Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gromigrom

Brak ochoty na bliskość z mężem

Polecane posty

10 minut temu, *Piotr* napisał:

Każdy goni swojego królika,  jedni dogonią drudzy bez przerwy gonią 

Pjoter tej bluwysrywam.

Pjoter jest z "Konopielki". Też tak ciężko się z Tobą porozumieć, jak z bohaterami tej książki, więc Pjoter idealnie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Pjoter jest z "Konopielki". Też tak ciężko się z Tobą porozumieć, jak z bohaterami tej książki, więc Pjoter idealnie pasuje

Piotruś Pan proszę Pani, albo syndrom Piotrusia.

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, TenX napisał:

Taka z niej pani jak ze mnie podnóżek. Chyba coś sobie uroiłaś w tej główce.🤔

"Główka" sugeruje nienajtęższy intelekt, co?😏 Ale słuszna linia obrony, po takim ataku😏😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą tu nie szukam, stąd raz tak, raz siak aż zgłupieje .

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TenX napisał:

Absolutnie nic złego nie miałem na myśli pisząc "główka", wręcz przeciwnie...

Na taki podstepny atak, to już nie wiem co odpowiedzieć...🙄

😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, TenX napisał:

Nie rozumiem skąd pomysł, że miałbym Cię atakować? 🤷

Dla samej jeno sztuki przekomarzania. Zresztą nieważne. Moją wypowiedź traktuj z przymrużeniem oka😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja go kocham. Wcale nie chcę się z nim rozstawać tak wiec nawet mi tutaj takich rzeczy nie piszcie. Mam nadzieję,ze jest to właśnie taki chwilowy kryzys i że wszystko wróci do normy w przyszłości.zastanawiałam się nad afrodyzjakami ale czy nie jest to aby efekt placebo? Czy rzeczywiście mozna liczyć na działanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniło się coś w jego zachowaniu, nie traktuje Cie tak jak wcześniej? Dba o siebie i dba o higienę osobista? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2020 o 07:26, Gromigrom napisał:

Ale ja go kocham. Wcale nie chcę się z nim rozstawać tak wiec nawet mi tutaj takich rzeczy nie piszcie. Mam nadzieję,ze jest to właśnie taki chwilowy kryzys i że wszystko wróci do normy w przyszłości.zastanawiałam się nad afrodyzjakami ale czy nie jest to aby efekt placebo? Czy rzeczywiście mozna liczyć na działanie?

Szczerze jako chemik to powiem że afrodyzjaki to raczej placebo chyba że tak jak zioła podawane przed dłuższy czas regularnie przez kilka tygodni mogą przyniesc efekt. Najskuteczniejsze są feromony, bo efekt jest bardzo szybki ale nie na każdego działają i też trzeba je dobrac do konkretnego osobnika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36Edyta
Dnia 17.07.2020 o 07:26, Gromigrom napisał:

Ale ja go kocham. Wcale nie chcę się z nim rozstawać tak wiec nawet mi tutaj takich rzeczy nie piszcie. Mam nadzieję,ze jest to właśnie taki chwilowy kryzys i że wszystko wróci do normy w przyszłości.zastanawiałam się nad afrodyzjakami ale czy nie jest to aby efekt placebo? Czy rzeczywiście mozna liczyć na działanie?

Nie oczekuj ruchu od niego, musisz podjąć wysiłek zbliżenia się, więcej mu czułości i cierpliwości okazuj, rozmawiajcie do skutku  i nie zrób głupstwa!!!!!! nie wpadnij w zdradę z kimś, kto być może kiedy Ci się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×