Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Malwina433

Co to znaczy

Polecane posty

Witajcie przedstawię wam sytuację i proszę was o jakieś opinie. 
Jestem studentką mam kolegę w grupie, który zachowuje się dziwnie przy mnie. Zauważyłam, że do innych dziewczyn jest na luzie, śmieje się, żartuje wygłupia. Przy mnie jest trasznie spęty, ma trudności z utrzymaniem dialogu. Po prostu zapomina języka w gębie. Czesto łapie go na tym, że przygląda mi się i mnie obserwuje, gdy myśli że tego nie widzę. Dziwi mnie to bardzo i martwi. Ma problemy z rozmową ale z dotykiem czy kontaktem fizycznym już nie. Obserwują to inni i widzą, że ta nasza relacja różni się od relacji z innymi. Nie wiem jak go rozgryźć w jaki sposób o to zapytać żeby mnie odpowiednio zrozumiał. On jest wrażliwą osobą. Chciałabym to wyjaśnić. 
Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Malwina433 napisał:

Witajcie przedstawię wam sytuację i proszę was o jakieś opinie. 
Jestem studentką mam kolegę w grupie, który zachowuje się dziwnie przy mnie. Zauważyłam, że do innych dziewczyn jest na luzie, śmieje się, żartuje wygłupia. Przy mnie jest trasznie spęty, ma trudności z utrzymaniem dialogu. Po prostu zapomina języka w gębie. Czesto łapie go na tym, że przygląda mi się i mnie obserwuje, gdy myśli że tego nie widzę. Dziwi mnie to bardzo i martwi. Ma problemy z rozmową ale z dotykiem czy kontaktem fizycznym już nie. Obserwują to inni i widzą, że ta nasza relacja różni się od relacji z innymi. Nie wiem jak go rozgryźć w jaki sposób o to zapytać żeby mnie odpowiednio zrozumiał. On jest wrażliwą osobą. Chciałabym to wyjaśnić. 
Macie jakieś pomysły?

zakochał się w Tobie?  A w ogóle to ile Ty masz lat nie przypadkiem 14?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć. podejrzewam, że skrycie masturbuje się w przyrodzenie, także podczas rozmowy. ale głównie nie.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się zakochał i się stresuje 🙂 Jeśli jest wrażliwą osobą to pewnie się wstydzi i boi odrzucenia i raczej nie zagada więc jeśli jesteś nim zainteresowana to spróbuj.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu go zapytaj czemu zapomina języka w gębie jak z Tobą rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Autsajderr napisał:

Możliwe, że zakochał się w Tobie☺ 

i go peszy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje zakochał się w Tobie, ale jest nie śmiały. Zam to z własnego życia, co prawda bardziej to w sobie skrywałem, ale nie ważne jak by się nie skrywało, i tak tak silne uczucie nie ma szans nie wyjść na zewnątrz. Według mnie powinnaś z nim porozmawiać, naprawdę na poważnie. Jeżeli nic do niego nie czujesz, to im szybciej to zrozumie tym lepiej, bo im dłużej będzie rosło uczucie, tym bardziej będzie bolało, jeśli to uczucie nie będzie odwzajemnione. A jeśli myślisz, że możecie razem stworzyć coś pięknego, to bardzo dobrze. Nie zależnie od tego czy go pokochasz czy też nie, im szybciej zrozumie jak jest, tym lepiej dla niego i szybciej się opanuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×