Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewulka

Szukam dziewczyny, która za kasę poderwie mojego faceta

Polecane posty

Witam,

facet mnie zdradza, krzyczy, szarpie, kłóci się, już mam tego dosyć :(

Zapłacę Pani która poderwie mojego faceta, zapłacę - Warszawa i okolice

Proszę tylko poważne oferty bez komentarzy, już podjęłam decyzję

salska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to mąż czy tylko chłopak? Jak mąż to zbierz dowody no będą Ci potrzebne, są specjalne agencje detektywistyczne co się tym zajmują. Jak tylko chłopak to po prostu zostaw dziada i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

facet, chcę mieć 100% dowód że mnie zdradził, podjęcie decyzji nie było łatwe 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzyczy, szarpie? Chcesz żeby ktoś Cie tak traktował? To się nigdy nie zmieni a będzie tylko gorzej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marie3 napisał:

Krzyczy, szarpie? Chcesz żeby ktoś Cie tak traktował? To się nigdy nie zmieni a będzie tylko gorzej. 

dlatego chcę się rozstać, on mnie nie chce zostawić, rodzice mi nie wierzą, jak będę miała dowód to do nich ucieknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się do rozwodu, który ma być z jego wyłącznej winy... Czego to nie robi się dla kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty będziesz do niego uwiazana do końca życia w razie slubu i z nim żyła na codzień a nie rodzice. Rodzice nie mają tu nic do gadania. W ogóle Ci współczuję że rodzice mieliby Ci nie wierzyć. Oni zawsze powinni stać po Twojej stronie. Jakby nawet nie zdradził ani nie zrobił nic złego to zawsze masz prawo odejść. Myśl tylko o sobie a nie o rodzicach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marzena-29 napisał:

Polecam program zdrady

W tym programie wszystkie dowody dostarczane są w trzecim dniu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Skb napisał:

Szykuje się do rozwodu, który ma być z jego wyłącznej winy... Czego to nie robi się dla kasy...

nie interesują mnie jego pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ewulka napisał:

nie interesują mnie jego pieniądze!

Jestem w szoku... Ale jest mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marie3 napisał:

Ty będziesz do niego uwiazana do końca życia w razie slubu i z nim żyła na codzień a nie rodzice. Rodzice nie mają tu nic do gadania. W ogóle Ci współczuję że rodzice mieliby Ci nie wierzyć. Oni zawsze powinni stać po Twojej stronie. Jakby nawet nie zdradził ani nie zrobił nic złego to zawsze masz prawo odejść. Myśl tylko o sobie a nie o rodzicach. 

On jest dobrym aktorem, wszyscy uważają że jest super facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Skb napisał:

Jestem w szoku... Ale jest mężem?

facetem, nie mamy ślubu, pieniądze nie mają dla mnie znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ewulka napisał:

facetem, nie mamy ślubu, pieniądze nie mają dla mnie znaczenia

Racja w tym przypadku nie. Jednak zupełnie Cię nie rozumiem, po co Ci trauma związana z udowodnieniem zdrady. Czy naprawdę chcesz uderzyć w swoje poczucie godności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KermitZaba napisał:

To nie lepiej zatrudnić detektywa?

Detektyw chce 10tys pln 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są profesjonalne testerki wierności i chyba nie chca tyle kasy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marie3 napisał:

Są profesjonalne testerki wierności i chyba nie chca tyle kasy 

poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co? Jesteś dorosłą, samodzielnie myślącą osobą. Wpakowałaś się w nieudany związek. Zakończ go. Po co jakieś głupoty, gierki... Zachowaj się jak dorosły człowiek. Żegnaj luby, poszedł won. A czemu masz się tłumaczyć i udowadniać coś ludziom, którzy Ci nie ufają? Coś oszukańczego ma być dowodem na twoją rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Alutek napisał:

Ale po co? Jesteś dorosłą, samodzielnie myślącą osobą. Wpakowałaś się w nieudany związek. Zakończ go. Po co jakieś głupoty, gierki... Zachowaj się jak dorosły człowiek. Żegnaj luby, poszedł won. A czemu masz się tłumaczyć i udowadniać coś ludziom, którzy Ci nie ufają? Coś oszukańczego ma być dowodem na twoją rację?

nie mam pracy bo opiekuję się niepełnosprawnym dzieckiem, nie mam gdzie się wyprowadzić, dlatego jak będę miała dowód zdrady to rodzice mnie przyjmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ewulka napisał:

nie mam pracy bo opiekuję się niepełnosprawnym dzieckiem, nie mam gdzie się wyprowadzić, dlatego jak będę miała dowód zdrady to rodzice mnie przyjmą

To już uczciwe postawienie sprawy nie wystarczy. Trzeba się posunąć do podstępu, intrygi i oszustwa... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Skb napisał:

To już uczciwe postawienie sprawy nie wystarczy. Trzeba się posunąć do podstępu, intrygi i oszustwa... 

niestety 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo ta Pani która szuka osoby by dokonała z jej facetem zdrady znudził się związek i nie wiem co wykołować by wrócić do mamusi... Sorry sama jestem kobietą ale one są nie obliczalne nie które. Skoro Cię zdradza to powinnaś dawno mieć zdradę dowód a nie za pieniądze chcesz teraz kogoś wynająć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ewulka napisał:

niestety 😞

Nawet nie wiem co mam powiedzieć. A do czyich rodziców chcesz wrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kamcia33 napisał:

Albo ta Pani która szuka osoby by dokonała z jej facetem zdrady znudził się związek i nie wiem co wykołować by wrócić do mamusi... Sorry sama jestem kobietą ale one są nie obliczalne nie które. Skoro Cię zdradza to powinnaś dawno mieć zdradę dowód a nie za pieniądze chcesz teraz kogoś wynająć?!

przepraszam, źle się z tym czuję, ale już podjęłam decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie uczciwość w ten sposób pokazać rodzicą to chore. Kiedyś może wydać się że wynajelas i Ty przyczyniła się do zdrady. I co wtedy dziecku powiesz? Że mamusia oszalała wynajęła testerów?! Obudź się kobieto. Chcesz odchodź ale z godnością nie hamstwem!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Skb napisał:

Nawet nie wiem co mam powiedzieć. A do czyich rodziców chcesz wrócić?

do swoich, są starej daty i twierdzą że Kobieta ma być z facetem do końca życia niezależnie od wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ewulka napisał:

do swoich, są starej daty i twierdzą że Kobieta ma być z facetem do końca życia niezależnie od wszystkiego

Po co dokładniej chcesz wrócić do swojej mamy? , mieszkanie nie odpowiedz ma pilnować dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *Piotr* napisał:

Po co dokładniej chcesz wrócić do swojej mamy? , mieszkanie nie odpowiedz ma pilnować dziecko?

bo nie mam gdzie mieszkać, muszę się opiekować chorym dzieckiem 24h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz dziecko niepełnosprawne, masz za dziecko i za siebie pieniądze i  opieka dziecka, więc staraj się o socjal lokal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ewulka napisał:

do swoich, są starej daty i twierdzą że Kobieta ma być z facetem do końca życia niezależnie od wszystkiego

Moi  Rodzice też byli starej daty. Ojciec był zagorzałym przeciwnikiem rozwodów, mimo to zaakceptował mój rozwód. Wystarczyła rozmowa, argumenty i obraz sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×