Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JestemKozak

Masa kobiet wiąże się z przeciętnymi facetami dla wygodnego życia

Polecane posty

Taki facet je nie kręci seksualnie ale na wycieczkę zabierze, samochodem tyłek powozi, do restauracji na jedzonko zabierze, prezenciki kupi, pomoże w problemach, wspomoże finansowo i jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, JestemKozak napisał:

Taki facet je nie kręci seksualnie ale na wycieczkę zabierze, samochodem tyłek powozi, do restauracji na jedzonko zabierze, prezenciki kupi, pomoże w problemach, wspomoże finansowo i jest git

Tak, ale to dopiero później, jak już się wyszaleją z przystojniakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl

No zgadza się. To jest jedyna szansa na seks dla brzydkich i niemęskich, którzy pracują i jako tako zarabiają. Im brzydszy facet tym z reguły bardziej roszczeniowy i zapatrzony w siebie, więc zadna przyjemność obcowania z takim. Chcę taki bzykac - niech płaci i służy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wpis jednej takiej pindy na jakims forum.Mianowicie pisała że zaczepił ją facet w markecie budowlanym .Zagadał uśmiechnął sie a ona go zlała i odeszła oburzona.Tylko dlatego że był ubrany w brudny dres.Ale to przecież market budowlany ,prawda?Za 2 godziny spotkała tego samego faceta wysiadającego z nowego Audi pod mc donaldem, elegancko ubranego i wypachnionego.I możecie nie uwieżyć ale to k...isko wywalilo swoje głupie gały i pobiegło gościa przepraszać.Ale to on teraz ją grzecznie olał.Remontuje swoje nowe mieszkanie - powiedział!!Dziewczyna to opisała tak:szkoda miałabym z nim wygodne życie.Mądry facet!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, AntyBazyl napisał:

Im brzydszy facet tym z reguły bardziej roszczeniowy i zapatrzony w siebie

Bzdura. Zresztą nawet najbardziej roszczeniowy facet nie będzie tak roszczeniowy jak kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
4 godziny temu, Zpaznokcilakier napisał:

Im brzydszy, tym ma większe wymagania, a samego  siebie uważa za ósmy cud świata. Tragedia 

Zgadza się. Przerabiałam to - męskim pasztetom z malym przyrodzeniem i kieszonkowym rzędu 3-4 k należy się opalona modelka lat 20 😂 😂 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
5 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Z jachtem i domem na Karaibach.🧜‍♀️ To po coś się umawiała z takim? 

To był jedyny raz kiedy takiemu pasztetowi dalam szansę. Pomyślałam, że skoro brzydki i golodupiec to może wartościowy chociaż będzie (sam się za takiego uważał) a tutaj roszczeniowość, pycha i próżnośc na najwyższym poziomie. Nieadekwatnie wysokim do tego co miał do zaoferowania kobiecie. Nigdy więcej! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AntyBazyl napisał:

Zgadza się. Przerabiałam to - męskim pasztetom z malym przyrodzeniem i kieszonkowym rzędu 3-4 k należy się opalona modelka lat 20 😂😂😂 

Sama pewnie zarabiasz minimalną albo mamusia cię utrzymuje a 4k to dla ciebie kieszonkowe 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2020 o 02:40, JestemKozak napisał:

Taki facet je nie kręci seksualnie ale na wycieczkę zabierze, samochodem tyłek powozi, do restauracji na jedzonko zabierze, prezenciki kupi, pomoże w problemach, wspomoże finansowo i jest git

 Związałam się z dorabiającym studentem, który nie miał nic. Przez cały związek zarabiałam więcej. Przy mnie ogarnął się, motywowany i wspierany zaczął awansować. Wspierałam go na każdym kroku, w chorobie, w problemach. Jak bierzesz pierwszą lepszą to nie marudź, że nic z siebie nie daje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Zpaznokcilakier napisał:

Im brzydszy, tym ma większe wymagania, a samego  siebie uważa za ósmy cud świata.

Opisałaś zachowanie kobiet, nie mężczyzn.

4 godziny temu, AntyBazyl napisał:

To był jedyny raz kiedy takiemu pasztetowi dalam szansę. Pomyślałam, że skoro brzydki i golodupiec to może wartościowy chociaż będzie (sam się za takiego uważał) a tutaj roszczeniowość, pycha i próżnośc na najwyższym poziomie. Nieadekwatnie wysokim do tego co miał do zaoferowania kobiecie. Nigdy więcej! 

Ech, kobiety... Nawet jak dajecie szansę mniej atrakcyjnym, to i tak wybieracie tych niewłaściwych, by móc potem narzekać, krytykować i usprawiedliwiać swoją próżność.

3 godziny temu, szi napisał:

 Związałam się z dorabiającym studentem, który nie miał nic. Przez cały związek zarabiałam więcej. Przy mnie ogarnął się, motywowany i wspierany zaczął awansować. Wspierałam go na każdym kroku, w chorobie, w problemach. Jak bierzesz pierwszą lepszą to nie marudź, że nic z siebie nie daje. 

No i to się nazywa normalna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauważyć, że większość ludzi jest przeciętna (między innymi na tym polega przeciętność) i dla mnie nie ma nic dziwnego w tym że większość związków jest między przeciętnymi ludźmi. Oczywiście przeciętność nie dotyczy szanownych forumowiczów oraz autora tego tematu gdyż jak wiadomo tutaj są ludzie nieprzeciętni z nielicznymi tylko wyjątkami do których to wyjątków ja się niestety zaliczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby autor twierdził, że kobiety tak naprawde zako...ą się tylko przez pryzmat seksualności? Bładzisz autorze, bładzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, JestemKozak napisał:

Sama pewnie zarabiasz minimalną albo mamusia cię utrzymuje a 4k to dla ciebie kieszonkowe 😂

Z jednej strony sam gdy przeczytałem Jej wypowiedź, to poczułem  się rozbawiony Jej stanem umysłu, ale z drugiej strony ma trochę racji. Sam zarabiam niecałe 5k (bez kilku zł) na 1,5 etatu i nie wyobrażam sobie, żebym z tej pensji miał utrzymać siebie i niepracującą kobietę + dziecko. Byłoby kiepsko. Więc jeżeli tamta dziewczyna np. nie chce pracować i oczekuje utrzymania siebie + bombelka, to faktycznie 4k jest żałosną propozycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Smutny ksiegowy napisał:

 

czyli problemem było małe przyrodzenie?

Nie, problemem było to, że brzydki. Gdyby był przystojny, to małe przyrodzenie oraz zarobki by jej nie przeszkadzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
10 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Nie, problemem było to, że brzydki. Gdyby był przystojny, to małe przyrodzenie oraz zarobki by jej nie przeszkadzały.

Nie, problemem bylo to zw jest roszczeniowy i potrafił każdy najmniejszy defekt ocenić i skrytykować - jemu podobały sie wyłącznie modelki i normalnym kobietom cham wypominal, ze tak bie wyglądają. A sam byl niemęski, niski, mało zarabiał, mial cycki i brzuch. Mimo to dostawał szansę. Szansę, której nie potrafił wykorzystać. Dotarło do Ciebie aspergerze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, AntyBazyl napisał:

Nie, problemem bylo to zw jest roszczeniowy i potrafił każdy najmniejszy defekt ocenić i skrytykować

Nieatrakcyjne kobiety też są roszczeniowe, ale tu nie widzisz problemu.

17 minut temu, AntyBazyl napisał:

jemu podobały sie wyłącznie modelki i normalnym kobietom cham wypominal, ze tak bie wyglądają.

Czyli był ambitny i pewny siebie, nieprawdaż? A nie, tylko przystojniak ma do tego prawo.

18 minut temu, AntyBazyl napisał:

A sam byl niemęski, niski, mało zarabiał, mial cycki i brzuch. Mimo to dostawał szansę. Szansę, której nie potrafił wykorzystać.

No widzisz, a ja nie mam cycków ani brzucha, a jakoś tej szansy nie dostaję. Choć na pewno bym wykorzystał, bo nie wypominałbym drobnych wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
5 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Nieatrakcyjne kobiety też są roszczeniowe, ale tu nie widzisz problemu.

Czyli był ambitny i pewny siebie, nieprawdaż? A nie, tylko przystojniak ma do tego prawo.

No widzisz, a ja nie mam cycków ani brzucha, a jakoś tej szansy nie dostaję. Choć na pewno bym wykorzystał, bo nie wypominałbym drobnych wad.

Ambitny i pewny siebie? Ambitny i pewny siebie mezczyzna rozwija się, jest przedsiębiorczy, awansuje. Ma kobiete, która kocha a nie którą gnoi za cellulit czy zmarszczki. Ambitny, pewny siebie mezczyzna dba o siebie, o kobietę i o dzieci. A ten nieudacznik nic nie potrafił osiągnąć i tylko innych by gnoil. No sorry. Łaski żaden facet nie robi żadnej kobiecie. Podobają sie modelki to proszę sie dorabiać milionów i ustawiać w kolejce. A nóż taka zechce splunąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, AntyBazyl napisał:

Ambitny i pewny siebie? Ambitny i pewny siebie mezczyzna rozwija się, jest przedsiębiorczy, awansuje. Ma kobiete, która kocha a nie którą gnoi za cellulit czy zmarszczki. Ambitny, pewny siebie mezczyzna dba o siebie, o kobietę i o dzieci. A ten nieudacznik nic nie potrafił osiągnąć i tylko innych by gnoil. No sorry. Łaski żaden facet nie robi żadnej kobiecie. Podobają sie modelki to proszę sie dorabiać milionów i ustawiać w kolejce. A nóż taka zechce splunąć. 

Jego celem nie był rozwój osobisty, tylko modelka. I uparcie do tego celu dążył, więc jak najbardziej można go nazwać ambitnym. Pewnym siebie również, skoro wierzył, że będąc nieatrakcyjnym, uda mu się ten cel osiągnąć.

A tak przy okazji, skoro już chciałaś dać szansę nieatrakcyjnemu, to dlaczego nie wybrałaś takiego, który faktycznie był przedsiębiorczy i dbałby o siebie, kobietę i dzieci? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
3 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Jego celem nie był rozwój osobisty, tylko modelka. I uparcie do tego celu dążył, więc jak najbardziej można go nazwać ambitnym. Pewnym siebie również, skoro wierzył, że będąc nieatrakcyjnym, uda mu się ten cel osiągnąć.

A tak przy okazji, skoro już chciałaś dać szansę nieatrakcyjnemu, to dlaczego nie wybrałaś takiego, który faktycznie był przedsiębiorczy i dbałby o siebie, kobietę i dzieci? 🙂

Sorrki ale nie zamierzam z Tobą rozmawiać, bo jesteś pusty. Ambicja to własne osiągnięcia a nie napalanie się na 'zrobione' kobiety. Został starym kawalerem i zdrowie mu się sypie. Taki on ambitny 😂 😂 😂 wygląda jak goowno, mieszka w klitce, jest sfrustrowany i nieszczęśliwy. Teraz to nawet gruba i stara go nie zechce. A ja dalam mu szansę z litości.  I nigdy więcej zakompleksionego mizogina megalomana 🙂

P. S. Teraz jetsem z wysportowanym, przystojnym mężczyzna, który prowadzi własną firmę i on mi nigdy niczego nie wypominal. To jest cudowny mezcyzna. A ty jesteś takim samym goownem jak i tamten. Nikt ci nie dał prawa oceniać kobiet po wyglądzie. Zajmij sie sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AntyBazyl napisał:

Sorrki ale nie zamierzam z Tobą rozmawiać, bo jesteś pusty.

Otóż nie. Moim celem życiowym nie jest modelka.

2 minuty temu, AntyBazyl napisał:

Ambicja to własne osiągnięcia a nie napalanie się na 'zrobione' kobiety.

Oczywiście. Ale widocznie dla niego nie liczyły się osiągnięcia.

3 minuty temu, AntyBazyl napisał:

Został starym kawalerem i zdrowie mu się sypie. Taki on ambitny 😂😂😂 wygląda jak goowno, mieszka w klitce, jest sfrustrowany i nieszczęśliwy.

Nic dziwnego. Skoro chciał modelkę i uważał, że nie musi nad sobą pracować, to sam sobie na to zapracował.

4 minuty temu, AntyBazyl napisał:

A ja dalam mu szansę z litości.

Ciekawe, że zawsze litujecie się nad takimi typami, a nie nad normalnymi, kochającymi facetami 😉

5 minut temu, AntyBazyl napisał:

I nigdy więcej zakompleksionego mizogina megalomana 🙂

Każda tak mówi 🙂 Nie jestem żadnym z powyższych.

6 minut temu, AntyBazyl napisał:

P. S. Teraz jetsem z wysportowanym, przystojnym mężczyzna, który prowadzi własną firmę i on mi nigdy niczego nie wypominal.

No i szczęścia życzę.

7 minut temu, AntyBazyl napisał:

Nikt ci nie dał prawa oceniać kobiet po wyglądzie.

A kto dał tobie prawo oceniać mężczyzn po wyglądzie? Ja nikogo nie oceniam.

7 minut temu, AntyBazyl napisał:

Zajmij sie sobą. 

Zajmuję.

7 minut temu, AntyBazyl napisał:

A ty jesteś takim samym goownem jak i tamten.

Mylisz się. Ja nikomu niczego nie wypominam. Dbam o siebie i rozwijam swoje pasje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×