Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
13trzynascie

Roczek - szukam pomysłu

Polecane posty

Pod koniec września mam zamiar wyprawić córce roczek dla rodziny, będzie to okolo 30 osob doroslych i 4 dzieci 1-5 lat. Impreza na godzinę 17 (w pt), planuje późny obiad o tej 17, potem kawa ciasto tort i kolacja 19-20, impreza max do 22. Wiem ze roczek to raczej spotkanie rodzinne ale nie wiem jakbym mogla urozmaicić tę posiadówkę przy jedzeniu, bo ilez można siedziec i jesc. Planuję muzykę w tle, ale to bardziej do kotleta niż do tańca (spotkał się ktoś w ogóle z baletami na roczku? :p). Nie wiem co jeszcze wymyśleć, żeby nie było nudno. Macie jakieś pomysły z własnych imprez, podpatrzone u innych?

Poza tym chyba będę zmuszona porozsadac gości wg planu, tj wykorzystać winietki, bo część osób się nie trawi. Spotkaliście sie z winietkami na tak małej imprezie?

Edytowano przez 13trzynascie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oszalalas z tymi winietkami to nie wesele. A po drugie po co jakies urozmaicenia to urodziny dziecka a nie cyrk. Na 17 troche pozno obiad tort wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robilam tylko dla kilkunastu osob. Wczesniej. Na 15. Najpierw obiad, pozniej tort i ciasto. Corka wybierala pomiedzy ksiazeczka do nabozenstwa, rozancem, kieliszkiem i pieniedzmi. Taka glupiutka tradycja a uciechy bylo wiele.😀 

Innych zabaw nie przewidywalam. Bylo duuuuuzo balonow wiec dzieci szalaly z nimi. Wszyscy sie w mojej rodzinie lubia wiec milo sie wszystkim gawedzilo.😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czesc osób się nie trawi to wodzirej nie pomoże. 

Wg mnie jesli robisz imprezę na 17, to akurat zjedza, pogadają i około 20-21 się rozejdą, nie będzie czasu juz na atrakcje,bo i tak ten czas zleci. 

A co do reszty, to nie pytaj jak masz zrobic ta imprezę i czy ktoś sue spotkał z baletami  czy nie. Masz ochotę na balety to rób, do tego nie trzeba wesela czy pozwolenia innych. Ludziom i tak nie dogodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 13trzynascie napisał:

Pod koniec września mam zamiar wyprawić córce roczek dla rodziny, będzie to okolo 30 osob doroslych i 4 dzieci 1-5 lat. Impreza na godzinę 17 (w pt), planuje późny obiad o tej 17, potem kawa ciasto tort i kolacja 19-20, impreza max do 22. Wiem ze roczek to raczej spotkanie rodzinne ale nie wiem jakbym mogla urozmaicić tę posiadówkę przy jedzeniu, bo ilez można siedziec i jesc. Planuję muzykę w tle, ale to bardziej do kotleta niż do tańca (spotkał się ktoś w ogóle z baletami na roczku? :p). Nie wiem co jeszcze wymyśleć, żeby nie było nudno. Macie jakieś pomysły z własnych imprez, podpatrzone u innych?

Poza tym chyba będę zmuszona porozsadac gości wg planu, tj wykorzystać winietki, bo część osób się nie trawi. Spotkaliście sie z winietkami na tak małej imprezie?

Podpatrzone u innych. Alkohol 😄 Też myślę, że na 17 obiad to za późno i ogólnie w ciągu 4 godzin obiad, ciasto i kolacja, to chyba za dużo. U mnie w rodzinie robi się tak. Imprezy przeważnie na 16stą. Podajemy ciasto, a za jakieś 2 godziny zimną płytę z sałatkami plus mięso na gorąco. Czasem oprócz tego pojawi się jakiś gulasz, czy inne danie. Możesz zrobić jakąś sezonową zupkę krem. Tego się przeważnie tyle na stole uzbiera, że po wyjściu gości nawet przed 24 jeszcze zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie piątek (sobota sala zajęta) wiec pewnie sporo osób przyjdzie prosto po pracy, dlatego wymyśliłam ten obiad o 17. Na 16 gdyby bylo rozpoczęcie na pewno mi wszyscy nie przyjdą o czasie, bo większość pracuje do 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AgsAgsAgs napisał:

Ja robilam tylko dla kilkunastu osob. Wczesniej. Na 15. Najpierw obiad, pozniej tort i ciasto. Corka wybierala pomiedzy ksiazeczka do nabozenstwa, rozancem, kieliszkiem i pieniedzmi. Taka glupiutka tradycja a uciechy bylo wiele.😀 

Innych zabaw nie przewidywalam. Bylo duuuuuzo balonow wiec dzieci szalaly z nimi. Wszyscy sie w mojej rodzinie lubia wiec milo sie wszystkim gawedzilo.😀

My mieliśmy tak samo. Obiad na 15:00, potem kawa trochę posiedzieliśmy jeszcze i do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, 13trzynascie napisał:

To będzie piątek (sobota sala zajęta) wiec pewnie sporo osób przyjdzie prosto po pracy, dlatego wymyśliłam ten obiad o 17. Na 16 gdyby bylo rozpoczęcie na pewno mi wszyscy nie przyjdą o czasie, bo większość pracuje do 16.

I spoko, nie wiem czym się przejmujesz? Akurat po pracy zjedza obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×