Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jjkowalczyk

Zabiegi na usuwanie rozstępów na pośladkach w Gdańsku

Polecane posty

Problem w skrócie opisany w temacie....
W dzieciństwie w pewnym momencie dosyć szybko urosłam, a do tego ćwiczyłam jako nastolatka 4 lata lekkoatletykę bardzo intensywnie... Głównie z pierwszego powodu powstały mi nie za ładne, choć nie aż koszmarne, ale bardzo mi przeszkadzające rozstępy na pośladkach, głównie na bokach...
Jak pozbyć się tego, jakie sa koszty, macie może doświadczenia jakieś z podobnymi problemami?
Czytałam trochę o różnych sposobach - kremy, laser, ścieranie rozstępów... Ale co tak na prawdę jest skuteczne... NO i do jakiego gabinetu ( najlepiej w Gdańsku, chociaz moze być i Gdynia) się wybrać? 

Edytowano przez jjkowalczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam rozstepy na posladkach-zrobily mi sie od rosniecia jakies 10 lat temu i od tego czasu z roku na rok jest coraz lepiej. Na poczatku tez byly wklesle. Pomagaja kremy ujedrniajace ale nie nalezy szybko sie spodziewac efektow. wazna jest wytrwalosc i systematycznosc. Skora z czasem zrobi sie bardziej jedrna wiec sie napnie i rozstepy zrobia sie mniej wklesle. Pomaga tez nawadnianie skory- pice duzych ilosci wody mineralnej.No i szykowałam sie na zabiegi laserem, już miałam umówiona wizytę w Clinica Cosmetologica, ale koronawirus mnie powstrzymał tak wiec przełozyłam na sierpień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja część swoich białych wklęsłych paseczków również zyskałam w okresie dojrzewania. Znaczną część po tyciu w czasie choroby i sterydach. Według tego co czytałam ostatnio w różnych miejscach pozbycie się ich jest niemożliwe. Nie jest to pocieszające, chciałabym choć częściowo je zmniejszyć, ale jeśli nie, to raczej mogę z nimi żyć. Czyjąc, co prawda, dyskomfort, ale przeżyć się da. Czy laser jest bolesny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja kolezanka miała na brzuch bo po ciązy porobiły jej się rozstępy na brzuchu. I mówila ze trocę bolało, ale było do wytrzymania. A różnica bardzo duża bo widziałam jak to u niej wygladało przed zabiegiem oraz jak po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny tylko i wyłącznie laser Kosmetyki również mozecie stosować ale nie liczcie na to, ze Wam pomogą bo mogą co najwyżej nawilżyć skórę. W przypadku rozstępów są to porozrywane włókna kolagenowe, tak wiec nie ma opcji naprawienia za pomoca kremów. Laser nie zlikwiduje Wam rozstępów ale znacznie zmniejszy ich widoczność. No i polecam wspominana tutaj Clinica Cosmetologica, mają dobre lasery, usuwałam tam rozstępy na pupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od rejonu ciałą. Ale pewnie tak od kilkuset złotych w górę W klinice mają darmowe konsultacje, tak wiec polecam sie zapisac. Powinni Ci zrobić wycenę i powiedzieć ile zabiegów da dobry efekt ( przy dużych starych rozstępach trzeba się często wybrac na więcej niż jeden zabieg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×