Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lawenda21

Czy kupujecie przez portale ogłoszeniowe typu OLX ?

Polecane posty

Chciałabym was zapytać czy kupujecie przez portale ogłoszeniowe typu OLX ? Ja osobiście do tej pory bardzo dużo rzeczy kupowałam i nigdy nie miałam z tym żadnych większych problemów, płaciłam i przesyłki przychodziły, ale niestety parę dni temu natrafiłam na kanał na yt "Poszukiwacze Okazji" obejrzałam ich chyba wszystkie filmiki o oszustwach właśnie na tego typu portalach i się bardzo mocno przeraziłam, jak to było niebezpieczne co robiłam i do jakiej skali oszustw potrafiło dochodzić, czasami bywało tak, że ludzie brali coś w kategorii "Za darmo" a ostatecznie mieli czyszczone konta do zera, fałszywe linki do aukcji allegro, fałszywe strony bankowe, itd. po tym jak przypadkiem natrafiłam na ich kanał raczej nie będę ryzykować. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lawenda21 napisał:

po tym jak przypadkiem natrafiłam na ich kanał raczej nie będę ryzykować. 

Chwalisz się czy żalisz?🤔

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na olx kupuje ale tylko z okolicy. Twarzą w twarz. Jadę, oglądam i kupuje. Wysyłki są ryzykowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się kupować w ten sposób ale teraz większość rzeczy dla dziecka kupuję w sklepie abc-bobasa.pl ostatnio zamówiłam śliczne pajacyki i body. Mają tam też ubranka firmy Pinokio. Lubię kupować w jednym miejscu a ten sklep mi się spodobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2020 o 12:51, lawenda21 napisał:

Chciałabym was zapytać czy kupujecie przez portale ogłoszeniowe typu OLX ? Ja osobiście do tej pory bardzo dużo rzeczy kupowałam i nigdy nie miałam z tym żadnych większych problemów, płaciłam i przesyłki przychodziły, ale niestety parę dni temu natrafiłam na kanał na yt "Poszukiwacze Okazji" obejrzałam ich chyba wszystkie filmiki o oszustwach właśnie na tego typu portalach i się bardzo mocno przeraziłam, jak to było niebezpieczne co robiłam i do jakiej skali oszustw potrafiło dochodzić, czasami bywało tak, że ludzie brali coś w kategorii "Za darmo" a ostatecznie mieli czyszczone konta do zera, fałszywe linki do aukcji allegro, fałszywe strony bankowe, itd. po tym jak przypadkiem natrafiłam na ich kanał raczej nie będę ryzykować. 

Dlatego ja w ogóle nie mam konta bankowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×