Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
kaja361

Odchudzania xxxl ci─ůg dalszy

Polecane posty

Dzien Dobry ­čÖé┬á

Witam dzis ja z krainy deszczowcow, kaloszy nie mam ale tez nigdzie sie nie wybieram, na rahabilitacje pojade autem ­čśŤ┬á

Kaja -┬á podobaja mi sie te Twoje ikonki ­čśÄ┬áfajny pomysl !┬áLuzna kurtka, fiu, fiu ­čĹŹ┬á!! Ja sie zastanawiam czy moja dopne ­čś«┬á... ale nowej napewno nie kupie, co to to nie !! W┬áostatecznosci nie bede zapinac┬á­čśŤ┬á, jak kilka razy zmarzne to bede miala lepsza motywacje ­čĄú┬á

Baz - wyjasnilo sie cos z tymi rachunkami ? Ale mi narobilas mi smaka !! Oscypka nie mam, ale mam zurawine ­čśŤ┬á, bedzie na kolacje┬áz pieczonym camembertem, mniam !┬á

Babeczka - nie znam sie za bardzo ale jak dla mnie to witaminy raczej nie szkodza, tym bardziej po jednej dawce, to raczej brak witamny D moze byc powodem bezsennosci ... ale jak bierzesz lekarstwa to kto wie ...? Trzymam kciuki za 110, dasz rade ! 

Aisha - no to dzieki oponom masz odroczenie ­čśë┬ái szanse na poprawe ­čśŤ┬á

Marcelina, Alicja -┬á­čĹő

Ja hybryd ani zelu na paznokciach┬ánigdy nie mialam,┬ájakos mnie nie ciagnie... Jako mloda dziewczyna zawsze mialam paznokcie dlugie i pomalowane, robienie manicure bylo dla mnie jak oddychanie ­čśä┬áa taraz od dobrych kilku(nastu ?)┬álat tylko wycinam skorki i piluje na krotko (zazwyczaj stojac w korkach┬á­čĄú) i czasami bezbarwnym pociagne... i tyle.┬á

Dietetycznie u mnie nadal kiepsko, staram sie limitowac zniszczenia ale kiepsko mi to idzie...┬áZa oknem paskuda ­čś×┬ánormalnie nic tylko zakopac sie pod kocyk, lampeczka wina, ksiazka...┬áale to dopiero po pracy i po wizycie u kin├ę. Narazie jeszcze troche popracuje... albo i nie ­čśŤ┬á

Pozdrawiam serdecznie caly sklad ­čÖé┬áJak o kims zapomnialam to ­čî╣┬áBede znow ­čśë┬á

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

Marlena jak ty to robisz, ┼╝e Twoje posty przechodz─ů, a moje s─ů usuwane?­čśá

Pozdrawiam Was wszystkie

Udost─Öpnij ten post

Hejka ­čÖé┬áZ kawa witam ­čÖé┬áprosze sie czestowac :┬áÔśĽ┬áÔśĽ┬áÔśĽ┬áÔśĽ┬á

Kaja nie mam pojecia┬á­čÖä┬áZazwyczaj pojawia mi sie informacja o niezbednym┬ázatwierdzeniu┬á┬áprzez moderatora i wiadomosc pojawia sie po kilku(nastu) minutach... ale tez mi juz kilka wiadomosci zniknelo bez echa choc zadnych wywrotowych tresci nie mialy ­čśŤ

Toragasira┬á- nie widzialam wczoraj twojego postu. Dwa kilo na plus to sygnal alarmowy trzymam kciuki, wierze ze ogarniesz ­čśë┬á

Wlazlam dzis rano na wage, moje 81 kg trzyma sie jak zaczarowane, na szczescie nie poszlo w gore. W dol tez nie, ale cudow nie ma - jak sie je wszysto co pod reke wpadnie to na spadki wagi nie ma co liczyc. 

Strasznie nie lubie tej pory roku ­čś×┬á, za oknem szaro-buro, zimno, slonca prawie nie widac, nawet nie ma ochoty zeby wyjsc z domu, raczej pociaga dobry stek czy talez makaronu niz salatka... Wczoraj naprawe sie staralam,┬á obiad leciutki (fasolka szparagowa i jajka sadzone), do kolacji z mocnym postanowieniem usiadlam, zadowolona i pelna zapalu, salata, szynka parmenska, avocado, pomidorki i inne szmery-bajery... i doopa zbita : salatka owszem, zjadlam ze smakiem, ale bagietka ze slonym┬ámaselkiem dopchalam┬á­čśĄ┬áMoj organizm glupich kalorii sie dopomina, choc nie mam pojecia po kiego grzyba mu sa one potrzebne !┬á

No nic, trzeba przetrzymac. 

Pozdrawiam caly sklad i milego dnia zycze ­čÖé┬á

Udost─Öpnij ten post

Dzien dobry­čÖé

U mnie leje jak z cebra, po prostu non stop od wczorajszej nocy, wczoraj leniuchowalismy i nigdzie nie wychodzilam, teraz zaluje bo┬áw taki deszcz mi sie nie usmiecha­čśé┬ápo 15tej ma sie uspokoic ale zobaczymy. Jedzenie w domu jest ale chcialam po prostu zrobic sobie spacer i przewietrzyc glowe­čśë

Oczywiscie jak to my, wczorajsze plany na jedzenie szlag trafil i tyle jest zawsze z mojego planowania na zapas­čśÄ┬ána lunch mielismy keto gofry i ja zawsze jednego gofra dziele na dwa, tym razem jedna czesc z salami i serem zoltym a druga z zeberkiem barbecue­čśÄ┬ázostaly mi trzy zeberka z przedwczoraj, podsmazylam i o, kanapka z zeberkiem­čĄú┬ána obiad hinduskie na wynos, moj mial jakis tam rabat i dodatkowy upust, wiec wykorzystalismy. Ale za to zadnych masel orzechowych pozniej, co uwazam za sukces. Dzisiaj mamy te nieszczesna kaczke lunch, z ogorkiem i zielona cebulka, z odrobina sosu hoisin, na wieczor reszta hinduskiego.┬á

Rachunki tak sobie sie wyjasnily, pierwszy to internet - gdy wprowadzalismy sie w sierpniu budynek byl dopiero wykanczany i nie bylo stalego internetu. Moj partner potrzebuje szybkiego internetu do pracy (jest informatykiem i pracuje z domu) i wzielismy taki na miesiac, byle wystarczylo do instalacji stalego lacza. Oferta pozwalala na zwrot routera i pieniedzy do miesiaca, jesli nie jestes zadowolona. No i nie bylismy bo internet mial byc dobry a byl do D,zrezygnowalismy, odeslalismy router┬ái do tej pory pieniedzy brak, na dodatek dostalismy jeszcze jakis koncowy rachunek za nie wiem co. To juz troche sie ciagnie i obiecuja zwrot pieniedzy od dawna, maja zwrocic kase do tygodnia, nie uwierze jesli nie zobacze. Drugi rachunek to za prad, pewna firma byla przyporzadkowana od poczatku ale po paru tygodniach zmienilismy na inna - teraz dostalismy duzy rachunek za te 3 tygodnie, musimy wyjasnic, podobno nic nie kasuja za zmiane operatora wiec nie wiem skad tyle kasy za prad w sierpniu­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ┬á

Tyle u mnie na dzisiaj, mam nadzieje na poprawe pogody, zycze milego dnia­čĺÖ

Udost─Öpnij ten post

Hehe, Baz , moje kolacyjne plany tez wczoraj poszly won, ale dzis juz camemberta nie odpuszcze !┬áPodoba mi sie Twoje menu te gofry z zeberkiem brzmia smakowicie┬á­čĄú┬áPrzy przepowadzkach z rachukami zawsze jest balagan ­čś×┬ámam nadzieje ze sie szybko do konca wyjasni. Moj slubny w maju zamowil czesci do┬áauta,┬á maial byc dostawa expresowa, czesci nigdy do nas nie dotarly, na szybko musieilismy zamawiac u innego dostawcy (bo bez alternatora troche kijowo sie jezdzi ­čśŤ) a zwrot kasy dostalismy w zeszly piatek ­čśä...┬áale trzymam kciuki zeby u Was bylo inaczej┬á­čĄ×

Ja po obiedzie , dzis rybka (Plamiak, pierwszy raz jadlam i nawet niezly ­čÖé)┬áz papryka,┬á┬áporem i pieczona cykoria. Odpuscilam sobie ryz ale zjadlam kawalek bagierki (co za mna ostatnio te bagietki chodza ­čśä┬á) i teraz zla na siebie jestem bo spokojnie moglam sobie ta bagietke odpuscic┬á­čśĄ┬áEh, lakomstwo !!┬á

To co, jeszcze jedna kawa ? W sumie to moglabym dzis po poludniu pospac, akurat w pracy spokoj ... zebym nie wykrakala┬á­čĄú

Udost─Öpnij ten post

Hej dziewczyny­čśÇ

Sama ju┼╝ nie wiem jak mam pisa─ç, ┼╝eby mi posta nie usnu─Öli, bo si─Ö kto┼Ť chyba na mnie uwzi─ů┼é­čśë

W┼éa┼Ťnie wr├│ci┼éam ze spaceru, na szcz─Ö┼Ťcie jeszcze si─Ö jako┼Ť udaje przed zmrokiem, ale ju┼╝ nied┼éugo b─Ödzie mi wszystko jedno o kt├│rej wyjd─Ö, bo tak wcze┼Ťnie b─Ödzie si─Ö ┼Ťciemnia─ç. Dietowo ca┼ékiem dobrze, trzymam si─Ö jako┼Ť jedzeniem, nawet si─Ö dzisiaj w nocy obudzi┼éam z burcz─ůcym brzuchem, wi─Öc raczej wieczorem nie przesadzi┼éam. Mam nadziej─Ö w tym tygodniu chocia┼╝ na p├│┼é kilograma mniej.

O hybrydy pyta┼éam, bo mam zamiar sobie zrobi─ç, tylko musz─Ö sobie kupi─ç co potrzebne, bo do salonu nie chce mi si─Ö chodzi─ç, wol─Ö sama. Kiedy┼Ť sobie tipsy robi┼éam, jeszcze gdzie┼Ť lampa UV zosta┼éa, to si─Ö akurat przyda.

Ja te┼╝ jesieni nie znosz─Ö, to najgorsza pora roku, zdecydowanie wol─Ö zim─Ö, chocia┼╝ te zimy ostatnio do jesieni podobne.

Udost─Öpnij ten post

Toragasira, ja bym jednak na Twoim miejscu zrezygnowa┼éa z fast food├│w, jako┼Ť nie wydaje mi si─Ö, ┼╝eby mozna by┼éo w ten spos├│b schudn─ů─ç, nawet nie ma mo┼╝liwo┼Ťci podliczenia kalorii, Zreszt─ů 2 kilo w g├│r─Ö m├│wi samo za siebie, ┼╝e chyba nie t─Ödy droga. Nie masz mo┼╝liwo┼Ťci gotowania sobie czego┼Ť bardziej dietetycznego? Chyba, ┼╝e nie masz na to czasu.

Udost─Öpnij ten post

Marlena, pr├│bowa┼éam z tymi ikonkami pokombinowa─ç, ale jednak wol─Ö u┼╝ywa─ç nick├│w, tak jest wygodniej­čśë Dobrze, ┼╝e waga w miejscu, a nie ro┼Ťnie, zawsze to jaki┼Ť punkt odbicia­čśÇ

Udost─Öpnij ten post

Na ┼Ťniadanie ledwie da┼éam rad─Ö p├│┼é par├│wki wci─ůgn─ů─ç, na obiad by┼éy pol─Ödwiczki z kurczaka, pieczarki i sur├│wka, na kolacje b─Öde improwizowa─ç. Kupi┼éam dzi┼Ť kawa┼éek pysznego sernika, to mo┼╝e nawet skubn─Ö kawa┼éek do herbaty, ma┼éa przyjemno┼Ť─ç te┼╝ mi si─Ö si─Ö nale┼╝y.

Pozdrawiam Was wszystkie, mi┼éego wieczoru­čśś

Udost─Öpnij ten post

Hej. Moj poranny post gdzes wcięło.  Chyba sie cenzurze nie spodobal:D

Napisze wiec ogólnie- pogoda do pupy i jesc sie chce. Oo..ja to taka grzeczna latem bylam. W pracy dieta, w domu jakas zupka i dluugie spacery. A teraz chodze po domu z nudow i zjadam co w reke wpadnie. A to orzeszki a to precelki. I znowu odwieczny problem zbut duzych porcji. Poprosze kopniaki w tylek zebym sie w garsc wziela. 

Co do paznokci ja robi─Ö od kilju lat hybrydy. Uwielbiam.┬áZreszt─ů pracuje caly czas na obsludze klienta wiec jako┼Ť wygodniej mi bylo robi─ç.┬á Sama mam dwie lewe rece wiec chodz─Ö do kosmetyczki. Zawsze to jakas odskocznia w zyciu raz na 3 tyg:)

U mnie sporo ciuchow lekko workowatych sie zrobila, ale próczkilku rzeczy takich na okazje garderoby nie wymieniam . Czekam az dojde do wagi ponizej 100. 

Wtedy na pewno rusze na jakies lowy. 

U mnie dzis na lunch makaron konjac z indykiem i sosem pomidorowym a na kolacje frytki z batatow.┬á Wi─Öc oczywi┼Ťcieza duzo w─Öglowodan├│w...ale juz trudno. Ogarniam sie od jutra!!

Udost─Öpnij ten post

Cze┼Ť─ç dziewczyny­čÖé

Jestem, mam nadziej─Ö ┼╝e si─Ö cieszycie­čÖé

U mnie tak ┼Ťrednio i z jedzeniem i og├│lnie samopoczucie nie najlepsze. Ci─ůgle dokucza mi ta r─Öka, nie wysypiam si─Ö przez to i og├│lnie chodz─Ö rozdra┼╝niona. Dzisiaj dzwoni┼éa do lekarza ale oczywi┼Ťcie wszystko przez telefon i dosta┼éam skierowanie do neurologa, ale na sam─ů my┼Ťl o szukaniu lekarza i wizycie w przychodzi to robi mi si─Ö s┼éabo.┬á

Udost─Öpnij ten post

Robi┼éam ostatnio porz─ůdek z ubraniami i wyrzuci┼éam sporo lu┼║niejszych i wyci─ůgni─Ötych ubra┼ä i w zamian przynios┼éam z piwnicy worek ubra┼ä z tamtego roku kt├│re by┼éy za szczup┼ée, szkoda by┼éo mi wyrzuci─ç i zostawi┼éam z nadziej─ů ┼╝e kiedy┼Ť b─Öd─ů dobre i wybra┼éam trzy sp├│dniczki jeansowe­čÖé ...enk─Ö i dwie bluzki­čÖé. Jeszcze s─ů fajne spodnie i to m├│j cel ┼╝eby latem by┼éy dobre.┬á

Paznokcie te┼╝ lubi─Ö sobie robi─ç, ale narazie sobie odpu┼Ťci┼éam ┼╝eby troch─Ö odpocz─Ö┼éam moje. Mam tak─ů prac─Ö, ┼╝e mam takie suche sk├│rki i pozadzierane do krwi czasem. Maluje sobie od┼╝ywk─ů i co wiecz├│r wpieram olejek rycynowy, mo┼╝e si─Ö poprawi ich stan.┬á

Jeszcze zacz─Ö┼éam pi─ç czerwon─ů herbat─Ö, podobnie┼╝ jest zdrowa i przyspiesza odchudzanie, zobaczymy.┬á

Pozdrawiam­čśś­čśś

Udost─Öpnij ten post

Marlena D ja lubisz kalorie to znam ┼Ťwietn─ů diet─Ö na kt├│rej si─Ö mn├│stwo chudnie a jest wysoko kaloryczna nawet wi─Öcej, im wi─Öcej zjesz tym szybciej chudniesz jest to dieta polegaj─ůca na jedzeniu mi─Ösa sa┼éaty i grejpfrut├│w jak b─Ödziesz chcia┼éa to pode┼Ťle ci linka na youtube o tej diecie ­čÖé

Bez trzymam kciuki ┼╝eby wam si─Ö u┼éo┼╝y┼éo z tymi rachunkami i ┼╝eby┼Ťcie nie musieli tego p┼éaci─ç ­čÖé

Kajka361 ja te┼╝ w┼éa┼Ťnie chcia┼éam sobie hybrydy robi─ç bo s┼éysza┼éam ┼╝e bardzo d┼éugo si─Ö trzymaj─ů a ostatnio nie dba┼éam o paznokcie a lubi─Ö┬ámie─ç ┼éadne nakupowa┼éam naklejek w ciemno i si─Ö okaza┼éo ┼╝e tylko 5 by┼éo ┼éadnych a reszta nie wiem co zrobi─Ö┬ámam┬áich sporo chyba z 50 i teraz nie chce znowu na allegro w komplecie kupowa─ç bo znowu szajs przyjdzie pojedy┼äczo s─ů dro┼╝sze ale to ju┼╝ si─Ö bardziej op┼éaca ni┼╝ wyrzuci─ç, troch─Ö┬ámamie poddawa┼éam mam jeszcze do nadruku tylko tusz mi nie dzia┼éa musze sprawdzi─ç czy tam dziurka nie jest zablokowana, drukowa┼éam kiedy┼Ť ale nic z tego nie wysz┼éo bo zwyk┼éym tuszem, teraz┬ámam dobry tusz ale musze dokupi─ç papier i sprawdzi─ç czemu mi czarny tusz nie dzia┼éa kupi┼éam kardridze wielokrotnego u┼╝ytku i nie wiem co jest nie tak ­čś×┬áa mam ┼éadne naklejki do wydrukowania ­čÖé┬áKaja361 je┼Ťli o jedzenie chodzi to fast foody jem bardzo rzadko raz na tydzie┼ä┬álub raz na miesi─ůc┬ázale┼╝y, gorszy problem to to ┼╝e narzeczony kupuj─Ö┬ámi prawie codziennie s┼éodycze i mama ostatnio nakupi┼éa ciast i jeszcze powiedzia┼éa ┼╝e le┼╝a┼éy na s┼éo┼äcu i trzeba szybko zje┼Ť─ç, do tego dwa batoniki bo jeden mia┼é by─ç dla narzeczonego ale si─Ö wkurzy┼éa i nie pozwoli┼éa mu da─ç, w dodatku narzeczony wczoraj kupi┼é mi 3 paczki dra┼╝y i dwa batoniki no i jak ja mam tu si─Ö odchudza─ç z nimi, jak mu m├│wi─Ö┬ábasta to na tydzie┼ä jest spok├│j a potem zapomina i znowu mi kupuje ­čś×┬áA propos wagi u mnie to norma ┼╝e waga wacha si─Ö o 2-4 kg nie wiem mo┼╝e mam wag─Ö┬áz┼é─ů bo nawet jak stan─Ö┬áto za ka┼╝dym razem inna waga tak o kilogram lub 2kg.

Aisha_100┬ápierdut pierdut (2 kopniaki) ­čśŤ┬áa ty mi 4 przywal bo ja gorzej grzesz─Ö┬á­čśŤ┬átrzymam kciuki za wag─Ö┬áponi┼╝ej 100,┬á ja do 100 jeszcze mam daleko na razie pr├│buje do 120 dobi─ç chyba poprosz─Ö┬ámojego ┼╝eby sobie zabra┼é te s┼éodycze b─Ödzie mu smutno bo chcia┼é dobrze ale co ja mam poradzi─ç poca┼éuje go w policzek i cz├│┼éko i kiedy┼Ť mi jeszcze kupi ­čÖé┬á

Udost─Öpnij ten post

Alicja30 wsp├│┼éczuje r─Öki i trzymam kciuki za tw├│j cel ­čÖé┬áNie zmie┼Ťci┼éo mi si─Ö wcze┼Ťniej widocznie jest limit znak├│w, o czerwonej herbacie te┼╝ s┼éysza┼éam raz kupi┼éam, cz─Östo po niej do kibla chodzi┼éam a teraz w og├│le┬ázapomnia┼éam musze narzeczonemu powiedzie─ç ┼╝eby mi kupi┼é ­čÖé┬áNo i c├│┼╝ od jutra bior─Ö┬ási─Ö za siebie ju┼╝ narzeczonemu przekaza┼éam ┼╝e s┼éodycze s─ů dla niego o dziwo dobrze to przyj─ů┼é┬á­čśä┬áChyba to jednak nie limit znak├│w co┼Ť mi enter nie dzia┼éa ­čś×┬áBardzo mnie motywujecie dobrze┬á ┼╝e tu wpad┼éam ­čÖé┬áPozdrawiam all ­čÖé┬á

Udost─Öpnij ten post

Dzien dobry wszystkim­čÖé

Wiecie, ze wczoraj tak padalo, ze w koncu nigdzie nie wyszlam­čśÄ┬áDzisiaj za to jest ladnie, szykuje sie dlugi spacer i zakupy. Na lunch bedzie zupa kalafiorowa a wieczorem filet z kurczaka po tajsku i pieczony baklazan.┬á

Ja nie pijam duzo herbaty, jedynie co to jesien/zima i wlasnie zamierzam sobie kupic jakis ladny zaparzacz do sypkiej herbaty, kupilam wlasnie taka "zimowa" z odrobina pomaranczy.  Kiedys lubilam bardzo bawarke, teraz juz nie, uwielbiam za to herbate z cytryna i miodem na chlodne dni. Po zielonej herbacie mam mdlosci a za czerwona nie przepadam, czasem wypije jakies ziolko. 

Wybaczcie dziewczyny, ze nie pisze z nickami ale nie mam sil do tych ukrytych wiadomosci­čśë

Ma moze ktoras z Was problemy z tarczyca? Zaczelam glupiec i wyszukuje sobie choroby przez te moje wypadajace wlosy niestety:( planuje zrobic sobie badania krwi na tarczyce, chociaz nie usmiecha mi sie teraz latanie po lekarzach i laboratoriach. Najprawdobodobniej umowie sie do fryzjera w tym tygodniu by obiac te moje biedne wlosy­čśô

Zycze milego czwartku, pozdrawiam wszystkie­čží

Udost─Öpnij ten post

Ja mam w domu taka szafke, gdzie trzymam slodkie i jakies slone przekaski typu paluszki czy precelki (trzymam tez pewnie dla gosci) nie ma tego duzo ale na szczescie mnie nie kusi - tylko gdy robie sobie "cheat day". Ale faktycznie, gdyby moja druga polowka kupowala caly czas slodycze to trudno byloby powiedziec NIE, widze jak znajomi wpadaja z jakims jedzeniem (na szczescie rzadko to sa slodycze) i juz dieta idzie do D­čśÄ┬ádobrze, ze odchudzamy┬ásie we dwojke­čśť

Udost─Öpnij ten post

hej dziewczyny­čśÇ

U nas dzisiaj by┼éa pi─Ökna pogoda, 18 stopni plus s┼éoneczko, w zwi─ůzku z tym m─ů┼╝ wyci─ůgn─ů┼é mnie na grzyby. Zapowiada┼éo sie s┼éabo, ale w rezultacie sporo nazbierali┼Ťmy i b─Öd─Ö mia┼éa zaj─Öcie na wiecz├│r. Mo┼╝e uda mi si─Ö zawekowa─ç troch─Ö na potem, bo to raczej ostatni wypad w tym roku. A nachodzi┼éam si─Ö tak, ┼╝e nogi mnie bol─ů­čśë

Udost─Öpnij ten post

Alicja, Ty to si─Ö nacierpisz z t─ů r─Ök─ů. Czyli lekarz z┼ée leki przepisa┼é. mam nadziej─Ö, ┼╝e neurolog to ju┼╝ osobi┼Ťcie a nie na teleporad─Ö, bo tak to si─Ö chyba nie uda. Ja si─Ö ucieszy┼éam, ze napisa┼éa┼Ť, nie wiem jak reszta­čĄú

Udost─Öpnij ten post

Toragasira, pogadaj z narzeczonym, ┼╝eby zamiast s┼éodyczy kwiaty Ci kupowa┼é­čśë Albo najlepiej jakies owoce, b─Ödzie zdrowiej.

Udost─Öpnij ten post

Ja nie znosz─Ö czerwonej herbaty, dla mnie wali ryb─ů­čĄú Ale zielon─ů od czasu do czasu ch─Ötnie, tylko te┼╝ trudno dobr─ů trafi─ç.

Z tarczyca nie mam problem├│w, kilka lat temu bada┼éam ze wzgl─Ödu na w┼éosy i nerwy, podejrzewa┼éam, ┼╝e to tarczyca, ale wszystko z ni─ů w porz─ůdku. Baz, mo┼╝e Twoim w┼éosom keto dieta szkodzi? Mo┼╝e warto by by┼éo na inn─ů si─Ö przerzuci─ç, bo sama ju┼╝ nie wiem. Z moimi w┼éosami ju┼╝ chyba lepiej, zastanawiam si─Ö nad pofarbowaniem, bo farba ju┼╝ kupiona i czeka, a ja si─Ö zdecydowa─ç nie mog─Ö.

Mi┼éego wieczoru wszystkim ┼╝ycz─֭襌

Udost─Öpnij ten post

Witajcie dziewczyny ­čÖé┬á

┬áChcia┼éabym si─Ö do Waszej grupy tutaj do┼é─ůczy─ç.

Moja waga obecna to 66-67kg i nie jest mi z tym dobrze. Jeszcze w sierpniu w wakacje wa┼╝y┼éam 63kg a teraz zmiana trybu ┼╝ycia na siedz─ůcy + s┼éodycze + jedzenie do p├│┼║na da┼éy efekt dodatkowych kilogram├│w...ehh Mo┼╝e jak si─Ö tutaj cz─Ö┼Ťciej b─Öd─Ö pojawia─ç to b─Öd─Ö si─Ö bardziej motywowa─ç Wami do dzia┼éania.┬á

Udost─Öpnij ten post

13 godzin temu, Baz napisał:

Ma moze ktoras z Was problemy z tarczyca? Zaczelam glupiec i wyszukuje sobie choroby przez te moje wypadajace wlosy niestety:( planuje zrobic sobie badania krwi na tarczyce

┬á ┬áJe┼Ťli mog─Ö Ci podpowiedzie─ç z mojego do┼Ťwiadczenia w temacie wypadania w┼éos├│w. Zr├│b sobie opr├│cz tych w/w┬ábada┼ä st─Ö┼╝enie ferrytyny we krwi. Ferrytyna to niejako magazyn ┼╝elaza w organizmie. Swego czasu mia┼éam problemy zdrowotne i m.in. wypada┼éy mi w┼éosy. I w├│wczas mia┼éam ferrytyn─Ö poni┼╝ej najni┼╝szej normy mimo, ┼╝e wyniki z poziomu ┼╝elaza by┼éy w normie i hemoglobina r├│wnie┼╝. Dlatego o tym pisz─Ö bo ma┼éo kt├│ry lekarz zleca to dodatkowe badanie. A je┼Ťli Ci lekarz nie da skierowania na ferrytyn─Ö na Twoj─ů pro┼Ťb─Ö to zr├│b sobie prywatnie.┬áKoszt to ok.30-40 z┼é a b─Ödziesz wiedzia┼éa na czym stoisz. U mnie po uzupe┼énieniu zapasu┬áferrytyny do normy w ko┼äcu przesta┼éy mi wypada─ç w┼éosy. No ale ┼╝eby to uzupe┼éni─ç to trzeba ┼éyka─ç ┼╝elazo a ono jest na recept─Ö. I lepiej nie bra─ç ┼╝elaza bez bada┼ä np. kiedy nie b─Ödzie trzeba. Lepiej zbada─ç i sprawdzi─ç czy to ta przyczyna.┬á┬á┬á┬á

Udost─Öpnij ten post

Hejka!

A- witaj ponownie. Nie daj sie rece i bolowi. Wspolczuje. Oby udalo sie szybko jakiegos konkretnego lekarza znalezc. Ciesze sie ze srare ciuchy pasuja, teraz beda jak nowe:) 

T- u mnie praktycznie zero slodyczy w domu, ani ja ani maz nie jemy.  Syn ma swoja miske. Ale tez nie je duzo. Niektore zelkj czy gumy kupione w maju i dalej leza. Facet nievh kupuje kwiaty albo bizuterie zamiast słodyczyi bedzie super:)

B- super ze sie w dwojke odchudzacie. U mnir jest podobnie, tylko kazde z nas stosuje inna:D wiec jest przepyvhanka ktora dieta lepsza:D tarczyce wartp badac jak rowniez poziom witamin. A moze nowa fryzura pomo┼╝e:)

K- grzyby wow myslalam ze już nir ma. A taki długi spaver to sama przyjemnosc. Jak farba stoi to moze warto skorzystać.  Nowy lok na jesien wskazany:)

I- witam nowa koleżankę:) powodzenia! 

Udost─Öpnij ten post

Apropo herbat to jq ostatnio bardzo polubilam herbate z pokrzywy.┬á Kupuje┬á taka z limonka. Bardzo dobrze dziala odchudzaj─ůco, obniza cukier itd.

Udost─Öpnij ten post

Witam Panie­čśŹ

Tak wiec wczoraj znowu zmiana planow, nie dostalam takiego baklazana jakiego chcialam i zrobilam tajskie curry massamam z wolowina, do tego ryz z kalafiora. Bedzie tez na dzisiaj, super bo bede pozno w domu. Na lunch zabieram jagody i jogurt kokosowy. Wczorajszy spacer zaliczony, najpiekniejsze bylo poczuc slonce na twarzy, w koncu, po kilku tygodniach deszczu i szarego nieba. 

Ciekawa ta herbata pokrzywowa z limonka, nie ma to jak taki dodatkowy smak do ziolka, poszukam tutaj, moze znajde. 

Co juz ja wymyslalam z tymi wlosami...czytalam, ze ludzie traca je po keto ale my nie bylismy na typowej diecie keto tylko niskoweglowodanowej, a tutaj juz raczej wlosow sie nie traci...Nie jemy tez tlusto a keto powinno takie byc. Owszem zrezygnowalam z cukru, produktow zbozowych. Ale jesli chodzi o chleb itd to ja zawsze staralam sie go ograniczac, kurcze juz nie wiem. Jemy bardzo duzo warzyw i orzechow, ja owszem mniej owocow niz kiedys ale z tego co zauwazylam ludzie nie jedza owocow dziennie, i ja stety/niestety podjadam troche wiecej niz powinnam wiec te weglowodany powinny byc w sam raz. Czytalam, ze po covidzie wypadaja garsciami. Ze moze stres...to wszystko bylo w ostatnim roku, przeprowadzka/zamartwianie sie o prace ale to wypadanie trwa juz 3 miesiace, tyle samo biore suplementy i nawet wiecej w ostatnim miesiacu i zero poprawy, ZERO, jak nawet nie gorzej. Dzisiaj znajomy fryzjer przychodzi do mojego salonu i obetnie mi wlosy,postaram sie zalatwic tez badania na tarczyce i zelazo.

Super z tymi grzybami, nie myslalam, ze jescze beda, zazdroszcze i grzybow i spaceru­čÖé

Witamy nowa kolezanke­čÖé┬ádzieki za polecenie tego badania na zelazo! U mnie podobnie - waze ok 66kg i walcze o 62­čÖé

Wspolczuje reki A, u mnie moje udo/posladek znowu boli, juz chyba z 2 tygodnie. 

Zycze milego piatku dziewczyny­čĺÖ

Udost─Öpnij ten post

Cze┼Ť─ç dziewczyny­čÖé witam now─ů kole┼╝ank─Ö ­čÖé

Baz u mnie nie do┼Ť─ç ┼╝e r─Ök─ů to w┼éa┼Ťnie zn├│w w plecach i tak po┼Ťladek a┼╝ do uda idzie taki b├│l. Narzekamy jak stare babki­čśť tu boli tam w┼éosy wypadaj─ů tam znowu co┼Ť nie tak...┬á

Mia┼éam dzisiaj wolne i by┼éam na zakupach kupi┼éam sobie┬á czarne szpilki, koszulk─Ö do spania tak─ů bardziej maj─ů­čÖé nie b─Öd─Ö pisa─ç dos┼éownie bo mnie zablokuj─ů ­čśő oczywi┼Ťcie chodzi─ç po Sklepach nic mnie nie bola┼éo, ale teraz ju┼╝ czuj─Ö plecy, a jeszcze ogarn─ů─ç mieszkanie musz─Ö.┬á

Na ┼Ťniadanie dzisiaj jedna bu┼éka z wedlin─ů i pomidory, a dalej nie wiem co b─Ödzie do jedzenia.┬á

U nas grzyby te┼╝ s─ů, na targu rano by┼éo du┼╝o. Moi rodzice si─Ö jutro wybieraj─ů, ale ja sobie odpuszcz─Ö narazie, pogoda taka nie pewna i troch─Ö chce odpocz─ů─ç w domu. Jak nazbieraj─ů to b─Ödziemy z mam─ů robi─ç jaki┼Ť nowy przepis do s┼éoik├│w grzyby z papryk─ů i cebul─ů u sosie pomidorowym­čÖé

Jak znajd─Ö lekarza to te┼╝ mu powiem o tych w┼éosach i o tym badaniu, mo┼╝e wko┼äcu kto┼Ť co┼Ť poradzi bo za chwil─Ö b─Öd─Ö peruki sobie szuka─ç.┬á

Mi┼éego dnia ­čśś­čśś

Udost─Öpnij ten post

A, to Ty te┼╝ masz takie problemy z w┼éosami?? Kurcze tak pisali┼Ťmy tu wszystkie o tych w┼éosach i suplementach, my┼Ťla┼éam ┼╝e ja mam najgorzej. Moja kole┼╝anka z pracy te┼╝ mia┼éa du┼╝e problemy z wypadaniem, w┼éa┼Ťnie jak ja, w tym samym czasie si─Ö zacz─Ö┼éo, tylko ┼╝e ona ma do┼Ť─ç cienkie w┼éosy z natury ale ┼╝adnych diet nie robi┼éa, bierze suplementy od paru miesi─Öcy. A┼╝ zacz─Ö┼éy┼Ťmy sobie wysy┼éa─ç zdj─Öcia dziennie ile w┼éos├│w nam wylecia┼éo przy czesaniu!!! I u niej bardzo s─ů przerzedzone. Obci─Ö┼éa 2 tyg temu i podobno widzi popraw─Ö. Ja tylko dlatego obcinam dzisiaj te w┼éosy bo nie radz─Ö ju┼╝ sobie z uczesaniem ich - kucyk nie, bo obci─ů┼╝a, gumki te┼╝ bo ci─ůgn─ů wi─Öc robi─Ö w warkoczyk ale on jest ju┼╝ taki cieniutki:(( a w pracy musz─Ö mie─ç spi─Öte. No ten b├│l po┼Ťladka to rwa kulszowa, problem z kr─Ögos┼éupem..jakie my tam stare baby, b─Ödzie dobrze, musi!!

Udost─Öpnij ten post

Bez ja mam problemy z tarczyc─ů niedoczynno┼Ť─ç ­čś×┬áAle z w┼éosami nie mam problemu aktualnie kiedy┼Ť tak ale to chyba z 2 razy, wsp├│┼éczuje po┼Ťladka a od czego ci─Ö┬átak boli?┬áPowiem wam tak na mojego narzeczonego mog─Ö liczy─ç odda┼éam mu s┼éodycze o on z mamy herbatnik├│w zrobi┼é mi ca┼éy talerz przek┼éada┼äc├│w z kajmakiem ­čś×┬ázjad┼éam ju┼╝ chyba 5 bo si─Ö zapomnia┼éam ­čś×┬áKaja361 no w┼éa┼Ťnie musze z nim pogada─ç bo on chyba nie rozumie poj─Öcia odchudzam si─Ö ­čś×┬á Swoj─ů drog─ů zjad┼éa bym takie grzybki w occie mniam ­čśä┬á

Witaj serdecznie ileONKA ­čÖé

Alicja30 jak mi wypada┼éy w┼éosy to stosowa┼éam tak─ů mieszank─Ö┬ákompres 2┼╝├│┼étka, ┼éy┼╝ka oleju rycynowego, 2 ┼éy┼╝eczki┬ánafty z witamin─ů A+E, kilka kropel oleju lawendowego owijamy torebk─ů foliow─ů i r─Öcznikiem na godzin─Ö lub 2 i zmywamy szamponem pokrzywowym tak raz lub 2 razy w tygodniu w zale┼╝no┼Ťci jak mocno wypadaj─ů mo┼╝esz spr├│bowa─ç mi pomaga┼éo ­čÖé┬ápono─ç picie pokrzywy te┼╝ jest dobre na w┼éosy ­čÖé┬á

Pozdrawiam wszystkie ­čÖé

Udost─Öpnij ten post

Baz no niestety masz problem z w┼éosami. Kiedy┼Ť mia┼éam takie g─Öste ┼╝e w jedn─ů r─Ök─Ö si─Ö nie mie┼Ťci┼éy. My┼Ťl─Ö ┼╝e to moje eksperymentowanie z farbowanie mi zaszkodzi┼éo p├│┼║niej mo┼╝e ci─ů┼╝a, leki kt├│re bior─Ö od 16 roku ┼╝ycia, z┼éa dieta i du┼╝o innych czynnik├│w. Ja w pracy te┼╝ musz─Ö mie─ç zwi─ůzane bo tak to mi przeszkadzaj─ů, lekko zwi─ůzuje w kitk─Ö albo spikn─ů. Obci─ů─ç mi szkoda bo ju┼╝ mam d┼éugie. Mia┼éam troche ko┼äc├│wki obci─ů─ç, wycieniowa─ç i jaki┼Ť kolor ale boj─Ö si─Ö ┼╝e mi si─Ö pogorsz─ů.┬á

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö