Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Babcia Mówi

A ty już gotowa na christmas 2020? 🎄🎄🎄

Polecane posty

Czapki mikołaja i skarpety wyprane? Choinka zamówiona? Świeczki i angielskie napisy zakupione? Pozostaje tylko czekać wraz z rodziną na kody rabatowe na kalendarzadwentowy. 

 

Temat świąt dobrze się ogląda i pewnie dobrze się monetyzuje. Niedawno Kredka coś wyrzuciła o drzewku, na anglojęzycznych jutubach zaczynają się świąteczne decor haule (sponsorowane przez zdaje się hobbylobby). W ubiegłym roku pierwsze otwarcie kalendarza adwentowego to koniec sierpnia. Vlogmasy są oglądane o różnych porach roku. Zakładam ten wątek w celu dokumentowania świątecznych wyczynów różnych influencerek i poznania waszej opinii na temat tego typu produkcji. 

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lada chwila i we wrześniu wjadą vlogi chrismasowe 😄 Nasze wybitne i nie tylko,  już pewnie się przygotowują i kupują kalendarze.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rok temu chyba Stylizacje, zaraz inni, szybciej zaczęli otwierać kalendarze. Karolina miała tego tyle, że nie wiem czy ktoś był w stanie to obejrzeć wszystko. Z jednej strony Eko wielorazowe słomki, A z drugiej tona nadzienia z kalendarzy, które chyba ida na śmietnik, bo co z tym zrobić w takiej ilości?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Evvita124 napisał:

Lusesita na pewno. Podobno wtedy największy zarobek jest. 

Może już zbiera ozdoby w kształcie płaczących myszek. Szaro bure bombki na choinkę i te sprawy, by pasowały do tapet w komnatach.

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Evvita124 napisał:

Lusesita na pewno. Podobno wtedy największy zarobek jest. 

Owszem,  grudzień to miesiąc najlepszej płatności (przelicznika?) za wyświetlenia i obejrzane reklamy. Generalnie cała idea vlogmas polega na tym żeby było dużo ujutnego kontentu i dużo obejrzanych reklam. 

Jeśli komuś sprawiłam przykrość tą informacją to przepraszam, one (I czasem oni) robią to dla nas, kochają nagrywać od bladego świtu, ubierać chałupe w ozdoby już w listopadzie i montować do nocy. I kochają kubeczki. 😉

1 godzinę temu, Vessna_1 napisał:

Rok temu chyba Stylizacje, zaraz inni, szybciej zaczęli otwierać kalendarze. Karolina miała tego tyle, że nie wiem czy ktoś był w stanie to obejrzeć wszystko. Z jednej strony Eko wielorazowe słomki, A z drugiej tona nadzienia z kalendarzy, które chyba ida na śmietnik, bo co z tym zrobić w takiej ilości?

Jak już wcześniej wspominano to Glampaula otworzyła sezon i to ona zrobiła to pierwsze otwarcie w sierpniu. Stylizacje miała tyle tego, że otwierała po kilka, chyba przeinwestowała. Była jeszcze w tej konkurencji testowanka, ale odpadła (nie było więcej darmoszek?), u niej każde puste pudełko i każde 3ml balsamu do ciała to było super fantastyczny prezent naprawdę bardzo się cieszę.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Glampaula to zdecydowanie przesadziła z tymi kalendarzami. Strach pomyśleć ile kasy na to poszło, nie mówiąc już o tonie plastiku które przy okazji naprodukowała. Zresztą jej kanał to odżywa właśnie w okresie przedświątecznym kiedy to otwiera te kalendarze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2020 o 18:58, Evvita124 napisał:

Jej nie da się oglądać, samo dziadostwo kupuje. 

Przerażenie bierze ile ona rzeczy kupiła w dzisiejszym filmie. Nie mam pojęcia po co jej to wszystko ale widać, że coraz bardziej nie wie co robić z kasą.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Elizabeth332 napisał:

Przerażenie bierze ile ona rzeczy kupiła w dzisiejszym filmie. Nie mam pojęcia po co jej to wszystko ale widać, że coraz bardziej nie wie co robić z kasą.

A co tym razem kupiła? Bo swego czasu to ciągle coś o dou, do gotowania, pieczenia, jakieś foremki, łyżki a przecież sama mówiła, że ona nie piecze i rzadko gotuje. Więc na to wygląda, że kupuje i potem gdzieś składuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Elizabeth332 napisał:

Przerażenie bierze ile ona rzeczy kupiła w dzisiejszym filmie. Nie mam pojęcia po co jej to wszystko ale widać, że coraz bardziej nie wie co robić z kasą.

Zakupy, haule mają sporo wyświetleń a jej grupa docelowa to młodzi ludzie, oni lubią (przeważnie) takie bombastyczne "wyzwania". 

Myślę, że wiele rzeczy jeśli tylko się da to zwraca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2020 o 20:10, Arv napisał:

Lada chwila i we wrześniu wjadą vlogi chrismasowe 😄 Nasze wybitne i nie tylko,  już pewnie się przygotowują i kupują kalendarze.

U Eltori wjeżdżają już w tym tygodniu kalendarze body shop a polskie juciuberki, królowe kalendarzy co tak słabiutko 😁 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolki
Dnia 29.08.2020 o 19:44, PrzyPau napisał:

Zaraz 1 września. Ciekawe, która pierwsza wystrzeli z kalendarzem.

Glam Paula dziś wrzuciła jakiś kalendarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PrzyPau napisał:

Tak myślałam, ze ona będzie pierwsza.

Rozumiem jeszcze w listopadzie, ale teraz? Przesada. I teraz pomyślcie, ile jeszcze tych kalendarzy otworzy do grudnia. Nie ma pomysłu na kanał, to będzie z uporem maniaka pakować kalendarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, PrzyPau napisał:

W tamtym roku wszyscy jechali po Karolinie ile ona kalendarzy otwiera. A Paula ją przebiła i w tym roku też juz na początku września zaczyna 🤦‍♀️

Tak porównać obie, to Karolina biednie wypadła z ilością kalendarzy w tamtym roku. Niby dużo miała a jednak o wiele mniej. I szczerze napiszę, że Karoliny filmy oglądałam z przyjemnością, tylko po to by zobaczyć co w danym kalendarzu było. Paula to zamawiała i kupowała co jej w ręce wpadło. Czy z rzeczami potrzebnymi czy nie, kupiła bo trzeba coś pokazać w filmie. A potem mówi, że zawiezie do domu samotnej matki. Tylko, że tam to raczej czego innego potrzebują, niż mazideł z kalendarzy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w pracy, natknelam sie na kalendarz ze swinka peppa.W zeszlym roku mialam z HarryPotter branzoletka, juz klimacik sie robi w sklepach.A Wy kupujecie, czy tylko ogladacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.09.2020 o 15:37, Arv napisał:

Rozumiem jeszcze w listopadzie, ale teraz? Przesada. I teraz pomyślcie, ile jeszcze tych kalendarzy otworzy do grudnia. Nie ma pomysłu na kanał, to będzie z uporem maniaka pakować kalendarze.

Chyba sie lekko wypaliła, lubie jak robi poròwnania cenowe, kilka lat temu i dzis, choc to ogolnie nie moj klimat, a kalendarz to można jeden, dwa, a nie produkowac tone smieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MalaMijestzajeta napisał:

Chyba sie lekko wypaliła, lubie jak robi poròwnania cenowe, kilka lat temu i dzis, choc to ogolnie nie moj klimat, a kalendarz to można jeden, dwa, a nie produkowac tone smieci.

Ja takie filmy lubię obejrzeć, ale nie teraz i nie w takim nadmiarze. Ona to już całkiem odpłynęła i jej kanał w całości jest zakupowy. Zakupy w aptece, zakupy w Ross, teraz wyścig z kalendarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolki
8 minut temu, MalaMijestzajeta napisał:

Ostatnio w pracy, natknelam sie na kalendarz ze swinka peppa.W zeszlym roku mialam z HarryPotter branzoletka, juz klimacik sie robi w sklepach.A Wy kupujecie, czy tylko ogladacie? 

Ja kupiłam sobie 2lata temu z loccitane. Nawet fajna sprawa z tym otwieraniem. Ale mimo wszystko szkoda kasy. Na pewno nie wydalanym 400zl na jakiś kalendarz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Arv napisał:

Ja takie filmy lubię obejrzeć, ale nie teraz i nie w takim nadmiarze. Ona to już całkiem odpłynęła i jej kanał w całości jest zakupowy. Zakupy w aptece, zakupy w Ross, teraz wyścig z kalendarzami.

I zdrapki, chyba, ze juz nie drapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Fiolki napisał:

Ja kupiłam sobie 2lata temu z loccitane. Nawet fajna sprawa z tym otwieraniem. Ale mimo wszystko szkoda kasy. Na pewno nie wydalanym 400zl na jakiś kalendarz 

Tez sadze, ze za 400 lepiej kupic jeden, czy dwa kosmetyki, ktore potrzebujesz.O i jeszcze ze swieczkami miałam, w tym roku nie mam pojecia, gdyby puscili jakis fajny z perfumami to bym moze gotowa była zaplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, MalaMijestzajeta napisał:

I zdrapki, chyba, ze juz nie drapie.

I nie dostaje wielkich paczek od widzek a wcześniej jak było? Kartki, listy i paczki. Teraz tylko promki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Arv napisał:

I nie dostaje wielkich paczek od widzek a wcześniej jak było? Kartki, listy i paczki. Teraz tylko promki.

Bo One wiedza, ze to nie jest biznes na lata, na promkach zarabia, Karo ma sklep, Maxi marke itd..dziwi mnie,ze ludzie jeszcze sie na to łapią( wspolprace), choc sama sie ostatnio zlapalam na marke phlov, jednak reklama dzwignia handlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolki
37 minut temu, Arv napisał:

I nie dostaje wielkich paczek od widzek a wcześniej jak było? Kartki, listy i paczki. Teraz tylko promki.

Z tych paczek to już chyba każdy zrezygnował bo dzieciaki wysyłały jakieś stare pluszaki i inne śmieci z domu. Wcale się nie dziwię że już nie chcą tego zbierać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A polecacie jakieś zagraniczne fajne Vlogmasy? Żeby faktycznie czuć ten klimat? Gdzie pojawią się też jakieś polecenia kulturalne książki, filmy itp.? Zeby pol vloga nie zajmowalo otwieranie tych kalendarzy. Najlepiej po angielsku, niemiecku, norwesku i od  biedy może być po rosyjsku. Z polskich kiedyś oglądałam Lobuzy no i moje guilty pleasure Ot/ra 🙈 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, PrzyPau napisał:

O testowanka już wjechała z kalendarzem.

Lubię ją oglądać, ale nie rozumiem fenomenu pokazywania tego tak wcześnie. Firmy też pewnie już szaleją by wcześnie wypuścić na rynek. Glampaula pewnie ma już kilka kalendarzy z zabawkami, zakupionych na początku roku w promocji. W tamtym roku takie miała zakupione. Wcześniej, z roku poprzedniego.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Arv napisał:

Lubię ją oglądać, ale nie rozumiem fenomenu pokazywania tego tak wcześnie. Firmy też pewnie już szaleją by wcześnie wypuścić na rynek. Glampaula pewnie ma już kilka kalendarzy z zabawkami, zakupionych na początku roku w promocji. W tamtym roku takie miała zakupione. Wcześniej, z roku poprzedniego.

Z body shop duzy(130£)sredni (70) sa juz wyprzedane i limitowany jest ten duzy,jest za50 jeszcze , podobno maja wrocic jeszcze.Lush np ma pre order zamawiasz teraz,ale dostajesz w listopadzie( mieszkam w Uk, dostalam mailbo bs zaczal zimowe zapachy sprzrdawac.Wiec ruszyła lawina, a pokazywanie zeszlorocznych byleby pokazac to obciach totalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×