Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć dziewczyny, wczoraj o 9 rano robiłam betę wyszła 62,6, dzisiaj pojechałam ja powtórzyć o 13 i wyszła 161,2, czy to normalny przyrost i nie mam się czym martwić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie urosła. Są na internecie kalkulatory przyrostu beta hcg, z dokładnymi godzinami pobierania krwi do badania. Wrzuć sobie swoje wyniki i Ci przeliczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Karolaaa1 napisał:

A ja powtórzyłam po 24 🙂 

W którym dc pierwszy raz zrobiłaś HCG?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Czarnakama33 napisał:

W którym dc pierwszy raz zrobiłaś HCG?

W 30 dc, dzień po spodziewanej miesiączce, aczkolwiek testy mi już wcześniej wychodziły, dlatego zdecydowałam się na betę 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Karolaaa1 napisał:

W 30 dc, dzień po spodziewanej miesiączce, aczkolwiek testy mi już wcześniej wychodziły, dlatego zdecydowałam się na betę 🙂 

Zastanawiam się kiedy najwczesniej moze wyjsc test. Ile dni przed @ go robiłaś?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Czarnakama33 napisał:

Zastanawiam się kiedy najwczesniej moze wyjsc test. Ile dni przed @ go robiłaś?

25 dc zrobiłam pink test (Ten niby mega czuły) nic nie wyszło, w ten sam dzień kupiłam facelle z rossmana ( paskowy) zrobiłam go na następny dzień 26 dc z pierwszego moczu, wyszła kreska, ale nie tak mocna jak kontrolna, wiec znów na następny dzień żeby się upewnić, bo może coś z testem nie tak kupiłam facelle strumieniowy tam wyszła już dość mocna kreska, i kupiłam tez clearblue w rossmanie i dam wyszła bardzo mocna kreska,zdecydowałam ze pójdę wtedy na betę, ( a ten pink test taki mega czuły wykrył dopiero w 30dc, wiec polecam te testy facelle z rossmana) 

Edytowano przez Karolaaa1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Karolaaa1 napisał:

25 dc zrobiłam pink test (Ten niby mega czuły) nic nie wyszło, w ten sam dzień kupiłam facelle z rossmana ( paskowy) zrobiłam go na następny dzień 26 dc z pierwszego moczu, wyszła kreska, ale nie tak mocna jak kontrolna, wiec znów na następny dzień żeby się upewnić, bo może coś z testem nie tak kupiłam facelle strumieniowy tam wyszła już dość mocna kreska, i kupiłam tez clearblue w rossmanie i dam wyszła bardzo mocna kreska,zdecydowałam ze pójdę wtedy na betę, ( a ten pink test taki mega czuły wykrył dopiero w 30dc, wiec polecam te testy facelle z rossmana) 

Dzieki za info. Musze się zaopatrzyć w ten facelle. Czyli na 4 dni przed @ moge juz zrobic test? Tylko sie tak zastanawiam czy jak mam krótkie cykle(25 dni) to czy juz cos wyjdzie...🤔. Nie moge sie doczekać. A jakies dziwne objawy miałaś zanim zrobilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Czarnakama33 napisał:

Dzieki za info. Musze się zaopatrzyć w ten facelle. Czyli na 4 dni przed @ moge juz zrobic test? Tylko sie tak zastanawiam czy jak mam krótkie cykle(25 dni) to czy juz cos wyjdzie...🤔. Nie moge sie doczekać. A jakies dziwne objawy miałaś zanim zrobilas test?

Wiesz, każda z nas jest inna, u innych wyjdzie, a u innych nie, to zależy tez kiedy mogło być potencjalne zapłodnienie. 
My zaczęliśmy staranka w tym miesiącu, wiec wiedziałam ze coś się swieci, poprzez to ze piersi mnie nigdy tak nie bolały, przy dotyku mam takie uczycie mrowienia i takiego balona wypełnionego woda, strasznie dziwne uczucie, zwykle przed okresem miałam sucho, a tym razem tego śluzu jest dość dużo i to mnie skłoniło do zrobienia testu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Karolaaa1 napisał:

Wiesz, każda z nas jest inna, u innych wyjdzie, a u innych nie, to zależy tez kiedy mogło być potencjalne zapłodnienie. 
My zaczęliśmy staranka w tym miesiącu, wiec wiedziałam ze coś się swieci, poprzez to ze piersi mnie nigdy tak nie bolały, przy dotyku mam takie uczycie mrowienia i takiego balona wypełnionego woda, strasznie dziwne uczucie, zwykle przed okresem miałam sucho, a tym razem tego śluzu jest dość dużo i to mnie skłoniło do zrobienia testu. 

Wlasnie ten sluz mnie tak zastanawia bo tez mam go sporo. Ciagle mam uczucie pełności jak bym nie wiadomo ile zjadla. Dziwne to, nigdy tak nie mialam😅 jutro sprobuje z tym testem moze cos pokaze

Edytowano przez Czarnakama33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Czarnakama33 napisał:

Wlasnie ten sluz mnie tak zastanawia bo tez mam go sporo. Ciagle mam uczucie pełności jak bym nie wiadomo ile zjadla. Dziwne to, nigdy tak nie mialam😅

Możliwe ze się udało, trzymam kciuki 😅

A ile już trwają staranka, o ile mogę zapytać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Karolaaa1 napisał:

Możliwe ze się udało, trzymam kciuki 😅

A ile już trwają staranka, o ile mogę zapytać? 

staramy się ponad 2 lata juz. W zeszłym roku bylam w ciazy ale w 16 tygodniu na usg wyszlo ze serduszko przestało bić. W szpitalu sie okazalo ze corcia byla poza macica. Mam usunięty jajnik jajowod i czesc jelit. Lekarz dal nam zielone światło więc spróbowaliśmy, teraz to drugi miesiąc próby. Owulacja była to może się uda. Tylko ze po operacji te vykle mi się skróciły do 25 dni. Tak mialam zawsze 28 dniowe 😔

Staram się sobie przypomnieć jak to było wtedy na początku ale chyba moja głowa wyparła to z pamieci...

Edytowano przez Czarnakama33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Czarnakama33 napisał:

staramy się ponad 2 lata juz. W zeszłym roku bylam w ciazy ale w 16 tygodniu na usg wyszlo ze serduszko przestało bić. W szpitalu sie okazalo ze corcia byla poza macica. Mam usunięty jajnik jajowod i czesc jelit. Lekarz dal nam zielone światło więc spróbowaliśmy, teraz to drugi miesiąc próby. Owulacja była to może się uda. Tylko ze po operacji te vykle mi się skróciły do 25 dni. Tak mialam zawsze 28 dniowe 😔

Musi się udać! a jakieś inne objawy masz, oprócz tego śluzu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Karolaaa1 napisał:

Musi się udać! a jakieś inne objawy masz, oprócz tego śluzu? 

 Tylko zgaga mnie meczy od kilku dni nie wiem od czego bo nie jadlam nic pikantnego ale to raczej nie objawy 😅 Ogólnie malo jem bo ciagle czuje sie pelna. 

Mierze tez codziennie temperaturę i trzyma się 37,1. Zwykle moja temperatura to 36,2

Edytowano przez Czarnakama33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Czarnakama33 napisał:

 Tylko zgaga mnie meczy od kilku dni nie wiem od czego bo nie jadlam nic pikantnego ale to raczej nie objawy 😅 Ogólnie malo jem bo ciagle czuje sie pelna. 

Mierze tez codziennie temperaturę i trzyma się 37,1. Zwykle moja temperatura to 36,2

Ja tez miałam zgagę przez pare dni, a ile dni masz do @?

No jak się utrzymuje to dobrze, ważne by nie spadła. 

Edytowano przez Karolaaa1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Karolaaa1 napisał:

Ja tez miałam zgagę przez pare dni, a ile dni masz do @?

No jak się utrzymuje to dobrze, ważne by nie spadła. 

5 dni mi zostało do

najchętniej dzis bym zrobila test ale o tej porze to napewno nic nie wyjdzie. Jutro będę próbować 

Edytowano przez Czarnakama33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Czarnakama33 napisał:

5 dni mi zostało do

najchętniej dzis bym zrobila test ale o tej porze to napewno nic nie wyjdzie. Jutro będę próbować 

Może coś wyjdzie, ja potem nie robiłam już z pierwszego moczu, ale i tak wychodziły, TRZYMAM KCIUKI!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za szybko się ucieszyłam 😔 Zbiera mi się chyba na @ bo dostalam jakies dziwne plamienie przed chwila. No cóż moze za miesiąc sie uda 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Czarnakama33 napisał:

Za szybko się ucieszyłam 😔 Zbiera mi się chyba na @ bo dostalam jakies dziwne plamienie przed chwila. No cóż moze za miesiąc sie uda 🙃 

Znalazlam w sieci ze to może być krwawienie implantacyjne.  Moja nadzieja wraca. Bym zrobila test ale mam w domu tylko ten pink test niby super czuly🤔 chyba skocze do rossmana bo nie usiedzę jak się czegoś nie dowiem 😅

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Czarnakama33 napisał:

Za szybko się ucieszyłam 😔 Zbiera mi się chyba na @ bo dostalam jakies dziwne plamienie przed chwila. No cóż moze za miesiąc sie uda 🙃

Plamienie może wystąpić takie delikatne, albo różowe albo takie brązowe, oznacza ze mogła fasoleczka się zagnieździć, tego Ci życzę 🙂 

Edytowano przez Karolaaa1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten pink test jak już pisałam na mnie nie działał, inne pokazywały ze jestem a ten dopiero dzień przed okresem, ale no może się różnic, jak czytałam opinie to niektóre kobitki miały tak samo jak ja 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Karolaaa1 napisał:

Plamienie może wystąpić takie delikatne, albo różowe albo takie brązowe, oznacza ze się zagnieździło 

no właśnie czytałam. Moze by zrobic teraz test ten pink, który mam w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Karolaaa1 napisał:

Ten pink test jak już pisałam na mnie nie działał, inne pokazywały ze jestem a ten dopiero dzień przed okresem, ale no może się różnic, jak czytałam opinie to niektóre kobitki miały tak samo jak ja 🙂 

czyli zmarnowana kasa z tym pink testem. Ale jak juz go mam to zrobię i skocze do rossmana po te facelle 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Czarnakama33 napisał:

no właśnie czytałam. Moze by zrobic teraz test ten pink, który mam w domu?

Możesz spróbować, albo lecieć do rossmana po facelle haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Czarnakama33 napisał:

czyli zmarnowana kasa z tym pink testem. Ale jak juz go mam to zrobię i skocze do rossmana po te facelle 🤣

U mnie była zmarnowana, a te facelle są dość tanie bo po 6 zł wiec i dobra cena i jeszcze nie kłamie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Karolaaa1 napisał:

Masz jeszcze 5 dni do okresu, wiec może może, coś będzie 

no oby się udalo. Jeszcze nawet nie zdążyłam Ci pogratulować 😊 lekarz ci juz potwierdził?

Kurcze ide testować 😅

Edytowano przez Czarnakama33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×