Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość⁴

Niska temperatura ciała przed okresem

Polecane posty

Witajcie, wybaczcie, że ponownie zakładam temat, ale mam pytanie. Nie robię testów ciążowych bo przez nie za bardzo się nakręcam, staramy się z mężem o dziecko i narazie jedyne co robię to mierzę temperaturę ciała. Jestem trzy dni przed okresem i moja temperatura ciała nie jest podwyższona wręcz przeciwnie 36.4 czy mimo to jest szansa, że jestem w ciąży?? Bo z tego co czytałam jeśli się jest to temp jest podwyższona przed okresem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj kobieto, popadasz w paranoje, a to dopiero początek starań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Iwna napisał:

Wyluzuj kobieto, popadasz w paranoje, a to dopiero początek starań. 

Wiem, że masz rację, ale mój umysł niestety jest chyba jakimś masochistą🤣 mąż powinien mi zabrać termometr🙈🙈 Wiem, że to jest denerwujące, że tak ciągle pytam - przepraszam, ale tu najłatwiej jest o coś zapytać. Chyba czas się czymś zająć żeby odgonić myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość⁴ napisał:

Wiem, że masz rację, ale mój umysł niestety jest chyba jakimś masochistą🤣 mąż powinien mi zabrać termometr🙈🙈 Wiem, że to jest denerwujące, że tak ciągle pytam - przepraszam, ale tu najłatwiej jest o coś zapytać. Chyba czas się czymś zająć żeby odgonić myśli

Nie tyle jest to denerwujące, co sama sobie szkodzisz. Przez takie skrajne, niezdrowe podejście szanse na ciążę maleją. Wzrosną, kiedy będziesz zrelaksowana i spokojna. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość⁴ napisał:

Witajcie, wybaczcie, że ponownie zakładam temat, ale mam pytanie. Nie robię testów ciążowych bo przez nie za bardzo się nakręcam, staramy się z mężem o dziecko i narazie jedyne co robię to mierzę temperaturę ciała. Jestem trzy dni przed okresem i moja temperatura ciała nie jest podwyższona wręcz przeciwnie 36.4 czy mimo to jest szansa, że jestem w ciąży?? Bo z tego co czytałam jeśli się jest to temp jest podwyższona przed okresem..

Ile kobiet tyle sytuacji. Jednej spada temp i oznacza to @, u innej jednak będzie ciąża. Mi nie spadła, gdy byłam w ciąży. Był. Jednorazowy spadek a później wzrosła znów i już tak została. 

Najlepiej nie badać temp po owulacji. Po co? Wyznaczasz owulacje i tyle. Później ta temp u tak nic ci nie powie a bez sensu się nakręcasz. Temperatura nie powie ci, czy jesteś w ciąży czy nie. Wyznacz owulacje i odłóż termometr. Co miało być to będzie. 13 dni po owulacji zrób test i tyle. Nie schizuj bo każda @ będzie cię coraz bardziej dobijać 👍

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za mierzeniem temperatury po owulacji. Mimo negatywnego testu miałam przeświadczenie, że jednak jestem w ciąży, bo mi o tym mówiła temperatura na wyższym poziomie. Drugi test potwierdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×