Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malisza

podziękowanie za przybycie na chrzest - dzieci

Polecane posty

Na chrzcie dziecka planuję zrobić podziękowania dla gości za przybycie w formie magnesu ze zdjęciem mojego dziecka ale zastanawia mnie kwestia, jak to powinno wyglądać gdy z jednego domu przychodzi 4 osobowa rodzina z dwojgiem dzieci... czy takie podziękowanie również dla każdego z osobna? czy coś innego dla dzieci np. bańki mydlane? zastanawiam się pod względem praktycznym, 4 magnesy takie same na np  jedną lodówkę... czy to sensowne? Co myślicie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, malisza napisał:

Na chrzcie dziecka planuję zrobić podziękowania dla gości za przybycie w formie magnesu ze zdjęciem mojego dziecka ale zastanawia mnie kwestia, jak to powinno wyglądać gdy z jednego domu przychodzi 4 osobowa rodzina z dwojgiem dzieci... czy takie podziękowanie również dla każdego z osobna? czy coś innego dla dzieci np. bańki mydlane? zastanawiam się pod względem praktycznym, 4 magnesy takie same na np  jedną lodówkę... czy to sensowne? Co myślicie?

 

Jakbym dostała coś ze zdjęciem dziecka to wylądowałoby to w koszu na śmieci. Podziękowanie za przybycie owszem ale, do choinki, przestańcie wciskać wszystkim w koło zdjęcia swoich dzieciaków. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, BitchNaughty napisał:

Jakbym dostała coś ze zdjęciem dziecka to wylądowałoby to w koszu na śmieci. Podziękowanie za przybycie owszem ale, do choinki, przestańcie wciskać wszystkim w koło zdjęcia swoich dzieciaków. 

Wg mnie magnez to przesada. Można dać go babciom, chrzestnym, a reszta gości pewnie sobie tego na lodówkę nie przylepi. jeśli musi być podziękowanie że zdjęciem to w formie kartki. A banki mydlane są ok, dzieci zajmą się chwilę 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na lodowce mam zdjecie moich dzieci. Moich. Nie zamierzam oblepiac jej siostrzencami, bratankami czy dziecmi znajomych choć bardzo ich lubię. Myślę, że tylko dziadkowie ucieszą się z takiego prezentu. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, malisza napisał:

A co w takim razie jest warte uwagi i mile widziane???? 

Wg mnie zwykła karka czy nawet zdjęcie dziecka z wypisanymi podziękowaniami będzie ok. Miłe i niezobowiązujące

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przyklad małe czekoladki. Wszystkie aniolki gipsowe itp i tak wylądują gdzies gleboko w szufladzie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Neva88 napisał:

Na przyklad małe czekoladki. Wszystkie aniolki gipsowe itp i tak wylądują gdzies gleboko w szufladzie. 

W sumie chyba można zamówić jakieś fajne czekoladki z takiej okazji. Np w kształcie aniołków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie w google "podziekowanie chrzest pierniczki" - cudowne! Sama niebawem będę chrzcila córcię i chyba wybiore wlasnie te pierniczki. Nie dość, ze piekne, to jeszcze każdy będzie zadowolony 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, w taki razie np fotka dziecka plus krówka z podziękowaniem a dla dzieciaków bańki mydlane były waszym zdaniem wystarczające czy to jednak przesada? Kompletnie nie mam doświadczenia 😕

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, malisza napisał:

Ok, w taki razie np fotka dziecka plus krówka z podziękowaniem a dla dzieciaków bańki mydlane były waszym zdaniem wystarczające czy to jednak przesada? Kompletnie nie mam doświadczenia 😕

 

W zupełności wystarczy 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły cyrk. Najlepiej strzel się tym magnesem w czoło. Po co ty dziecko chrzcisz, rozumiesz chociaż?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio, teraz mamuśki odstawiają taki teatrzyk? Bańki mydlane, cuda wianki. To chyba przerost formy nad treścią?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mallena 85 napisał:

Serio, teraz mamuśki odstawiają taki teatrzyk? Bańki mydlane, cuda wianki. To chyba przerost formy nad treścią?

Banki mydlane to przerost formy nad treścią? Ja bym wydrukowała jeszxze sto kolorowanek, kupiła naklejki, kredki i krede,zeby dzieci się zajęły sobą i dały doroslym porozmawiac, bo niestety dzieci mają tendencję do nudzenia się na takich imprezach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio to jest chrzest czy Kinder party? Jakie to typowe, żeby się popisać jakimiś bzdurami przed rodzinką

Wy nawet nie rozumiecie czym jest chrzest

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mallena 85 napisał:

Serio to jest chrzest czy Kinder party? Jakie to typowe, żeby się popisać jakimiś bzdurami przed rodzinką

Wy nawet nie rozumiecie czym jest chrzest

 

A Ty stwierdziłaś,że będziesz robić gunwoburze bez powodu. Trochę to jest Kinder party..chrzest jest w kościele,a po kościele obiad i gościom zwłaszcza tym najmłodszym trzeba zorganizować czas

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, a co zlego w tym, że dzieci miło spędza czas? Przeciez nie będą się modlić w restauracji. 

Akurat banki bym odpuściła. Zostają po nich paskudne do usunięcia plamy, poza tym na pewno cos sie dzieciom wyleje i maluszki mogą się przewracać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KateZRzeszowa napisał:

A Ty stwierdziłaś,że będziesz robić gunwoburze bez powodu. Trochę to jest Kinder party..chrzest jest w kościele,a po kościele obiad i gościom zwłaszcza tym najmłodszym trzeba zorganizować czas

Zgadzam się. Każdy robi jak uważa, ja mam bardzo rodzinnych bliskich i Dużo dzieci w rodzinie, i wiem, że każdemu bedzie miło spotkac się, a taki drobiazg w formie pamiątki będzie dla nich czymś miłym. 

Edytowano przez malisza
błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mallena 85 napisał:

I picie wódki plus pląsy przy disco polo. Takie przeżywanie sakramentu.

Żenada

Każdy sądzi ze swojej perspektywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mallena 85 napisał:

I picie wódki plus pląsy przy disco polo. Takie przeżywanie sakramentu.

Żenada

Przeżywanie sakramentu to już moja prywatna sprawa. w kościele show nie robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, malisza napisał:

Przeżywanie sakramentu to już moja prywatna sprawa. w kościele show nie robię

Ależ robisz. Ten cały zakłamany chrzest to już niezłe show. Przyrzekasz wychować dziecko w wierze, a pewnie nawet 10 przykazań po kolei nie wymienisz. I dam sobie rękę uciąć, że bzykalas się przed ślubem. Polska hipokryzja

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mallena 85 napisał:

Ależ robisz. Ten cały zakłamany chrzest to już niezłe show. Przyrzekasz wychować dziecko w wierze, a pewnie nawet 10 przykazań po kolei nie wymienisz. I dam sobie rękę uciąć, że bzykalas się przed ślubem. Polska hipokryzja

 

Chyba trzeba ci współczuć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Neva88 napisał:

Wpisz sobie w google "podziekowanie chrzest pierniczki" - cudowne! Sama niebawem będę chrzcila córcię i chyba wybiore wlasnie te pierniczki. Nie dość, ze piekne, to jeszcze każdy będzie zadowolony 🙂

rzeczywiście, są piękne. Trochę za mało mam już czasu ale warte zapamiętania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co robic jakies podziekowania na chrzcie czy komunii. Goscie przychodza do dziecka nie trzeba im za to specjalnie dziekowac prezentami. Podziekowania robi sie dla rodzicow na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na chrzest zamówiłam w formie podziękowania gipsowe aniołki i żałuję. Ładnie to wyglądało ale co z tego. Akurat u mnie na chrzcie nie było dzieci. Ale magnesy to przesada, nie powiesiłabym na lodówce zdjęcia nie swojego dziecka i glupio by mi to było wywalić do śmieci. Więc problem tylko.

Z perspektywy czasu zamówiłabym krówki lub pierniczki, małe słoiczki miodu etc. Coś do "zjedzenia".

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie rozumiem po co robić jakieś podziękowania. Przecież każdy przychodzi z własnej woli, dostanie obiad itd. Później te pamiątki typu  magnesy lądują gdzieś w szafce bo głupio wyrzucić i glupio też to powiesic. Tak samo na weselach jakieś slodycze. Zjem to od razu na drugi dzień bo przecież trzymać tego nie będę żeby się przeterminowało. I głupia czekoladka co w sklepie by kosztowała złotówkę z jakimś napisem kosztuje 5zl. Totalne wywalanie kasy. Przewracają się te pamiątki później w domu i nie ma co z tym robić. A po drugie dla mnie to wiocha. Narzucać się z takimi rzeczami, na siłę wciskać to ludziom nawet jak nie chcą. Muszą wziąć bo głupio zostawić na stole. U mnie nie było na weselu i na chrzcinach też nie będzie. A byłam na imprezach gdzie goście pozostawiali te pamiątki na stolach. Dzieciom można właśnie jakieś kolorowanki czy coś takiego żeby się zajęli sobą na imprezie i tyle. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, malisza napisał:

Ok, w taki razie np fotka dziecka plus krówka z podziękowaniem a dla dzieciaków bańki mydlane były waszym zdaniem wystarczające czy to jednak przesada? Kompletnie nie mam doświadczenia 😕

 

A musisz całej rodzinie wciskać zdjęcie swojego dziecka? Nie można dać podziękowań bez zdjęcia co pewnie zostanie milej przyjęte? Naprawdę, ze zdjęć ucieszą się dziedkowie, a reszta rodziny wciśnie gdzieś do szafki i nigdy tego nie wyciągnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, 31190 napisał:

Ja osobiście nie rozumiem po co robić jakieś podziękowania. Przecież każdy przychodzi z własnej woli, dostanie obiad itd. Później te pamiątki typu  magnesy lądują gdzieś w szafce bo głupio wyrzucić i glupio też to powiesic. Tak samo na weselach jakieś slodycze. Zjem to od razu na drugi dzień bo przecież trzymać tego nie będę żeby się przeterminowało. I głupia czekoladka co w sklepie by kosztowała złotówkę z jakimś napisem kosztuje 5zl. Totalne wywalanie kasy. Przewracają się te pamiątki później w domu i nie ma co z tym robić. A po drugie dla mnie to wiocha. Narzucać się z takimi rzeczami, na siłę wciskać to ludziom nawet jak nie chcą. Muszą wziąć bo głupio zostawić na stole. U mnie nie było na weselu i na chrzcinach też nie będzie. A byłam na imprezach gdzie goście pozostawiali te pamiątki na stolach. Dzieciom można właśnie jakieś kolorowanki czy coś takiego żeby się zajęli sobą na imprezie i tyle. 

Dokladnie tak. Zapraszasz na slub chrzest czy wesele i jeszcze musisz skladac prezenty w ramach podziekowania ze ktos łaskawie przyszedl co za moda. A wystarczy powiedziec dziekujemy wszystkim za obecnosc na uroczystosci bez bzdur i wyglupiania sie.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×