, "wina" była po obydwu stronach, więc nikt tu nikogo nie wrabiał ani nie łapał na dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×