Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klaudiwal

Jak porządkujecie rodzinne zdjęcia

Polecane posty

Tak jak w temacie. Przechowujecie zdjęcia na komputerze, czy moze jednak wywołujecie? Są różne nośniki danych, chmury itp. Jako archiwistka z wykształcenia wiem jednak, że nie ma bardziej trwałego nośnika danych niż papier.

Z własnego doświadczenia wiem też ile zdjęć bezpowrotnie straciłam, bo ich nie wydrukowałam. Jakie jest Wasze podejście w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość trzymam na dysku twardym.  Mam foldery rocznikowo.

Niektóre wywołuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wersje cyfrowe na nośniku wykonania plus kopia na twardym dysku, ale staram się cyklicznie wywoływać i wrzucać do albumu. Ostatnio również z okazji wydarzeń robię fotoksiążki z danej imprezy, moim zdaniem to trochę ładniejsza pamiątka niż "zwykłe" zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz kiedy mamy smarphony z bdb aparatem tych zdjęć jest tyle,że trudno wywołać wszystkie. Mam album z najważniejszymi momentami, zbieram się do sporządzenia albumu ze zdjęciami pradziadków i td i zrobieniem notek dla potomności. Kilka zdjęć w ramkach, a poza tym na dysku i czas od czasu robie tam porządki, bo też mam mnóstwo fotek gdzue np kot leży na boku, syn je lody x 10, albo jakieś z rąsi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zalozylam album i drukowalam zdjęcia córki. A teraz, od tego roku zbieram zdjęcia (w telefonie założyłam album) z całego roku i na koniec będę robiła fotoksiazke. Zdjęcie nie wypadają tak jak w tradycyjnym albumie. Dwa lata temu zrobiłam taka fotoksiazke rodzicom z ich podróży. Super sprawa. 

Edytowano przez KKL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większości zdjęć zawsze miałam na telefonie czy komputerze. Do czasu aż się jedno i drugie nie zepsuło i wszystko straciłam. Od tego momentu robię albumy roczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×